Sayfa 3950 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2950 3450 3850 3900 3940 3948 3949 3950 3951 3952 3960 4000 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 98,726 ile 98,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Şu 2 üzeri alan oyunculardan en az 500 bin Euro indirmelerini isteyeceksin vermeyenlede bi şekilde yollarını ayırmaya çalışacaksın.ülkenin ekonomik durumu ile kulübün düzlüğe çıkma ihtimali Yok.

yabancı adam kur farkından falan anlamaz ama yerliler bunu anlamalı. Burak,Onur durduğu yerde TL cinsinden kara geçiyor.
    Konu Reha Asan tarafından (09.08.2018 Saat 17:42 ) değiştirilmiştir.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ahmet Hamza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yumlu da gitmemek için Ayşe Sula'yı araya koymuştu. Milletvekili çıkıp "bizim evladımızdır, kalmalı" masallarını anlatıyordu millete. Bakalım daha ne rezillikler göreceğiz. Cumhurbaşkanına gidip ağlayabilir Yavru. Yüzsüzlüğün sınırı yok zira.
    dogru bak bunu unutmustum ben... hey gidi hey
    anlamadigim sey, bu Yumlu ve Yavru aileleri nedir kimdir la, nüfuslari mi var arkadas, dayilari mi saglam, gizli çete mi bunlar, ulan Saral'lar bu kadar hâkim degil la ortaliga, ben bir sey anlamadim bu isten... Yumlu diye aile mi var memlekette, tüm Trabzon'u gez sokakta isim soy isim sor 1 tâne çikmaz, ama bakiyorsun her yere hâkim sanki asiretmis gibi .... milletvekilini baglamalar arkasina siginmalar falan... para mara mi veriyor onlara anlamadim
    Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizans yıkılırken insanları melekler kanatlı mı kanatsız mı diye tartışıyormuş. Devam edin, çekiştirin durun
    âbi birak yaa sen de bizans mizans... bu hallere düsürenler utansin...

benim fikrim bu konuda sâbit, mevcut iktidar fbyi kollamak için yaptigi saklabanliklari baska seyler için yapsaydi bu halde olmazdik... ülke hiçbir sey üretmiyor, en ufak seyde kur su gibi akip gidiyor, ondan sonra elestirenler suçlu, yok yaa ?
    simdi bir de Iran'a baski var, bizimkileri de iknâ etmeye çalisiyorlar, umarim tuzaga düsmeyiz Iran'in yaninda oluruz, sonra Iran bize pustluk yaparsa yapacagimizi biliriz ama su an olmasi gereken budur trump'in yaninda olmak degil...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizans yıkılırken insanları melekler kanatlı mı kanatsız mı diye tartışıyormuş. Devam edin, çekiştirin durun
    Sen 16 sene ülkeyi yönet,sonra cık deki hep dıs gucler.O zaman ben bu işi beceremiyorum diyip cekip gideceksin.

Hergun biraz daha fakirleşirken,ülkeyi yönetenler ne halt ediyor?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Peki @Sefer Asan melekler kanatlı mı yoksa kanatsız mı?

Zeki Yavru tartışmasından daha doyurucu olduğu kesin. Bizanslılar işi biliyormuş.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Trabzonspor içerisindeki trabzonlulardan kurtulamadığı sürece ne sportif başarı yakalayacak nede maddi anlamda refaha ulaşacaktır.Herifin bize layık gördüğü adam 2.lige düşen genclerbirliginin genclerbirliginden de kovulan sağ beki o olmayan aklınıza köpekler işesin hemi.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Beton yenebiliyormu acaba?
    Denemekten zarar gelmez.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak, Kucka, Sosa, Onazi, Novak hatta Roda

Hepsi de alıcı bulabilecek isimler.
    Bir sezon önce 5 milyon euro verdiğin adamı 2-2,5'a bile satamıyorsan bunun adı beceriksizlikten başka birşey değil.
    bonserviz sorun degil.sorun verdin maas su an acik olan pazarlardan arabistan haric kimse yarisini hatta ceyregini o maaslarin vermez.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Futbolcu giderlerini yıllır gelirimizin altına düşürmek zorundayız..Tahmini yıllık gelirlerimizi 120-150 milyon TL.

Futbolcu giderlerini 100 milyon TL civarlarına çekmek zorundayız.Bu da bugünkü kurla yaklaşık 16 m euro yapıyor.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Almanya

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcu giderlerini yıllır gelirimizin altına düşürmek zorundayız..Tahmini yıllık gelirlerimizi 120-150 milyon TL.

Futbolcu giderlerini 100 milyon TL civarlarına çekmek zorundayız.Bu da bugünkü kurla yaklaşık 16 m euro yapıyor.
    Bu gidisle euro sene sonu 7 görür hatta 8 de
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Erzurum

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    edittttt
    Biz batacaksak şuanda gs fb ve bjk battı.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Profesyonel futbolcumuz Ramil Sheydaev ile olan sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Ramil Sheydaev, 2016 – 17 sezonunda Zenit kulübüne ödenen 170 bin Euro’luk yetiştirme tazminatı karşılığında takımımızın kadrosuna katılmıştır. Sonrasında ise bedelsiz olarak Zlina ve Karabağ ekiplerine kiralanmıştır.

Sheydaev için takımımızda kaldığı ve kiralık olarak gönderildiği süre zarfında toplam 370 bin Euro ödenmiştir.

Kulübümüzden 2018 - 19 ve 2019 – 20 sezonları için 850 bin Euro garanti ücret ve takımımızın kazandığı her puan başına 2 bin Euro alacak olan Ramil Sheydaev’in sözleşmesi oyuncuyla varılan mutabakat sonucunda herhangi bir bedel ödenmeden karşılıklı olarak sonlandırılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    âbi birak yaa sen de bizans mizans... bu hallere düsürenler utansin...

benim fikrim bu konuda sâbit, mevcut iktidar fbyi kollamak için yaptigi saklabanliklari baska seyler için yapsaydi bu halde olmazdik... ülke hiçbir sey üretmiyor, en ufak seyde kur su gibi akip gidiyor, ondan sonra elestirenler suçlu, yok yaa ?
    simdi bir de Iran'a baski var, bizimkileri de iknâ etmeye çalisiyorlar, umarim tuzaga düsmeyiz Iran'in yaninda oluruz, sonra Iran bize pustluk yaparsa yapacagimizi biliriz ama su an olmasi gereken budur trump'in yaninda olmak degil...
    Ülke bir şey üretmiyorsa gelirlerinin %90'dan fazlasını faizden kazanan holdinglere sormak lazım. Hükümet hatasız mı? Asla değil, ama Avrupa Amerika nasıl üstümüze geliyor, kapital dev çevreler nasıl manipüle ediyor, bunları görmezsek ilerde ülkemiz işgale uğrayınca da bizi bu hallere düşürenler savaşsın deriz. Ben bu tavrı çok yanlış buluyorum. Devletine saldırı varsa, şunun hatasındandır, oh oluyor diye çekiştirmenin sırası değil. Sana değil laflarım, meclisten dışarı, bir kesim iyice tozuttu artık
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Trabzonlu olmayan ve alakamın olmadığı şehrin takımını tutan ben Mikro milliyetçi Trabzonsporlulardan nefret ediyorum.

Neymiş Trabzonspor altyapısı ve özdeğerleri ile başarılı olmuş. Ulan az bizim gibi başka şehirden olupta Trabzonspor’u tutanlara saygınız olsun bee.

Peygamber efendimiz işinin ehli diye Kabe’nin anahtarının bir Yahudide kalmasına müsaade ediyor.

Siz kulübü ırkına dinine Doğum yerine bakmadan ehline bıraksanız bir şeyler olacak ama her dönem bu Kulüp küçük olsun ama bizim olsuncular çıkıyor. Sağolsun şimdi de divan başkanı çıkmış. Kim bu Başkan bizim canımız ciğerimiz olan Fatih ile Gökdeniz’i kurşunlayanların avukatı. Kulüp kokuşmuş resmen bu sözde Trabzonsporlular yüzünden.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Nereden
    Almanya

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz batacaksak şuanda gs fb ve bjk battı.
    onlar para bulur.yeterince godoman var.hatta bazilarin kendi bankalari var. gelirleri su an bile bizden kat be kat daha yüksek.yeterli degil ama genede yüksek.onlarda batar ama daha uzun sürer

abuzun61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu arada bir bilgi. Yanlış bilmiyorsam İngiltere'de bugün transfer sezonu bitse de Morteza bonservisi elinde olduğu için İngiliz kulüpleri ile sözleşme imzalayabilecek. Dolayısıyla İngiltere'de transfer sezonunun bitmesi Morteza transferi için bizim elimizi güçlendirmeyecek. Morteza bunu koz olarak kullanmaya devam eder. Morteza eğer gelecekse de transferin son günlerine kadar bizi uğraştırır.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

SON DAKİKA: Trabzonspor, geçen sezon Karabağ'a kiralanan Ramil Sheidaev'in sözleşmesinin feshedildiğini açıkladi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profesyonel futbolcumuz Ramil Sheydaev ile olan sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Ramil Sheydaev, 2016 – 17 sezonunda Zenit kulübüne ödenen 170 bin Euro’luk yetiştirme tazminatı karşılığında takımımızın kadrosuna katılmıştır. Sonrasında ise bedelsiz olarak Zlina ve Karabağ ekiplerine kiralanmıştır.

Sheydaev için takımımızda kaldığı ve kiralık olarak gönderildiği süre zarfında toplam 370 bin Euro ödenmiştir.

Kulübümüzden 2018 - 19 ve 2019 – 20 sezonları için 850 bin Euro garanti ücret ve takımımızın kazandığı her puan başına 2 bin Euro alacak olan Ramil Sheydaev’in sözleşmesi oyuncuyla varılan mutabakat sonucunda herhangi bir bedel ödenmeden karşılıklı olarak sonlandırılmıştır.

Zeki'nin parası çıktı galiba.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 küçükbaş daha gitmiş. Darısı büyükbaşlara

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sheydaev tutulmalıydı. Ama artık iyice acizliğe bağlamışlar. 850 binden 2 bin puan başından kurtulduk diye haber veriyorlar
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Erzurum

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onlar para bulur.yeterince godoman var.hatta bazilarin kendi bankalari var. gelirleri su an bile bizden kat be kat daha yüksek.yeterli degil ama genede yüksek.onlarda batar ama daha uzun sürer
    Bu kurla para mara bulmaz bulamaz alıkoç bile dedi kimse sponsor olmuyor herkes kaçıyor diyor.hemserim senin verdiğin maasın 20 katını veriyor bu 3 kulüp 3 de battı bu iş bitmiştir.

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

5.5 milyon TL cepte kaldi yani Özerin (haram olan) parasi
    .

Francesco
    Totti

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bi yeteneksiz daha gitti
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Takımda forvet kalmadı ramil de çok kötü değildi yanlış bence tutulmaliydi takımda neyse hayırlısı Olsun...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yükselde postalandi

bugün 7 etti

artik sira mortezaya gelsin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Ahmet T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kontenjan açıldı. Orta saha transferi olur belki..

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ola Toivonen #9

Gylfi Sigurdsson #23

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)