Sayfa 19 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19
Toplam 472 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 472 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2-0 Deportivo Alaves | Dostluk Maçý | Maç Sonucu

BunyaminEraslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

n'doye adamdýr.

Ahmet Malkoçoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    27

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün akþam maç önü organizasyon nasýldý ? Gidenler yorumlayabilir mi ?

Ses sorununa denk geldim çokça twitterda. Oyuncu tanýtý mý oldu mu ? Müzikler klasik miydi ? vs
    Vasatti . Ses hic anlasilmadi acikcasi kimsenin ne dedigini anlamadim . Oyuncu tanitimi v.s olmadi .

BunyaminEraslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ulan Dam Doye karþý karþýya bile atamýyorsun, açýn daralmýþ, aþýrtma yapýyorsun, yerden köþeye plaselesene, saç baþ yolduracak bu herif bu sezon, umarým yanýlýrým
    futbolu keyif için oynuyor.
    orada topun altýna çok güzel girdi.
    kaleciye çarpmasa efsane bir gol olacaktý.
    n'doye sahada faydasýz hareketi yok.
    hayalimizdeki gölcü mü ? kesinlikle deðil.
    ama ne bileyim sahada olunca bana güven geliyor.

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alavesin formasýný bir ben mi beðendim yahu çok güzel yapmýþlar.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Öncelikle Alaves kesinlikle boþ takým deðil. Ýspanya'da 8. oldular geçen sezon ve biz bu adamlara top göstermedik. Bu takýmýn kazanmak için sahaya çýktýðýnda ne derece tehlikeli olduðuna þahit oluyoruz hep beraber. Üstelik Burak Yýlmaz, Serdar Taþçý, Castillo ve potansiyel olarak Sissoko/Sosa gibi eksikler olduðu halde.

Milan taraftarlarý Sezer Badur için Avrupa'nýn en iyi box-to-box orta sahalarýndan biri diyordu. Anlamý da hem defansif hem ofansif özellikleri bulunan ve maçýn gidiþatýna hem ilerde hem geride deðiþtirebilecek yeteneklerde olmasý. Sezer de kalitesini gerçekten baðýra baðýra gösteriyor. Top çalmalarý, bilek hakimiyeti, saha görüþü gerçekten bu ligin çok çok üstünde bir adam.

Bir söz vardý ya futbol basit bir oyundur, zor olan basit oynamaktýr diye. Yusuf Yazýcý adeta bu felsefeyle yoðrulmuþ ve ben çok mutluyum çünkü hem kadromuz hem teknik heyetimiz Yusuf'un bu özelliklerini kaybetmeden geliþtirmesi için çok müsait zira Türkiye'de Yusuf'un futbolunun geriye gitmesi iþten bile deðil. Bir insan bu yaþta nasýl bu kadar özgüven sahibi ve ayný zamanda mütevazi olabilir aklým almýyor. O kadar hýzlý düþünüyor, o kadar hýzlý oynuyor ki gerçekten olaðanüstü. Elimizde bir dünya yýldýzý var. Allah nazardan saklasýn.

Abdülkadir kamp döneminde takýmdan ayrý kaldý ama þu sonda Yusuf Erdoðan'a attýðý aþýrtma pas onun da Yazýcý'dan da öte ne kadar özel bir futbolcu olduðunun kanýtý. Yazýcý da diyormuþ Abdülkadir'e sen benden 5 kat yeteneklisin diye. Yýldýzlýk Abdülkadir'in kanýnda var. Hiç kimseye aþýlanamaz. Yazýcý'ya, Gökdeniz'e, Fatih'e verdiðimiz þansý Abdülkadir'e de vermeliyiz.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Üç oyuncumuz topun dibine girip savunma arkasina güzel paslar attilar, kucka yazici abdülkadir. Bir arada oynadiklari bir maçi görebiliriz inþallah.

Kucka ortasahada hakimiyet kurdu. Hep kritik noktalarda rakibe yakin pozisyon alip ataklari kesti. Top kullanma konusunda da eksik kalmadi. Bildiðimiz kucka bu. Dandik hazirlik maçlarinda kendini saklamasi normal. Keþke castillo da biraz dikkatli olsaydi, fener maçini zehir etti.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

@artvints Kucka'nýn hamle konusunda lig maçlarýnda sýkýntýsý olabilir. Dün hakem maçý çok ciddiye almadý ama ligde hakemler müsamaha göstermeyebilir o açýdan.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý BunyaminEraslan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    futbolu keyif için oynuyor.
    orada topun altýna çok güzel girdi.
    kaleciye çarpmasa efsane bir gol olacaktý.
    n'doye sahada faydasýz hareketi yok.
    hayalimizdeki gölcü mü ? kesinlikle deðil.
    ama ne bileyim sahada olunca bana güven geliyor.
    Halý sahadaki iyi niyetli dayýlar vardýr ya, eskiden süper topçu olup yaþý geçtiði için kendi yapamadýðý þeyleri etrafýndaki gencolara yaptýran. N'Doye tam olarak bunu yapýyor.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Karþýdaki takýmýn Alaves olduðuna eminmiydik ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 ayaklý Avrupa Ligi yada CL eleme maçý falan olsa bu kadar kolay bir maç olmayacaktý, buna emin olabiliriz. Hatta bence kazanamazdýk.

O yüzden skor ve oyun bizleri yanýltmamalý.

Fanatik34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Vah vahhh..eger Damdoy o kafa golünü atsa, kabus görecek o kadar kisi vardi ki!

-Bu takimin Santraforu Damdoy´dur, eger kanatlardan o sekil beslenirse cok gol atacak, rahatsiz olanlar olabilir..eski Videolarinda bu tür golleri cok atmisligi vardir

-Okay Kucka´yi kendine örnek alsin, nasil ve nerede duracagini ögrenir insallah!

-Defansa sadece Serdar degil, Medel tarzi biri daha olsa, kolay kolay gol yemeyiz.

-Serdar´da gelse, Durica-Serdar önlerinde pozisyonunu kaybeden Okay yüzünden sikinti yasariz..hele ki önde pres yapmayan Burak ve Roda oynarsa! Eger yedigimizden cok atarsak sikinti olmaz ama duran top kullanan bir adamimiz yok ve rakiplerimizin daha cok kapanacagini düsünürsek..

Sissoko hayal ama öyle biri olursa, forvet hatti bile cok iyi is yapar
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

atomantcum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Baþlýðýn tamamýný okumadým bahsedildiyse affedin ama dün hakemin yönetiminden rahatsýz olan tek ben miyim? Bizim 50. yýl maçýmýz þovumuz vs diye türk hakem istisnasýz bütün takdir haklarýný bizden yana kullandý.

Bu beni rahatsýz etti çünkü adamlar misafir gelmiþ, onlar da maç yapmak, eksiklerini görmek istiyor, sen misafirle dalga geçer gibi maç yönetiyorsun. Resmen figüran pozisyonuna düþürdük adamlarý. Ýmaj açýsýndan hoþ bir þey deðil. (Alaves takýmý gelmek için para da almýþtýr bunun farkýndayým ama bu bir þey deðiþtirmez ki)
    yattara tribününde maç izlemiþ çocuk

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý atomantcum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþlýðýn tamamýný okumadým bahsedildiyse affedin ama dün hakemin yönetiminden rahatsýz olan tek ben miyim? Bizim 50. yýl maçýmýz þovumuz vs diye türk hakem istisnasýz bütün takdir haklarýný bizden yana kullandý.

Bu beni rahatsýz etti çünkü adamlar misafir gelmiþ, onlar da maç yapmak, eksiklerini görmek istiyor, sen misafirle dalga geçer gibi maç yönetiyorsun. Resmen figüran pozisyonuna düþürdük adamlarý. Ýmaj açýsýndan hoþ bir þey deðil. (Alaves takýmý gelmek için para da almýþtýr bunun farkýndayým ama bu bir þey deðiþtirmez ki)
    Hakem genel anlamda kötüydü doðru ama Alavesli oyuncular da abarttý bayaðý durumu. Hazýrlýk maçý nihayetinde biri sürekli el kol yaptý diðeri üstüne yürüdü.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 ayaklý Avrupa Ligi yada CL eleme maçý falan olsa bu kadar kolay bir maç olmayacaktý, buna emin olabiliriz. Hatta bence kazanamazdýk.

O yüzden skor ve oyun bizleri yanýltmamalý.
    Katýlmýyorum. Özellikle maçýn ilk yarýsý gayet tempolu ve özellikle Alaves'in hayli sertlik yaptýðý ortamda geçti.

Takým dün akþam iyiydi.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Taraftar gruplarý düzene sokulsun maçlara ancak o zaman 1 0 önde baþlarýz.

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Üç oyuncumuz topun dibine girip savunma arkasina güzel paslar attilar, kucka yazici abdülkadir. Bir arada oynadiklari bir maçi görebiliriz inþallah.

Kucka ortasahada hakimiyet kurdu. Hep kritik noktalarda rakibe yakin pozisyon alip ataklari kesti. Top kullanma konusunda da eksik kalmadi. Bildiðimiz kucka bu. Dandik hazirlik maçlarinda kendini saklamasi normal. Keþke castillo da biraz dikkatli olsaydi, fener maçini zehir etti.
    Abdülkadir tam istediðim seri,hýzlý hareket eden,teknik kapasitesi ve oyun zekasý yüksek ortasaha oyuncusu ama çocuðun fiziksel açýdan ciddi bir dezavantajý var.Abdülkadir fiziksel olarak biraz daha iyi durumda olsaydý Sosa ismi gündemde olmazdý.Yazýcýnýn mental anlamda hýzlý ancak fiziksel anlamda yeterince seri olmayýþý zaman zaman sýkýntý yaratabiliyor.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (03.08.2017 Saat 23:51 ) deðiþtirilmiþtir.

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alaves öyle yabana atýlacak bir takým deðil. Barcelona bu Alaves'e La Liga'da 1-2 yenildi geçen sezonun 3. hafta maçýnda...

Rakip takým oyunda etkili olamayýp neredeyse bizim kalemize gelememiþ olsa bile gerçekten sertlik taþýyan bir takýmlar. Böyle sert oyun ortaya koyan takýmlara karþý 90 dakika mücadele etmek kolay olmaz. Ben, bu maçýn takýmýn %50'sini ortaya koyduðunu düþünüyorum.

Theo gerçekten ümit verdi. Castillo gibi yüksek bir patlama gücüne sahip olmasa bile (ki zaten bunu bize yeni katýldýðýnda da videolarýnda görmüþtük) oyun zekâsý konusunda taraftar yanýlttý gibi.

Ýlk golde oyunun oynandýðý alanla çok ilgisiz ve alaksýz bir noktadan koþusunu baþlatýyor. Yavaþ yavaþ hýzlanarak ceza sahasýna doðru giriyor ve oradaki koþusunun ardýndan gelen müthiþ pasta kontrol-þut olayýný mükemmel tamamladý. Sýrtýnda stoper varken öyle bir kontrolün ardýndan gol çýkarmak kolay bir meziyet deðil.

Ýkinci golde de topu takip edip önüne düþtükten sonra uzun süre sürmesi ve Yazýcý'ya pasý aktarmadan hemen önceki saliselik fake'i rakibin yüzü dönük kalan tek stoperini de Olcay'a doðru göndererek ekarte etmesini saðladý. Yusuf'a alan açýlmýþ oldu böylece.

Þunu da gördük ki takýmýn olmazsa olmaz 1 stoper ve 1 sað açýk oyuncusuna ihtiyacý var. Bu bölgeler "aksayacaðým" diye bas bas baðýrýyordu tabiri caizse. Ýlk maçýmýza çok az zaman kaldý. Asýl ilk sýnavýmýzý orada vereceðiz...

Ben bu maçta takýmýn temposunu, dayanýklýlýðýný ve skora ulaþmasýndaki hýzý beðendim. Fiþi çabuk çektik.
    Konu Berke6198 tarafýndan (04.08.2017 Saat 00:05 ) deðiþtirilmiþtir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alaves öyle yabana atýlacak bir takým deðil. Barcelona bu Alaves'e La Liga'da 1-2 yenildi geçen sezonun 3. hafta maçýnda...
    Berke adamlar yenilmeye geldi zaten Trabzon'a. Barcelona'ya karþý oynadýðý konsantrasyon mu vardý ki ? Bence kýyaslama çok doðru deðil.

Dün akþamki maçý çok büyütmemek gerek. Þova yönelik bir gösteri olarak bakmalýyýz.

Birtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý exelans_25 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kucka inanilmaz pas en son hangi orta saha oyuncumuz boyle pas atmisti
    Colman.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi... Dün akþam takýmýn ilk 60 dakikalýk performansýný beðenmeyen var mý? Ben memnun kaldým açýkçasý. Karþýmýzdaki takým, saygý duyulmasý gereken bir takýmdý ve akþamýn sonunda onlar bize saygý duyuyorlardý. Bu güzel.

Bongonda tam olarak beklediðim gibi. Matkaptan hallice bir arkadaþ, ok gibi fýrlýyor, toplu-topsuz. Kucka da henüz temposunu tam bulamamýþ ama dün akþam sezon boyu neler katacaðýnýn sinyallerini verdi. Bizim için büyük þans. Yusuf Yazýcý ise Allah'ýn bir lütfu. Allah ana-babasýndan razý olsun. Okay'ýn ve Mas'ýn da biraz daha tempo kazanmaya ihtiyaçlarý var. Olcay ve Uður ise henüz sezona hazýr deðiller. Ayrýca; N'Doye fizik olarak geçen sezonun üstünde göründü. Bilhassa "Roda mý? N'Doye mu?" tercihinde, þu aþamada N'Doye demek mümkün. Olcay ile Burak yer deðiþtirdiðinde, kaleyi hem cepheden yoklayan hem de her ara topta (Yazýcý-Castillo-Bongonda-Burak-Kucka-Okay) pozisyona giren bir takým hüviyeti kazanmamýz yüksek olasýlýk.

Bir iki kritik dokunuþ kaldý. Hayýrlýsý...

Ekleme: Onur'u da çok konsantre ve hazýr gördüm. Geçen sezona artý olarak da kendisine dönülen toplarý geliþigüzel uzaklaþtýrmak yerine riskli de olsa orta saha elemanlarýna yerden oynamayý tercih ediyor. Ersun Yanal Onur'u da pas oyununa dahil olmaya ikna etmiþ. Birisi Onur'a "Ayaklarýný kötü kullanýyorsun bilader." demiþ. Geçen sene "Bunu söyleyebilecek delikanlý yok." iddialarý olmuþtu.
    Að<ýmdan aldýn derler ya öyle olmuþ

Onur ülkenin en önemli kalecisi ve açýk ara en karakterli futbolcusu. Hiçbir futbolcunun kaldýramayacaðý travmalar yaþadý Trabzonda, ama hafif sýyrýkla atlattý.

Son dönem 1-2 olay dýþýnda ülkede her takýmdan seveni olan adamlardan.

Genel deðerlendirme ise, bana sorarsan 2. HAFTA FENER MAÇINI ALIRSAK-BERABERE BÝLE KALSAK o hava ile ilk yarý fýrtýna oluruz.

Bu iþ hava iþi, Gayse küme düþecekti bizi doðradýklarý maçta, bizi hakemle yendi, o çýktý biz indik.

Türkiye liginde HAVA çok önemli, Emre fener maçýný satmasa bu sene Baþakþehir þampiyondu...
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

hasannuhoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Dam doy kalacak bu takýmda..istesek de istemesek de

Kaldýki ben damdoyun kalmasýný isteyenlerdenim.
    Konu Faruk BERBER tarafýndan (06.08.2017 Saat 16:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)