Sayfa 3673 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2673 3173 3573 3623 3663 3671 3672 3673 3674 3675 3683 3723 3773 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 91,801 ile 91,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şafak 4

Sosa Kucka Onazi Olcay

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Castillo ' da mls liginin en göz önünde oyuncularından biriydi gelirken.
    Değildi, gerçekten değildi.

Castillo'nun satılması beni de üzdü, bana göre kesinlikle kalması gereken bir oyuncuydu. Ancak bu oyuncunun eleştirilme nedeni istikrar konusundan bağımsız olarak ederinin çok çok üzerinde bir transfer maliyeti ile takıma kazandırılmasıydı. Maliyetinin altında kalması üzerinde ekstra bir baskı kurdu.

Nereden
    Ankara

Hala giden oyunculara üzülen var. Geçen yılllardan abdüş hariç herkes gidebilir. Kimse de aranmaz
    En büyük Trabzon

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı YasinCorona17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

böyle bi oyuncuyu 20 milyona alamazsın
    Mls’de oynayan bu videoyu yapabileceğin 3 oyuncuyu yarım saat içinde bulurum sana.

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mls’de oynayan bu videoyu yapabileceğin 3 oyuncuyu yarım saat içinde bulurum sana.
    Atlanta United'in forveti Josef Martinez. 1 tane benden olsun
    .

Francesco
    Totti

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

amerika da iran da cin de futbol mu var birakin bunlari ya oraya bu ben bile gitsem 20 milyon euro ederim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Castillodan bisey olmayacaktı zaten bu paralara gidiyorsa 10 numara iş olur.
    Zaten kalmak da istemiyor. Zorla kal desek yine sakatlığını bahane edip bir ülkesine falan giderdi.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Castillo için 2.65 € iyi para daha fazla zarar etmeden iyi iş olmuş.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Nereden
    İstanbul

Alıntı Giallorossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atlanta United'in forveti Josef Martinez. 1 tane benden olsun
    Oo , o çok pahalı ben sana bedavasını bulayım hocam. Juan Agudelo.
    Valla iyi oyuncu , kefilim.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değildi, gerçekten değildi.

Castillo'nun satılması beni de üzdü, bana göre kesinlikle kalması gereken bir oyuncuydu. Ancak bu oyuncunun eleştirilme nedeni istikrar konusundan bağımsız olarak ederinin çok çok üzerinde bir transfer maliyeti ile takıma kazandırılmasıydı. Maliyetinin altında kalması üzerinde ekstra bir baskı kurdu.
    Bu futbolcuyu takımından transfer ederken takımı şampiyonluğa oynuyordu. Sırf bu yüzden verdiğimiz ücrete bile adamlar satmamak için ellerinden geleni yaptılar. Ki oradaki istatistikleri de , bulunduğu ortam itibariyle hiçte fena değildi. Adamı bu sene doğru dürüst oynatmadık, geçen sene toplamda 34 maça çıkmış adama burada kronik sakat muamelesi yapılıyor. Kronik sakat denilen futbolcu, Burak yılmaz gibi olur. Bu adama ne olduysa geçen sene oldu. Ne oldu da bu adam bu kadar takımdan uzaklaştı, bunun araştırılması gerekiyor. Bakınız, castillo yetenekli bir futbolcu. Kullandı ya da kullanamadı o kısmına girmiyorum hiç. Ancak bu tip de bir adamı, premier lig, ispanya ligi ya da x bir lig ' den aldığınız da 5 milyon euro ' dan aşağı alamazsınız.

Ve içerisinde bulunduğumuz durumdan dolayı, şuan castillo gibi bir futbolcuyu alabilecek bütçemiz yok... Bu sene sol kanadı, olcay ve amiri' ye emanet edersek çok büyük hata yapmış oluruz.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerika da iran da cin de futbol mu var birakin bunlari ya oraya bu ben bile gitsem 20 milyon euro ederim
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Almanya

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şafak 4

Sosa Kucka Onazi Olcay
    En büyük yük Sosa! Gerisi kalsın!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Giallorossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akbas'i gönderip 2 stoper daha almaliyiz.
    davies, diego fagundez...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

mesaced1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan

Bari Kerim Frei'i falan kiralasak

Nereden
    İstanbul

24-25 Kişilik kadro ve ilk 21 nasıl olacak?
    2 stoper daha alınır ve transfer kapatılırsa ilk 21 için 2 kişilik kadro soru işareti bence
    Oraya da gençlerden takviye yapılır. Ben sanılanın aksine Cafer'in 21'e girebileceğini sanmıyorum. Henüz çok toy ve güçsüz. Batuhan ve Abdülkadir 21'e en yakın iki futbolcu gibi gözüküyor. Batuhan'ın bu seviyede hatta süper lig seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Defansif orta saha oyuncu eksikliğinden girer kadroya girerse.
    Kadro dengesi açısından her halükarda bir defansif orta saha ve bir kanat daha lazım gibi duruyor kadroya.

1)Onur 12)Uğurcan 22)Esteban
    2)Pereira 13)Kamil Ahmet
    3)Novak 14)İbanez
    4)YENİ STOPER 15)Hosseini
    5)YENİ STOPER 16)Akbaş veya Hüseyin 23)Akbaş veya Hüseyin
    6)Kucka 17) ??? (Batuhan)24)Cafer
    7)Onazi 18) ??? (Abdülkadir Parmak)
    8)Yusuf 19) Sosa
    9)Abdülkadir
    10)Amiri 20)Olcay
    11)Burak 21)Rodallega 25)Sheydaev veya Beşir

Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu futbolcuyu takımından transfer ederken takımı şampiyonluğa oynuyordu. Sırf bu yüzden verdiğimiz ücrete bile adamlar satmamak için ellerinden geleni yaptılar. Ki oradaki istatistikleri de , bulunduğu ortam itibariyle hiçte fena değildi. Adamı bu sene doğru dürüst oynatmadık, geçen sene toplamda 34 maça çıkmış adama burada kronik sakat muamelesi yapılıyor. Kronik sakat denilen futbolcu, Burak yılmaz gibi olur. Bu adama ne olduysa geçen sene oldu. Ne oldu da bu adam bu kadar takımdan uzaklaştı, bunun araştırılması gerekiyor. Bakınız, castillo yetenekli bir futbolcu. Kullandı ya da kullanamadı o kısmına girmiyorum hiç. Ancak bu tip de bir adamı, premier lig, ispanya ligi ya da x bir lig ' den aldığınız da 5 milyon euro ' dan aşağı alamazsınız.

Ve içerisinde bulunduğumuz durumdan dolayı, şuan castillo gibi bir futbolcuyu alabilecek bütçemiz yok... Bu sene sol kanadı, olcay ve amiri' ye emanet edersek çok büyük hata yapmış oluruz.
    Çok sıkıntılı bir süreç yaşadı. TSL onun sıçrama yapabilmesi için doğru ligdi ancak o dönem Trabzonspor ise seçebileceği en hatalı transfer tercihlerinden biri olacağı zaman geçince anaşıldı. Ligde kimsede olmayan bazı dripling ve ivmelenme özellikleri vardı fakat bunu pekiştirip yıldız bir oyuncu haline gelmesi için takımda onunla gerçekten ilgilenen bir hocaya ve maç kondisyonunu fiziksel olarak ise özellikle alt vücudu avrupa standartlarına getirecek bir antrenöre ihtiyacı vardı. Futbolcuda bu ilerlemeyi sağlamayı geçtim , daha da gerilemesine yol açtık. Asıl korkum ise başka , bu adama hala borcumuz olabilir.

Nereden
    Trabzon

Geçen sene onaziyi şutlayamadık hesap şaştı bu sene kupada oynayamadı yine elimizde patlayacak...
    Legia’dan bir sağ bek ismi geçiyo uzun boylu ^^ Arturjedrzejczy ^^ fiziksel ve taktiksel olarak daha dengeli ve devamlılığı olan bir isim.

Kesinlikle bir ön libero almamız lazım. Geçtiğümiz yıl Guardado forsatını değerlendiremedik ve eksikliğini top kullanmada çektik. Bu sene ihtiyacımız olansa ahtapot bir ön libero.

Kadro derinliği açısından da çizgiyi kullanabilecek adam eksiltebilen bir kanat oyuncusu bulundurmak ilerde hasıl olacak ihtiyaçlar göz önünde bulundurulduğunda iyi vir tercih olur.

*Maçların çoğunu (34-8=26) biz önde oynayacağımız için sağ ve sol beklerin hücum esnasında öne çıkıp Kucka,nın nadir övülen özelliklerinden olan rebaund toplama görevini özellikle fiziksel avantajla kullanmaları lazım. (Novak-Artur)

*Ön libero bence kilit nokta çünkü elimizde orayı kotarabilecek bir adam yok ve şu ana kadar da dişe dokunur bir isimden bahsedilmedi. Babacar Sarr ismi yazılıyordu siklet farkı olabilir ama doğru profil özellikleri itibariyle.

*Top kullanabilen bir stoper de çok önemli. Top bizdeyken onu da oyun içine dahil etmemiz gerekecek
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orta sahaya bir transfer yeter diyordum ama 2 net ortasahaya ihtiyacimiz var. Sosa kucka ve onazi satilabilir. Alalim atibayi bu haliyle bile bizde 2 yil oynar. Fb emreyi gonderdi emre basaksehiri ne hale getirdi.
    Atiba da bizde ayni etkiyi yapar.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mesaced1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bari Kerim Frei'i falan kiralasak
    Kerim frei benim icin yeni nesil volkan sen. Sen istedigin kadar calim at. Onemli olab tabelaya ne kadar etki ettigin.

Nereden
    İstanbul

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24-25 Kişilik kadro ve ilk 21 nasıl olacak?
    2 stoper daha alınır ve transfer kapatılırsa ilk 21 için 2 kişilik kadro soru işareti bence
    Oraya da gençlerden takviye yapılır. Ben sanılanın aksine Cafer'in 21'e girebileceğini sanmıyorum. Henüz çok toy ve güçsüz. Batuhan ve Abdülkadir 21'e en yakın iki futbolcu gibi gözüküyor. Batuhan'ın bu seviyede hatta süper lig seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Defansif orta saha oyuncu eksikliğinden girer kadroya girerse.
    Kadro dengesi açısından her halükarda bir defansif orta saha ve bir kanat daha lazım gibi duruyor kadroya.

1)Onur 12)Uğurcan 22)Esteban
    2)Pereira 13)Kamil Ahmet
    3)Novak 14)İbanez
    4)YENİ STOPER 15)Hosseini
    5)YENİ STOPER 16)Akbaş veya Hüseyin 23)Akbaş veya Hüseyin
    6)Kucka 17) ??? (Batuhan)24)Cafer
    7)Onazi 18) ??? (Abdülkadir Parmak)
    8)Yusuf 19) Sosa
    9)Abdülkadir
    10)Amiri 20)Olcay
    11)Burak 21)Rodallega 25)Sheydaev veya Beşir
    Bu kadronun en büyük iki sıkıntısı bence şu olacak (ki bu sıkıntılar geçen yıl da vardı)
    1)Merkez orta saha çok kırılgan/yumuşak ve hantal
    2)Takımda Abdülkadir haricinde dikine oynayan adam eksilten, çabuk bir orta saha ve kanat oyuncusu yok
    Bu yıl hedef şampiyonluk değil ama takımın dengeli olması ve önümüzdeki yıla daha ne yaptığını bilerek girmesi açısından bir önlibero (ki bu oyuncu hazırda var al Atiba'yı koy) bir de Castillo'nun daha güçlü ve istikrarlısını bulabiliyorsan takım oldukça dengeli hale gelir.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sıkıntılı bir süreç yaşadı. TSL onun sıçrama yapabilmesi için doğru ligdi ancak o dönem Trabzonspor ise seçebileceği en hatalı transfer tercihlerinden biri olacağı zaman geçince anaşıldı. Ligde kimsede olmayan bazı dripling ve ivmelenme özellikleri vardı fakat bunu pekiştirip yıldız bir oyuncu haline gelmesi için takımda onunla gerçekten ilgilenen bir hocaya ve maç kondisyonunu fiziksel olarak ise özellikle alt vücudu avrupa standartlarına getirecek bir antrenöre ihtiyacı vardı. Futbolcuda bu ilerlemeyi sağlamayı geçtim , daha da gerilemesine yol açtık. Asıl korkum ise başka , bu adama hala borcumuz olabilir.
    Bende bu adamdan faydalanamadığı mızı düşündüğüm için bu kadar laf söylüyorum... Ayrıca 4 5 milyon euro verilip alınan futbolcuların, aldığımız fiyatın altına satılması durumundan bezmiş haldeyim. Değerini bulmadıysa satma, bir sene daha oynat. Özellikle de bu futbolcu 30 yaş sınırında değil ise.
    Adamın bir kere parasını doğru yatırmadık ama saha içine gelince beklentimiz çok... Herkesin eleştirdiği Ersun yanal ve Rıza ' nın teknik direktörlüğünde idman yapmak zorunda kalmış birinden çok da fazla bir şey beklememek gerek.

Herkesi eleştiriyoruz, ortada suçlu kalmayacak neredeyse... Borç konusunda bu yönetimin hata yapmayacağını umuyorum. Umarım beni yanıltmazlar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özkan bey bi Yattara bulsun bi zahmet
    Yönetime böyle bir isim ilettim

alınırsa heyecan yaratır

Daha 19 yaşında...
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle porselen castillo. Darısı kalanların başına
    Kolombiya porseleni
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

MLS dediğin lig, şov ligi bence. Fasulyeden lig kurmuş adamlar. TSL'deki mücadele orada yok.

Amerika'daki adamı futbolcunun iki-üç çalım üst üste atması heyecanlandırır fakat burada beklentiler farklı.

Kanat forvet dediğin adam belli bir skor üretemiyorsa burada işi yok. Bakıcı değiliz biz.

Amerika'dan futbolcu getiriyorsun, insan bir düşünür ben ne yapıyorum diye?

cellchook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

castillo benim icin idari bir sorun olarak hafizamda kalacak,mentörlük denilen olgu bizim kulüp icin olmazsa olmazlardan biri.
    sen castillodan verim alamadiysan bu castillonun degil senin sorunun ve senin elinde hala maksimum verim alabilecegin fakat gecen yil degerlendiremedigin en az 3 futbolcu daha var.

castilloyu gecen yil baska bir Türk takiminda izleseydik suan ya avrupadan talipleri vardi ya da istanbul borsasinda degerleniyordu.

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)