Sayfa 3652 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2652 3152 3552 3602 3642 3650 3651 3652 3653 3654 3662 3702 3752 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 91,276 ile 91,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ramil bile 0.4 milyon euro alıyor. fazla diyen arkadaşlar.
    Ramil bile derken ne fazlası var bu arkadaşın Ramil'den

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben de maaşı fazla buldum yanlış anlaşılmasın ama yönetimin kalem kalem herşeyi açıklaması hoşuma gitti.
    Futbolcunun kazancının en fazla % 10 kadarini menajerine odersin diye Fifa talimati var.
    2 senede 1400 milyon euro alacak adamin menajeri de tam tamina % 10'ununu almis, yani 140 bin euro.
    Ozkan Doğan gibi asalaklar da bu yönetimle Trabzonspor tarihinden şuan silinip gitti.
    Bir daha bu kulübün transferlerinin hiçbir yerinde olmadıkları sürece, yönetime laf etmem.
    Hayırlısı olsun artık.
    Insallah faydası olur.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (21.07.2018 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

İstanbul İl Temsilcisi Arda Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamın ismi geçtiği andan itibaren sırasıyla:

-Maaşı 400 den fazla olmamalıdır
    -Maaşı 400 dür
    -Maaşı 400 müş
    -Bu adama 400 çok boş transfer

Kap gelir:
    -400 e alacağımız adama 700 veriyoruz
    -İş bilmez yönetim
    -Kulübü kapatalım

Şu yönetimi bi salın da
    BİZE HER YER TRABZON!!!

Twitter Hesabım
    Arda Yavuz / YTÜ

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ramil bile 0.4 milyon euro alıyor. fazla diyen arkadaşlar.
    ramil örnek teşkil olmaz.çünkü indiragandi şüpheleri var.oysa amiri transferinde indiragandi olmadığını düşünüyoruz.indiragandi olmadığına göre maaşın daha düşük olması beklenebilirdi.

Nereden
    İstanbul

Vahid Amiri ye katar da ciddi teklifler vardı

Maaşı birazda o etkilemiştir

Açıkcası bana da alacağı ücret yüksek geldi
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bunu saymıyorum ben. Bir kanat daha lazım. Olcay'ı bile kesemez bu Amiri. Başka mevkide düşünülüyorsa bilemem. Ayakta duramayan İbanez'i postalasınlar, Amiri Sol ön-arka ve merkez orta saha olmak üzere 3 bölgeyi aynı anda yedekler.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tam bir rezilliktir şu adama verilen maaş.. Adam cennette falan sanıyordur kendini şuan.
    I am not in danger , I am the danger..

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam Persapolis'in en iyi oyuncularından biriydi. Persapolis şampiyon oldu, ikinci kez üst üste. Yine son sezon Asya şampiyonlar ligi yarı finalinde takım bütçesi kendisinin 10 katı olan petrol kulübüne elendi. Oynadığı futbol ile takdir toplayan bir kulüp. Hocaları Branko Ivankovic. Fatih Terim ile anlaşmışlardı , sonradan cayınca Hırvat hocayı aldılar. Ivankovic Asya kıtasının en şöhretli hocası bu arada , adam kupa gediklisi.

Türkiye sanki şu 99 jenerasyonu gelene kadar futbolcularının yarısına yurt dışından talip vardı ... Almanya altyapıları olmasa milli takıma bile oyuncu bulamıyorduk.

İran izole bir ülke , rejim sorunları var . Futbol ise büyük destek gören bir spor dalı , malum kitleleri yatıştırmak önemli. Arkadan iyi bir jenerasyonun gelmekte olduğu söyleniyor. Asya kuparlarında kahir ekseriyetle arap takımları para-şöhret ile ve Şimdilerde Çin benzer bir yolda ilerlerken , İran daha çok japonya-kore gibi , yerli oyuncu ağırlıklı , ya da onlar üzerine kurulu kadrolarla ilerliyor. İran 75-80 milyonluk bir ülke büyük bir pazar, futbola ilgi büyük ve altyapı seviyeleri gözle görülür şekilde gelişiyor, bu ülke ile kurulacak bağlar ve ilişkiler bana göre o kadar da önemsiz olmayacak.
    Konu Serdar A tarafından (21.07.2018 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Demek ki neymiş efendim, 300 bine topçu yokmuş... Menajere paşa paşa %10 yasal komisyonu vereceksin...

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben çok beğenmedim(yaş>ücretten dolayı>lig) ama inşallah başarılı olur.
    transfermarkt te dünya kupası maçlarında ortasahada oynadığı görünüyor 3 maçta da detaylı izleyen oldumu? ben izlemiştim ama dikkat etmemiştim. daha çok 10 numaralı oyuncusunu takip ediyordum.
    istatistikleri de çok iç açıcı değil takip eden bilen varmı ne yapar? stili nasıldır? katkı sağlarmı?
    inşallah gole yakın bir isimdir zira kanat forvete ihtiyacımız vardı.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ramil bile derken ne fazlası var bu arkadaşın Ramil'den
    ramil kariyer başlangıcı.hiç kariyeri yok.normalde 30 bin avrolara başlaması lazım.tıpkı yazıcı ve ömür gibi.oynadıkça yükselir.

amiri ise 30 yaşında kariyer üst limit maaşına ulaşmış durumda.bu bakımdan ramil ile amiri kıyaslanmaz.net

Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forvete Suriye'li Omar Khrbin'i aldık mı , ortadoğu barışı için ilk adımı atarız.
    Bazukacı omar al Soma da olabilir
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ramil kariyer başlangıcı.hiç kariyeri yok.normalde 30 bin avrolara başlaması lazım.tıpkı yazıcı ve ömür gibi.oynadıkça yükselir.

amiri ise 30 yaşında kariyer üst limit maaşına ulaşmış durumda.bu bakımdan ramil ile amiri kıyaslanmaz.net
    altyapımızdan yetiştirdiklerimizle farklı ülkeden transfer ettiklerimizin maaşını kıyaslamaktan vazgeç artık.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neresi cok arkadaslar dunya kupasinda 3 mac oynamis adami kaca alacaksin. Daha ne verecegi belli olmayan adama kafayi takana kadar hicbirsey vermedigi belli olan olcaya takin.bakin yukarda liste paylastim.
    O kadar ağlamadan sonra çok. Neden Iran? Ucuz diye. Bunun ucuzluğu nerede peki? 750ye Avrupa ülkelerinden 26-27 yaşlarında rahat adam bulunurdu. Hele stoper için rahat bulurduk.

Danimarka, Norveç, Isveç bu ülkeler ne kadar maaş veriyor sanki. Konya Jevtovic diye birini almış hiç izlemedim ama Partizanda son 2,5 sezonda 150 maç oynamış. 24 yaşında. Bu sıkıntılı zamanlarda böyle transferler bekliyordum ama Iran dan öteye gidemedik.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ( ゚д゚)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

750 bin euro felan alacak denildi eski başkan neden gittiki bu çöp adama bu para verilecekse eski başkan en azından milandan adam alıyordu

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazukacı omar al Soma da olabilir
    İmza süper

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu saymıyorum ben. Bir kanat daha lazım. Olcay'ı bile kesemez bu Amiri. Başka mevkide düşünülüyorsa bilemem. Ayakta duramayan İbanez'i postalasınlar, Amiri Sol ön-arka ve merkez orta saha olmak üzere 3 bölgeyi aynı anda yedekler.
    Sorunumuz pas.
    Amiri dunya kupasinda merkez orta saha olmasina ragmen yuzde 66 isabetle oynamis. Yaklasik her 2 toptan birini rakibe vermis. O kadar hatali pas yapan onazi yuzde 82 pas kalitesi vardi gecen sezon.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Kucka'nin imaj parasina cok mevkili oyuncu oynatacagiz.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Biri bana söylesin önerilen 15-20 milyon euro bonservis bedellerine burun kıvırdığımız kendini kanıtlamış Abdulkadir ve Yusuf Yazıcı yıllık 250.000 TL 'e oynarken 30 yaşına gelmiş hiçbir kariyeri olmayan aran liginden gelmiş bir adam nasıl aynı takımda oynasın. Şu durumda Sefa Erzuruma giderek kurtarmış kendisini, hani Trabzonspor zamanı gelince bunların hakkını verecekti, o zaman ne zaman biri bana anlatsın. Ben olsam ilk işim başkan odasına gidip bu şartlarda konstre olamam takıma faydam dokunmaz deyip çarpardım kapıyı .

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalnız Instagramda takipçi sayısı fırladı transferden sonra İranlılar takip etmeye başlamış TS sayfasını 900 küsür yorum var postta

Nereden
    Eskişehir

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Castillo genç ve umut vaat eden adam olarak 0,8 Bin Euro alıyor,eski yönetimin eleştirilen transfer politikasının ücretlendirmesi,Vahit 30 yaşında ve son ilk yurt dışı transferi 750 bin Avro alıyor.

Burada insanların eleştirdiği hani bu kadar ağladınız bari 300-500 bin arası bir şeye imzalatın da insanlar bak bunlar farklı desin.
    Tutmazsa elinde patlar bu transfer,kime satacaksın bu kadar yüksek maaşı kim verecek bundan sonra?
    Castillo geleli 2 sene oldu belki de 10 defa sakatlık geçirdi yani kendine bakmıyor, takım defansına katkısı sıfır, sadece topu ayağına aldığında dripling özelliği var, paslarının ayarı yok ya 10 metre geriye ya da öne, freni patlamış kamyon gibi hızını kontrol edemiyor ve bu herife 3.5 milyon euro bonservis verildi, nerden geldi ABD liginden. Totalde 6.5 milyon euro'ya maloldu hadi şimdi 1.5 milyona satabiliyorsan sat.
    Vahid'in 2 yllık total maliyeti 1.5 milyon euro. Zaten bonservissiz almışız, mukavelesi süresince istenilen katkıyı versin kulübün ekonomisini sarsmaz, bakarsın Avrupa'ya gideriz biraz piyasa yapar 2-3 milyon euro'ya satma durumumuz bile olabilir.

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan gayet güzel kendiyle çelişti. 500.000 eurodan fazla para verilmesi abesti güya. Nasıl oldu da 750.000 euroya anlaştılar? Şaka gibi yönetimiz var. Bu paraya Kuzey ve Doğu Avrupa'dan bu adamdan kat be kat iyisini bulurduk da bize gelen yönetimler iş bilmeyince hep zararlı çıkan biz oluyoruz.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunumuz pas.
    Amiri dunya kupasinda merkez orta saha olmasina ragmen yuzde 66 isabetle oynamis. Yaklasik her 2 toptan birini rakibe vermis. O kadar hatali pas yapan onazi yuzde 82 pas kalitesi vardi gecen sezon.
    Çünkü o maçlarda İran sürekli dikine tek ile hızlı çıkmaya çalıştı. Lig ortalamasına bakmak lazım.
    Portekiz maçında %75 , İspanya maçında %71 ile pas atmış. Her iki maçta da birer tane gol pası var.

Doğrusu asıl dikkati çeken defansif özellikler , maç başı 2-3 top çalma,pas arası ve yine 2-3 rakip atak savuşturması yapmış. İranlıların yorumlarına baktığımda da en çok bu mücadeleci tarafını ön plana çıkarıyorlar.
    Konu Serdar A tarafından (21.07.2018 Saat 14:39 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Eskişehir

Millet son 3 başkanın hırsız transfer politikasını çok özlemiş sonra da borcumuz niye 1 milyar TL falan.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam dunya kupasinda fena performans sergilemedi 3 macda da oynadi araplardan da isteyeni vardi ilk bakisda maasi banada yuksek geldi ama adamin sondan 1 onceki transferi bonservisi yok performansini gorup ona gore elestirmek lazim ispanya macindaki performansini her mac verebilirse yeterde artar iranda milli takiminda goze batan 3 futbolcudan biriydi bana gore hayirli olsun..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 15 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 15 misafir)