Sayfa 3147 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2147 2647 3047 3097 3137 3145 3146 3147 3148 3149 3157 3197 3247 3647 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 78,651 ile 78,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hani Ndoye kesin olarak konyaya transfer olmuştu??? Bugün yarın açıklanacaktı
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sivasspor un robinho yu transfer etmesi enteresan.hem müthiş reklam hemde doğru maliyetli transfer.

https://www.transfermarkt.de/robinho.../spieler/15511

şuraya bak .son 2 sezonda oynamış.boşta gezen bi eleman değil.misal ronaldinho boşta geziyordu son dönemde.hem brezilyada ligde hemde güney amerikanın şampiyonlar liginde oynamış son 2 sezonda.

bizim istediğimiz golcü ve asistçi kanat oyuncu tiplemelerinden ve sivasspor alıyor.çoh enteresan

sanırım managerler bizde maaşların ödenmediğini düşünüp maaşların tıkır tıkır ödenen yerleri tercih ediyor olabilirler.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özetle bu yönetimden amiyane tabirle bi cacık olmaz. saçma sapan oyunculara acayip maaşlar veriyorlar.slovakyada bera 50 bin avroya novak danimarlada 100 bin avroya oynuyordur.burada euro milyoneri oldular .

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın kötü olması yetmiyormuş gibi, eksik bölgelerimize hala hamle de yapılmadı... Hafta sonu şikebahçe maçı var. Yazıklar olsun!!

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

arkadaşlar shalke babayı kiralamış .babayı kiralamış derken yanlış anlaşılmasın

bizim aldığımız baba başka tabi.

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena...kapti-40719268

ayrıca nevzat bey haklı 30 üstü oyunculara bu kadar para vermek yerine 26 yaş sınırı koyup takımı daha da gençleştirmemiz lazım sınır koymaska bile denge olmalı herkes 30 üstü bu ne

hayır aldığımı zoyuncular inter milanın 30 üstü oyuncu kalitesi olsa bi rşey demicem kucka sosa tamam da bu kadar doldurmaya gerek yok

kendini kanıtlamış genç bir oyuncuya ver bari yüksek bonservisi mi verirsin maaşımı bilemem ama değecek olana ver

burada rızayı savunanlara kapak olsun ziya doğan ersunu da rızayı da hocalık konusunda ona katlar cesaret konusunda da

ZİYA DOĞAN
    TEKNIK DIREKTÖRLÜK KARIYERI:
    Futbolu bıraktıktan sonra teknik direktörlüğü seçti. İstanbulspor’da 8 sene dünyaca ünlü teknik direktörlere çalıştı, Adanaspor ile ligin son 5 haftası iken anlaştı 17. sıradaki takım ile 3 galibiyet ve 2 beraberliklen ligde bıraktı ardından 1 sene İstanbulspor’da Teknik direktörlük yaptı. Ertesi sene Beşiktaş’ta Nevio Scala’nın yardımcısı olarak görev aldı. 2001-2002 sezonunda ligin 7. haftasında sıfır puanlı Malatyaspor’a teknik direktör oldu. Ligin ilk yarısını 12 puanla ligin son sırasında bitirdi. Tüm Türkiye’nin küme düştü dediği Malatyaspor’un mucizevi bir şekilde kümede kalmasını sağladı. 1 sene sonrada Malatyaspor’u tarihinde ilk defa UEFA Kupası’na götürdü. Bir sonraki sezonda başarılı şekilde yoluna devam ederken lik yarının sonunda görevinden istifa ederek ayrıldı. Aynı sezonun 2. yarısının 4. haftasında Trabzonspor’da göreve başladı. Mucizevi bir çıkışla 11 lig 5 kupa olmak üzere üst üste 16 maç kazanarak Türkiye Kupası’nı Trabzonspor müzesine götürdü, aynı zamanda da kıl payı şampiyonluğu kaçırarak lig 2.si oldu ve Trabzonspor’a yıllar sonra Şampiyonlar ligi heyecanı yaşattı. Bir sonraki sezon çok başarılı bir şekilde yoluna devam ederken, 13. haftada görevinden ayrıldı. Ve o sezonun 2. yarısında düşme potasındaki Gençlerbirliği ile anlaştı. Yine mucizevi bir şekilde büyük bir çıkışla Gençlerbirliği’ni sezon sonunda lig 5.liğine taşıdı. Yeni sezonun 4. haftasında Gençlerbirliği’nden ayrıldı. Malatyaspor’lu dostlarının ısrarını kıramadı ve 2. Malatyaspor dönemi başlamış oldu. Ligin bitmesine 8 hafta kala Malatyaspor’la yollarını ayırdı. 7 Eylül 2006 tarihinde Trabzonspor ile anlaşarak ikinci dönemine başlamıştır ve o sezonu lig 4.sü olarak tamamladı. Yeni sezonun 9.haftasında Trabzonspor’la yollarını ayırdı. 2009-2010 sezonunda Diyarbakırspor ile anlaşan Ziya Doğan, o sezonun 22. haftasında görevinden ayrıldı. 26 Mart 2010 tarihinde Bank Asya’da Konyaspor’u önce Playoff ve sonrasında da Süper lige taşımıştır. Süper ligde Konyaspor’ dan 2. yarının 4. haftasında ayrıldı. 2011-12 sezonunun arifesinde Ankaragücü’nde göreve başladı, ve ilk yarının bitmesine 2 hafta kala görevinden ayrıldı. 2016-2017 Sezonunun 4. haftasında son sıralardaki Kastamonuspor ile anlaşan Ziya Doğan, ligde kalma hedefiyle başladığı Kastamonuspor’u ligin 2. yarısında namağlup 17 maçın 13’ü nü kazanarak ligi 3. bitirdi ve Playoff oynamaya hak kazandırdı.
    Konu erenslash tarafından (23.01.2018 Saat 19:54 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sessegnon 33 yaşında yolu ligimize düşenlerden olmuş. Gençlerbirliğine gelmiş

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

sorun sinerji mi..

yoksa abartıyormuyuz..

fb kayseriden son dakikada yedi..
    bjk fbden geçen yıl son dakikada yedi..
    ...........................
    biz son dakikda vuruyoruz top çizgide dönüyor girmiyor..
    rakip vuruyor ofsayttan gol atan oyuncumuza çarpıp giriyor..
    hiç haram lokma yemiyoruz..
    bir maçta lehimize ucuz penaltı verilirse rakibe iki penaltı veriliyor..
    gs ofsayttan gol atıyor o kadarda baskı yiyor ama bişey olmuyor..
    bizde olsa ceza sahası karambolde top kesin önlerine düşerdi..

adamın oyuna aldığı oyuncular donk ve tolga bizde but ip oyuncu oyuna alınsa kaybederdik hoca yerden yere vurulurdu..
    adamların hocası ise kahraman oldu..

cesa sahasına o kadar gömüldülerki ve vakit geçirmek için herşeyi yaptılar koskoca muslera bile..
    bizde olsa kendi takımımızı linç ederdik..

arda bursa maçında ilk topu aldığında yere düştü ve seyirci gülmeye başladı on dakika sonra süper gol attı..
    eskiden bir maçta sabriyi ıslıklıyorlar beş dakika sonra adam süper ortaladı gol oldu..
    fb bu maçta oyuncularına tepki gösterdi ama yinede galip geldi..

adamlar tepki gösterince kazanıyor ama bizde olunca eller ayaklar dolanıyor..

geçen yıllarda son dakikada başakşehir maçında hakem uyduruk bir penaltı verdi Cardozo bile penaltıyı garanti olsun diye öyle kenara vurduki top direkden dışarı çıktı..

bu durum ne ve niye hiç değişmez..

.................

konya maçından önce hoca olumsuz bir hava var diyordu olumsuzluk mu sebep..

yani beceriksizlik falan tamam da şans niye hiç bize gülmüyor..

bize son dakikada 15 metreden gol atan atiba fenere 1 metreden atamıyor..
    fb kötü takımla dahi bjk ye karşı bir plan yapıyor oyunu çirkinleştiriyor vs ama kazanıyor..
    bizim planlar 10 dakika sonra çöküyor..

gs çok kötü oyuncularla dahi kollektif oynamayı başarıyor..

...............

ya tabii kazanan bir takım oluşturmak bir kültür oluşturmak kolay değil ve sadece biz bu durumda değiliz bence..
    mesela inter , milan yıllardır uğraşıyor takım oluşmuyor..
    yine liverpool aynı..
    sporting lizbon da aynı en iyi hocayı aldılar ama yine ikinci veya üçüncüler geçen son dakikada penaltıdan yediler ve berabere kaldılar..

kazanma kültürüne ulaşmamız lazım..
    yıllarca lokomotif moskovada böyleydi bu sene benimde bizim takıma istediğim sağ açığı bedava aldılar ve baya gol ve asist katkısı yaptı..
    şimdi liderler..

............
    ben aslında küçülerek büyüme fikrini gütmeyen..kaliteli oyuncularla büyüme ve borcu başarı ile kapatma fikrini savunan Muharrem ustanın eğer yaptığı hataları farkedip doğru yaptığı işleri artırırsa şuanda bile gıpta edilen isimlere sahibiz verim alamadığımız oyuncuları uzaklaştırıp kaliteli isimlerle devam edersek en sonunda başarılı olucaz diyorum.. bunun için bedava Serdar taşçı bedava Remy gibi hamleler olmalı ve maaşların zamanında ödenmesi ve sponsorlukların artırılması gibi hamleler olmalı..
    bu yol dikenli ve uzun..
    Konu alperrr tarafından (23.01.2018 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    Güney Amerika

@alperrr Trabzon futbol kenti iyi futbol oynamıyoruz problem bu ve bu hocayla olacak iş değil.

boşver rakipleri biz aslında kendi hedefimizi avrupa olarak belirlememiz lazım. Ligde beğendiğim beşiktaş ve başak bunların oyunlarını örnek almamız için demiyorum.

biz daha iyilerini örnek almalıyız dormund bayern ingiliz takımları gibi bizim penaltı pozisyon konuşmamız şampiyonluk getirmez bize kimseye de getirmez iki üç puan karın olur mühim olan top oynamak kendi glişimin oynaıdğın futbolu görebilmektir ve şampiyonlar liginde başarılı olmaktır.

bu anlamda beşiktaşı örnek almamız lazım .ama ben derim ki avrupadan bir kaç klubu örnek almalıyız. daha önemli bu
    Konu erenslash tarafından (23.01.2018 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ordu

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @alperrr Trabzon futbol kenti iyi futbol oynamıyoruz problem bu ve bu hocayla olacak iş değil.

boşver rakipleri biz aslında kendi hedefimizi avrupa olarak belirlememiz lazım. Ligde beğendiğim beşiktaş ve başak bunların oyunlarını örnek almamız için demiyorum.

biz daha iyilerini örnek almalıyız dormund bayern ingiliz takımları gibi bizim penaltı pozisyon konuşmamız şampiyonluk getirmez bize kimseye de getirmez iki üç puan karın olur mühim olan top oynamak kendi glişimin oynaıdğın futbolu görebilmektir ve şampiyonlar liginde başarılı olmaktır.

bu anlamda beşiktaşı örnek almamız lazım .ama ben derim ki avrupadan bir kaç klubu örnek almalıyız. daha önemli bu
    bu sene için konuşmuyorum bu sene tren kaçtı genel olarak konuşuyorum..

..................

aslında bu kadar basit değil iyi oynasakta bişeyler biranda kötü gidiyor ve negatiflik etrafı sarıyor..
    ne dedi Şenol Güneş bizim taraf için severken boğuyor..
    onlar için tepki gösteriyorlar ama destekleride çok fazla..

başarı sadece top oynayarak gelmiyor aga..

kazanma kültürünün hakim olması önemli bazen on kişi ile defans yapacaksın gs gibi..
    bazen beraberliğe lazım olacaksın (geçen yıl bjk fb maçı)

ama sonuçta kazanan olacaksın..

..............

basit bir soru herkese bu sene kim şampiyon olur başakşehir veya gs mi..
    en iddialı hangisiyse oyuncularının tümü bizim olsun..sadece kulüpler isim değiştirecek
    bordo-mavi formayı giydirelim kalan 16 maçı böyle tamamlasınlar şampiyon olabilirler mi??)))))
    Konu alperrr tarafından (23.01.2018 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftarı o kadar soğuttular ki takımdan, bir geçen hafta ya da transfer sezonu açılmadan önceki hafta içi giriş yapan üye sayısına bakın bir de bugüne.

Nereden
    Güney Amerika

soruna cevap vereyim olurlar.kesinlikle olurlar.taraftarı salla taraftar profili aynı olsun. teknik heyetin farklı olsun,hocan çok iyi olsun yönetimin farklı veya işten anlamayanlar oluşmasın adam gibi olsun kesinlikle olur.şenol güneşin taraftar eleştirisi haklı.dediğim gibi Trabzon kültüründen kaynaklı boğma sebebi şu :birincisi özlem ikincisi şehir gelişmemiş-gelişmemiş derken herşeyi katabiliriz bakış açısı sosyal alan şu bu.bunları anlattık zaten tekrar edince millete gına gelecek ama şenol hoca neden haklı bu yüzden haklı.açık açık söylemiyor Trabzon şehri taraftarının bi r kısmı kro ve kültürsüz diyemiyor.yöneticiler sıkıntısı olmasa taraftara rağmen Trabzon şampiyon olur.başarı önce yönetimden başlar ve sistemden başlar şehirin payı da var bunda ancak yöneitmin dışardan olsa illa Trabzonlu olmazda yabancı olur veya yabancı ortaklı nezvat beyle olsa işler farklı olabilir.taraftarın etkisi gene olur ama kadron iyise ve teknik ekibin iyise taraftar profiline rağmen olurbu arada gs ve başakşehir gibi kadro kalitesi bizde senelerdir olmadı hele beşiktaş gibi senelerdir olmadı.bunu da belirtmek lazım teknik direktör konusuna gelince yabancı iyi bir teknik direktörümü zolmadı hep yerlilerden gittik bunu da belirtmek lazım abdullah veya şenol hoca gibi biri başımızda olsa bile düzgün yönetimimiz olmadı.şehir-yönetim-hoca,topçu bu sıra birbirini etkiler yönetim iyise şehre rağmen başarı gelirsevgi dengeli verilmelidir kültürsüz ve gelişmemiş toplumlar sevmeyi de bilmez severken nefretle sever bu genelde gelişmemiş toplumlarda görülür.efendim Trabzon şehrinin sevgisi sadece futbol olmamalıdır ingiltere futbol manyağıdır ama aynı zamanda sanat delisidir anlatabildin mi? müzik konusunda da çok faaller.sorun şu arabesk sevgisi vardır bu arabesk sevgisi kültürsüz sevgiyle alakalı olmayan acı çekmekten haz almak ve nefret sevgisi ve bencil sevgifdir. hak ettiği kadar seversin insanı fazlası verilmez zaten bizim Trabzon şehri hakettiğinden fazla sevgi vermesini geçtim nefretle seviyorlar deidm ya bu arabesk dengesiz ruhani olmayan bir sevgi tamamen öfkeye dayalı bunun sebebi kültürsüz olması.doğru karadenizler böyle malesef.duygularını kontrol eden bir taraftarın yok,ve sürekli destek vermesi gereken bir taraftarın yok şöyl eyok maç içinde yok gol yiyince susarlar beşiktaş gi bi gümbür gümbür yenilsek de yensek de senleyiz kafası yok ama takımına bağlı en çok taraftar bjk ve Trabzon taraftarıdır
    Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene için konuşmuyorum bu sene tren kaçtı genel olarak konuşuyorum..

..................

aslında bu kadar basit değil iyi oynasakta bişeyler biranda kötü gidiyor ve negatiflik etrafı sarıyor..
    ne dedi Şenol Güneş bizim taraf için severken boğuyor..
    onlar için tepki gösteriyorlar ama destekleride çok fazla..

başarı sadece top oynayarak gelmiyor aga..

kazanma kültürünün hakim olması önemli bazen on kişi ile defans yapacaksın gs gibi..
    bazen beraberliğe lazım olacaksın (geçen yıl bjk fb maçı)

ama sonuçta kazanan olacaksın..

..............

basit bir soru herkese bu sene kim şampiyon olur başakşehir veya gs mi..
    en iddialı hangisiyse oyuncularının tümü bizim olsun..sadece kulüpler isim değiştirecek
    bordo-mavi formayı giydirelim kalan 16 maçı böyle tamamlasınlar şampiyon olabilirler mi??)))))
    Konu erenslash tarafından (23.01.2018 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ordu

erenslash ..katılıyorum..

"kültürsüz ve gelişmemiş toplumlar sevmeyi de bilmez severken nefretle sever bu genelde gelişmemiş toplumlarda görülür.efendim Trabzon şehrinin sevgisi sadece futbol olmamalıdır ingiltere futbol manyağıdır ama aynı zamanda sanat delisidir anlatabildin mi? müzik konusunda da çok faaller.sorun şu arabesk sevgisi vardır bu arabesk sevgisi kültürsüz sevgiyle alakalı olmayan acı çekmekten haz almak ve nefret sevgisi ve bencil sevgifdir. hak ettiği kadar seversin insanı fazlası verilmez zaten bizim Trabzon şehri hakettiğinden fazla sevgi vermesini geçtim nefretle seviyorlar deidm ya bu arabesk dengesiz ruhani olmayan bir sevgi tamamen öfkeye dayalı bunun sebebi kültürsüz olması.doğru karadenizler böyle malesef."

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Lassana Diarra treni de kaçmış....

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lassana Diarra treni de kaçmış....
    O bölgeye adam mi ariyorduk ?
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Güney Amerika

@alperrr ben bir Trabzonlu ama Trabzonda yaşamayan olarak şuradan anladım bunu temel olarak üç tane Trabzonlu manitam(diğerlerin sayılarını vermeyelim ayıp olur)) oldu hepsi moderndi istisnalar vardır ama gelenekçi Trabzonda yaşayan kızlardı hatunların genelde üçü de modern ama hoppaydı.açıkça söylemiyorum ayıp olur edebimizle anlatmaya çalıştım.şehir gelenekçi baskıdan dolayı dengesiz açılınca normal bir ilişki yürütemeyeğin kadın tipine dönüşmüşler.üç kişi üçü de öyle demek ki bu yeterli bir istatistik veriyor bize. bak buraya kadar yansıyor şehrin baskıcı tutumu.Transferle ne ilgisi var? hehe çok ilgisi var anlayan anlar inceyi toplumsal bir sorun bu ama düzelecek herşey bir gün Trabzonsporumuz bize güzel günler yaşatacak üzülmeyin sakın .Yüzde yüz etkisi var demem ama altyapı davranış biçimleri konusunda ve hastalıklı nefret sevgisi konusunda bize bilgi verir. şöyle ki bir kadını tanımak isterseniz babasıyla olan ilişkisine bakın heh bir takımı tanımak isterseniz o şehrin insanına bakın entel seviyesi ve düşünen insanlar beni anlayacaktır.onay beklemiyorum yanlış anlaşıllmasın sakın iş nerelere geliyor bi rşey öğretmeye çalışıyorum sizlere.

ana fikirşu:sonradan görme modernlik ile izmirde özünde modernlik arasında çok fark var.şu bir realite şehre sosyal yerler yapmakla bitmiyor iş.düşünce ailede başlar.

kabuklarını kırarken baskıdan kaçan bir topçu ne yapacağını şaşırır deliye döner
    Konu erenslash tarafından (23.01.2018 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Usta yonetimine bu saatten sonra Preud'homme degil Klopp'u bile guvenip teslim etmem.

Trabzonspor'u kurtarma ve ileri tasima hedefin...3 kere hoca secme sansin oluyor...Senin tercihlerin Ersun, Hami, ve Riza. Bu herseyi aciklayacak kadar net.

Nevzat donemi transferler cok tutmamis olabilir fakat maas olarak hepsi uygun oyuncular. Ve cogunu kar ya da az zarar ederek bir sekilde satabiliriz.

Usta'nin transfer politikasi hayatimda gordugum en berbat politikalardan. Iyi ki balina devre arasinda alinan JP ve Mas tuttu. Gerisi fiyasko.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu taraftara helal olsun yemin ediyorum.Dünyanın 3-5 takımı hariç hiçbir yerde böylesi küçük biryerde böylesi kocaman bir destek yok.istanbul takımları az kötü gittimi tribünlere taraftar bulamıyor ama bizim yıllardır bu kadar rezil bir sezon yaşamamıza rağmen taraftar yine geliyor.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kadro içinde sol kenarda Sosa'yı değil de.

Ndoye-Olcay üstünde karar kılan birisine Remy gibi oyuncu vermek birşeyi değiştirmez.

Çünkü Rıza'nın oyuncuyu verimsizleştiren, öğüten bir anlayışı var.

Atıyorum sağdan içe katederek etkili olabilen Abdülkadir Ömür'ü sol açıkta oynatması işbilmezliğin daniskasıdır.

Sahaiçinde organize olmayı geçtim sahaiçi yerleşiminde proaktif tercihler yapamıyor.

Yusuf'un sağ açık, Abdülkadir'in 10 numara ve Sosa'nın sol önde oynamasına yönelik yenilikçi mantalitesi yok.

Konya 10 kişi kaldığında, 1 kişi fazla oynadığından. 2.yarı başlangıcında yapılacak hamleler belli.

Burak-Rodallega çift forveti. Yusuf sağ, Sosa sol iç. Abdülkadir-Okay merkezde oynamalıydı. Durica-Ndoye çıkmalıydı.

Rıza Çalımbay kafasındaki oyun anlayışını sahaiçinee kurgulayabilen bir hoca değil.

Bu yüzden vakit kaybetmeden Abdullah Avcı ve Sumudica ile iletişime geçmemiz, yeni sezon için anlaşmamız lazım.

Nereden
    Trabzon

Loric Remy alınırsa
    Rodellega satılabilir.
    Bu sene ligde 210 dk oynamış.
    Maaşı bu kadar az oynayan oyuncuya göre çok yüksek.
    Zaten Burak var birde Remy gelirse ihtiyaç halinde forvet oynar.
    Rodellega'nın talipleri varken hem kulüp para kazanır hemde maaş bütçesi transfere rağmen aynı kalmış olur.

Nereden
    Güney Amerika

burak sakatlanabilir mantıklı hamle olmaz.casitllo bir var bi ryok yeteneksiz hocayla casitlloyu kzanamayız olcay solda olmuyor rodegella gönderilmez forvet ararız bir de.
    Alıntı Mithridates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Loric Remy alınırsa
    Rodellega satılabilir.
    Bu sene ligde 210 dk oynamış.
    Maaşı bu kadar az oynayan oyuncuya göre çok yüksek.
    Zaten Burak var birde Remy gelirse ihtiyaç halinde forvet oynar.
    Rodellega'nın talipleri varken hem kulüp para kazanır hemde maaş bütçesi transfere rağmen aynı kalmış olur.
    "Annuit cœptis"

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=pekMqQfw8B0

hemen basta da diyor, gol sonrasi da diyor

https://www.youtube.com/watch?v=oiPPqawmEQA

burada da 3:12'ye getir, hemen sonra gol geliyor ve yine o seyi diyor
    Peşi sıra banlandığımız için mesajına yeni cevap verebiliyorum reis. Kusura bakma.

Bahsettiğin kısımları izledim. Maçı anlatan orada Ertuğrul Sağlam'ın yeni takımı olan Traktor Sazi'nin ikinci golü bulduğunu söylüyor. Traktor Sazi de İran Türklerinin takımıdır ve kaderleri bizim gibidir. Yanılmıyorsam iki kez falan şampiyonlukları engellendi.
    Konu Timur Bey tarafından (24.01.2018 Saat 00:48 ) değiştirilmiştir.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ceferin bir ropörtaj da menjer ücretlerini sinirlandiracaklarini ve oyuncu maaslarina üst sinir getireceklerini bildirmis
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Remy, Malouda etkisinden daha fazlasini yapmaz. Parayi cope atmaya cok meraklisiniz.

Nereden
    Kocaeli

Skorer kanat forvet arıyoruz ve Robinho'yu Sivas alıyor... Remy'den daha fazla oynamış ve daha kanata yatkın... dı...

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @alperrr ben bir Trabzonlu ama Trabzonda yaşamayan olarak şuradan anladım bunu temel olarak üç tane Trabzonlu manitam(diğerlerin sayılarını vermeyelim ayıp olur)) oldu hepsi moderndi istisnalar vardır ama gelenekçi Trabzonda yaşayan kızlardı hatunların genelde üçü de modern ama hoppaydı.açıkça söylemiyorum ayıp olur edebimizle anlatmaya çalıştım.şehir gelenekçi baskıdan dolayı dengesiz açılınca normal bir ilişki yürütemeyeğin kadın tipine dönüşmüşler.üç kişi üçü de öyle demek ki bu yeterli bir istatistik veriyor bize. bak buraya kadar yansıyor şehrin baskıcı tutumu.Transferle ne ilgisi var? hehe çok ilgisi var anlayan anlar inceyi toplumsal bir sorun bu ama düzelecek herşey bir gün Trabzonsporumuz bize güzel günler yaşatacak üzülmeyin sakın .Yüzde yüz etkisi var demem ama altyapı davranış biçimleri konusunda ve hastalıklı nefret sevgisi konusunda bize bilgi verir. şöyle ki bir kadını tanımak isterseniz babasıyla olan ilişkisine bakın heh bir takımı tanımak isterseniz o şehrin insanına bakın entel seviyesi ve düşünen insanlar beni anlayacaktır.onay beklemiyorum yanlış anlaşıllmasın sakın iş nerelere geliyor bi rşey öğretmeye çalışıyorum sizlere.

ana fikirşu:sonradan görme modernlik ile izmirde özünde modernlik arasında çok fark var.şu bir realite şehre sosyal yerler yapmakla bitmiyor iş.düşünce ailede başlar.

kabuklarını kırarken baskıdan kaçan bir topçu ne yapacağını şaşırır deliye döner
    dediklerin ve söylediklerinde haklısın . Trabzon sosyo kültürel açıdan hala daha gelişimini tamamlamamış salt anadolu kenti kimliğindedir hala daha . Ama tarihe bakınca daha tersi bir durum gözükmektedir. Mesela nadir opera binalarından biri olan, birçok tarihçi, edebiyatçı,şair,ekonomist, bilim insanı ve niceleri çıkarmış bir kent. Ama daha sonrasında heleki 80 sonrasındaki gelişmesi durmuş aksine daha da gerilemiş bir kent oldu. Bunda bütün devlet yönetimlerinin parmağı var. Bunda Trabzonun ekonomik durumu çok etkin ayrıca. Ne yazık ki şehrin aydın kesimi diye nitelendirebileceğimiz büyük bir kısmı iş ve ekonomik nedenlerle ve başka diğer kültürel etkilerle şehri terk etmiştir. Bugün bize her yer trabzon söylemimizin gerçekleşme nedeni de budur. Çünkü Trabzonlu Trabzondan çok başka şehir ve ülkelerde yaşamaktadır. Trabzonda yaşayan ve azımsanmayacak sayıda olan kültürel eşiği atlamış olan şehir sakinleri ise hala daha Trabzonun sahip olduğu mahalle kültürü içerisinde baskı altındadır.
    Bir şehir düşünün genç nüfusu gidebileceği hiç bir sosyal alan yok . Üniversite hala şehir tarafından kabul edilmemiş. Kalkınma mahallesi ve çevresine sıkıştırılmış bir nevi getto ile örülmüş. Üniversitenin şehirle olan tüm iletişimi şehrin baskıları ve dinamikleri ile kesilmiş durumda. Düşünün stad yapılırken kahvedeki ahmet abinin söylediklerini bile dikkate alan şehir üniversitenin akademisyenleri ile açıkladığı yanlışlara inanmamış aksine üniversiteyi şehrin develetin ve en önemlisi iktidarın düşmanı ilan etmişlerdir.
    Bu şehrin kültürel olgusu üzerinde olan Trabzonspor ise şehrin bu dinamiklerinden kurtulamamış. Transferleri ile global bir etkileşim olması gereken şehirde dünyanın farklı coğrafyalarından ve kültürlerinden gelen oyuncuların sosyalleşmek için bir alan bulamayışı bile yeterli bir örnektir. Trabzonda yabancı oyunculardan bir kaçının oturduğu bir sitenin yakınınında ki market sahibi ile konuştuğunuzda duyacağınız şey 3 ay oldu geleli hala bir ekmek isteyemiyor. Kardeşim sen orada 20 yıldır varsın sen ingilizce öğrensen olmazmı . Hayır olmaz ozaman o adama bir umut ışığı vermiş olursun. Trabzonda bir oyuncu gece dışarı çıksa ( çıksa nere gidecek gilecek yermi var ki ) izin gününde eşiyle bir kaç kadeh bir şey içse şehir birbirine girer olay olur adam içki içiyor diye ama bütün mahellelerde büfelerin arkasında depolarında sabaha kadar içki içer, hala daha çömlekçi de pazarlıkla geceyi ucuza getirmenin planlarını yaparlar.
    Bu şehrin gelişmesi için tek çözüm ekonomik olarak ilerlemesinden geçer. Bu turizmle olur, sanayi ile olur .
    Ayrıca unutmayın neden hala Trabzona demir yolu getirmek için bin dereden su getiriliyor .
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 14 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 14 misafir)