Sayfa 3198 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2198 2698 3098 3148 3188 3196 3197 3198 3199 3200 3208 3248 3298 3698 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 79,926 ile 79,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Sparta Rotterdam ile ocak ayında profesyonel sözleşme imzalayan Trabzon doğumlu Halil Dervişoğlu, Hollanda U-19 Milli Takımı'na davet edildi. Dervişoğlu'nun babasının, oğlunun Trabzonspor'da oynamasını istediği öğrenildi.

"Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

@selcuk Yeteneksiz olduğu halde 3 sene 5 sene göz göre göre takımda tutuluyorsa altında bir şey aramam kadar doğal bir şey yok.

Hatta sözleşme uzatıp zam falan yapıyoruz
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Amasya

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @selcuk Yeteneksiz olduğu halde 3 sene 5 sene göz göre göre takımda tutuluyorsa altında bir şey aramam kadar doğal bir şey yok.

Hatta sözleşme uzatıp zam falan yapıyoruz
    altinda birsey aramaklan suclamak arasinda fark var

ara ozaman, altinda bisey bulursan beraber üzerine gideriz

böyle sacma itamlar ve suclamalar yüzünden gittikce ayrisiyoruz, farklilasiyoruz ve güc kaybediyoruz

zormu sadece begenmiyorum, yetersiz buluyorum demek

ama ozaman karsinizdaki size cephe kurmazdi, belki yumluda 5 yil kalmazdi

yumlu gibi oyunculari böyle bir kesime degerli kildirtiniz, özevlat deyiminlen onlara prim yarattiniz, simdi torpil degiminle ayni hatayi doruga tasiyorsunuz

varsa torpil belgeleyin, belgeleyemiyorsaniz en az rizenin sike ithamlari kadar bos yaptiginiz

Ünal Karaman

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Torpilli olduğu milletvekilinin Yumlu gibi kazma oyuncu için twit atmasından belli.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Altyapıdan yetişen her oyuncu a takıma kazandırılmak zorunda değildir yahut sadece önünü açıp başka takıma göndermek için bir yıllık ucuz bir sözleşmeyle kadroya dahil edilebilir. Ama takımın as oyuncusu olursa insanlar pekala şüpheyle yaklaşır. Benim şüphem ise öyle karman çorman bir şey değil. Basitçe liyakatsizlik. Şu çıksın da şundan biz de faydalanalım olayı bile değil. Bizim çocuklar oynasın mantığı işliyor. Hemşehricilik yani. Ele gitmesin para diyor. Öz evlatçı olmanın kötü bir yanı olmadığı gibi şehrin adeta kendi çocukları başarıyı sırtlayınca herkes daha çok mutlu olur. Ama sen sırf bizim çocuklar oynasın mantığında olunca ne kadar olmayacak adam varsa takıma doluyor ve ilk anasına söven de sen oluyorsun. Bu nasıl ebeveynlik anlamadım ben. Takıma alt yapından takıma direkt monte edeceğin 2-3 kişi bul. Ülkeyi araştır 1-2 tane direkt oynayacak yaşı çok geçmemiş adam bul. Bu iskeletin üstüne fakir ülkelerden potansiyelli gençleri araştır olsun sana takım. O sene bu sene şampiyon olmak zorunda değil fakat bir kimliği bir tarzı olmalı takımın. Takıma gelecek oyuncu da hoca da takımın sistemine uygun olmalı. Rıza hoca geldikten sonra ya niye ofansif oynamıyorsun demek doğru değil. Adam bu. Değişmiyor ihtiyaç da yok zaten. Tonla istediğin sistemi oynatacak hoca var. Bu hocalar gelsin al eski futbolcularını da yardımcı olarak ver yetiştirsin kendisini. Yedek kadronun istersen hepsini potansiyelli gençlerden kur. 2 si 3 ü tutsa sana gene kar. Mali olarak yük bile değil. Ama takımda direkt oynayacak adamın senin akbaşsa uğursa orada duracaksın. Orada sana cümle alemin söz söyleme hakkı var olur artık.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aleksander Prijovic seneye rodallega'nın yerine düşünülebilir. Bu yıl Paok'ta iyi bir performans gösteriyor.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Bursa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sparta Rotterdam ile ocak ayında profesyonel sözleşme imzalayan Trabzon doğumlu Halil Dervişoğlu, Hollanda U-19 Milli Takımı'na davet edildi. Dervişoğlu'nun babasının, oğlunun Trabzonspor'da oynamasını istediği öğrenildi.

Menajerler fırsat verir mi babalara,Oğuzhan'ın babası da Trabzonsor'da oynasın istiyordu,Serdar'ın babası da ama araya yüklü paralar,şan,şöhret girince bütün saflar eleniyor adına profesyonel denen ve futbolun canına okuyan çakal sürüsünün dediği oluyor.

Yazık ki şu genetiği becerip,adam gibi kullanamadık.Bilbao yapıyor biz yapamıyoruz.
    • Memento mori

Nereden
    Almanya

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bizim U21 de leblebi gibi Gol atanlari degerlendirmeyenlerden bunu almalarini beklememek lazim.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Blessed61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim U21 de leblebi gibi Gol atanlari degerlendirmeyenlerden bunu almalarini beklememek lazim.
    U21 de leblebi gibi gol atan futbolcumuz yok

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    U21 de leblebi gibi gol atan futbolcumuz yok
    Biz dediği Trabzonspor olmayabilir
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

https://www.transfermarkt.com/jean-d...spieler/170481

Bir zamanlar gözdemizdi.

İtalya Seri B'den Salernitana'ya transfer olmuş. Sakatlık nereye getirmiş adamı.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Nereden
    Almanya

Istatistiklere göre Furkan Karahan gayet iyi bir performans sergiliyor @61_Hasan_69

Nereden
    Almanya

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz dediği Trabzonspor olmayabilir
    Foruma yeni geldik diye böyle agir sözlere gerek yok

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

3 ü gidiş 5 i dönüş Beşiktaş maçı için uçak bileti almıştık kalktılar maçı Ptesi ye koydular.

3 sene önce de fener kursunlaninca lig ertelenmiş yine maça girememistik bir daha erken bilet falan almam..

Nereden
    Amasya

Alıntı Blessed61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istatistiklere göre Furkan Karahan gayet iyi bir performans sergiliyor @61_Hasan_69
    ama yetenekli olan dogukan öksüz

sadece orada bol gol atmaylan olmuyor

adama cafer tosun, ebrar cumur, sefa akgün, ahmet hakan sevinc, murat cem akpinar asist yapiyor

bunlar arkanda oldumu augistine ahinful, mark janko, tomas jun olursun, Trabzonsporun as takiminda bu neye yaradigini gördük

Ünal Karaman

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resmi açıklama:

Son günlerde gerek sosyal medyada gerekse bazı basın yayın organlarında Loic Remy isimli futbolcuya kulübümüzün 7,5 milyon Euro'luk bir teklifte bulunduğuna dair gerçek dışı haberler yapılmış; bu haberlere bilgisayar başında kurgulanan sahte bir mail dayanak olarak gösterilmiştir. Doğruluğu araştırılmadan, tamamen sahte belgelerle bu haberleri yapanlar ve yayanlar hakkında kulübümüzün avukatları hukuki işlem başlatmıştır. Kulübümüzün avukatları ayrıca bundan sonraki süreçte hangi mecrada olursa olsun yalan, iftira, hakaret ve tehdit eylemlerine karşı da gerekli hukuki başvuruları titizlikle yapacak ve takipçisi olacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur…
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Amasya

iyi bir yönetim simdiden kadro disi birakilan martinezi kiralamaya calisirdi gelecek sezon icin

8jk demba ba´da yaptigi gibi maasi cin kulübü devam ödeyecegi tür kiralik transfer mümkün

Ünal Karaman

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

iki sezonda sadece bonservislere harcadıgımız para 30milyon,elde ettiğimiz en iyi derece 6.lık.

Keske sadece alt yapı oyuncuları ile oynasaydık,borc arttırmasaydık.Nasıl olsa bundan daha kotu derece elde edemezdik.

sezon bası iki kanat oyuncusu aldın.Volkan ve bongonda.

Devre arası ikisini de gonderdin.

Bu nasıl yonetim tarzı?

12-13 oyuncu dısında kadro tamamen alt yapı oyuncuları ve dusuk maliyetli oyunculardan olusmalı.

Bundan sonra dusturumuz bu olmalı.

onumuzdeki sezon icin para kazanacagımız ve yuksek maliyetli tum oyunculardan vazgecmeliyiz.

Sezon bitmeden genc oyunculara onem veren bir yabancı hoca ile anlaşmalıyız.

kucka,burak,onazi,castillo,rodallega bu adamlardan para kazanmalıyız.

esteban,ugur,akbas,batuhan,ndoye,olcay bu adamlardan az zararla kurtulmalıyız.

onur,ugurcan,arda
    jp,kamil,hubocan,huseyin,novak,rahim
    okay,aytac,cafer,sosa,abdulkadir,yazici

alt yapı ve alt liglerden yada TSL den henuz cok fazla piyasası olmayan potansiyelli adamlar almalıyız.

umut nayır,tayfur bingöl,kaan ayhan(bedava),ferdi kadıoglu

bu isimleri hic dusunmeden alırdım.Eldeki oyuncuları takasta kullanırdım.
    Konu Faruk BERBER tarafından (14.02.2018 Saat 09:58 ) değiştirilmiştir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki sezonda sadece bonservislere harcadıgımız para 30milyon,elde ettiğimiz en iyi derece 6.lık.

Keske sadece alt yapı oyuncuları ile oynasaydık,borc arttırmasaydık.Nasıl olsa bundan daha kotu derece elde edemezdik.

sezon bası iki kanat oyuncusu aldın.Volkan ve bongonda.

Devre arası ikisini de gonderdin.

Bu nasıl yonetim tarzı?

12-13 oyuncu dısında kadro tamamen alt yapı oyuncuları ve dusuk maliyetli oyunculardan olusmalı.

Bundan sonra dusturumuz bu olmalı.

onumuzdeki sezon icin para kazanacagımız ve yuksek maliyetli tum oyunculardan vazgecmeliyiz.

Sezon bitmeden genc oyunculara onem veren bir yabancı hoca ile anlaşmalıyız.

kucka,burak,onazi,castillo,rodallega bu adamlardan para kazanmalıyız.

esteban,ugur,akbas,batuhan,ndoye,olcay bu adamlardan az zararla kurtulmalıyız.

onur,ugurcan,arda
    jp,kamil,hubocan,huseyin,novak,rahim
    okay,aytac,cafer,sosa,abdulkadir,yazici

alt yapı ve alt liglerden yada TSL den henuz cok fazla piyasası olmayan potansiyelli adamlar almalıyız.

umut nayır,tayfur bingöl,kaan ayhan(bedava),ferdi kadıoglu

bu isimleri hic dusunmeden alırdım.Eldeki oyuncuları takasta kullanırdım.
    Katılıyorum. Transfer yaptıkça daha da dibe vuruyoruz.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

fransa ligini takip eden var mı ?

luiz araujo, lille'de oynuyor bu sene transfer oldu. son maçlarına baktım yedek kalmış hep gözden düşsede alsak keşke.
    sadece aşk bizimkisi

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ara ara transfer zehirlenmesi yaşasak ta genelde herkes benzer fikirleri savunur Trabzonspor'un durumu ve altyapı vs konularında. Sorun şu ki taraftar görüşü/beklentisi, ya yönetime ulaşmıyor yada yönetip iplemiyor. Yoksa Volkan, Bondonga, Kuçka, Ramil vb gereksiz transferlerle bir sezon çöpe atılmasının başka izahı yok!
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Nereden
    Düzce

transferden verim almak gerekli.

cincon bu sene kurdu kadroyu.neredeyse yuzde yuz verim aldı.

mariano,maicaon,gomis,feghouli,fernandinho hatta begenmedigimiz belhanda.Hepsi yüksek katkı verdi.

bizde burak ve hubocan dan yuzde yuz verim aldık.Birazda kamil.

Nereden
    Düzce

medjani gitti yerine gelen adam ondan daha mı iyi?

yusuf erdogan gitti yerine gelen volkan,bongonda dahamı iyi?

mas gitti novak ondan dahamı iyi?

bosuna vakit kaybı.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hayır yani dost yoğurt almak varken niye ısrarla sütaş alıyoruz? Daha çok zamanda daha az parayla daha iyi faydalanabileceğimiz halde neden? Evde tencere yok et alıyoruz. Çakmağımız var ama sigaramız yok. Takım yüz yıllarca o hiç gelmeyecek misafirler için alınmış ev ekonomisinin içine eden tabak çanaklarla dolu. Ardiye miyiz futbol takımı mıyız önce buna karar verelim? Bir futbolcu alınırken hangi hususlara dikkat edilmelidir? Yaş fiyat doğru bölge. Bunun dışında mental durum sakatlık durumu geldiği ülke vs de tuz biber. Şimdi bakıyoruz elimizde kucka diye bir adam var. Adam yaşlı pahalı ve doğru bölge oyuncusu değil. Gerçi nereye koysak fayda sağlar onu da bilmiyorum. İnanılmaz bir şey. Çok özel bir transfer başarısı. Bu arkadaşı almak için bu kadar mücadele eden arkadaşı komutan yapsak birkaç kabile fethedebilirmiş. Cebimizde beş kuruş para yok açlıktan ağzımız kokuyor ama olsun niye bizim de fotokopi makinemiz olmasın ki evde? Elli kere denendi olmadı bu ligde kanat oyuncusu güçlü olacak. Başı dönse sahaya çıkamayacak adamlar kanat diye alınıyor. Yani ne düşünülüp bu transferler yapılıyor merak duyuyorum. Şu forumda bile insanlar bir ton sözleşmesi bitmiş veyahut yakın zamanda yahut düşük bonservisli adamlar bulurken kulübün akil adamları milyon avroluk hurdalar alıp geliyorlar. Sonra istersen oynatma. Beş milyonluk adamım takımın her şeyi olmak zorunda. Bu bizim için lüks. Üstelik verilen paralara o eksik stoper oyuncusu da kanat oyuncuları da alınır süper bir sezon geçerdi. Zaten bu Ersun kendi kendini yaktı bence. Bu gelen oyunculara nasıl onay verdi bilmiyorum ama kucka falan alınacağına çok iyi bir stoper aldırsaydı pereria hubo x mas Okay Yusuf abdül Olcay Burak bile götürürdü işi. Yani bir sol kanadımız olmasaydı bile. Velhasılı ama beceriksizlikten ama hainlikten bu sene kulübün içini oydular ve bir tek taraftar ve Yusuf'a olan oldu. Bu kafa yapısı sürdüğü sürecede başarı gelmesi mümkün değil. Avrupa'da bir türlü tutunamıyoruz derken birden artık Avrupaya da gidemiyoruz der olduk. Herkes elini taşın altına koymadan önce o elini taştan uzak tutması gerekenleri ortadan kaldırmak lazım. Enkaz var ortada önce enkaz kaldırılmalı

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bahçıvanı kovamıyorum, araya 2 bakan giriyor diyen bir başkanın transferde etkisi ne olabilir, yönetimde etkisi ne olabilir? Boşa kürek
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)