Sonuç: Trabzonspor - A.Konyaspor Maçı Nasıl Sonuçlanır ?

Katılımcı sayısı
215. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

175 81.40%
  • Berabere biter

21 9.77%
  • Kaybederiz

19 8.84%
Sayfa 68 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 58 66 67 68 69 70 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1901 adet sonuctan sayfa basi 1,676 ile 1,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 1.Hafta l Trabzonspor 2-1 Atiker Konyaspor l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Iki gündür merkezdeki tum TS clup lar FA ödeme Sırası vardı iğne atsan yere düşmezdi
    kulup hiçbir maça hazır olmaz mi olmaz
    yillar önce ne ise simdi de o
    acemlik acemilik
    BMN KOCAELİ

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başladık yine bizden şu atılmalıydı bu 2 kere atılmalıydı felan filan. tamam biz temiz lig isteriz, herkes hakkını alsın deriz ama yeter da !!
    McLas was Here

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak'a sallayanları şimdi sahneye alalım.
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

Nereden
    Konya

Sezonun ilk maçı..Galibiyetle başlamak çok güzel ne olursa olsun.Kopuk kopuk oynadık.Ara ara saman alevi gibi parlayan bir Trabzonspor vardı sahada.Okay yaptığı hatadan sonra kafa olarak maçtan koptu..Kucka/Okay değil de Kucka/Onazi daha doğru bir tandem olacak gibi..Onazi'nin gitmesi bana göre hata ki gitmememe ihtimali de var.Okay kafaolarak koptu ama oyundan çıkması ile Konya daha rahat geldi üstümüze bu da bir gerçek.Olcay asist yapmasına rağmen Bongonda yerine ilk çıkacak adamdı bana göre.Burak bizden giden Burak değil Komple bir forvet oyuncusu olarak geri döndü.Önceden , arkaya atılan veya araya atılan toplara çoğunlukla hareketlenip gol arayan Burak'ı gitmiş , duvar olan , orta sahaya kadar gelip top alıp dağıtan, duran toplarda defansa yardım eden ve ceza sahasında daha aktif bir Burak var karşımızda.İki golü de usta işi gollerdi.Özellikle 2. gol de çok net bir vuruş yaptı.Yıllardır bu tarz vuruşları olan bir forvet istedik ve çok şükür gördük.Sakatlık veya extra bir durum olmazsa 20 golün altına düşmeyecektir .Pereira'nın yaptıkları ise tk kelime ile ayıptı.Evet aklıyla karşı tarafı tahrik etsin,bizim eksik yönümüz bu.Ama öyle bileğe basmalar afalan çok iticiydi..Fofana'ya 3 kez bastı ya hu ayıptır ! Traore'ye çok üzüldüm,ama ben kasıt olduğunu düşünmüyorum.Fofana demişken , bu adama 3 kız kardeş musallat olur sezon sonu..
    Konu orhan42 tarafından (14.08.2017 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.

TSLIEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ersun Yanal yine bizi fıtık edecek bu sene oyunu hiç okuyamıyor.En iyi adamı çıkartıp Yusufu almak neyin nesi.Ayrıca kucka hiç iyi oynamadı sahada varmıydı yokmuydu belli değildi.Umarım sahayı iyi okur ve şimdiden bizi fıtık etmez.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Bu arada Burak'ın pozisyonu'da penaltıdır net kaburgadan itiyor. Kırmızıyı konuşurken bunu da ekleyelim.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un galibiyetine gölge düşürme çabalarını anlayabilmiş değilim. Bırakın ağlasınlar. Daha çok ayaklar kırılır, kafalar kırılır. Bizim takımın 2011'de oyuncuları burnu kırılsa da oynadı, kafası kırılsa da oynadı.

Futbol bu. Sahada herşey olabilir.

Dakikalarca yerde yatan oyuncular şereften ve emekten bahsedemez. Mra adına üzüldüm.

Erkan SÜNGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Futbolda böyle şeyler olabilir. Bundan duyarlılık kasacak bir durum yok.

Hakem diye ağlayan arkadaşlar şunu unutuyor mu;

İlk yarıda Burak'ın pozisyonu net penaltı

Gol olabilecek bir atak taç diye kesildi

Foffona isimli oyuncunun hareketi net kırmızı kart

Durica, Pereira sarı kart gayet normal.
    Pereira nın bugün 2 kez atılması lazımdı. 1 cisi aut cizgisinin önünde 2 cisi sarı kart yediği pozisyonda. Tabi orda fofana da kırmızı yemeliydi ama neyse. Geçen sene yusuf erdoğanın ayağına q7 bastığında nasıl kızıyorsak aynı şekilde bugünde bu doğruyu söyleyebilmemiz lazım. Ayrıca durica da kırmızı yemeliydi. Yani aynı pozisyon bize olsa burda troller hariç herkes kırmızı ister hatta sahaya inip dövmek ister. Ha burağın pozisyonu da bana penaltı gibi geldi orası da ayrı.

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor'un galibiyetine gölge düşürme çabalarını anlayabilmiş değilim. Bırakın ağlasınlar. Daha çok ayaklar kırılır, kafalar kırılır. Bizim takımın 2011'de oyuncuları burnu kırılsa da oynadı, kafası kırılsa da oynadı.

Futbol bu. Sahada herşey olabilir.

Dakikalarca yerde yatan oyuncular şereften ve emekten bahsedemez. Mra adına üzüldüm.
    Yıllardır hakkımız yeniyordu, bir allahın kulu siz haklısınız dedi mi? Futbolsa futbol. Kırmaksa kırmak. Yeter artık. Süt çocuğu gibi sana haksızlık yapılınca ağla, başkasına yapılınca ses etme.
    MCMLXVII

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kötü oynadığında da kazanmak önemli. Daha iyi olacağız inşallah.
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Nereden
    İstanbul

Aynı maçta;

Trabzon'un net bir atağı top içeride olduğu halde kesildi.

Net bir penaltı verilmedi.

Rakibin tartışmasız bir kırmızı kartı verilmedi.

Durica'nın ve Pereira'nın pozisyonu ise net bir şekilde sarı kart. Hatta bana göre Yusuf'a verilen sarı kart da çok çok ağır bir karar.

Eee? Kimin hakkı yenmiş?

Anadolu kulüpleri her seferinde bu şekilde puan alamaz. Karşılarında biraz dişli bir Trabzonspor olunca hemen işi "haksız kazanç" yaftasıyla lekelemeye çalışıyorlar. Gayet helal ve hakedilmiş bir 3 puan aldık. Herkes işine baksın.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Erkan SÜNGER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pereira nın bugün 2 kez atılması lazımdı. 1 cisi aut cizgisinin önünde 2 cisi sarı kart yediği pozisyonda. Tabi orda fofana da kırmızı yemeliydi ama neyse. Geçen sene yusuf erdoğanın ayağına q7 bastığında nasıl kızıyorsak aynı şekilde bugünde bu doğruyu söyleyebilmemiz lazım. Ayrıca durica da kırmızı yemeliydi. Yani aynı pozisyon bize olsa burda troller hariç herkes kırmızı ister hatta sahaya inip dövmek ister. Ha burağın pozisyonu da bana penaltı gibi geldi orası da ayrı.
    Bence ikisi de kırmızıya yakın sarı. Turuncu da diyebilirsin. Ancak asla kırmızı değil. Ancak Foffana'nın pozisyonu net kırmızı, Burak'ın pozisyonu net penaltı. Hele Bjk'nin penaltısına kıyasla bin kere penaltı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doğan Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sıcağı sıcağına maç yazım
    http://bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=7438
    Versinler İade-i İtibar, Ufukta Şampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün takım Burak, Durica dışında leşti; kimse bana gazel okumasın bu takıma bir diyordum bugünü gördükten sonra 2 orta saha lazım. Okay Kucka beraber oynamaz, ikiside aynı stil, Olcay'la bu iş yürümez. Stoper+ 2 Orta Saha+ Kanat alınmalı, Bero mero bunlardan alternatif bile olmaz. Vitaminsiz Onazi bile bunların yanında Pirlo gibi geliyor.
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şimdi özete baktım. 2.yari biraz sönük geçti doğru ama konya neye göre bizden üstün oynadı deniyor anlayamadım??
    McLas was Here

Nereden
    İstanbul

Bence ikisi de kırmızıya yakın sarı. Turuncu da diyebilirsin. Ancak asla kırmızı değil. Ancak Foffana'nın pozisyonu net kırmızı, Burak'ın pozisyonu net penaltı. Hele Bjk'nin penaltısına kıyasla bin kere penaltı.
    Ben doğru olduğuna inandığım şeyi söylüyorum. Evet bende izledim bjk ye verilen penaltımsı şeyi. Bizim ligimizin kalitesi bu. Şuna eminim ki hakemler öyle bir yerde canımızı yakacak ki hepimiz isyan edicez. Biz gene doğru olduğunu düşündüğümüz şeyi söyleyelim. Söylediğine saygı duyuyorum ama duricanın müdahelesi en baba kırmızıdır. Hadi diğerlerine yanlışlıkla oldu felan dersin de durica bildiğin orakla biçti.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Doğan Şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık

Nereden
    İstanbul

Alıntı hos_cocuk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün takım Burak, Durica dışında leşti; kimse bana gazel okumasın bu takıma bir diyordum bugünü gördükten sonra 2 orta saha lazım. Okay Kucka beraber oynamaz, ikiside aynı stil, Olcay'la bu iş yürümez. Stoper+ 2 Orta Saha+ Kanat alınmalı, Bero mero bunlardan alternatif bile olmaz. Vitaminsiz Onazi bile bunların yanında Pirlo gibi geliyor.
    Çok erken yorumlar bunlar. Henüz form tutmadık fakat iyi bir takıma sahibiz. Kötüyken de kazanmak önemli.

Ayrıca ilk yarı gayet iyi bir oyun vardı. Yenen gole rağmen iyi bir dönüş yaşandı. 2 golün haricinde kaçan 3 tane net pozisyon oldu. Trabzonspor maçı hakederek kazandı.

Nereden
    Tokat

beklenti bence yüksekti böyle akan bındırmeler yapan bır trabzon beklıyorduk, topla oynama oranları ve gırılen pozısyon sayılar bırbıırıne yakın bır mac olduğundan konyanın beklenenden ıyı olduğunu söyleyebılırız,

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Erdal abi çok doğru konuşuyor yine.
    Düzeltiyorum çok çok doğru konuşuyor.
    Konu Murathan tarafından (14.08.2017 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Ben doğru olduğuna inandığım şeyi söylüyorum. Evet bende izledim bjk ye verilen penaltımsı şeyi. Bizim ligimizin kalitesi bu. Şuna eminim ki hakemler öyle bir yerde canımızı yakacak ki hepimiz isyan edicez. Biz gene doğru olduğunu düşündüğümüz şeyi söyleyelim. Söylediğine saygı duyuyorum ama duricanın müdahelesi en baba kırmızıdır. Hadi diğerlerine yanlışlıkla oldu felan dersin de durica bildiğin orakla biçti.
    Erkan bu ligde Durica pozisyonu gibi pozisyonları atarsan sahada oyuncu kalmaz. Sert bir müdahale evet ancak ederi sarı.

Fakat Foffana isimli oyuncununki tamamen fair play dışı olduğu için bariz kırmızı. Penaltı da tartışmasız.

Nereden
    İstanbul

Alıntı titanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beklenti bence yüksekti böyle akan bındırmeler yapan bır trabzon beklıyorduk, topla oynama oranları ve gırılen pozısyon sayılar bırbıırıne yakın bır mac olduğundan konyanın beklenenden ıyı olduğunu söyleyebılırız,
    Evet maç boyunca müdahale olmayan anlarda bile çok güzel yattılar. Ne Serkan kardeşime ne de Mustafa hocama yakıştıramadım.

Ayrıca her Trabzon deplasmanından puan veya puanlar alınacak diye bir kural yok. Yenilebilirdik de ama çirkeflik varsa bu rakibin tutumundan kaynaklı.

Nereden
    Tokat

Renkdaşım bu oyun beklenmiyor değildi, Konya çoktandır bu felsefeyle top oynuyor,, Özellikle güçlü ekiple karşı bu stil her zaman iş yapar.
    Ben bizim kötü olduğumuzu söylemıyorum , Konya beklenenden daha diri bir takımdı bana göre, evet ziya doğan takımı gibi bir taakımdılar ama oyundan pek düşmediler

Nereden
    İstanbul

Erkan bu ligde Durica pozisyonu gibi pozisyonları atarsan sahada oyuncu kalmaz. Sert bir müdahale evet ancak ederi sarı.

Fakat Foffana isimli oyuncununki tamamen fair play dışı olduğu için bariz kırmızı. Penaltı da tartışmasız.

Bu pozisyon kırmızı değilse ben bu futboldan gram anlamıyorum. Özür dilerim ne diyim.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu pozisyon kırmızı değilse ben bu futboldan gram anlamıyorum. Özür dilerim ne diyim.
    Pozisyon net kırmızı .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)