Sayfa 4000 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 3000 3500 3900 3950 3990 3998 3999 4000 4001 4002 SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 99,976 ile 100,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son dakikadaki pozisyonda VAR kullanılması bile saçma. Oyna devam demeliymiş ekran karşısındaki hakemler.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

buyrun beyaz tv var systemine göre sikecilerin penaltisi penalti degildi sinan engin diyor video görüntüde var rezalet resmen
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de Başakşehir'i yeneceğimize inanıyorum. Ne zaman iddiasız , hiç bir hedef baskısı olmadan bir sezona girsek , o sezonun ilk iki-üç haftasında takım kendisinden beklenenin üzerinde bir özveriyle oynayıp sonradan normaline dönüyor.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ünal Hoca futbolculara inşallah gazı verir.Türkiye liginde taktikten daha önemli olan bir şey varsa o da futbolcuları gazlamaktır.Fatih Terimi oldum olası hiç sevmem ama adam bu işi iyi yapıyor.Şu takımın başında olsa 10 puan farkla şampiyon yapar.Ünal Hocaya güveniyorum.Takımda bu sene farklı bir hava olduğunu görüyorum.O sene bu sene diyorum.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://mobile.twitter.com/TSerdarSx...93540471214081

Versede kimse birsey diyemez su goruntuye gore sanki son anda topu goruyor gibi anlik birsey elini cekebilir mi cekemez mi belli degil gri pozisyon ama şikeciler lehine olsa yuzde 100 verilir..bu var sistemide cok tartisilcak turkiyede ilk haftadan belli oldu..

A.K.Göksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı A.Gökhan AKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    El insaf insan havaya yükselirken elleri kapalı nasıl yükselecek. akıl var mantık var top ele düşüyor fener ya da değil bize çalarlar ona çalmazlar meselesi değil bi aslen ne olduğu açık ve net penaltı falan değil bana göre
    Havaya yükselmeyecek o zaman. Şimdi adam ceza sahası içerisinde zamanlamayı tutturamayıp top yerine adama vurunca ya adam çok hızlıydı nasıl yetişsin diyebilir misin? Halbuki adam zamanlamayı tuttursa topa vuracak penaltı falan olmayacak. Sen orda yükselip kafayı varamıyorsun ve top açık bir şekilde duran eline çarpıyorsa bu penaltı,top ele düşüyor da neymiş,yerçekimi diye bir şey var en nihayetinde.

Nereden
    İstanbul

Minareyi çalan kılıfını hazırlar.Şikecilere var filan sökmez

Nereden
    İstanbul

Buz gibi penaltıyı hakem yemiş.Adam bilinçli bir şekilde koluyla topu önüne indiriyor.Tartışılacak bir durum yok.Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.O kadar alışmışız ki hakkımızın gasp edilmesine her şeye eyvallah diyoruz

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer dönemi kapanmadan 1-2 oyuncu satıp, 1-2 oyuncuyla da karşılıklı fesih yapsak kulüp ekonomisi için çok iyi olur ama bakalım..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yusuf'u 50 Milton eurodan asagi satan..anlayan anladi!

Takimda 3 milyon civari kazananlarla yollari ayiracaksin

Yabanci hakki BU kadar serbest iken iyi gencleri bulacaksin

Yok borcmus yok buymus..hepsi terane

Suraya yazacagim recete ile sampiyonluga rahat oynariz ...ama yönetenler samimi mi???
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://mobile.twitter.com/TSerdarSx...93540471214081

Versede kimse birsey diyemez su goruntuye gore sanki son anda topu goruyor gibi anlik birsey elini cekebilir mi cekemez mi belli degil gri pozisyon ama şikeciler lehine olsa yuzde 100 verilir..bu var sistemide cok tartisilcak turkiyede ilk haftadan belli oldu..
    Sol eli aşağı inerken sağ eli havaya kalkıyor. Topu da gördüğü görüntülerde açık. Benfica Feneri 3-1 yenerken çok benzer bir elle olmuştu burda birisi hatırlattıa orda Var bile yoktu çaldılar penaltıyı. Kıvırmasın kimse sen uçak değilsin kolların da kanat değil. Buz gibi de elle oynama, bi yerden de sekmiyor. Yazık.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Kimdir bilmem ama Muhammed Alp Dündar nwakaeme ve Morteza hayırlı olsun diyor...

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Elle oynamanın kuralı zırt pırt değiştirildiği için hakemler bu tür pozisyonları yorumlamakta güçlük çekiyor...Cardozo'nun feneri perişan ettiği maçtaki el pozisyonu eski kurala göre penaltı olduğu için hakem vermişti..Skrtel'in pozisyonunda yeni kural çerçevesinde bakıp vermemiş Halil Umut..Pozisyon bence de penaltı...Kuralın çok açık bir şekilde yazıp gri tonu engelleyeceksin..Nedir o kural? İster çarpma olsun ister vücudundan gelsin ne olursa olsun eller vücuda yapışık değilse topun kaleye gitmesi engelleniyorsa veya elle pas bağlantısı kesiliyorsa karar net penaltı olacak olmalı...Hakemin kafasını karıştırmamak lazım...

Şikecilerde bu akşam Barış çok iyi oynadı tempolu hareketli oynamasının yanında Ayew'e verdiği ara pası her topçunun yapacağı iş değil...Gelecek var o çocukta...Diğer yandan bu akşam Bursa'da 2 3 kafası çalışan atletik hücum oyuncusu olsaydı feneri perişan ederlerdi..Yusuf Erdoğan'ın arkaya sarkmadaki zamanlama hataları kafasını kaldırmaması yanlış pas tercihleri feneri ezilmekten kurtardı adeta...Cocu'nun önde oynama hevesi pahalıya mal olabilir fenere çünkü stoperleri de Souza Topal gibi ağır adamlar geriye dönüşleri sıkintılı..O sebepten bu fenerin zirveye oynaması için basın/medya tayfası kıçını yırtacak hakemleri baskı altına almaya çalışacaktır..BeinSports'un Ceo'sunun Kadıköy'de maç izlemesi bahsettiğim durumun sinyallerini veriyor bence..

Dünya'da her koldan basınından tut işadamına kadar böylesine desteklenip de buna rağmen başarısız olan tek kulüp Fenerbahçe'dir..Arkasındaki desteği buraya yazmaya kalksak 2 ay yazmamız lazım..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    İstanbul

Nwakaeme'nin maçlarını tararken dikkatimi çeken adam Jhon Ogu adlı orta alan oyuncusu oldu. Adam Okay ile Onazi'nin birleşimi gibi , nasıl olur da hiç bir kulübün radarına girmemiş , hayret doğrusu... Adam sanırım oynadığı ligin Atiba'sı(zamanında) durumunda. Kesin bir defosu vardır da , acaba nedir...

Alıntı A.Gökhan AKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimdir bilmem ama Muhammed Alp Dündar nwakaeme ve Morteza hayırlı olsun diyor...
    JP----Murteza----Toure----?
    ------Ömür-Kuco-Vahid
    -------------Yusuf
    --------Burak---Anthony

Sosa bu takımda zor oynar , salın gitsin.
    İlk iki haftayı 4-6 puanla geçersek , yerine son dakika bir kanat bek bir de orta alan kiralar , dosdoğru hedefe yürürüz.

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwakaeme'nin maçlarını tararken dikkatimi çeken adam Jhon Ogu adlı orta alan oyuncusu oldu. Adam Okay ile Onazi'nin birleşimi gibi , nasıl olur da hiç bir kulübün radarına girmemiş , hayret doğrusu... Adam sanırım oynadığı ligin Atiba'sı(zamanında) durumunda. Kesin bir defosu vardır da , acaba nedir...

JP----Murteza----Toure----?
    ------Ömür-Kuco-Vahid
    -------------Yusuf
    --------Burak---Anthony

Sosa bu takımda zor oynar , salın gitsin.
    İlk iki haftayı 4-6 puanla geçersek , yerine son dakika bir kanat bek bir de orta alan kiralar , dosdoğru hedefe yürürüz.
    Çok yaşa Serdar dün yazacaktım bu adamı bende ama sadece ben mi beğendim kimse fark etmedi mi bu adamı diye düşünürken sen yazdın..farkedilmeden yaş otuza gelmiş

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seninki 1.5 olduysa bjk.nin 4 fb nin 6 oldu fb bütün takımı satsın o zaman.
    zaten öyleydi dur denmesi cok zor fb bjk borcları kafa kafaya en rahat riva florya dan tüm gelirler gelince gs oda yavas yavas yükselmeye basladı

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf'u 50 Milton eurodan asagi satan..anlayan anladi!

Takimda 3 milyon civari kazananlarla yollari ayiracaksin

Yabanci hakki BU kadar serbest iken iyi gencleri bulacaksin

Yok borcmus yok buymus..hepsi terane

Suraya yazacagim recete ile sampiyonluga rahat oynariz ...ama yönetenler samimi mi???
    yusufa kimse 50 milyon euro vermez.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Jhon Ogunun videosunu izledim hani normal şartlarda videodan oyuncu beğenilmez ama izlerken gerçekten pozitif anlamda çok şaşırdım desem yalan olmaz.Fizik gücü,defansif becerisi,ayağa pasları,uzun topları,topu alışı ve sürüşüyle kesinlikle yetenekli olduğu belli olan bir oyuncu.Oyunun iki yönünü de iyi oynuyor.Kuckadan beklediğimiz ne varsa bu adam onları yapabiliyor.Geriden iyi oyun kuruyor,top almaktan çekinmiyor.Eksiklerini ben de çok merak ediyorum çünkü bu kadar yetenekli bir oyuncunun 30 yaşında hala kalitesiz bir ligde oynuyor olması ilginç.

Hakkında ki scout raporu da olumlu.

http://trscouts.com/john-ogu/
    Konu Onur Erçetin tarafından (12.08.2018 Saat 08:23 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Rize

VARlıklı isen VAR var, VARlıksız isen VAR yok.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Arkadaşlar o pozisyon yeni kurallara göre penaltı filan değil. Boş yere şu an kaos ortamı yaratıp haksız duruma düşmeyin. Ama aynı penaltı Fb, Gs ya da Bjk lehine verilirse o zaman kaos ortamı yaratmaya ben de varım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Jhon Ogunun videosunu izledim hani normal şartlarda videodan oyuncu beğenilmez ama izlerken gerçekten pozitif anlamda çok şaşırdım desem yalan olmaz.Fizik gücü,defansif becerisi,ayağa pasları,uzun topları,topu alışı ve sürüşüyle kesinlikle yetenekli olduğu belli olan bir oyuncu.Oyunun iki yönünü de iyi oynuyor.Kuckadan beklediğimiz ne varsa bu adam onları yapabiliyor.Geriden iyi oyun kuruyor,top almaktan çekinmiyor.Eksiklerini ben de çok merak ediyorum çünkü bu kadar yetenekli bir oyuncunun 30 yaşında hala kalitesiz bir ligde oynuyor olması ilginç.

Hakkında ki scout raporu da olumlu.

http://trscouts.com/john-ogu/
    Bu fahri scout arkadaş güvenilir , gerçekten vakit ve emek ayırarak bilgi toplayabiliyor mu bilmiyorum , ancak yazdığı değerlendirmeyi referans kabul edersek ; Nwakaeme ile birlikte gelsin diyebileceğimiz bir futbolcu. Fakirin Mbia'sı... Zannetmiyorum ki bu adamın maliyeti de Nwekeame'dan fazla olsun. Benim için ideal olan fizik gücünün yanı sıra öne hamlesi olan delici bir orta alan fakat Onazi'nin mevcut durumu göz önüne alındığında ve hocanın oynatmaya çalıştığı sistem düşünüldüğünde , bu tipte bir adam(ön libero) büyük ihtimalle iş yapar... Linki verdiğiniz yazıda oyuncunun olumsuz özelliği olarak dikine ve hızlı düşünen bir oyuncu olmadığı türünde bir şeyler yazılmış ama bilakis ben o fizikte adamın oyunu sürekli dikine düşünmesini sevdim, gerçi biraz oturup etraflıca bakmak lazım , futbolcu hakkında yeterince bilgi sahibi değilim , görüşüm farazi olabilir...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni kurallar tamamen futbolun istismar edilmesi üzerine kurulu. O yüzden savunulacak tarafı yok. Yok top vücuttan ele gidiyorsa, yok çarpıyorsa, yok bariz gol şansı varsa... Hakemlik yorum yapılacak bir müessese değildir. Kol açıksa ve dahi çarpıyorsa penaltıdır, son adamsa durduran kırmızı kart görür, bu kadar basit. Eğer hakeme yorum yaptırıyorsanız orda fitneyi, hileyi olaya sokuyorsunuz demektir. Yeni kural, var, vs diye de yutturursunuz millete. Bunun böyle olacağını söylemiştim. Yazık millete gerçekten, çok yazık
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

CNN Türk spor çeşitli kaynaklardan topladığı haberlere göre
    Nijeryalı Antony tamam
    Morteza tamam
    Panamali kanat oyuncusu tamam Instagram'da Ağaoğlu'nu Trabzonspor'u bir kaç oyuncumuzu takibe almış
    Birde Laziolu yaşlı görünümlü gelecek vaat eden orta saha oyuncuyu almaya çalışıyormuşuz.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ağaoğlu açıklama yapmış. Morteza ve Anthony Nwakaeme ile görüştük, tüm koşullarını, isteklerini konuştuk ve pazartesi ya da sali günü yonetim kurulu ile toplaninca maddi olarak bu futbolcularin maliyetlerini tartisip, bir karar vericez diye.

Yunus Emre Sel haberi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (12.08.2018 Saat 09:38 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yönetim, İstanbul’a getirdiği oyuncularla dün bir kez daha masaya oturup şartları sundu. Başkan, “Kararımızı pazartesi vereceğiz” dedi.

Trabzonspor, stoper Morteza ve forvet Anthony Nwakaeme'ye imza attırmak için artık saatleri sayıyor. Her iki oyuncuya da şartlarını sunan bordo- mavili kulüp, oyuncuların vereceği cevabı bekliyor. Küçük detayların kaldığı görüşmeler için bilgi veren Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yönetim olarak yarın veya en geç salı günü yapacakları değerlendirmede iki oyuncunun şartlarını masaya yatıracaklarını söyledi.
    İMKANLARA BAĞLI
    Ağaoğlu, oyuncuların taleplerinden ziyade Trabzonspor'un kendi imkanları dahilinde transferleri sonuçlandırmaya çalıştıklarını belirtirken, "Anthony ile karşılıklı olarak şartları konuştuk. Morteza ile de son olarak dün akşam konuştuk. Şimdi yönetim olarak pazartesi günü (yarın) bu transferler için ekonomik yönden karar vereceğiz ve transferleri noktalayacağız" dedi.
    Yunus Emre SEL

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)