Sayfa 12 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 512 1012 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Dogru çabucak uyum saglamak için erkenden topçulari almak gerek ama en çok istediklerim hücumcular olmasina ragmen önce savunmacilar orta sahalar gelsin diyorum... kalitesi pek tartisilmayacak hücum oyuncusu zâten gelir idmansiz bile saha çikar 1 gol 1gol pasi yapar... uyum daha çok savunma için ve orta saha için önemli, bilhassa orta göbek orta savunma oyunculari için... Serdar gelecekse çabuk gelsin baslasin, Kuçka da ayni sekilde, digerleri ise baskalarina gitmeisn diye gelsin hemen ama öyle bir tehlike yoksa fiyat indirmek için bekletilebilirler biraz, yeter ki gelsinler... Rodallega'nin 1 tik üstünü alacagima, 1,5-2 tik üstünü 1 ay sonra alayim daha iyi

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .......................onur
    .pereira...serdar...durica...mas
    .....................kucka
    .visca....yazici....ndiaye...castillo
    ..................pavoletti

Muhtemelen okay oynayacaktır, o halde ndiaye yerine daha teknik bir ofansif ortasaha ihtiyacı doğabilir.

Hoca visca ve ndiaye ile çabuk yol almak istiyor son derece haklı buluyorum.

Buyuk takımlar ligdeki en iyi performanslara kayıtsız kalmazlar ne olursa olsun. Her ligde böyle bu durum.
    Kucka savunmanın önünde Atiba, Melo, Selçuk gibi ön libero vazifesi yerine getiremez.

Yanında illaki Okay, Onazi gibi defansif özellikli, kesici adam olması lazım.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

"Gignac tamam ama kendisine 15 Agustos'a kadar izin verdik" desinler, zerre îtiraz etmem...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Orta sahaya Kuçka ve N'Diaye olsa iyi olur ama paramiz yetmez... alsinlar Kuçka ve Castro'yu, yeter bence... Serdar tamam diyelim, ne kaldi baba sag kanat ve baba golcü, bu kadar zor mu bu isler yaa

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogru çabucak uyum saglamak için erkenden topçulari almak gerek ama en çok istediklerim hücumcular olmasina ragmen önce savunmacilar orta sahalar gelsin diyorum... kalitesi pek tartisilmayacak hücum oyuncusu zâten gelir idmansiz bile saha çikar 1 gol 1gol pasi yapar... uyum daha çok savunma için ve orta saha için önemli, bilhassa orta göbek orta savunma oyunculari için... Serdar gelecekse çabuk gelsin baslasin, Kuçka da ayni sekilde, digerleri ise baskalarina gitmeisn diye gelsin hemen ama öyle bir tehlike yoksa fiyat indirmek için bekletilebilirler biraz, yeter ki gelsinler... Rodallega'nin 1 tik üstünü alacagima, 1,5-2 tik üstünü 1 ay sonra alayim daha iyi
    Sefer öncelikle selamlar. (fransayada selamlar )

Dediğin çok doğru. Klas oyuncu uçaktan indiğinin akşamı girer golünü atar,pasını verir icabında ama Şampiyonluk hedefine odaklanmak için bir motivasyon ortamı yaratmak lazım tez elden. Hamasi laflar ,sürekli tekrarlanan cümlelerle 34 hafta ''dağılmayacak'' bir psikoloji yaratamayız.

Bu takımın (hepinizin malumu olduğu üzere) rakibi saha içinde 11 değil 14 ,saha dışında da -rakip taraftar gruplarının reel sayılarını kenara tutsak dahi- binlerce. Her türlü kasıt ve çirkefliğe karşı en soğukkanlı adamı dahi çileden çıkaracak bir süreç başlayacak.

Zihinsel altyapısı hazırlanmadan Şampiyonluk yürüyüşü o-l-a-m-a-z.

Onun için kampa noksansız girilmesi en önemli kazanım görüyorum.

Not: Bu maddeler Usta ve ekibinin 50.yıl vaadini inandırıcı bulan kişilere hitaplıdır.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tüm bütçeyi Serdar, Kucka, on numara (veya kanat onlara göre hangisi daha önemliyse artık) ve santrfora yatırmamız gerekiyor. İnler çöp. Eder çöp oğlu çöp. İşleri karıştırmanın anlamı yok. Bu kulübe iyi bir basın sözcüsü lazım en önemli eksiklik o çünkü.
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sefer öncelikle selamlar. (fransayada selamlar )

Dediğin çok doğru. Klas oyuncu uçaktan indiğinin akşamı girer golünü atar,pasını verir icabında ama Şampiyonluk hedefine odaklanmak için bir motivasyon ortamı yaratmak lazım tez elden. Hamasi laflar ,sürekli tekrarlanan cümlelerle 34 hafta ''dağılmayacak'' bir psikoloji yaratamayız.

Bu takımın (hepinizin malumu olduğu üzere) rakibi saha içinde 11 değil 14 ,saha dışında da -rakip taraftar gruplarının reel sayılarını kenara tutsak dahi- binlerce. Her türlü kasıt ve çirkefliğe karşı en soğukkanlı adamı dahi çileden çıkaracak bir süreç başlayacak.

Zihinsel altyapısı hazırlanmadan Şampiyonluk yürüyüşü o-l-a-m-a-z.

Onun için kampa noksansız girilmesi en önemli kazanım görüyorum.

Not: Bu maddeler Usta ve ekibinin 50.yıl vaadini inandırıcı bulan kişilere hitaplıdır.
    Aleyküm Selam

Haa bu açidan bakarsak hepsine katiliyorum ama az biraz gerçekçi olalim biliyoruz kampa yetismez bizim transferler, onun için en azindan yarisi yetisse yeter ve yetisecekse savunmacilar erken gelsin demek istiyorum... Usta baskanin vaadini gerçekçi buluyor muyum, su an pek degil, ama gerçeklesmesini en çok isteyenlerden biriyim burada, hiç tahammülüm yok "bu sene bilmem ne senesi seneye anca olur" laflarina

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serdar Taşçı (Hoş ben Pazdan'ı isterim ama gündeme göre konuşalım), Visca, N'Diaye, Kucka ve bitiriciliği üst düzey kiralık bir santraforu Trabzonspor'a getirmek çok mu zor sizce maaşlarla kaça patlar bu 5 transfer?
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Doumbia - Santrafor/Kanat oyuncusu

Asamoah - Sol bek/Ön libero/Kanat oyuncusu

Kucka - Merkez

Serdar Taşçı - Stoper

Orkan Çınar

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Yavuz KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm bütçeyi Serdar, Kucka, on numara (veya kanat onlara göre hangisi daha önemliyse artık) ve santrfora yatırmamız gerekiyor. İnler çöp. Eder çöp oğlu çöp. İşleri karıştırmanın anlamı yok. Bu kulübe iyi bir basın sözcüsü lazım en önemli eksiklik o çünkü.
    Serdar
    Kuçka
    Iyi kanat
    Baba golcü
    ((bosta olan Castro eklense fenâ olmaz))

Ilk 2 cepte

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

katılıyorum.. daha önce de yazdım.. bizim takıma ağustosun sonunda gelecek dünya yıldızındansaa kampın başında gelecek görev adamını tercih ederim..

ersunun en iyi olduğu konu sezon başı kampıdır.. geçen sene ersun hoca tvde yorumculuk yapıyordu ve transfer yapamadık takım ilk devreyi kaybetti.. eğer biz lige 8-9 gelibiyet 1-2 beraberlikle başlayabilirsek, - ersun hoca manisada bile yapmıştı- o zaman ister istemez kendimizi şapmpiyonluk potasında buluruz..
    Konu memozcan tarafından (25.06.2017 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir.
    Attan inip eşeğe bindik!

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum.. daha önce de yazdım.. bizim takıma ağustosun sonunda gelecek dünya yıldızındansaa kampın başında gelecek görev adamını tercih ederim..

ersunun en iyi olduğu konu sezon başı kampıdır.. geçen sene ersun hoca tvde yorumculuk yapıyordu ve transfer yapamadık takım ilk devreyi kaybetti.. eğer biz lige 8-9 gelibiyet 1-2 beraberlikle başlayabilirsek, - ersun hoca manisada bile yapmıştı- o zaman ister istemez kendimizi şapmpiyonluk potasında buluruz..
    Ama ben tersini yazdim gibi aslinda benim vurgulamak istedigim konu mevkiilerdi, ama evet su var "yildiz" simdi gelip "görev adamlari" sonlarda gelecekse tersi olsun çok daha iyi... tabi ilk hangileri oluyorsa onlari aliriz ama demek istedigim öncelikler böyle olmali...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Bize gereken orta saha aslinda var ya tam anlamiyla Noboa idi... Natcho'dan da iyi, tam bir topçu, Zenit iyi is yapti onu alarak

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ama ben tersini yazdim gibi aslinda benim vurgulamak istedigim konu mevkiilerdi, ama evet su var "yildiz" simdi gelip "görev adamlari" sonlarda gelecekse tersi olsun çok daha iyi... tabi ilk hangileri oluyorsa onlari aliriz ama demek istedigim öncelikler böyle olmali...
    ben de zaten stoper ve orta saha için yazdım yoksa torres gelse kim istemez
    Attan inip eşeğe bindik!

Trabzonspor Kongre Üyesi

ataullah-ı sani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muş

Bize gereken orta saha aslinda var ya tam anlamiyla Noboa idi... Natcho'dan da iyi, tam bir topçu, Zenit iyi is yapti onu alarak
    Zenit salak olmasa elinde ki cevherin farkına varır, Mauricio hepsinden kaliteli bir oyuncu

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de zaten stoper ve orta saha için yazdım yoksa torres gelse kim istemez
    Gignac gelsin Torres'e gerek yok
    Alıntı ataullah-ı sani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zenit salak olmasa elinde ki cevherin farkına varır, Mauricio hepsinden kaliteli bir oyuncu
    Pek izlemedim onu ama bir ara Terek'te idi sanirim... epey de gözden düstü 1 2 senedir.. kirâlik alsak onu vermezler mi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Pek izlemedim onu ama bir ara Terek'te idi sanirim... epey de gözden düstü 1 2 senedir.. kirâlik alsak onu vermezler mi
    Gerek yok ki 1,5 - 2 ye verirler en fazla
    Konu ataullah-ı sani tarafından (25.06.2017 Saat 02:25 ) değiştirilmiştir.

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Serdar
    Kuçka
    Iyi kanat
    Baba golcü
    ((bosta olan Castro eklense fenâ olmaz))

Ilk 2 cepte
    Castro'nun Allah belasını verMEsin Sefer reis. Sen yapma bari ya.
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Adamlarda para bol Manolas - Paredes paketi için Roma'ya 70 milyon euro vermeyi kabul ettiler.

Druissi'yi 15 milyon euro karşılığında aldılar hatta bonuslarla 20 diyelim.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlarda para bol Manolas - Paredes paketi için Roma'ya 70 milyon euro vermeyi kabul ettiler.

Biliyorum ben de gördüm, özellikle Paredes hayran olduğum bir oyuncu Dortmund'da geçiyordu adı, Mancini çok şanslı bir teknik direktör. Bu arada Driussi'de de doping çıkmış Martinez'den sonra River'a bir şok daha

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sakinleşmiş buralar

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Biliyorum ben de gördüm, özellikle Paredes hayran olduğum bir oyuncu Dortmund'da geçiyordu adı, Mancini çok şanslı bir teknik direktör. Bu arada Driussi'de de doping çıkmış Martinez'den sonra River'a bir şok daha
    Takım halinde doping yaptıkları söyleniyor. Alario, Fernandez, Maidana, Ponzio, Druissi, Martinez, Mayada bu oyuncuların testleri pozitif çıktı ama bilmiyorum bu işin içinde başka şeyler var gibi.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Yavuz KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Castro'nun Allah belasını verMEsin Sefer reis. Sen yapma bari ya.
    Ya yedekte dursun iste daa arada girer kosa sut çeker, AdemBüyük'ten iyidir, Inler'den de iyidir, bosta olmasa yazmazdim ama herif bosta ondan yâni
    Oohaa... Luçesku'ya vermediler bu kadar parayi, bence iyi kullanirdi o... Mancini'ye pek güvenilmez bence... Ama ben Paredes'ten çok Manolas'i begenirim, arada saklabanliklar yapsa da... Paredes düz topçu gidi duruyor hantal sanki,, ya da o degil de baskasi miydi yaa Roma'da baska topçu vr Brezilyali sanirim, ha sey B.Peres tamam Paredes degil

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün bayram. Bakalım neler olacak. Akşam hareketlenir buralar inşallah başkan eli boş dönmez.
    Kucka
    İyi bir forvet. Alıp gelir diye umuyorum.
    Onaziye 5 veriyolarsa sat bütçeyi arttır.
    Boştaki castro onaziden daha iyi katkı verir rotasyonda al başlasın hemen.
    Sağa visca da visca diyorlar alabiliyorlarsa alsınlar alamıyorlarsa 8 gol 10 asist yapacak adam lazım oraya.
    Yusuftan bu sene ekstra performans bekliyorum. 10 gol 15 asist yapabilir. Umarım yapar, yapmalı.
    Serdar da gelsin artık. Kampa tam takım gitmeliyiz. Lige hazır girmeliyiz.
    Birde allah rızası için hazırlık maçlarını amatör takımlarla yapmasınlar takım bebe futbolu oynamaya alışıyo sonra iyi bi takım gelince karşımıza afallıyo.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Muş

Takım halinde doping yaptıkları söyleniyor. Alario, Fernandez, Maidana, Ponzio, Druissi, Martinez, Mayada bu oyuncuların testleri pozitif çıktı ama bilmiyorum bu işin içinde başka şeyler var gibi.
    Çok ilginç, bundan haberim yoktu. Yalnız neredeyse 6-7 oyuncudan 100 milyon euroya yakın gelir elde edecek potansiyelli bir takıma sahip River.Bizim ne zaman olacak böyle bir takımımız merak ediyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)