Sayfa 3282 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2282 2782 3182 3232 3272 3280 3281 3282 3283 3284 3292 3332 3382 3782 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 82,026 ile 82,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

böyle 3-5 genç topçu alalım. canavar gibi takım olalım. şampiyon olamasak da keyifle maçlara bakalım.

https://www.transfermarkt.com.tr/nana-ampomah/profil/spieler/429086

mustafa08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yav arkadaşlar özkan sümer en az 30 transfer yapıp tutturduğu bir tek yattara ve aurelio var başka kimi tutturmuşlide bu özkan sümere bu kadar güveniliyor anlamadım.
    Aynen abi. Üstelik artik eskisi gibi degil, yani 20 yil önce gibi. Artik Avrupanin siradan Kulüpleri her yerde scoutlari var... Biz iki ay icinde kimi bulup kimi alacagizki?
    Ben olsam Sosa yi satarim, Durica, Ndoye ve Hubocan zaten gidiyorlar.. Bero yu da tutarim veya kiralik. Maasi 400 bin.. Iyi teklif gelirse satarim ama gelecegini sanmiyorum..
    Hugo da gider, Burak da gider.. Bari iyi para alabilsek.
    Okay ve Onazi yi tutarim.. Ama zor gözüküyor. Kucka nin maasi fazla malaesef yoksa tutarim.
    Transfer olarak yerli aklima suan Musa Cagiran ve Serdar Gürler geliyor. Gürler gelistirdi kendini bizden gittikten sonra.
    Hoca konusuna gelince.. Samet Aybaba ya icim isinmadi acikcasi.
    Trabzonspor 1967

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

trabzonspor okay yusuf abdulkadir burak sosa kucka tarzı oyuncularını satarsa 30 değil 300 senede geçse şampiyon olamaz. bizim zaafiyetimiz kadro kalitesizliği değil kadro dengesi zayıf defans hattımız leş atıyor ileri uçtaki oyuncularımızda sıkıntı yok. çok kırılgan ve basit goller yiyoruz savunma anlamında çok kötüyüz atılan yiyilen gollere bakın anlarsınız. muhtemeln bu futbolcular satılacak ve yerlerine kalitesiz futbolcularla başarı yakalamaya çalışılacak. bi yerde gördüm gs efsanesi takımın başına geçiyor şampiyon yapıyor bizim efsanemizde okayla burakın aklını çelip kendi camiasının ayağına sıkıyor. bizim düzlüğe çıkışımız yerli futbolcu kalitesinden geçiyor elimizdeki kaliteli oyuncuları tutabilrsek başarı ancak o zaman gelir .2011

Nereden
    Muğla

hocasının samet aybaba olduğu futbolcu kalitesinin düşürüldüğü bir camayı şampiyon olabileceğini veya yapılanma içine girebileceğini bile düşünmek komedi ! bu yönetimin ben şampiyon kadro veya yapılanma kadrosunu kuracağını zannetmiyorum muhtemelen 10-15 arası biyerlerde bitirirler seneye. sayısız entrika ve dolap döner 10 maçı görmeden samet aybaba kovulur.

Nereden
    Muğla

sürekli tekrarlayan hatalar zinciriyle yönetilen ve gün geçtikçe küçülen hedefler. madem burak pahalıydı ödeyemicektin neden aldın ? neden alternatif kaliteli futbolculara yönelmedin ?

Nereden
    Ankara

bu uşağı tanımam etmem lakin uzun zamandır twitten takip ediyorum. epey bir genç oyuncu önerisi var. dikkate alıp bir değerlendirmek lazım. imkan verilse bizim içimizden ne adamlar çıkar çıkmasına da gerekli değer verilmiyor malesef.

DdonJKCVAAAVF1s.jpg

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bulmamız gereken 1 adet Yattara,1 adet Szymek,1 adet Stepanov ve bir adet Shota )
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sürekli tekrarlayan hatalar zinciriyle yönetilen ve gün geçtikçe küçülen hedefler. madem burak pahalıydı ödeyemicektin neden aldın ? neden alternatif kaliteli futbolculara yönelmedin ?
    bu tür soruları sormaya kalksan yüzlerce soru çıkar karşımıza. hepsinin cevabı tek ve net.
    kulüpte plansız, programsız, acemi yönetici ve başkanların görev yapması.

Nereden
    Ankara

1.20-25 yaş arası uygun maliyetli yerli-yabancı-gurbetçi topçuları bulup takıma katacan.
    2.yusuf ve abdülkadirin etrafında sıfırdan takımı kuracan.
    3.istediğimiz vasıfta avrupadan tecrübeli bir hoca getirecen. gökdeniz ve fatih tekkeyi yardımcısı yapacan.
    4.özkan sümer,mra yı ve sadiyi altyapı ( 1461 ) sorumlusu yapacan.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mustafa08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen abi. Üstelik artik eskisi gibi degil, yani 20 yil önce gibi. Artik Avrupanin siradan Kulüpleri her yerde scoutlari var... Biz iki ay icinde kimi bulup kimi alacagizki?
    Ben olsam Sosa yi satarim, Durica, Ndoye ve Hubocan zaten gidiyorlar.. Bero yu da tutarim veya kiralik. Maasi 400 bin.. Iyi teklif gelirse satarim ama gelecegini sanmiyorum..
    Hugo da gider, Burak da gider.. Bari iyi para alabilsek.
    Okay ve Onazi yi tutarim.. Ama zor gözüküyor. Kucka nin maasi fazla malaesef yoksa tutarim.
    Transfer olarak yerli aklima suan Musa Cagiran ve Serdar Gürler geliyor. Gürler gelistirdi kendini bizden gittikten sonra.
    Hoca konusuna gelince.. Samet Aybaba ya icim isinmadi acikcasi.
    kardeşim aslında kadro olarak takım iyi sadece maaş olarak kuçka burak ve sosa fazla para alıyor bunlarla konuşursun indirime gitmezlerse yollarsın ki ben kalmalarını çok isterim bu adamların yerine adam bulmakta o kadar kolay değil eğer indirime gitmezlerse bunların yerine adam alır ve 2 tanede sağlam stoper bulup ayrıca iyi bir kanat alıp yola devam edersin asıl burda sıkıntı hoca tercihi ben özkan sümerin yabancı hoca getireceğine ihtimal vermiyorum ve görünen bir gerçek varki yerli olarak kim gelirse gelsin başarılı olamayacak .
    Konu redbul tarafından (20.05.2018 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

yav arkadaşlar özkan sümer en az 30 transfer yapıp tutturduğu bir tek yattara ve aurelio var başka kimi tutturmuşlide bu özkan sümere bu kadar güveniliyor anlamadım.
    Deme öyle şeyler, Özal Hoca dünyanın sayılı futbol akıllarındandır... Başkanlık yaptığı kulüpte teknik görevler alabilecek kadar amatör ruhludur... Bir de alacağı için ihtar çekmişti ama o önemli değil, şu anda görülmemesi gereken bir ayrıntı...

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deme öyle şeyler, Özal Hoca dünyanın sayılı futbol akıllarındandır... Başkanlık yaptığı kulüpte teknik görevler alabilecek kadar amatör ruhludur... Bir de alacağı için ihtar çekmişti ama o önemli değil, şu anda görülmemesi gereken bir ayrıntı...
    kardeşim ben özkansümerin artık hem yaşı hemde futbol görüşü olarak günümüz futbolunun gerisinde kaldığını düşünüyorum artık futbol 1970 lerdeki fıubol değil zaten ismi bizle geçen hocalardan sebeb özken sümerin beynini okuyabilirsin ben özkan sümere hiç mi hiç güvenmiyorum ne transfer konusunda ne de hoca seçimi konusunda olası bir yanlış hoca seçimi bu yönetimin aralık ayını görmesini bile etkileyecektir .

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Basimiza gelebilecek en kötü Senaryo bu gibi duruyor...

——————-Onur
    Kamil-Transfer-Transfer-Novak
    ——-——Cafer-Transfer
    Abdüs———-Yusuf——-Castillo
    —————-Rodallega

Ugurcan
    Arda
    Pereira
    Ayberk
    Hüseyin
    Abdurrahim
    Sami Can
    Batuhan
    Sefa
    Ebrar
    Muhammet

Bu Kadro ile yine ilk 5-7 ye oynariz... Yetenekli ama tecrübesiz Oyuncularla dolu bir Kadro... Basariya ac bir Teknik Adam ve mutlu yabanci Oyuncularla ilk 5-7 bence hayal degil... Diyeceksiniz ki Kardesim Trabzonspor ilk 7 ye oynayacak Takim mi? Bence maddi acidan Süper Lig de ilk 10 Takim arasinda olmamiz bile iyi...

Ya böyle devam edip iyice batacagiz, yada akillanip olanlarla gidebildigimiz yere kadar gidecegiz... Olanlarla derken körü körüne olmayacak Adamlara Forma vererek degil... Bu Firsati iyi kullanan ve kendini gelistiren Oyuncularla...

Bu esnada saglikli bir Scout Ekibi Afrika da ve Güney Amerika da Yetenek arayacak... Misal Brayan Angulo gibi veyahut gecmisteki Oyuncularimiz Colman, Aurelio, Yattara, Jaja, Romaschenko, Sommers, Stepanov, Glowacki vs. gibi...

Ayrica bol bol hazirlik Maci oynanmali 1. Lig Takimlarina karsi...
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

https://www.transfermarkt.com.tr/wil.../spieler/47893
    Orta saha için durumuna bakmak lazım beğendiğim oyuncu

Nereden
    Ankara

Belki de Son dönemde hep dünyanın sayılı futbol akıllarınca yönetilip, en büyük başarısı küme düşmemek olan ve bu arada 1 milyarcık borçlanan kulübü düze çıkarır. Belli mi olur. Adam 80 yaşında, iyi kötü kulübe hizmet etmiş. Biraz saygıyı haketmiyor mu? Hele bi icraatlarını görelim.Elinde sihirli deynek olmaması özkan sümerin suçu değil. Başarı da başarısızlık da tek faktöre bağlı olmamalı, sistem takımı olmalıyız
    Konu serdaracıl tarafından (20.05.2018 Saat 16:17 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporda sağlam bir temizlik şart madem yeni bir sayfa açılmaya karar verildi eski kalıntıları temizlemek şart Bu listeden gitmesine karşı olduğum sadece Okay var ama gitmek istiyorsa yol verilsin hiç önemli değil
    Başkanın 180 trilyon 80-90 a çekilecek hesabı bence çok zor değil sadece bu adamların yıllık maliyeti 100 trilyonun üstünde bu adamların satılmasıyla 30 milyon Euro bir girdi alınabilir bu parayla 8-10 yetenekli genç topçu takıma kazandırılabilir ve yıllık maliyetleri de asgari düzeye çekilebilir
    Bu adamların tamamını satsak alacağımız maksimum bonservis 25 milyon euro, yıllık ücretle de 25 etti sana 50 milyon euro, peki bu arada bu kadar parlayan takımı sırtlan Yusuf ve Abdulkadir 'in yıllıklarını en az 1 yapmak gerekir ki bana göre performansa dayalı ücreti baz alırsak en yüksek seneye Okay, Yusuf, Abdulkadir almalı.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cafer Tosun'un topa dokunuşu vuruşu oyun tarzı falan bana pek sıcak gelmiyor ne yalan söyleyim. Dümdüz bir topçu pek tekniği de yok gibi duruyor. Pek bir klas değil gibi. Umarım yanılırım ama Bero gibi bir tarzı var sanki.

Okayın daha genç hali, 8 numara için biraz ağır 6 numara için savuma yönü eksik, eğer Okay gibi savunma yönünü geliştirirse ondan bile iyi olur çünkü şut ve asist özelliği Okaydan çok daha iyi.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki de Son dönemde hep dünyanın sayılı futbol akıllarınca yönetilip, en büyük başarısı küme düşmemek olan ve bu arada 1 milyarcık borçlanan kulübü düze çıkarır. Belli mi olur. Adam 80 yaşında, iyi kötü kulübe hizmet etmiş. Biraz saygıyı haketmiyor mu? Hele bi icraatlarını görelim.Elinde sihirli deynek olmaması özkan sümerin suçu değil. Başarı da başarısızlık da tek faktöre bağlı olmamalı, sistem takımı olmalıyız
    Ben son dönemler için bir ifade kullanmadım. Element uydurmayın. Özkan Hoca efsanedir ama dönemi geçmiştir. Başkanın dün Dozer Cemil i örnek vererek suçladığı kişinin yaptığı aynı şeyi zamanında Özkan Hoca da yaptı. Neyse beraber görürüz, umarım yanılırım, tüm temenni o yönde...

Nereden
    Kocaeli

kardeşim ben özkansümerin artık hem yaşı hemde futbol görüşü olarak günümüz futbolunun gerisinde kaldığını düşünüyorum artık futbol 1970 lerdeki fıubol değil zaten ismi bizle geçen hocalardan sebeb özken sümerin beynini okuyabilirsin ben özkan sümere hiç mi hiç güvenmiyorum ne transfer konusunda ne de hoca seçimi konusunda olası bir yanlış hoca seçimi bu yönetimin aralık ayını görmesini bile etkileyecektir .
    İşte deme öyle şeyler diyorum. Balık çiftliğinde taktik çalışıyordu. Biz bilmiyoruz, onlar biliyor sadece...

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşte deme öyle şeyler diyorum. Balık çiftliğinde taktik çalışıyordu. Biz bilmiyoruz, onlar biliyor sadece...
    Trabzon İdmanocağı B takım oyuncusu,
    Trabzon Yolspor oyuncusu,
    Trabzon İdmanocağı oyuncusu,
    Zonguldak Kömürspor Oyuncusu ve Zonguldak yerel gazete spor yazarı,
    Tekrar İdmanocağı oyuncusu,Trabzonspor oyuncusu,
    Akçaabat Sebatspor ‘antrenör - oyuncusu,
    ’Trabzon Yolspor ‘antrenör - oyuncusu,
    ’Trabzon Bölge Antrenörü,
    Trabzonspor Genç takım antrenörü,
    Trabzonspor profesyonel takım yardımcı antrenörü,
    Altyapı kavramının yaratıcı koordinatörü,
    Trabzonspor Profesyonel takım teknik direktörü,
    A Milli takım teknik direktörü,
    Hürriyet gazetesi spor yazarı,
    Türkiye futbol antrenörleri yönetim kurul üyesi,
    Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Genel Başkanı,
    Galatasaray alt yapı teknik sorumlusu ve A takım teknik direktörü,
    Denizlispor, Malatyaspor, Konyaspor, Samsunspor, Petrol Ofisi ve Möbellaspor kulüpleri teknik direktörü,
    Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu asbaşkanı,
    Trabzonspor kulübü başkanı.
    Trabzonspor futbol eğitim ve bölge koordinatörü olarak gölge başkanlık.

Ve şimdi Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, geçtiğimiz dönem(2006'da başlayan) maaşı yoktu ama 250.000 tl tazminat maddesi vardı onu da yıl içerisinde 45 günlük periyotta kullanmak mümkündü. Yönetim listesine girmediğine göre , bu " genel koordinatörlük" artık ne ise bir mukavele yapmış olması gerek. Yani anladığım kadarıyla kendisi yönetim ile kaim değil .

Balıkları onu çok özleyecektir. Ya da belki özlemeyecektir , bilemiyorum... Balıkların ruh sağlığını bilmek lazım.
    Konu Serdar A tarafından (20.05.2018 Saat 19:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Ben son dönemler için bir ifade kullanmadım. Element uydurmayın. Özkan Hoca efsanedir ama dönemi geçmiştir. Başkanın dün Dozer Cemil i örnek vererek suçladığı kişinin yaptığı aynı şeyi zamanında Özkan Hoca da yaptı. Neyse beraber görürüz, umarım yanılırım, tüm temenni o yönde...
    Efsane falan değil, sıradan bir insan, bir profosyonel. Bi işe başladı başarırsa ne ala, başaramazsa gider. Daha hiç bir icraatini görmeden nedir bu? Dönemi geçti ne demek? Somut bişey değil. Bana göre de geçmedi. Bu ihtar meselesi iho’nun iddiası. Olayı bir de özkan sümerden dinlemek lazım, süreç nasıl işlemiş, işin içinde başka ne var. Bırakın millet işini yapsın. Herkese bi kulp arkadaş. Ondan sonra şenol hoca neden gelmiyor. Niye gelsin?
    En büyük Trabzon

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yusuf ve okay'ı 25 milyon euro'ya satıp 5 milyon euro civarı paraya emre ve musa'yı alalım. ortada kurulmuş bir iskelet, oyun yok nasılsa. gelecek senelerde satıp kadroyu bozmaktan daha iyi olabilir.

Nereden
    Ankara

Özkan sümer’in, altyapıdan sorumlu olarak görevde olduğu 2012-2013 sezonunda Trabzonspor; u16, u14, u18 liglerinde türkiye şampiyonu oldu. Bilin bakalım o gençler şimdi nerede?
    En büyük Trabzon

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yusuf ve okay'ı 25 milyon euro'ya satıp 5 milyon euro civarı paraya emre ve musa'yı alalım. ortada kurulmuş bir iskelet, oyun yok nasılsa. gelecek senelerde satıp kadroyu bozmaktan daha iyi olabilir.
    Elde dört grup oyuncu var:

1- Kulübün ekonomik küçülme hedefiyle çatışan , kontratı aşırı yüksek ya da sözleşmesi sona ermekte olan ağırlıkla yabancı oyuncu topluluğu.
    2- 24 yaş ve altı yıldız adayı ya da en azından doğrudan A milli takım havuzunda, takımın bonservis değeri olarak kıymetli oyuncuları.
    3- Zamanında ciddi bonservis ödenmiş lakin Maaş dengesini sarsmayacak kontratlara sahip , bununla birlikte beklentileri karşılayamamış/aşamamış çoğu 25 yaş ve altı grup.
    4- Altyapıdan gelen yeni jenerasyon, en azından bir kaçının rotasyon içerisine girebilmesini ümit ediyoruz.
    (Kaptanı bu kategorilere dahil etmedim)

Bu başlık altında konuşulan ise 3 tip strateji var ,
    A- 1,2 ve 3. grup oyuncuların tamamının paraya çevrilmesi ve silbaştan takım kurulması
    B- 1 ve 3. grup oyuncuların elden çıkarılıp sınırlı transfer tercihleriyle ilk 5 hedefi için çarpışacak bir ekip kurulması
    C- 1. grup büyük çoğunluk ile ve 3.grubun sadece gitmek isteyenleri yolların ayrılıp ; 2. grup üzerine takımın inşaa edilerek daha kısa bir yeniden yapılanma stratejisi izlenmesi.

Her üç strateji de üzerine tartışmaya değer , avantajları ve dezavantajları olan yönelimler.
    Ancak üzerinde durmamız gereken temel konu , maksimum bonservis geliri değil , kadro kapasitesi ve maliyeti birlikte ele alınarak optimum dengenin yani kaynak verimliliğinin öne çıkarılması gerekiyor. Diğer zorlayıcı konu ise takımın borç yapılandırma konularıyla da ilişkili olarak asla ilk 5 altına inmemesi gerektiği.
    Konu Serdar A tarafından (20.05.2018 Saat 19:53 ) değiştirilmiştir.

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu uşağın söylediğine göre bu oyuncuyu kaçırmışız yazık olmuş. Bazen bazı futboluların sadece resmini görseniz bile kalitesini anlayabilirsiniz. Salam da bu kategoriye giriyordu bence sağlık olsun.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)