Sayfa 10 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 12 20 60 110 510 1010 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kuwadwo Asamoah, Kucka, Serdar Taşçı, Doumbia

Doumbia ve Asamoah'un çok yönlülüğü ile kadro içinde esneklik sağlarsın. Halihazırda da yeterli de olmasa 4 kanat oyuncusu var.

Onazi, Mas. 3 ME'nun üstünde bir fiyata satılmalı.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Atiba ve Inler benzer ? Atiba adam yer Inler adam izler, aradaki fark bu... bu fark bile çok önemli... Inler eeskiden biraz adam yerdi de simdi anca izler, hâli kalmadi

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Geçen gece yazdım. Eder ismi gerçekten geçtiyse ve geçmeye devam ediyorsa tez zamanda hepsi istifa etsin. Bu takıma yeni çöpler alacaklarsa hiç transfer yapmasınlar biz böyle çok mutluyuz. N'Doye > Eder. Rodallega > 2x Eder. 2x2=4 bu kadar basit. Gökhan İnler'e gelelim. 33 yaşına gelmiş ve bu sene Beşiktaş'ın yedeği bile olamamış bir oyuncudan bahsediyoruz. Kariyeri öyle böyle düşüşte değil. 2 sene önceki haliyle şimdiki hali arasında dağlar kadar fark var. Bu adam orada dünyanın parasını kazanıyor. Onu buraya getirtip bir de yedek oturtmayı nasıl düşünebiliyorsunuz? Bunu alıp transfer diye yutturacaklar öyle mi? Ulan 4 tane transfer istedik. Burada 10 tane transfer isteniyordu her defasında çıkıp söylüyordum 4 transfer yeter fazla uçmayalım tüm paramızı bu transferlere yatıralım diye. Ona para ver buna para ver para kalmıyor adam almaya. Bu isimlerin bizle geçmesi hakarettir. Şu takıma 1 tane adam gibi forvet 1 tane adam gibi sağ kanat alın yine zirveye oynarız. Ne çok uzattılar ya. Basın sözcümüz yok mu lan bizim? Bu taraftarı kanser etmeye mi çalışıyorlar anlamıyorum. Şakadır ya bayram öncesi şaka. Gökhan İnler ve Eder. Hiç güleceğim yoktu çok komikler
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Nereden
    Bursa

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazdiklarinizin Ndiaye ile alakasi yok.
    Ndiaye'yi hiç seyretmemişsin.

Oğuzhan, Tolgay, Emre, Melo gibi çift yönlü orta saha oyuncusu olduğunu düşünüyorsan, yanılıyorsun.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Kwadwo Asamoah gerçekçi durmuyor, almamiz çok zor... ama diyelim ki geldi, çok iyi olur, ve gerçekten Mas'a teklif varsa iyi paraya satilmasi gündeme gelebilir

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atiba gökhandan iyi demedim onu sen oydurmuışsun zahmet edip benim adıma.. ( şimdi de gökhan atibadan iyi dediğimi uydurma bi zahmet)

takımda işler iyi giderken işleri bozmazsın.. atiba iyi giderken ben de olsam gökhanı oynatmaz atiba ile devam ederim.. ama ikisi de benzer özelliklere sahip.. ikisi bir arada oynayamadı zaten.. şenol hoca hemen eski düzene döndü..
    Direk ağzından çıkmadı ama Atiba varken herhalde Atiba oynayacak demek bu demektir zannımca. Takım iyi giderken oyuncu değişmez diye bir şey yok Beck nasıl hapsoldu kulübeye ya da Olcay gitti. Her neyse anlamak istemiyorsan tabiki anlamayacaksın ama Gökhan İnleri almak rakibini psikolojik üstünlük vermek taraftarın büyük kısmına hedef şampiyonluk değil hayal satıyoruz demektir.

Adam defalarca dedi beşiktaşlıydım diye. Adamı doğuştan Trabzonsporlu yapmaya gerek yok. Hele 33 yaşındaki son 2 sezonda 2100 dakika oynamış oyuncuya bonservis ödemek kulübe ihanettir.

Emre 37 yaşında ama ofansif özellikleri çok daha kuvvetli olan devamlı oynayan bir oyuncu. Gökhan Napolideki Gökhan değil. Hayır maliyeti de uygun olsa yine anlarım da 1.9 m € kazanıyor bu adam bjkde. Daha azına da neden gelsin. Bir kaç gün önce Leiva Kucka şampiyonluk için gerekli mi yeterli mi diye konuşuluyordu şimdi bjknin artığı büyük oranla bu sezon 10 maça bile çıkamayacak adamı başımıza Busqets kesildi
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kwadwo Asamoah gerçekçi durmuyor, almamiz çok zor... ama diyelim ki geldi, çok iyi olur, ve gerçekten Mas'a teklif varsa iyi paraya satilmasi gündeme gelebilir
    Seferim önceki başlıkta cevap veremedim mesajına kusura bakma. Başlık kapandığı için alıntı yapamıyorum

Beni alıntılayan diğer arkadaşlar da kusura bakmasınlar, mesajlara cevap yazamadan başlık kapandı.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan defanstan topu alıp sağa sola iyi top atar ama çok ağırlaştı, rakibe çok uzak kalıyor hamle yapamıyor. Onliberoda 10 numara oynatmış gibi oluyorsun. Kampta çok iyi çalışırsa son bir senelik iyi oyun ortaya koyabilir. Ama çok oyuncu var orda. Bize ortasahadan gelip skor yapacak oyuncu lazım. Hareketli bir oyun kurucu lazim. Golcü lazim. Sürekli onlibero gündeme geliyor ki gerek yok.
    bu senin görüşün.. benim görüşüm de bizim en problemli bölgemizin orta saha olduğu şeklinde.. kaç senedir diğer mevkiler o kadar problemliydi ki orta saha gündeme bile gelmedi.. bu sene rakiplerimiz bize karşı daha kapalı oynayacaklar.. onları sadece 4 kişiyle nasıl açacağız? bjkde herkes dursa oğuzhan ve atiba devreye giriyor.. bizde onazi sadece ligin ilk maçında devreye girebildi, okay ise maalesef o taraklarda hiç bezi yok..

oyun bilgisi üst düzeyde bir orta saha için yaşın bir önemi yoktur.. tugay 40 yaşına kadar oynadı, emre belezoğlu bence 3 sene daha rajat oynar..

oynamak kadar oynatmak da önemli ki bizde oynatacak oyuncu hiç yok.. gökhan bu boşluğu dolduracaktır bence..
    Attan inip eşeğe bindik!

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Duricanın verimi ortada gökhan varlığıyla çok şey katabilir

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay'ı çok beğenen, en kötü zamanında bile savunan ve Ersun Hoca'nın da onu ilk 11'de krsin oymatavağını düşünen niri olarak, gündeme gelen isimlerden sonra acaba demeye başkadım.
    Acaba Ersun Hoca bu sene Okay'ı ilk 11 düşnmüyor olabilir mi?
    Onazi satılacak ve Okay yedek olacaksa ortasahaya bir 6 bir 8 alınabilir mi?
    Hiç ihtimal vermiyordum ama Lucka sonradı Levia ve İnler gündeme gelince acaba mı demeye başladın.
    Okay'ın yedek kalma olasılığı "0" (sıfır). 23 yaşında, Türk, milli oyuncu, geçen sezon iyice parladı, piyasasını daha da arttırıp zamanla avrupaya yollanmak istenecektir.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Adı geçen isim hep aynı

Kucka ndiaye visca gökhan i

Belçika liginde çok iyi adamlar çok daha iyi fiyatkara var.. Yönetim bence yanlış yolda gidiyor

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seferim önceki başlıkta cevap veremedim mesajına kusura bakma. Başlık kapandığı için alıntı yapamıyorum

Beni alıntılayan diğer arkadaşlar da kusura bakmasınlar, mesajlara cevap yazamadan başlık kapandı.
    Konu neydi hatirlayamadim simdi âbi ama skinti yok sorun degil =)

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yunus Emre Sel:"Bunlara ek İtalya'dan belki sürpriz bir isim daha olabilir. Not belki."

Türkiye'de habercilik
    Bunlar bu işten para kazanıyor ya, ne diyeyim..

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ortalıkta okadar isim var ki resmen transfer çöplüğüne dönmüş durum.
    Kimi alırlar bilmem ama bize iyi bir stoper, iyi bir ortasaha iyi bir forvet şart.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ndiaye'yi hiç seyretmemişsin.

Oğuzhan, Tolgay, Emre, Melo gibi çift yönlü orta saha oyuncusu olduğunu düşünüyorsan, yanılıyorsun.
    Ndiaye saydığın bütün bu isimlerden daha çift yönlüdür hocam, kendi ceza sahasında rakibini markaja da alır rakip ceza alanında orta da bekler. Maher oynadığında bu sezon ön liberoya bile geçti.

https://tr.whoscored.com/Players/112...Alioune-Ndiaye

Ndiaye maç başına 2.7 top çalma 0.5 top kesme 0.5 uzaklaştırma

https://tr.whoscored.com/Players/2842/Show/Emre

Emre maç başına 2.4 top çalma 1.4 top kesme 0.5 uzaklaştırma

Ofansif olarak NDiaye çok önde zaten
    Konu Kemal Öztel tarafından (25.06.2017 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Tekrarliyorum, Inler olacaksa ancak ve ancak yarim kalan hesaptan dolayi upucuz mâliyetle gelmelidir... beles gelip maasinin yarisini bjk karsilayacaksa olur, gerisi hikâye... öyle soru isâreti topçulara harcanacak paralarla 4 degil 3 hatta 2 baba topçu al kesinlikle daha iyi sonuç aliriz, Kuçka bile acabâ dedirtirken, Inler nedir ya, gol mol atamaz gol pasi vermeyeli de oldu 5 sene, birakalim bu isleri... yok 1m€ yok 1,5 yillik yok daha neler

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu neydi hatirlayamadim simdi âbi ama skinti yok sorun degil =)
    Eyvallah kardeşim Konu kalecilerin refleksleri mi yoksa ayakları mı daha iyi olmalı tartışmasıydı

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşım bizde mi sıkıntı var anlamıyorum. 33 yaşında ki Gökhan İnler i alacağına git bonservisi elinde ve istikrar abidesi olan Castro yu al bedavaya. Problem yaratacak bir oyuncu da değil. Sat onazi yi 5 e al Castro bedavaya bitir olayı.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Visca 3+ Yusuf ,,, inat ediyorlarsa MuhammetDemir 1 yillik kirâlik ayriyeten verilsin ........
    N'Diaye 3+ kimi istiyorlarsa, MuhammetDemir olabilir, Aykut'u isterlerse kalsin orda, Sefa var bilmem kim var Yusuf var
    Ligin dikkat çeken saglam 2 topçusunu 6-7m€'ya almak kolay degil, mümkünse alinsin, öyle 2 miki falan zor, bizden Yusuf'u isteseler neredeyse 2 isteyecez bâzilarina sorsak, yok öyle yagma... verdigimiz topçulari da saymaya gerek yok, maaslarindan kurtuk yeter, simdi çikarsa yok efendim Muhammet Sefa bilmem kaç m€'ya patladi gibi yorumlar, acayip sinir olurum birakin bu isleri... haaa gider yönetimi elestiririz yaklask 3m€ verdiginiz Muhammet çöp olarak takasla gitti diye, o ayri mesele ona sonuna kadar varim

Nereden
    Bursa

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son derece bilgiden mahrum bir yazı olmuş.. ligin 2. yarısı ve mra döneminde bazı maçlarda ve bazı maçların bazı bölümlerinde sizin 6-8 diye tabir ettiğiniz mevkide oynadı.. ben en son gs maçlarını izledim.. defansın önündeki ikiliden biriydi ve takımında ayakta kalan tek oyuncuydu..
    bu mevkide top alıp dağıtan ideal bir oyuncu varsa diğerinde bu özelliğe pek ihtiyaç yoktur.. yani ndiaye okay ile birlikte oynarsa felaket olur ama g. inler ya da emre b. ile oynarsa çok iyi bir ikili olurlar.. zaten maçına göre kimi zaten y. yazıcının yerinde oynayacaktır..
    Ndiaye'nin merkezde oynaması iyi randıman alındığı anlamına gelmez.

Zira onun biraz daha defansa yakın oynaması, fedakarlıkta bulunması istendiğinde Osmanlıspor'un gerileme dönemi başladı.

Ndiaye hamal değil, kreatif bir oyuncu. İki yönlü oyuncu olmasını istersen otomatikman performansı düşer.

http://www.mackolik.com/Mac/2581041/...FK-Galatasaray

http://www.mackolik.com/Mac/2581084/...FK-Trabzonspor

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milanla bu kadar haşır nesirken Niang in gelme ihtimali olur mu acaba. Kucka dışında birseyler dönüyor, ortaya atılan isimlerin hedef şaşırtma amaçlı olduğunu dusunerekten böyle bir çıkarım yaptım. Gelme ihtimali var mıdır acaba

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rota Eder'e dönmüş ne kadar eder bu adam?
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Erkan SÜNGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnleri konuşmayalım bence öyle bir durum yoktur. Ya da bilerek konuyu başka mevzulara çekmek için atılmıştır. Yoksa hiçbir mantığı yok gökhan inlerin. Ihtiyacimizi karsilayabilecek bir futbolcu değil

Nereden
    İstanbul

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rota Eder'e dönmüş ne kadar eder bu adam?

Damdoyla kafa kafaya takas olur gol atamayan forvettir ikisi de

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bazı arkadaşlar 11 yabancıyla şampiyonluğa oynayabileceğimizi sanıyor.. bu arkadaşlar ya fazla fm vs oynuyor ya da bu ligi hiç tanımıyor.. bu ligde yabancı oyuncu maç kazandırır ama yerli iskelet şampiyon yapar..

şu anda bizim takıma en çok alınmasını istediğim kişi burak yılmazdır.. burada yok 33 yaşına geldi yok bilmem ne diyen bir sürü genç arkadaş çıkar her zamanki gibi ama bizim takıma seviye atlatacak oyuncular bunlardır.. erme belezoğlu sahada hakemin suratına s...yor hakem kart vermemek için sırtını dönüp gidiyor.. bizim oyuncu da ilk müdahalede kart görüyor.. bunlar fmde falan yazmaz ama bu ligin gerçeğidir arkadaşlar..

lütfen bakış açınızı biraz da buna göre şekillendirirn..
    Attan inip eşeğe bindik!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)