Sayfa 2688 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1688 2188 2588 2638 2678 2686 2687 2688 2689 2690 2698 2738 2788 3188 3688 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 67,176 ile 67,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Nereden
    Ankara

Jan kirchhoff neden kulüpsüz acaba? Bilen, takip eden arkadaş var mı?
    En büyük Trabzon

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı toksoy61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosa-burak-kucka gibi 30 yaş üstü oyunculara (hatta 32 yaş) milyon euro bonservis öderken ve 3 milyon euro garanti maaşlar verirken bu forumda herkes dört köşeydi. bu durumları görenler ise endişeliydi. şimdi herkes bazı şeyleri umarım anlamıştır. bir daha ama bir daha böyle saçma sapan transfer sezonu yaşamak istemiyoruz. başkan kendi cebinden verecekse parayı o başka mesele. ama kendi cebinden para vereni bu zamana kadar da görmedim
    Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mesajı 08.09.2017 tarihinde yazmıştım.....

Bir arkadaş eksi beğenme verip altına da " Boş Laf " yazmıştı....

Keşke laflarım boş laf olsaydı da ben yanılsaydım.....
    Yani iş dönüp dolaşıp günü kurtarmak adına yapılan herşeyin elde patlamasına varıyor. Malesef.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emirhan Çorumlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esteban - Satilsin veyahut feshedilsin
    Hubocan - Kira Kontrati feshedilsin yada Sene Sonuna kadar Yedek Stoper olarak kalsin
    Jan Durica - Tesekkür edilsin ve yollansin
    Sosa - Kira Kontrati feshedilsin
    Bero - kiralansin
    Olcay - Satilsin
    Volkan Sen - Satilsin veyahut Kontrati feshedilsin
    Burak Yilmaz - Alicisi varsa satilsin (Maliyeti cok yüksek ve hep sakat - Ayrica her Mac sakat sakat oynayip GS Macindan önce sakatlanmasida tesadüf )
    N'Doye - Ara Transferde Paraya bakilmadan satilsin, yada anlasilip feshedilsin... Sene Sonu zaten Kontrati bitiyor

-----------Onur
    Pereira-Ugur-Akbas-Mas
    -------Kucka-Onazi
    Abdüs--Y.Yazici--Castillo
    -------.Rodallega

Yedekler:
    Ugurcan
    (Hubocan)
    Abdurrahim
    Kamil
    Okay
    Batuhan
    Cafer Tosun
    Bongonda
    Sheydaev
    (Burak Yilmaz)
    keske hayat senin dedigin kadar kolay olsaydı.

Nereden
    Ankara

arkadaşlar herkese merhaba konu ile alakasız ama bu haftaki maç için bilet aldım. ilk kez trabzona ve maça geleceğim ve bazı sorularım olacak. trabzonda eşimle gezebileceğimiz yerler hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. ikinci sorumda biletimi doğu alt j blok 1. sıradan aldım herkes kendi koltuk numarasına mı oturuyor yoksa rastgele mi? vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim. kusura bakmayın tekrardan konu ile alakasız yazdığım için.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı afyok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba konu ile alakasız ama bu haftaki maç için bilet aldım. ilk kez trabzona ve maça geleceğim ve bazı sorularım olacak. trabzonda eşimle gezebileceğimiz yerler hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. ikinci sorumda biletimi doğu alt j blok 1. sıradan aldım herkes kendi koltuk numarasına mı oturuyor yoksa rastgele mi? vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim. kusura bakmayın tekrardan konu ile alakasız yazdığım için.
    Biletin için üzüldüm tam Vira'nın olduğu yere almışsın.
    Moralini bozmak istemem ama bilmeyip oraya bilet alan ve eşiyle başka yer aramak zorunda kalan çok insan var.
    Tribün gruplarının olduğu yerlerde maalesef bilet numarasının hükmü yok.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Nereden
    Ankara

Alıntı tRaiNer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biletin için üzüldüm tam Vira'nın olduğu yere almışsın.
    Moralini bozmak istemem ama bilmeyip oraya bilet alan ve eşiyle başka yer aramak zorunda kalan çok insan var.
    Tribün gruplarının olduğu yerlerde maalesef bilet numarasının hükmü yok.
    Yapma ya napalım hayırlısı önemli olan o stadta maçı izlemek benim için. hiç farketmez çocukluğumuzdan beri tutkuyla tuttuğumuz takımın maçını izlemeye geliyoruz. o havayı bile solumak yeter. teşekkür ederim yardımınız için.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

http://www.transfermarkt.de/magnus-e.../spieler/75554

Şu adamı birisi kapmadan biz alsak başka birşey istemiyorum.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftasonu sakatlıktan ötürü bizim maçta oynayamayan Azubuike'nin sezon sonu sözleşmesi bitiyormuş Yeni Malatya ile.

Yedek kulübesine iyi bir hamle olabilir. 20 yaşında, Nijeryalı. 3 sezondur Yeni Malatya'da forma giyiyor.

Neredeyse bedava transfer. Ortasaha merkez bölgesinde oynuyor. O bölge kalabalık. Yine de bonservisi alınıp kiralanabilir.
    Karabüklü Poko'da baya iyi oyuncu. Onun sözleşmesi bitmiyor ama 1 sezon falan kalıyor. Düşünülebilir. Azubuike fizik olarak sanki biraz yetersiz. Vurduğunda yıkamıyor diye Onazi'yi bile yedi taraftar. Malatya'dan gelen topçunun orta sahada adam yemesini bekler

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Durica ve Pereira çok yetersizler artık.Futbol hayatlarının son demleri.
    İyi bir sağbek ve stoper..Hatta 2 stoper için araştırmalara başlanmalı.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Keçiörengücünde Kubilay diye bir çocuk var yemin ediyorum bizim takımda ki bir çok topçusu top niyetine oynar.. Burası Trabzonspor ise ve Trabzonspor'da büyük bir takımda bu takımda hakeden yetenekte adamlar oynayacak öyle Olcay falan değil..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durica ve Pereira çok yetersizler artık.Futbol hayatlarının son demleri.
    İyi bir sağbek ve stoper..Hatta 2 stoper için araştırmalara başlanmalı.
    borc 1 milyar hani parayla.

Nereden
    Ankara

Real Sociedad Lleida maçına bakıyorum. Lleida'nin sol bekini begendim Moussa Bandeh diye bir adam. Hem ayagi iyi hem de savunmasi fena degil. Bizim Mas'tan daha guven veren bir futbolu var. Yalniz 11 numara giyiyor bu maca ozel defans hattinda oynuyor olabilir.
    TRABZON SPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı İbrahim CİHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Real Sociedad Lleida maçına bakıyorum. Lleida'nin sol bekini begendim Moussa Bandeh diye bir adam. Hem ayagi iyi hem de savunmasi fena degil. Bizim Mas'tan daha guven veren bir futbolu var. Yalniz 11 numara giyiyor bu maca ozel defans hattinda oynuyor olabilir.
    hemen alalım paramız cok neden olsa.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yusuf ve abdu satilmamli...bunlar bizim iskeletemiz olmali...üstüne absu kadar yetenekli olan ferdi kadioglu gelmeli...

abdurrahimde seneye mas'i kesecektir...

sosa onur olcay burak volkan..iök önce bunlar gitmeli....

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
    Sevinelim diye sevmedik.....

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yeni altindag belediyesporun kalecisi onurun teknigini kullaniyor

bu atletikde ve hizda dünya üzerinde cok az kaleci var, kesinlikle takip edilmeli

isim: taha ayan, yas: 19
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şöyle bakınca gerçekten çok iyi kadromuz var. Kesinlikle transfer falan yapılmamalı. Bu kadroyu oynatacak hoca araştırılmalı. Rıza hocaya sene sonuna kadar süre verilir, işin altından kalkamıyorsa sene sonu Şenol hoca başa geçmelidir. O da olmuyorsa iyi bir yabancı bulunmalı.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Amasya

bayern münih timossi andersonu acikladi

2 yil kulübünde oynayip münihe gececek
    bu abdülkadire yapilan teklif dedikodusunu andiriyor

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf ve abdu satilmamli...bunlar bizim iskeletemiz olmali...üstüne absu kadar yetenekli olan ferdi kadioglu gelmeli...

abdurrahimde seneye mas'i kesecektir...

sosa onur olcay burak volkan..iök önce bunlar gitmeli....

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
    borc 1 milyar simdiden baskan basladı alıstırmaya.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Oynadığı 13 resmi müsabakada hiç gol atma başarısı gösteremeyen Negredo ve 9 maçta aynı başarısızlığı yaşayan Soldado bizim Burak ve Rodallega'yı eleştirdiğimizin binde biri eleştirilmiyor.

Konuya bir de böyle bakın.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bayern münih timossi andersonu acikladi

2 yil kulübünde oynayip münihe gececek
    bu abdülkadire yapilan teklif dedikodusunu andiriyor
    imreniyorum şu takımların transfer olaylarına 16 yaşında çocuk bu ama geleceğini düşünen takımlar böyle transfer yapıyor. biz hala orta çağ kafasında içi geçmiş 30 yaş üstü oyuncu peşinde koşuyoruz. sırf bu yüzden fm oynuyorum bizim yönetim ve taraftarlara inat genç oyuncuları dolduruyorum takıma moralim düzeliyor az biraz.

transfer sezonu gelince ben yine kafayı yiyeceğim burda bunuda biliyorum.
    sadece aşk bizimkisi

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sosa Yusuf Abdülkadir

Bu 3'lüyü saha içinde gözü kapalı birbirleriyle paslaştıracak hoca bizim kurtuluşumuzdur. Zaten yetenekliler, belli çalışmalarla şiir gibi top yapabiliriz.

Onazi'nın enerjisi iyi ama sertlik katamıyor. Dünya kupası performansı ile okutup yerine sağlam seri bir ön libero şart.

Castillo'ya biraz pozisyon bilgisi kazandırırsak inceyi görecek yukarıdaki 3'lü sayesinde yeterli skoru üretecektir. Callejon misal sanılanın aksine belirgin bir çalım ve pas yeteneği yok ki Napoli oyunu sol tarafa yıkıyor her zaman. Callejon'dan ise pozisyon alışı ve son vuruşları ile faydalanıyor.

.........Serdar

...................XXX

..........Sosa

Abdül..........Yazıcı..........Castillo

Seri ayağa oynamaya dayalı futbol için muazzam bir iskelet. Tabii doğru hocayı ne zaman bulacağız o meçhul.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Pazdan gelir Ocakta baskada transfer supriz olur
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Amasya

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazdan gelir Ocakta baskada transfer supriz olur
    ne güzel
    kung fu pazdan ile cöküse devam

Ünal Karaman

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen yıldan beri takip ettiğim Marcondes vardı Nordsjaelland takımında. Ingvartsen'i takip ederken görüp beğenmiştim. Çok iyi gelişim gösteriyor ve bu kış sözleşmesi bitiyor.. Ingvartsen'in transfer olmasıyla bu sene daha fazla santrfor oynamaya başladı ve her zamankinden daha faydalı ve etkileyici performans gösteriyor şuan.

Sözleşmesi bitiyor dedim ama hali hazırda Championship takımlarından Brentford ile sözleşme imzalamış durumda..

Biz zaten izlesek de uğraşsak da hiç bir şekilde bir yerlere iletemiyoruz zaten ancak Sosa vs. gibi oyunculara dünya paralar verilirken neden aralara böyle 22 yaşında sözleşmesi biten göze batmamış pırlanta kadar değerli adamları yönetim bulamıyor acaba?

Ingvartsen Genk'e gitti ve 4,95 milyon euro ödediler. Adam son 3 - 4 maçını çok güzel oynadı ve Belçika da ciddi rakamlarla daha ilk yılında transfer olacağı konuşuluyormuş ( Belçika da yaşayan bir arkadaşımın basından okuduklarına istinaden söylüyorum )

Hep anlık ve aceleci hamlelerle geldik bu günlere ve aynı hatalara devam ediyoruz. Bu şekilde ancak çok zenginsen başarılı olabilirsin belki ama bizim durumumuzda olmaz. Geçen yıl Burak yerine Ingvartsen, Sosa yerine Ryad Boudebouz alsaydık, devre arası için Marcondes ile o bedelsiz sözleşmeyi biz imzalamış olsaydık belki şampiyonluk parolosıyla lige başlayamazdık ama elimizde harika bir gelecek takımı olurdu.

Geçen sene yaptığımız scout transferlerine herkes hakaret derecesine varan laflar etti ancak bir dönüp bakıyoruz ki;

Onazi gayet iyi, sürekli teklif alan ve halen genç sayılan bir oyuncu. En az 5 milyon euro bonservis getirecektir.

Castillo bir çoğumuzun çok sevdiği oyuncu. Bence önceki senenin transfer harcamalarının %70'ini tek başına getireceği bonservisle çıkartma şansımız var.. Oynatırsak tabii.

Durica tecrübe olarak alındı ve geçen yıl harika verim sağladı.

Bero halen çok büyük bir potansiyel ve tutturamasak bile zarar etmeden elden çıkartma ihtimalimiz çok yüksek.

Ramil zaten bedelsiz idi, hiç bir zararımız olmadı. Bunun yanında biz ne bekliyoruz bilmiyorum ama milli takımında oynayabiliyor ve rahatlıkla son gün bile kiralayacak takım bulabildik. Bu adamda ki ışık halen patlayacağını gösteriyor bence. Üzerinden el çekilmez ise en kötü ihtimalle muhakkak bonservis getirecektir.

Suk buradaki tek hatalı transferdi bence. Açıklayamıyorum bile, çok kötü idi.

İbanez zaten scout transferi değildi, sağır sultan bile duydu bunu.

Tüm bunlar ışığında, doğru yapılanmanın aslında böyle oyuncuları alarak kurulduğunu hepimiz görebiliyoruz bence. Öyle yıldız seviciliği ile Trabzonspor hiç bir yere varamaz. Burak, Sosa, Volkan Şen, Kucka, Durica, Joao, Olcay içerisinden sadece en fazla 2 yada 3 tanesi takımda olmalıydı şuan.. Zira veteranlar takımı gibi bir oluşumla en fazla 1 sene gidilir ( oda şanslıysan ) ancak biz onuda becerecek sisteme veya kültüre sahip değiliz..

Tek şansımız kolej takımı gibi kurulup genç ve Trabzonspor formasını kendinden çok daha büyük görecek oyuncularla tırmalaya tırmalaya bir yerlere gelmek. Onun için hiç sevmesem de Nevzat Aydın'ın başlattığı bu gelenekten devam edecek birilerinin başımıza gelmesini temenni ediyorum..

Zira Altyapı olarak parça parça da olsa harika bir jenerasyon geliyor bizim için. Yazıcı ve Abdulkadir halihazırda çıktı, Abdurrahim sırada, Cafer, Murat Cem, Doğukan, Sefa Akgün, Ayberk, Ebrar ve aklıma gelmeyen yada bilmediğim harika çocuklar var. Mesela Abdullah Kasap varmış hiç denk gelmedim ama U19 milliye çağırıldı Abdulkadir ile birlikte. Bu jenerasyon için Lütfen artık sistem kursunlar, yaşlılardan ve içi geçmişlerden vazgeçsinler.
    Konu cewat tarafından (28.10.2017 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.
    Sadece Trabzonspor..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)