Sayfa 3923 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2923 3423 3823 3873 3913 3921 3922 3923 3924 3925 3933 3973 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 98,051 ile 98,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ağaoğlu'nun en büyük hatası başkan olup , anahtarı da HSO'nun boynuna asmış olması.
    Aynı hatayı Sadri Şener de yapmıştı...

Gökdeniz'in kulüpten zorla gönderilmesi, Tekke'nin geri dönmesi ihtimali belirince ya ben ya o demesi, bu iki futbolcu aleyhine avukatlık yapıp futbolcular hakkında hapis isteminde bulunan kişinin kulübün hukuk sorumlusu yapılması gibi gibi pek çok vukuatı olan adam bu gün kalkmış , kulübü felakete sürükleyenin taraftarı olduğunu yumurtlamış.
    Konu Serdar A tarafından (08.08.2018 Saat 11:45 ) değiştirilmiştir.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sevgili Hacısalihoğlu zamanına Fatih Tekke yi almamıştın takıma, Aha bu da sana kapak olsun.

HIZIR_IR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeteneksiz olmak suç mu arkadaş? Alınmasın tabi. Zaten denedik olmadı; ama biraz vicdan yahu!

Adam topa düzgün vuramıyor diye bir darağacına çekmediğiniz kaldı. Sevmemeyi anlarım, ben de yeteneksiz futbolcudan hazzetmiyorum. Peki kin tutmak nedir?
    Yeteneksiz olmak suç değil. Yeteneksiz olup Trabzonspor'a gelmek istemek suç.

Yeteneksiz oyuncuya hakli olarak karşı çıkan taraftara "Trabzonsporlu olamazsınız" diye çemkirmek suç.

Ekonomik sıkıntılar had safhada iken gereksiz bir transfer icin ısrar etmek suç.
    Fatih Tekke

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hacısalihoğlu bu meseleyi yutup işine baksın.
    Eski defterler açılırsa altında kalır.

Altyapının senelerce anasını ağlattınız.

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Askıya alindi ise tehlike hala geçmemiş demektir. Tetikte olmak lazım.

Bu arada taraftarımızi ilk iç saha maçımizda HH ye istifa çağrısında bulunmaya davet ediyorum. #HayrettinIstifa

Nereden
    Trabzon

yerel basından epey kişi Hh abisinden talimat almış, zeki'yi övmeye doyamıyorlar

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı alptug_kd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu arada taraftarımızi ilk iç saha maçımizda HH ye istifa çağrısında bulunmaya davet ediyorum. #HayrettinIstifa
    Aynen öyle.
    Hacısalihoğlu defolup gitmeden en azindan kendi adima konusayim, bana rahat yok..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sen neymişsin be Zeki... Nasıl bir güç var senin arkanda yiğidim. Tepkimizi biraz daha yükseltsek vatan haini ilan edileceğiz...
    Ağasarlı_61

Nereden
    Ankara

Standart Yedek Sağbek: 1-Zago, 2-Olcay Şahan

Takımda bir çok sağ bek alternatifi mevcut.

Pereira yılda 1-2 maç kaçırıyor. Diyelim ki Kamil'in sakatlığı 2-3 ay sürdü ve yedek sağ bek ilk yarı sezonda 2-3 maç oynamak zorunda kaldı.

Sağ bek alternatifi olarak aklıma gelen isimler:

1-Zorgo oynayabilir (Milli Takımında oynamışlığı var) . Hazırlık maçında hızlı ve ayağına hakim bir görüntü verdi zaten.
    2- Olcay Şahan oynayabilir. Hem Beşiktaş'ta hem de bizde yeri geldiğinde bek pozisyonunda oynamışlığı var. Hatta bundan sonra bek olarak futbol hayatına devam etse bence kendisi için daha iyi olabilir.

Uzun lafın kısası Kamil Ahmet sakatlıktan geç dönse bile, sağ bek pozisyonu için takım içinde iki alternatifin zaten var. O yüzden bu mevkiye transfere gerek yok!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir zeki yavru transferi bile ortalığı karıştırmaya yetti.
    yönetici dediğin durumu yönetir, bu hhso durumu idare bile edemedi. diyemedi ki kamil ahmet sezonun ilk yarısında olmadığından dolayı eski futbolcumuz zeki yavru ile anlaşmak üzereyiz hem bildiğimiz hemde maliyeti yok denecek kadar az.
    şunu söylese bu kadar tepki olmazdı. sonuç olarak yedek sağbek bide ön liberoda uzatma dk oyuna alabileceğin birisi.
    ama facebook üzerinden herkese cevap verebilen bir idarecimiz çokta takılmamak gerekiyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı sem61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yerel basından epey kişi Hh abisinden talimat almış, zeki'yi övmeye doyamıyorlar
    Doğru. Bunu ben de fark ettim. Net bir şekilde bu olaya olumlu yaklaşıyorlar. Yazıklar olsun.

Nereden
    İstanbul

Alıntı owenank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımda bir çok sağ bek alternatifi mevcut.

Pereira yılda 1-2 maç kaçırıyor. Diyelim ki Kamil'in sakatlığı 2-3 ay sürdü ve yedek sağ bek ilk yarı sezonda 2-3 maç oynamak zorunda kaldı.

Sağ bek alternatifi olarak aklıma gelen isimler:

1-Zorgo oynayabilir (Milli Takımında oynamışlığı var) . Hazırlık maçında hızlı ve ayağına hakim bir görüntü verdi zaten.
    2- Olcay Şahan oynayabilir. Hem Beşiktaş'ta hem de bizde yeri geldiğinde bek pozisyonunda oynamışlığı var. Hatta bundan sonra bek olarak futbol hayatına devam etse bence kendisi için daha iyi olabilir.

Uzun lafın kısası Kamil Ahmet sakatlıktan geç dönse bile, sağ bek pozisyonu için takım içinde iki alternatifin zaten var. O yüzden bu mevkiye transfere gerek yok!!!!
    Kesinlikle. Sağ bekimiz yok olayı tamamen bahane. Takım içinde çok zor durumda kalirsak bir şekilde idare ederiz. Yahu illa biri ucuza alinacaksa Ofspor un Sürmenespor un Akçaabat in sağ bekini getirin. Ses cikarirsam namerdim. Yerelse onlar da yerel napalım.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı alptug_kd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Askıya alınmadı, mesajıma cevap verdi Hayrettin Hacısalihoğlu. Alınmayacağını yazdı.
    .

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Soruyu yanlış soruyoruz sonra kavga ediyoruz
    Doğru soru şu:

2 sene önce Zeki'yi neden gönderdin, şimdi ne değişti de geri almak istiyorsun?

Bu soruya mantıklı cevap verecek olan varsa buyursun
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Trabzon

Uzun zaman sonra taraftarın %99u ortak bir kanıda birleşti.

İşte böyle ısmarlama başkan olunca, yönetici de kendine vazife buluyor.

Başkanın samimiyetine güveniyorum ancak suistimale çok açık bir yapıda olduğunu düşünüyorum. Kendisinin de bunun farkına varıp önüne geçemeyeceği şeylere önlem alması lazım.
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (08.08.2018 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

nchls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İlla sağ bek alınacaksa, jpye alternatif lazım diye düşünüyorlarsa ki bence yukarda arkadaşın dediği gibi gerekte yok gitsinler almanyadan ordan burdan bir kamyon gurbetçi genç bulursun maliyeti uygun. Kolay tabi zeki gel demek . O da zaten uçarak gelir. Eksik kalsın.

Nereden
    İstanbul

Yerel basın dediğiniz şey HSO’nun parçalara bölünmüş ve tüzel kişilik kazanmış hali değil mi zaten? Neyine şaşırıyorsunuz?

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bırakın kendimizi dev aynasında görme muhabbetini
    çapımızda değilmiş çapımız ne borç içinde yüzüyoruz transfer yapamıyoruz futbolculardan indirim istiyoruz para uğruna en kutsal tavalarımızı bile ağzımıza alamıyoruz sen çaptan bahsediyorsun eğer feda denilecekse eğer transfer yapmayacaksak eğer kendi yağımızda kavrulacaksak bu çocuklarla anca yola çıkabiliriz 16 yaşında çocuklar değilsiniz durumu anlayabilecek yaştasınız
    sen zekiden daha iyisini buldun da Zekiyi mi oynattın Yumlunun sezonda bir iki kötü maçını sayabilirsin adamı vatan haini ilan ettik

Maalesef çapımız bu kendi değerlerimizi yok etmeyi çok seviyoruz şu ülkenin belkide yetiştirdiği en yetenekli topçusu Tekkeyi bile bu takımda oynatamadık neyin hesabını yapıyoruz Yumlu dediğiniz adam Akhisarda iki kupa kaldırdı onu göndermeyi başaranlar müsait yerlerine kına yaksın
    Ne yani borcumuz var diye bağcık zeki ve türevleri ile mi oynayacağız?
    Kapatalım dükkanı daha iyi.Sen kulübü öyle küçük goruyirsunki bir türlü büyüklüğünü sindiremiyorsun.
    Bu arada senin lampard zeki gelirse Yusuf ve abdulkadirden yüksek maaş alacak buna ne diyorsun.

Anlamasi gerçekten bu kadar zor olmamalı.Yetenekli alt yapı oyuncusunun başımızın üstünde yeri var.Ama sırf adamı var diye yanlışlıkla topçu olmuş boş beleş adamlara para yedirmeyecegiz.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be klübünden kovuldu diye Trabzonspor gibi bir camiaya ortada kaldım bedava oynarım diye haber yollayan bir yeteneksiz için camia bölünmüş durumda

Herkes birbirine hakaret edip saygısızca yorumlar yapıyor sosyal medyada

Kasarlarmış yerel gazeteciler takımın çok kazanan oyuncularına giydirmeye çalışıyor bu arkadaşı takıma kazandırabilmek için

Bu camianın burnu boktan kurtulmaz arkadaşlar kusura bakmayın

Tüküreyim böyle camianın içine

Hadi Trabzonspor almasın bakalim adamlarını devreye sokmazsa kim alır bu yeteneksizi
    Klubunden kovulduysa genclerbirligi teknik direktoru erkan sozeri yalan konusuyor o zaman geldi trabzonspor beni istiyor dedi onunu acmak icin yonetimle gorusup izin verdik diyor kaynagin ne bu konuda..

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alt yapidan gelene sans verirsin hak ediyorsa devam eder etmiyorsa gider bir dunya genc yetenekli futbolcu var bir sag bek mi cikaramiyoruz illa adamcilik mi yapmalari lazim bu gencler

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zeki'ye insan olarak üzülüyorum.
    Hiç ortada yokken gelecek yıllarda belki hoca olarak takımda görev alabilcekken HH yüzünden taraftara yem olarak atıldı.
    Adama hiç haketmediği halde tonla hakaret edildi.

Renkdaşlar bu konuda zeki'nin zerre suçu yok, seni de asbaşkan arada takıma gel dese ne olduğuna bakmadan gönül verdiğin takıma koşa koşa gidersin. Para sormazsin, çünkü en az bizim kadar taraftar olduğunu düşünüyorum.

Ancak bunu bize layık gören derin fosil Trabzon'un en büyük kanadı dibine kadar suçludur ve acilen TS den uzaklaştırılmalıdır.
    Kahve okey muhabbeti seviyesi ile kulüp yonetilemez.

Allah'ım ne günlere kaldık
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacısalihoğlu'yu istifa ettirebilir miyiz ?
    direk hayir

ipini tutan ali sürmen ve albayraklara zarar verirse ipini cekerler

sonucta hso´da sadece bir kukla
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zeki'nin suçu yok mu? Trabzonspor'a zarar verdiğini bilecek kadar zekidir sanıyorum ve hala koşa koşa gelmek istiyorsa neden suçu yok?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=BHrj7f0DDhY

Yukarıdaki videoyu izleyen kimse aklı varsa bunlar gibi Özevlat istemez.

Olayı hemen yeniçeriye, Trabzon düşmanlığına bağlayan sığ beyinli tipler var. Bu tipler adamcılık dışında toplumda yer edinemeyecek ve bildikleri tek şey bu yöntem olduğu için Zeki, Yumlu gibi hizipçi tipleri mikro milliyetçilik yaparak ne olursa olsun gelsinler diyorlar.

Bizim gibi düşünenler ise; Abdul için kombine alır, Cafer'de bir kıvılcım arar, alt yapıdan kimi çıkarabiliriz diye umutla bekleriz.

Az olsun benim olsun zihniyetindeki Hayri gibiler de kendi eş dostlarını özevlatçılık adı altında, ezikçe, bütçemiz buna yetiyor diye takıma kulube doldurur.

Geldiklerinden beri futbolcu satmak ve kredi çekmek dışında maddi girdi sağlayamayan zihniyet, kendi küçük dünyalarında tavuk dönercilerde göz ucuyla maç izleyenleri kulube doldurup, izleme komitesinin başına koyarak dünyada oyuncu kalmamış gibi bizi zorla yolladığımız; gittiği her kulupte tarftarlarla kötü olmuş bir adamı fırsat transferi gibi lanse ediyorlar.

Allah Trabzonspor'u sizin gibilerden kurtarsın...
    Aminnnnnn...

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klubunden kovulduysa genclerbirligi teknik direktoru erkan sozeri yalan konusuyor o zaman geldi trabzonspor beni istiyor dedi onunu acmak icin yonetimle gorusup izin verdik diyor kaynagin ne bu konuda..
    3 gün önce oynanan Kayserispor hazırlık maçında rakip oyuncuyla kavga etmiş GB yönetiminin kadro dışı bıraktığı yazılıyor

Ayrıca adamlar Zekiyi takımda tutmak istese bonservisi eline mı verir
    Ucan kuştan para kazanmaya çalışıyorlar konu Trabzon olunca
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)