Sayfa 3597 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2597 3097 3497 3547 3587 3595 3596 3597 3598 3599 3607 3647 3697 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 89,901 ile 89,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok tatsız bir sezon bizi bekliyor

hiç üzülmeye gerek yok duyguları kontrol ederek akıl ve mantıkla bu işin ve bu sezonun pert olacağını çocuk bilir
    Son 3 sezondan çok çok daha iyi bir sezon geçireceğimize adım kadar eminim.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şimdi de Bursaspor'lu Titi'nin adı geçiyor. Aytaçı öyle bedava yollamasaydik takas falan yapardık.
    Bu arada Titi adı geçen diğer stoperlerin hepsinden daha iyi umarım alabiliriz
    Konu 61_Hasan_69 tarafından (17.07.2018 Saat 06:52 ) değiştirilmiştir.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gudelj reserve takıma gönderilmiş maliyeti ve maaşı ne boyuttadır acaba. Eder 1 milyon euroya Rusya'ya transfer olmuş
    Asıl boşa çıkan topçu Michael Olunga. Bir sezonluğuna kiralanabilir.

Nereden
    Ankara

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi de Bursaspor'lu Titi'nin adı geçiyor. Aytaçı öyle bedava yollamasaydik takas falan yapardık.
    Bu arada Titi adı geçen diğer stoperlerin hepsinden daha iyi umarım alabiliriz
    Aynen. Aptalca işler yapıyoruz
    En büyük Trabzon

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok tatsız bir sezon bizi bekliyor

hiç üzülmeye gerek yok duyguları kontrol ederek akıl ve mantıkla bu işin ve bu sezonun pert olacağını çocuk bilir
    Zaten geçen sezon ligde patetes olmuşuz, bu sezonu düşünemiyorum bile .
    Konu Tayfun tarafından (17.07.2018 Saat 10:45 ) değiştirilmiştir.
    .

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

sayın yönetim...benim yorumum nereye gittiiiiiiiiiiiiii...

kim uçurdu...............

bazı üyeler daha özel biz 2.sınıfmıyız küçük bi açıklama lazım...

yıllarca haksızlığa uğradığını savunan kulüp ve bmn bu kadar kolay haksızlık yapması manidar değil mi..

hem de benim gibi bir üyeye..
    hiç ceza almamışım..
    kimseyle işim olmamış..
    sadece takımın futbolcularını korumayı düşünen birisine yapılır mı bu..

isteyen istediğini söyleyecek , futbolcuya hakaret aşalığama olacak..
    ama beyefendilerin eski sözleri ortaya çıkınca mı sorun olacak..

burayı derebeyi kafası ile mi yönetiyorsunuz..
    bu benim tanıdığım , amcamınoğlu , arkadaşım onu bi kollayayım mantığımı var..

UNUTMAYIN ADALETE HERKESİN ihtiyacı olur..bu sözleri yıllarca adalet arayan bir güruha söylüyorum dikkat edin..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Karismak istemiyorum ama:

Transfer Dosyasi -3-, bakarsaniz ayni szenario!
    Senol Hoca gelip o sene transfer dogru dürüz yapmamisti.

cezali olan, kadro disi birakilan oyunculari geri kazanmisti.

Herzaman transfer mecburiyetinde deyiliz. Eldekini degerlendirisek, bu sene belki güzel bir futbol görebiliriz.

Yoksa yanlis mi düsüniyorum!?

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hüseyin Çimşir kursu bitirip kampa katılmış diye duydum.

En azından çift kale maçlara bir adam daha geldi. Kondisyoner yerine falan oynar.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal hocanın '' Sosa sakat sakat idmanlara çıkıyor '' sözü.

Şimdi de bu ''Sakatlığı henüz tam geçmemesine rağmen sabah antrenmanı öncesi sahaya gelen Fabian Castillo ile Ünal Karaman bir süre görüştü. Karaman idmana çıkmak isteyen Castillo'ya sevgi gösterisinde bulunarak bir süre daha salonda çalışması gerektiğini söyledi.. ''

Güzel şeyler de olmuyor değil. Şu sıkışık durumda eldekilerden en iyi verimi alırsak, bizi iyi şeyler bekleyebilir. Kaliteli olmasa bile, kalitesiz de olmayan ihtiyacımız olan bölgelere alınacak adamlar şart oğlu şart.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

İlk hazırlık maçında gençlerden Murat Cem ve Abdülkadir Parmak'ı fazlası ile beğendim.
    O maçta gösterdikleri performans ile kadroda yer alabileceklerini gösterdiler. İnş. bahtları güzel olur.
    A.Parmak'ı anlatmaya gerek yok sanırım. Murat Cem'i bilmiyordum. İnanılmaz olgun oynuyor. Takdir ettim.
    Fakat bir gerçek var ki bu iki oyuncu da orta saha orijinli! Bu bölgede ciddi yığılma var. Oynamaları zor görünüyor.
    Onazi, Kucka ve Sosa'nın yer aldığı bir takımda orta sahada kendilerine yer açmaları zor olacaktır.
    Ünal Hoca'nın bu çocukları farklı mevkilerde denemesinin nedeni bu olsa gerek...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zamanki Anadolu klüpleri ile simdiki Anadolu klüpleri arasindaki kalite farkinin bilmem farkinda misin ?
    Neymiş o kalite farkı ? İlk 11'de 10 tane yabancı oyuncu olması mı kalite ? Şu an Trezeguet hariç ismi herhangi bir büyük takım ile anılan yabancı futbolcu var mı ? Ülke yabancı çöplüğüne döndü resmen öyle ahım şahım bir fark göremiyorum ben.

2001-02 ve 2017-18 sezonlarında şampiyon galatasaray olmuş.

2001-02 de Galatasaray Anadolu takımlarına karşı 19 puan kaybetmiş 2017-18'de ise 17

Lig 2.si Fener 2001-02 de Anadolu takımlarına karşı 18 puan kaybetmiş 2017-18'de ise 19

2001-02'de küme düşen Rize,Antalya,Yozgat 4 büyüklerden 9 puan toplamış 2017-18'de küme düşen Osmanlı,G.Birliği ve Karabük ise 11 puan toplayabilmiş.

2001-02'de Ankaragücü ve Denizli ilk 5'e girmiş 2017-18'de ise sadece Başakşehir ilk 5'e girmiş.. kaldı ki Başakşehir'e Anadolu takımı da diyemeyiz.

Daha bir sürü örnek verebilirim dediğim gibi öyle ahım şahım bir fark yok eskiden yabancı sayısı az olurdu ve doğal olarak daha dikkatli transfer yapılırdı ve o yönde katkı alınırdı yerli oyuncular da daha kaliteliydi o zamanlar.
    Konu Emrah KabuL tarafından (17.07.2018 Saat 10:40 ) değiştirilmiştir.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neymiş o kalite farkı ? İlk 11'de 10 tane yabancı oyuncu olması mı kalite ? Şu an Trezeguet hariç ismi herhangi bir büyük takım ile anınan yabancı futbolcu var mı ? Ülke yabancı çöplüğüne döndü resmen öyle ahım şahım bir fark göremiyorum ben.

2001-02 ve 2017-18 sezonlarında şampiyon galatasaray olmuş.

2001-02 de Galatasaray Anadolu takımlarına karşı 19 puan kaybetmiş 2017-18'de ise 17

Lig 2.si Fener 2001-02 de Anadolu takımlarına karşı 18 puan kaybetmiş 2017-18'de ise 19

2001-02'de küme düşen Rize,Antalya,Yozgat 4 büyüklerden 9 puan toplamış 2017-18'de küme düşen Osmanlı,G.Birliği ve Karabük ise 11 puan toplayabilmiş.

2001-02'de Ankaragücü ve Denizli ilk 5'e girmiş 2017-18'de ise sadece Başakşehir ilk 5'e girmiş.. kaldı ki Başakşehir'e Anadolu takımı da diyemeyiz.

Daha bir sürü örnek verebilirim dediğim gibi öyle ahım şahım bir fark yok eskiden yabancı sayısı az olurdu ve doğal olarak daha dikkatli transfer yapılırdı ve o yönde katkı alınırdı yerli oyuncular da daha kaliteliydi o zamanlar.
    Bütün takımların toplu bir şekilde güç kazandığı gerçeğini görmezden gelmemek gerekiyor. Eğer elinde maçın seyrini değiştirebilecek 3 - 4 oyuncun olmazsa bu ligde ;

Kasımpaşa, Göztepe, Konya, Akhisar, Başakşehir gibi takımlar seni çok rahat yenebiliyor. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ı hesaba katarsan ligde tehlike bölgesine doğru gidiyorsun. Çok net görünen gerçekler var.

Takımların sana karşı motive olması da var.

Bende düşme kalma mücadelesi vereceğimizi düşünmüyorum fakat

Kucka, Sosa, Burak, Onur, Yusuf, Abdülkadir gibi fark yaratacak oyuncuların olduğu için bu mantıktayım. Mesela bu iskelet dediğimiz futbolcuların 3ünü kaybet, yerlerini doldurama o zaman küme düşme adayısın. O 3 futbolcu seni ilk 3'e sokabilecek potansiyele sahip.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu 2002-3 muhabbeti hakikaten sıktı.
    Geçen sene kafaya oynar dediğimiz takımdan okay,ndoye,uğur,durica,hubocan gitti.
    Bu adamlar gitti diye mi bu sene dusecegimiz söyleniyor?
    Kendinize gelin.Siz Karabükspor taraftarı değilsiniz.
    Kadroya tekrar bakıp kendinize gelin
    Bu adamlar gitti diye değil de, geçen sene kafaya oynar dediğimiz takımın sahadaki hali, ne oynadığının belli olmaması insanları bu düşünceye itiyordur.

Ki okay dediğimiz futbolcu, geçen senenin en iyi performans gösteren 3 oyuncusundan biriydi. Ha keza, durica bir kaç maçı dışında standart performans sergilemişti.

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61KaleArkasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle taraftar profili de Anca bizde olur. Hic birsey yapmasin bu yönetim sadece maaslari Zamanin da ödesin bu takim 5 inci olur.
    O işler geçmişte kaldı.. Geçen seneki , kadro kaliten ile bile 5. lig için 2 takım ile yarıştın. Ki o kadro kurulduğunda, herkes bu kadro şampiyon olur demişti.

Trabzonspor ' un formasını sahaya koy ilk 3' e 5 ' e girer olayı geçmişte kaldı. Kimse sana karşı, büyük takımmışsın gibi oynamıyor. Bizde zaten büyük takım gibi oynamıyoruz.

Geçen senenin, oyun şablonunu düşünürseniz ne demek istediğimi anlarsınız.
    Konu shagrath61 tarafından (17.07.2018 Saat 10:06 ) değiştirilmiştir.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Zaten basindan beri anlatmak istedigimizde bu.
    Ünal hoca'nin bu takima katacagi en önemli sey arzu, istek ,hirs ve Trabzonspor ruhu.
    Taraftarimiz belki bunun yeterli olmadigini düsünebilir, bazen yetmezde.
    Ama yillardir bizde bu eksik artik silkinme zamani , Fransa çocuklarla dünya sampiyonu oldu iyi kötü oynadi orasi ayri.
    Bizde yapabiliriz yeter ki oyuncular mücadelesini dogru yapsin.
    Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hocanın '' Sosa sakat sakat idmanlara çıkıyor '' sözü.

Şimdi de bu ''Sakatlığı henüz tam geçmemesine rağmen sabah antrenmanı öncesi sahaya gelen Fabian Castillo ile Ünal Karaman bir süre görüştü. Karaman idmana çıkmak isteyen Castillo'ya sevgi gösterisinde bulunarak bir süre daha salonda çalışması gerektiğini söyledi.. ''

Güzel şeyler de olmuyor değil. Şu sıkışık durumda eldekilerden en iyi verimi alırsak, bizi iyi şeyler bekleyebilir. Kaliteli olmasa bile, kalitesiz de olmayan ihtiyacımız olan bölgelere alınacak adamlar şart oğlu şart.
    Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Nereden
    Ordu

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın yönetim...benim yorumum nereye gittiiiiiiiiiiiiii...

kim uçurdu...............

bazı üyeler daha özel biz 2.sınıfmıyız küçük bi açıklama lazım...

yıllarca haksızlığa uğradığını savunan kulüp ve bmn bu kadar kolay haksızlık yapması manidar değil mi..

hem de benim gibi bir üyeye..
    hiç ceza almamışım..
    kimseyle işim olmamış..
    sadece takımın futbolcularını korumayı düşünen birisine yapılır mı bu..

isteyen istediğini söyleyecek , futbolcuya hakaret aşalığama olacak..
    ama beyefendilerin eski sözleri ortaya çıkınca mı sorun olacak..

burayı derebeyi kafası ile mi yönetiyorsunuz..
    bu benim tanıdığım , amcamınoğlu , arkadaşım onu bi kollayayım mantığımı var..

UNUTMAYIN ADALETE HERKESİN ihtiyacı olur..bu sözleri yıllarca adalet arayan bir güruha söylüyorum dikkat edin..
    Yönetici Sayın İlker beye tekrar teşekkür ediyim ve iletişimimizide buraya aktarıyım..

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı
    Sevgili alperrr,

Forumdaki isyanın üzerine silinen mesajına baktım.
    Mesajı başka bir arkadaş silmiş...

Şimdilik bu şekilde olsun, kusurumuza da bakma...

Yoksa, senin de ifade ettiğin gibi, yıllardır buradasın ve mesajı silinecek üyelerden biri de değilsin...

Sağlıcakla kal...
    verdiğiniz cevab için teşekkür ederim..

benim amacım mertoğuzlu61 veya herhangi bir üye ile uğraşmak değil..
    kulübe ve oyunculara yapılan saldırıya tahammül edemiyorum..
    tabii küfür olursa bende küfür ederim..

ama ben yazımı yorumsuz yazmıştım..yazım derken hiç bişey yazmadım sadece onun yorumlarını alıntılayıp ortaya koydum..
    neyseki anlaşılan bundan sonra TRABZONSPOR'un futbolcusu ile ilgili yorum yaparken daha dikkatli olur..

Saygılar.. iyi günler..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Iranli Hosseini transferi de yatar. Adamın 15 Temmuza kadar 100 bin dolar fesih bedeli maddesi varmış. Iranlilar da bu tarihe kadar passaporta el koyarak güzelce bize kazık attılar.
    Burdaki çoğu arkadaş dillendiremese de sezona belki de zar zor 1 stoper alip başlayacağız.
    Akbaş bana göre iyi bir stoper ama her maç en az 1 pozisyonda kendisi Ronaldo, Messi gibi görüp, topu ayağına alıp, kafasına göre, teknik taktik dinlemeden karşı kaleye doğru kafayı eğip yalpak yalpak koşmasına iyice ayar olmaya başladım. Bir Allahın kulu uyarmiyor mu bu arkadaşımızı. Nasıl bir profesyonel sporcusun sen diye ? Görüntüye göre bu sene çoğu maç ilk 11 oynayacağı için işimiz var bu stoper hattıyla.
    Ümitsizlik de tam bu noktada başlıyor..
    Ben ümidimi kestim artık transfer yapabileceğımızden. İşimiz gün geçtikçe zorlaşıyor..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (17.07.2018 Saat 10:29 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Ordu

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayern'den Abdüş için teklif gelirse Renato Sanches artı 10 milyon euroya fitim
    sayın hocam Abdüşün futbolunu falan bıraktım..bu topraklarda doğup bu kulübe bağlılık gösterip..Okay gibi Selçuk gibi bizi basamak olarak kullanmamasınında mı bir değeri yok sizin için..
    aldığı para ortada para para diye zırlamamasının da mı bir değeri yok..
    sahaya çıkınca sonuna kadar yüreğini ortaya koymasının , kulüp kaybedince bizim gibi üzülmesinin de mi bir değeri yok..

sadece size değil foruma söylüyorum..oyuncularımızın gerçek değerini göremeyecek kadar küçük görüyoruz..değersiz görüyoruz..
    elin tavuğu bize her zaman kaz görünüyor..

ekşiden bir renato sanchez yorumu..

artık gestifute'nin bayern'e 35 milyonluk hediyesi oldu diyebiliriz kendisi için, 2021 yılına kadar saklarlar. bu sezon kiralık olarak gittiği swansea'de de isminden söz ettirecek bir performans gösteremedi. bir de üzerine çok fazla sakatlık geçirdi ki arka bacağından yaşadığı sakatlık yüzünden neredeyse 2.5 ay sahalardan uzak kaldı. bayern bu adamı düzenli olarak top oynasın, kendisini geliştirsin diye yolladı ama sonuç hüsran oldu tabi. sözleşmesi 1+1 şeklindeydi ama küme düşen swansea bildiğim kadarıyla o bir sezon opsiyonunu bile kullanmadı siz düşünün. 3 ay sonra 21 yaşında olacak ve wonderkid'in o kid kısmı kendisi için geçerli olmayacak artık. bir turnuva performansıyla parladı ama devamı gelmedi. bu saatten sonra da çok başarılı bir futbolcu olabileceğini ve inanılmaz gelişim göstereceğini sanmıyorum. anca benfica'ya falan geri döner de tekrar küllerinden doğar, o da belki işte. o yüzden türkiye'ye falan yolu düşerse şaşırmam. bayern bizim ligin büyük takımlarına güle oynaya kiralar diye düşünüyorum.
    Konu alperrr tarafından (17.07.2018 Saat 10:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün takımların toplu bir şekilde güç kazandığı gerçeğini görmezden gelmemek gerekiyor. Eğer elinde maçın seyrini değiştirebilecek 3 - 4 oyuncun olmazsa bu ligde ;

Kasımpaşa, Göztepe, Konya, Akhisar, Başakşehir gibi takımlar seni çok rahat yenebiliyor. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ı hesaba katarsan ligde tehlike bölgesine doğru gidiyorsun. Çok net görünen gerçekler var.

Takımların sana karşı motive olması da var.

Bende düşme kalma mücadelesi vereceğimizi düşünmüyorum fakat

Kucka, Sosa, Burak, Onur, Yusuf, Abdülkadir gibi fark yaratacak oyuncuların olduğu için bu mantıktayım. Mesela bu iskelet dediğimiz futbolcuların 3ünü kaybet, yerlerini doldurama o zaman küme düşme adayısın. O 3 futbolcu seni ilk 3'e sokabilecek potansiyele sahip.
    Abartılacak bir fark yok bence 20 sene önce neyse şu an da aşağı yukarı aynı Anadolu takımlarının durumu değişen tek şey artık 10'a yakın yabancı futbolcu ile sahaya çıkmaları.

Her iki dönemde de ligi lider bitiren takım Anadolu takımlarına karşı neredeyse aynı puan kayıplarını yaşamış ilk 5'e giren Anadolu takım sayısında da bir fark yok.Küme düşen takımlar 4 büyüklere karşı yine aynı puanları toplayabilmiş böyle bir durumda hangi kaliteden bahsediyoruz ? Elbette 20 sene öncesine göre lig daha zorlu oldu ama dediğim gibi öyle abartılacak bir durum yok.Mevcut kadro ile küme düşeriz,kümeye oynarız laflarını ben kabul etmiyorum ve en önemlisi Trabzonspor taraftarına yakıştıramıyorum.

Nereden
    Trabzon

Geçen sezon başında da burada çoğu kişi ilk 8'e giremeyiz diyordu.
    Konya,Kayseri vs gibi takımların kadrolarını daha yeterli buluyorlardı..
    Sonuç Rıza Çalımbay'a rağmen o takım ligi 5.bitirdi.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iranli Hosseini transferi de yatar. Adamın 15 Temmuza kadar 100 bin dolar fesih bedeli maddesi varmış. Iranlilar da bu tarihe kadar passaporta el koyarak güzelce bize kazık attılar.
    Burdaki çoğu arkadaş dillendiremese de sezona belki de zar zor 1 stoper alip başlayacağız.
    Akbaş bana göre iyi bir stoper ama her maç en az 1 pozisyonda kendisi Ronaldo, Messi gibi görüp, topu ayağına alıp, kafasına göre, teknik taktik dinlemeden karşı kaleye doğru kafayı eğip yalpak yalpak koşmasına iyice ayar olmaya başladım. Bir Allahın kulu uyarmiyor mu bu arkadaşımızı. Nasıl bir profesyonel sporcusun sen diye ? Görüntüye göre bu sene çoğu maç ilk 11 oynayacağı için işimiz var bu stoper hattıyla.
    Ben ümidimi kestim artık transfer yapabileceğımızden. İşimiz gün geçtikçe zorlaşıyor..

Bizim basına göre estaghlal takımı fiyat artırmazsa bitiyordu bu iş

İlk haberi verirken opsiyondan haberleri bile yoktu

Tam tahmin ettiğim gibi oyuncuyu tutuyorlar, oyalıyorlar süre geçsin diye

Daha önce de dile getirdim Hosseini nin 200k opsiyonu var diye ,

Sanırım 100k Avrupa , 200k Asya için geçerli

Bu arada 15 temmuz bilgisini nereden aldın ?

Ben 23 temmuz a kadar diye biliyorum !
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Parayı yatırmak için pasaporta ne gerek var. Parayı kulübün banka hesabına gönder, futbolcuya imzayı attır, iş bitsin.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parayı yatırmak için pasaporta ne gerek var. Parayı kulübün banka hesabına gönder, futbolcuya imzayı attır, iş bitsin.
    orasi iran, pasaporta el koyan parayada el koyar
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orasi iran, pasaporta el koyan parayada el koyar
    El koyarsa Fifa'ya gidersin o zaman. Cezayı yerler.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Tarihin en kupkuru sezonu bizi bekliyor.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)