Sayfa 2406 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1406 1906 2306 2356 2396 2404 2405 2406 2407 2408 2416 2456 2506 2906 3406 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 60,126 ile 60,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bırakın arkadaş Beşiktaşın para kazanıp yolladığı futbolun son 3-4 yılına gelmiş bu adamı sen transfer başarısı diye sunacaksın öyle mi sayın yönetim, yazıklar olsun net söylüyorum bu yönetimin iflasıdır. Biz burda 4.olup Abdullari ve Yazıcıları izlemeyi kabul ediyoruz, bir çok arkadaşım da eder ey Yönetim Ts 'nin geleceğini mahvetmeye hakkınız yok...

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

sosa'ya 5.5 verdiğimizi hiç zannetmiyorum ama verdiysek de değer. bu lige gelmiş en bütün, en çok sorumluluk alan, en takımı taşıyan 10 numaralardan biridir. birçok özelliğiyle de hagi ve alex'i de geride bırakır.

bugüne bugün de beşiktaşlılara sorun. yaşlarına rağmen kimse talisca>sosa diyemez.

özellikle bizim tam o tip bir oyuncuya ihtiyaç duyduğumuz gerçeğini göz önünde bulundurursak sosa'ya 7 de versek kesinlikle koymaz bana.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sosa futbol oynamak harici ağzından ateş de çıkaracak mı acaba? bilmediğimiz ne gibi özelliği var bu sosanın? adamı 2 sene izledik bjkde.. öyle 60-80 milyon lira bağlanacak oyuncu mu allah aşkına...

kulübün toplam borcu 700 milyon.. sırf sosa için bu borç 760 milyon olacak -en iyimser ihtimalle- tek kalemde.. bu mudur yöneticilik?
    Attan inip eşeğe bindik!

lazboy0061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Transfermarkt sitesinde sosanin haberini okudum yillik 5 milyon teklif etmişiz ama sosa bu teklifi redetmiş milanda kalmak istiyor demiş habere göre
    Elbet bir gün Toprak olup gideceğiz Trabzonlu doğduk Trabzonlu öleceğiz

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aykut demir'in hayati herkese ibret olmali..abuk subuk ne idugu belirsiz yobazlarin pesinden gidersen sonun boyle olur iste..allah bilir parasini da yemislerdir kamilin.en son kendine gelinsiz dugun yapmisti..yahu bu cocugun etrafinda bir tane akli basinda adam yok mu, dur napiyorsun diyecek..koskoca trabzonspor'un topcusu olmussun ugrastigin islere bak..beyinsiz..
    aykut demir Mahmud efendi h.z lerinin cemaatine bağlı. niye suizan yapıyorsunuz. hiç gittiniz mi gördünüz mü tanıştınız mı. futbol hayatına artısı olmuş eksisi olmuş tartışılır. lakin hayat futboldan ibaret değil. ben o cemaate bağlı biri değilim lakin birçok arkadaşım var tanıdığım var. gidip görmek nasip oldu. gerçekten güzel insanlar.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kucka için uğraştı, ince eleyip sık dokudu 5 milyon verdi.
    Sosa için 3 ay uğraştı, konuşulan rakamlar 5 6 milyon.

Bu adam fiyat arttırmak için mi uğraşıyor yoksa bunlar kapıyı 15 milyondan mı açıyor?

Nereden
    İstanbul

ben şahsen 5. olup borcun çevrilebilir rakamlara inmesine razıyım.. sadri başkan ve ihonun işbilmez transferleriyle borç çevrilemeyecek noktalara geldi.. sosa bizi şampiyon yapabilecek bir oyuncu değil.. hele tek başına hiç bi cacık yapamaz.. nedir öyle 20 m eur para???
    Attan inip eşeğe bindik!

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sosanın geleceğini sanmıyorum.Ismarlama haberler bunlar fakat Burak tarifesinden fazla uygulanmamalı.Fazlası yazıktır.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aykut demir Mahmud efendi h.z lerinin cemaatine bağlı. niye suizan yapıyorsunuz. hiç gittiniz mi gördünüz mü tanıştınız mı. futbol hayatına artısı olmuş eksisi olmuş tartışılır. lakin hayat futboldan ibaret değil. ben o cemaate bağlı biri değilim lakin birçok arkadaşım var tanıdığım var. gidip görmek nasip oldu. gerçekten güzel insanlar.
    Kibarlıktan kırılıcaksın ha gayret.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosa icin 8jklilar hala ağlıyor.
    Maliyetini gelirse görürüz de.
    Junuzu koluna takip top diye oynar.
    Sosa yildizdir sampiyon yapar.
    Junuz sistem adamidir iyi takimi yönlendirir.
    Eğer dogruysa Sosa ile Junuz kiyasi.
    Ferrari ile Fiat kiyasidir.
    Eksiği yok....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı lazboy0061 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfermarkt sitesinde sosanin haberini okudum yillik 5 milyon teklif etmişiz ama sosa bu teklifi redetmiş milanda kalmak istiyor demiş habere göre
    bu paraya ben karıyı boşarım şahsen( hoş bekara karı boşamak kolaymış).. polim yapii
    Attan inip eşeğe bindik!

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak için herkes hemfikir idi katkı vereceğine ve çoğu arkadaşımız bu sebeple 3,350 maaşa olabilir dedi.

Sosanın da vereceği katkı bariz ortada. Neden sosa için 3 m maaşlara itiraz ediliyor o halde ?

Elbette 5m uçuk ve gerçek dışıdır. Ama Burak'a verilen maaşı net hakeder sosa.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu paraya ben karıyı boşarım şahsen( hoş bekara karı boşamak kolaymış).. polim yapii

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sky: AC Milan ve Trabzonspor, Sosa'nın transferi için €6M'ya anlaştı.
    Allah ıslah etsin. 2.5'tan yukarı verilen para haramdır
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Eskişehir

sosa'ya laf eden kimse sosa'yı düzenli olarak izlememiştir ve ezbere yorum yapıyordur. bu kadar da eminim.

yaşına laf ediyorsunuz. milan 31 yaşında 7.5 milyon euro ödedi bu adama. biz de 1 yıl daha düşeriz 5.5 öderiz. ki yineliyorum 5.5 filan olduğunu zannetmiyorum büyük ihtimal 4 civarında dönüyor görüşmeler. bildiğim kadarıyla da problem oyuncuyla veya kulüple değil, para peşin istendiği için çıktı. yönetim de büyük ihtimal parayı denkleştirmeye çalışıyor.

junuz transferi de ts medya'nın yazdığı gibi sosa'nın yerine değil yanına düşünülüyordu.

Nereden
    Ankara

Paraları pavyonda karıyla kızla yiyen yevmiyecilerden farkımız yok.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak için herkes hemfikir idi katkı vereceğine ve çoğu arkadaşımız bu sebeple 3,350 maaşa olabilir dedi.

Sosanın da vereceği katkı bariz ortada. Neden sosa için 3 m maaşlara itiraz ediliyor o halde ?

Elbette 5m uçuk ve gerçek dışıdır. Ama Burak'a verilen maaşı net hakeder sosa.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yillik 3 milyona gelecekse gelsin sıkıntı yok benim canımı sıkan konuşulan rakamlar bonservis 6 milyon yillik 5 milyon

Nereden
    İstanbul

madem bu paraları verebiliyorduk neden mayıs ayında ndiayeyi almadık? üstelik parlatıp 15-20 milyon eur para kazanma ihtimali de cabası!!
    Attan inip eşeğe bindik!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ya ne 6'sı 3.5-4'e takla atarlar. Ayak yapıyorlar, yalandan listeye yazmalar falan. Turşusunu kursunlar. Cuma gecesi 23:59'da transfer kapanır biz de rahat ederiz.

Nereden
    Ankara

Burak, Sosa Kucka bu adamlara verilen yüksek bonservislerin dönüşü yok. Onaziyi Castilloyu hatta beroyu bile satarsın üç aşağı beş yukarı ama bu adamlar kulübün geleceğini yiyecek.

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vakıf kur vergiden muaf ol, bağış topla mülk edin, edindiğin mülkle zenginliğine zenginlik kat. Oldu bizde yedik, halk düşmanları arabistana hadi.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem bu paraları verebiliyorduk neden mayıs ayında ndiayeyi almadık? üstelik parlatıp 15-20 milyon eur para kazanma ihtimali de cabası!!
    sosa n'diaye'yi top diye oynar. n'diaye balonu birkaç ay içerisinde sönecek. osmanlı'da saç baş yoldurduğu onlarca maç oynadı n'diaye. kesinlikle sosa'nın yanında esamesi bile okunmaz

ayrıca bonservisi 9 milyon euro, yıllığı bonuslarla birlikte 3.5 milyon euro ve 4 yıllık sözleşmeye imza attı. ki bu da talibi kalmadıktan sonra galatasaray'a gitmek için istediği para. öncesinde büyük ihtimal 4 milyon eurodan açıyordu kapıyı.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak, Sosa Kucka bu adamlara verilen yüksek bonservislerin dönüşü yok. Onaziyi Castilloyu hatta beroyu bile satarsın üç aşağı beş yukarı ama bu adamlar kulübün geleceğini yiyecek.
    Bunlarin hepsi gencti.
    Hangisinden para kazandik.
    Junuzu 6 ya alip para mi kazanicaz ?
    Gelsin katki versin Burak gibi de önemi yok yaşının.
    Biz parayi bugüne kadar kimseden kazanmadik.
    Aldigimizin 3 asagi 5 yukarisina sattik.
    2 macla parayi cikaririz galibiyetler geldi mi.
    Adam 32 yasinda fit 3 yil oynar babalar gibi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yolda gorsem yolumu degistiririm ne gitmesi ne tanismasi..yil olmus 2017 adamlar hala evrimini tamamlayamadi..allah askina mehmet efendi mahmut efendi nedir necidir?hazretleri sifati da neymis..kimdir yahu.egitimi nedir?dinimizde araci yok diye biliyorum.dinin kurali belli olayi belli.ne yapiyor bunlar?bu tip arap ozentilerinin yeri tam olarak suudi arabistandir..suc tabii ki bu tarikatlarda degil, bunlara yol verenlerde..

Nereden
    İstanbul

milandan iki tane 30 yaş üstü adam alıp, 10 milyon eur üzeri para ödeyeceğiz.. buram buram şaibe kokuyor.. ustaya konduramasam da birileri fena halde mamalanıyor başka izahı olamaz..
    Attan inip eşeğe bindik!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)