Sayfa 703 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 203 603 653 693 701 702 703 704 705 713 753 803 1203 1703 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 17,551 ile 17,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yumluyu rodanın yanına koyarız, uzun toplarla gol ararız. Yapmadığımız iş değildi
    Şenol hoca takımın başındayken, karabük maçında çağdaşı forvete almıştı. unutmuyorum.

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet ekici geri gelsin desem forumda bir suru kisi sayar sover bize yakismaz der ama simdi bakiyorum burak yilmaz gelsin diyenler var. ikisi arasindaki tek fark burak yilmazin sozlesmesnde bulunan serbest kalma bedeliydi..biri parladiginda cincona digeri sikecilere gitti.ikisi arasinda tek fark..en iyi oldugun donemlerde trabzonspor'u kuuk dusurerek arkana bakmadan bas git sonra hicbir sey olmamis gibi geri gel..bizim taraftari anlamak guc..dunyada topcu kalmamis gibi bu karaktersizi bu takima uygun gorenlere allah akil fikir versin..yonetim ve ersun yanal umarim boyle bir hata yapmazlar..
    ayni hatayi stat acilisina cagirarak yaptilar,yetmedi stada bjknin tek direktorunun ismini verdiler..mehmet ekicinin gunahi neydi de adami kadro disi biraktik arkasindan sovuyoruz.iyi oldugunda etinden sutunden istanbul yararlansin onlar seni kenara attiginda tekrar geri don..iyiymis..
    Stat ismi konusu yönetimlik bir olay değil.
    Burak'ta sözleşme imzalarken kulübün belirlediği/kabul ettiği serbest kalma maddesi hikayesinden kaynaklanan bir durum. Sonuçta oynarken de giderken de kazandırdı. Buna rağmen bence artık Trabzonspor'da işi yok. Anca bu formaya hizmet etmiş bir veteran olarak misafir gelir.

Üstadın mısralarındaki gibi;
    Kalbimde kalbine yok bile kinim
    Bence artık sen de herkes gibisin.
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hoca takımın başındayken, karabük maçında çağdaşı forvete almıştı. unutmuyorum.
    Şenol hocam kulakları çınlasın bir çok maç forvetsiz de oynatmıştı. İlerde alanzinyo ile gol aradığımızı hatırlıyorum sanki. Top diye oynuyordu stoperler adamla.

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

https://chile.as.com/chile/2017/07/1...CH_TW_Tu_13_05

Medel'le ilgili en güncel haber. Bir kaç saat önce söylediğim gibi Tigres'in Medel'e teklifinin İnter'de kazandığıyla hemen hemen aynı olmasından ve Medel'in Avrupa'da kalmak istediğinden bahsediyor. Trabzonspor'un da en ciddi aday olduğunu söylüyor.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

şimdi sefa,aykut,ibanez kesin ve net olarak gidiyor mu

Nereden
    İstanbul

Şenol hocam kulakları çınlasın bir çok maç forvetsiz de oynatmıştı. İlerde alanzinyo ile gol aradığımızı hatırlıyorum sanki. Top diye oynuyordu stoperler adamla.
    Bizde olunca deneniyor işte

Nereden
    İstanbul

Geçen TV'de 1 yıldız 10 gol diye bir programdı galiba Alan'ın gollerini veriyorlardı. Attığı gollere bakınca sanki o sezonlar ben başkasının maçlarını mı izledim diye düşündüm. Bir iki tanesi gerçekten çok klas gollermiş.
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem CAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen TV'de 1 yıldız 10 gol diye bir programdı galiba Alan'ın gollerini veriyorlardı. Attığı gollere bakınca sanki o sezonlar ben başkasının maçlarını mı izledim diye düşündüm. Bir iki tanesi gerçekten çok klas gollermiş.
    En güzel golü, ön direkten arka direğe aşırtma ile attığı goldü adam çok ince gördü çok güzel bıraktı.

Nereden
    Ankara

Gs ye ayaığının dışıyla sağdan çok güzel vole çıkarmıştı. Sanırım ilk golüydü. Fena topçu değildi bence parasının hakkını verdi diyebiliriz. Özellikle Sefa faciasından sonra.

Nereden
    İstanbul

Bizde olunca deneniyor işte
    O hocadan değil Trabzon'un havasından. Bize hoca olarak gelen filozof olarak gidiyor. Bakınız Güneş, Akçay, Hodziç. Hepsi bizde filozofluk başka takımlarda hocalık yapıyor.
    .
    .

Nereden
    İstanbul

O hocadan değil Trabzon'un havasından. Bize hoca olarak gelen filozof olarak gidiyor. Bakınız Güneş, Akçay, Hodziç. Hepsi bizde filozofluk başka takımlarda hocalık yapıyor.
    Karadenizin havası zihin açıyor galiba, adamlar hayatlarında denemedikleri fantazileri bizim üzerimizde deniyorlar. Hayatımda gördüğüm en abuk sabuk oyuncu değişikliklerini hep Trabzonspor takımında izledim. Umarım başka takımlarda da izlemek nasip olur.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

En güzel golü, ön direkten arka direğe aşırtma ile attığı goldü adam çok ince gördü çok güzel bıraktı.
    kupa maçıydı galiba
    ama Kocaeli'ye attığı gol başkaydı bence

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

60 kisilik kadro haberleri durdu artik.

Yeni cephe acacaklar yakinda.

Bakalim bu sefer nerden kulube vurmaya calisacaklar
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    İstanbul

Gs ye ayaığının dışıyla sağdan çok güzel vole çıkarmıştı. Sanırım ilk golüydü. Fena topçu değildi bence parasının hakkını verdi diyebiliriz. Özellikle Sefa faciasından sonra.
    Sefa faciasıyla kıyaslamayalım en azından sempatikti ama yanlış hatırlamıyorsam ona da hatırı sayılır bir para ödenmişti bonservisine...
    .
    .

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keşke Brezilya'ya gidilse ordan 5 futbolcu B liginden nerdeyse bedavaya getirilse, Belçika'ya gidilse bir futbolcuya bakılırken başka bir futbolcu dikkat çekse 250 bin verilip alınıp gelinse... Keşke işte
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kupa maçıydı galiba
    ama Kocaeli'ye attığı gol başkaydı bence
    Hatırlamıyorum ki, o hangisiydi ? Manisa ya da gençler maçı vardı berabereyken sonradan girip köşeye bıraktığı, uzaktan.

necmiati61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet uygun bir kadro. Ancak şöyle bir problem var. Ersun hocanın Roda ve Castillo ile arası düzelmiş değil. İkisininde istediklerini yapmadığını üstelik bir de trip yaptıklarını düşünüyor gibi.

O nedenle o bölgelere Olcay-Bongonda ve Doye ikilisi gelecek ki o zaman yandı gülüm keten helva.

Hoca taktığına takıyor. Demir kanatta oynamam dedi, trip attı yok oldu, İbanezi transfer dönemi başından beri istemem diyordu, yine de alındı ,oynatmadı yok oldu. Roda ilk tribinde kulübeye gitti v.s.
    Hoca tripi hiç çekemiyor, kendine göre de haklı.. Muhammet Demir, Sefa Yılmaz gibi birkaç oyuncunun yedekte kalınca surat asmalarından dolayı hocanın rahatsız olup gönderilmelerini istediğini biliyorum..
    Not Important..

Nereden
    Bursa

hep biz doğru ve haklıyız değil mi

saydığın hocalar 2-3 yıl çalışsalar başarılı olurlardı

ama sabredemiyoruz

ersun hoca ya da sabredemiyoruz bence

mazallah lige kötü başlarsak ersun yolcudur. şimdiye kadar başkan doğruyu yaptı ama o da baskıya dayanamayabilir

ibb td si bile başarılı oluyorsa uzun süreli çalışma ortamı başarıyı getirir bence

Nereden
    Ankara

Alanzinyonun ilk maçı o zamanlar adı ankaraspor maçıydı. Bizde maçtaydık tabi, kale arkasında yer olmadığı için ankaraspor tarafı olan maratona bilet almıştık. Maç başladı Gökhandı sanırım golü atınca bütün maraton gol diye ayağa kalktı. Bir kaç tane ankarasporlu salak noluyo lan diye atar yapmaya çalıştı. Polis dayak yemesinler diye tribünden dışarı atmıştı bu malları. Çok komik bir tabloydu. Sonra herkes çıkardı kazaklarını alttan forma giymiş meğer herkes. Çok zevkli bir maçtı. Devre arasında alan çıktı ısınmaya. Adam o kadar kısaydı ki herkes bu ne lan diyordu. Kramponları daha büyük görünüyordu alandan o kadar bücürdü yani. Güzel anılardı.

Nereden
    İstanbul

Karadenizin havası zihin açıyor galiba, adamlar hayatlarında denemedikleri fantazileri bizim üzerimizde deniyorlar. Hayatımda gördüğüm en abuk sabuk oyuncu değişikliklerini hep Trabzonspor takımında izledim. Umarım başka takımlarda da izlemek nasip olur.
    Benim'de yılardır anlamadığım bir konu maalesef. Ersun hocanın Ndoye'dan pivot santrfor çıkarma çabası gibi hepsinin garip işleri vardı. Dersin basit oyunu karmaşıklaştırarak Nirvana'ya ulaşacaklar...
    .
    .

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abraham> Medel tabi stoper için konusuyorum

Nereden
    Bursa

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke Brezilya'ya gidilse ordan 5 futbolcu B liginden nerdeyse bedavaya getirilse, Belçika'ya gidilse bir futbolcuya bakılırken başka bir futbolcu dikkat çekse 250 bin verilip alınıp gelinse... Keşke işte
    belçika ligi mutlaka takip edilmeli, hırvat ligi takip edilmeli, polonya ligi takip edilmeli

buralar futbolda büyüyen ülkeler

Nereden
    İstanbul

Alıntı serkanholep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hep biz doğru ve haklıyız değil mi

saydığın hocalar 2-3 yıl çalışsalar başarılı olurlardı

ama sabredemiyoruz

ersun hoca ya da sabredemiyoruz bence

mazallah lige kötü başlarsak ersun yolcudur. şimdiye kadar başkan doğruyu yaptı ama o da baskıya dayanamayabilir

ibb td si bile başarılı oluyorsa uzun süreli çalışma ortamı başarıyı getirir bence
    Kesinlikle haklısın. Ben Tolunay'a da, gıcık olduğum Hami'ye de bu anlamda haksızlık yapıldığını düşünenlerdenim ama üzerine ironi yaptığımız konu bu değil.
    .
    .

necmiati61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah ahh ne güzel olurdu.. Colmanın transfer hikayesi gibi..
    Not Important..

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Stat ismi konusu yönetimlik bir olay değil.
    Burak'ta sözleşme imzalarken kulübün belirlediği/kabul ettiği serbest kalma maddesi hikayesinden kaynaklanan bir durum. Sonuçta oynarken de giderken de kazandırdı. Buna rağmen bence artık Trabzonspor'da işi yok. Anca bu formaya hizmet etmiş bir veteran olarak misafir gelir.

.
    kulubun belirleligi bir sey yoktu.burak yilmaz o maddeyi koydurttu yoksa sozlesme yenilemiyordu..kafasinda sadece trabzonspor'u basamak olarak kullanmak vardi.ayrica bu formaya her hizmet eden karakterli olmuyor.zamaninda trabzonspor'u kucuk dusuren hic kimsenin misafir olarak dahi gelmeye hakki yok..ben sahsen bunlari belli bir yasa kadar it kopukla takilan otuzundan sonra bir an da dogru yola gelmek zorunda kalan kizlara/erkeklere benzetiyorum..bu karakteri bozuklardan kimseye yar olmaz,olmamali..
    mehmet ekici dedigimizi yapmadi istanbula gitmek istedi diye kadro disi biraktik simdi kalkip bir kac sene once ayni seyi yapan burak'a gelsin diyoruz..futbolcuk hayatlarindan sonra bile bu kulube adim atamamalilar..selcuk ve burak kansizi yuzunden istanbul yosmalari zamaninda bizimle alt yapi muhabbeti yapiyordu..bu arada olcan adin denen yerden bitme de bunlara dahil..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)