Sayfa 2726 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1726 2226 2626 2676 2716 2724 2725 2726 2727 2728 2736 2776 2826 3226 3726 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 68,126 ile 68,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin üst düzey stopere hatta kanata da ihtiyacın var masdan daha iyi bir solbeck alınması gerekiyor öyle idarelik transferler olursa babayı alırız ikincilik beklemeyin şampiyuonluk da benden söylemesi
    Sol stoper ve Babel tarzı bir kanat alınacağını düşünüyorum.

Mas ayrılırsa onun yerine yeni bir solbek alırlar ama tam tersi olursa yani takımda kalırsa ekstradan birini almazlar.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Gene mi sol bek arama işlerine girilecek yandık Cale de eleştiriyordu defansı iyi ofansif zayıf diye yıllardır sol bek aradık tam bulduk oda gitmek istiyor

Eski göz ağrımız Denisov sözleşmesi bitiyor devre arası alınabilir Mas'ı aldığımız gibi
    Konu Mesut tarafından (17.12.2017 Saat 19:55 ) değiştirilmiştir.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yıllar önce cale en kötü oyuncumuzdu güya.. adam hücuma çok katkı vermiyordu ama defansif olarak işini iyi yapıyordu.. odur budur elimize geçen en iyi solbek bana göre mas..

çok bayılıyoruz adam asıp kesmeye.. daha iyisini de alabileceğimizi sanmıyorum şahsen.. önünde kanat özelliği olan ve defansa yardım eden pas alış-verişi yapabileceği bir olursa daha faydalı olur.. ama damdoyu marcelonun önüne koysan futbolu bırakır..

bu takımın solbekinde olcan adınlar, ishak doğanlar oynadı arkadaşlar.. daha iyisi alınmadan iyi kötü idare eden hiç bir oyuncunun bırakılması taraftarı değilim..
    Attan inip eşeğe bindik!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antalya nın durumu kötü elimizdeki ofansif fazlalıklardan kesin vereceğiz onlara hiç kimseyi alamazsak defansa mutlaka Sakıp ı alır Rıza hoca
    Konu Şahinoğlu tarafından (17.12.2017 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir.
    DOZER CEMİL

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

devre arasında transfer yapılamamsı daha iyi olur.. hoca sürekli takımın şişkin olduğundan, oynamayan oyuncuların huzursuzluk çıkardığından dem vuruyor.. kimseyi gönderemeyeceksek -ki bana göre gönderemeyeceğiz- adam almanın mantığı yok.. geçen seneki gibi takım olgusunu oturtursak daha faydalı olur kanısındayım..
    Attan inip eşeğe bindik!

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gene mi sol bek arama işlerine girilecek yandık Cale de eleştiriyordu defansı iyi ofansif zayıf diye yıllardır sol bek aradık tam bulduk oda gitmek istiyor

Eski göz ağrımız Denisov sözleşmesi bitiyor devre arası alınabilir Mas'ı aldığımız gibi
    Denisov da Mas gibi defansif anlamda iyi ama ofansif olarak yetersiz olan sol beklerden biri.Masın Bocaya gidişinden 4-4.5 milyon euro gibi bir rakam koparabilirsek eğer o parayla İndependienteden Nicolas Tagliaficoyu alabiliriz.Tagliaficonun piyasa değeri 6 milyon euro olarak gözüküyor.Sol kanadı tek başına kullanabilecek kapasitesi var.

Nicolas Tagliafico dışında farklı bir oyuncu ismi de vereyim.Romada fazla forma şansı bulamayan ve bu nedenle bu sezon Napoliye kiralanan Mario Rui ismi üzerinde de durulabilir.Kaliteli bir oyuncu oluşunu geçtim adamın pasaportunda yer alan Portekiz ifadesi bile fazlasıyla yeterli.Bosingwa ve Pereiradan sonra Portekizli kaliteli bir başka bek oyuncusunu izlemeyi kim istemez.

Sonuç olarak şu söylenebilir.Kaliteli bek almak istiyorsan elini cebine atacaksın öyle üç kuruşa hem defansı hem de ofansı iyi olan oyuncu almak istiyorum dersen hüsrana uğrarsın.
    Konu Onur Erçetin tarafından (17.12.2017 Saat 21:05 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Rui Napoli seviyesinde kesinlikle degil, ama bize is yapabilir o ayri... yoksa Sampdoria Atalanta'dan öteye gidemeyecek birisi o...

Mas'in savunmasi bile yok, Cale'yi aratiyor aylardir...
    Sakib iyidir, isleyen takimda hedefi olan saglam takimda sol kanadi çok iyi kullanir... geçen sene Antalya'nin hücumlarinda hep vardi, bindir bindir yorulmuyor adam, savunmada quaresma ve Visça tarafindan hâriç kolay kolay harcanmaz bizim ligde

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denisov da Mas gibi defansif anlamda iyi ama ofansif olarak yetersiz olan sol beklerden biri.Masın Bocaya gidişinden 4-4.5 milyon euro gibi bir rakam koparabilirsek eğer o parayla İndependienteden Nicolas Tagliaficoyu alabiliriz.Tagliaficonun piyasa değeri 6 milyon euro olarak gözüküyor.Sol kanadı tek başına kullanabilecek kapasitesi var.

Nicolas Tagliafico dışında farklı bir oyuncu ismi de vereyim.Romada fazla forma şansı bulamayan ve bu nedenle bu sezon Napoliye kiralanan Mario Rui ismi üzerinde de durulabilir.Kaliteli bir oyuncu oluşunu geçtim adamın pasaportunda yer alan Portekiz ifadesi bile fazlasıyla yeterli.Bosingwa ve Pereiradan sonra Portekizli kaliteli bir başka bek oyuncusunu izlemeyi kim istemez.

Sonuç olarak şu söylenebilir.Kaliteli bek almak istiyorsan elini cebine atacaksın öyle üç kuruşa hem defansı hem de ofansı iyi olan oyuncu almak istiyorum dersen hüsrana uğrarsın.
    vermezler okadar

max. 3 milyon

adamlar zamaninda tevez icin bile sadec 6,5 vermisdiler
    buda transfer rekorlari, tek istisna riquelme

ben olsam masin üzerine 2-3 milyon verip capraz baglarini koparmis benedettoyu takasda isterdim

belki manyaklik yapip kabul ederler
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ankara

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İkisi de iş yapmaz bizde
    En büyük Trabzon

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

İstediğiniz kadar transfer yapın , elinizdeki kadronun derinliğinin farkında olmayıp rotasyon yapmadıktan sonra hiçbir anlam ifade etmez.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Stoper aldın diyelim. Durica'yı da, Uğur'u da kesmiş olacaksın. Ne katkısı olacak?

Bence kadro birazcık elenip belki sadece bir solbek alarak yola devam edilebilir. Takım içi transferler çok daha değerli. Hubocan gibi.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stoper aldın diyelim. Durica'yı da, Uğur'u da kesmiş olacaksın. Ne katkısı olacak?

Bence kadro birazcık elenip belki sadece bir solbek alarak yola devam edilebilir. Takım içi transferler çok daha değerli. Hubocan gibi.
    2. cümleye katilirim da, ilk cümle i ih... Durica zâten kesik, Ugur da kesik sayilir, artik arka savunma (sidober yâni) ikilimiz Hubocan-Akbas'tir gerisi heyecandir

Nereden
    İstanbul

Alıntı Şahinoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya nın durumu kötü elimizdeki ofansif fazlalıklardan kesin vereceğiz onlara hiç kimseyi alamazsak defansa mutlaka Sakıp ı alır Rıza hoca
    Benim de içinde öyle bir his var.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Şahinoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transfer yasagi gelecek gibi

antalya söyle 10m€ bulamasa amatöre kadar gider
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ankara

Bence de mas gider sakıp gelir. Ne stoper, ne sol bek. Bizi yarışta tutacakgegane mevki sol açığa üst düzey transfer. Sola üst düzey adam almalıyız
    En büyük Trabzon

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Şakip, okuyup duruyoruz burda?
    Nerden çikti?
    Musa Nizam yokmu??

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hubocan bu süpürücü performansını devam ettirir yanına da olurda beceripte Chirichesi alabilirsek ideal stoperleri çok uzun zaman sonra bulmuş oluruz..

Chiriches bizi rahat 5 sene falan götürür..

Böyle bir girişim veya dedikodu sezon başı olmuştu inşallah bir şekilde gerçekleşir..

Bir de yine beceripte adam gibi skora katkı sağlayacak kanat forvet alabilirsek rüzgarı arkamiza almışken enteresan işler yapabiliriz.

Ama önce Karabük maçı tabii..İnşallah bir kazaya uğramayiz..
    Konu Uğur Kalyoncu tarafından (17.12.2017 Saat 22:26 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. cümleye katilirim da, ilk cümle i ih... Durica zâten kesik, Ugur da kesik sayilir, artik arka savunma (sidober yâni) ikilimiz Hubocan-Akbas'tir gerisi heyecandir
    Gönder-al

Dengeli kadronun sırrı bu. Sezon sonu Durica ile vedalaş al. Başka türlü şişersin.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bence fark yaratacak transfer kanat forvet olur. Kanatlarda çok oyuncu var deyip transfer yapmamak hatadir. Tabi kaliteli bir isim bulmak şartiyla. Çünkü 18 yaşinda merkez ortasaha ile 32 yaşinda bildiğin santrafor oynuyor orda. Kuru kalabalik demek ki.

Kanatlarda sane sterling trendini yakalamak lazim kendi çapimizda.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devre arası sol ayaklı genç atletik hızlı ve gerektiğinde sol bek oynayabilecek bir transfer yapılsa yeterli olur
    Her transfer döneminde takımın ahengi bozuluyor
    Fazla oyuncular gönderilir
    Sezon sonunun transferleri şimdiden belirlenir
    Elimizdeki oyuncuların kalite olarak ve oyuncu çeşitliliği olarak lig ve kupa için yeterli olduğunu düşünüyorum
    Bizim sıkıntılarımızın yönetimsel olduğunu gördük
    Teknik yönetiminde rıza hocayla olumlu sinyaller vermesiyle bu sıkıntı halledilmiş oldu.
    Aynı defans oyuncularıyla geçen yılın ikinci yarısında uzun bı müddet gol yemedik
    Bu sezon başı aynı defans oyuncularıyla rezil olduk.
    Bu aralarda aynı defans oyuncularıyla iyi gidiyoruz
    Demekki bizim birey olarak oyuncu sorunumuzdan ziyade taktiksel ve yönetimsel sorunlarımız var.
    Yani iş biraz yönetim,teknik kadro ve futbolcu uyumu ile ilgili

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sakip diyen o kadar cok kisi var ki. Zamaninda Musa Nizam'in pesinden kostuk durduk.
    Sonra elden cikarmak icin neler yaptik.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

61KaleArkasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Scott Sinclair alirsak sampiyonluk icin büyük bir hamle yapariz..

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Malatya'nın defansın da ki kıvırcık nasıl büyük maçlarda iyi oynadı hep
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malatya'nın defansın da ki kıvırcık nasıl büyük maçlarda iyi oynadı hep
    Geçen senede iyi oynadı o

Ahmet Almacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Malatya'nın ilk golünün asistini yapan sol bek 2009-2010 senesine 10m euroya portodan lyona gitmiş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)