Sayfa 3432 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2432 2932 3332 3382 3422 3430 3431 3432 3433 3434 3442 3482 3532 3932 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 85,776 ile 85,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben iyi bir futbolcu olsam yabancı olsam zaten Türkiye'ye gelmem ama benim Trabzonsporlu olarak bakış açım şu; adam Trabzon'u beğenmiyor mu burada yaşayamayacağı belli mi, almayacaksın. Misal ben Castillo'nun Trabzon'da mutlu olabileceğine zerre inanmıyorum inanan da mantıklı değildir.

Keza bu Sosa denen şahsın Beşiktaş'tan neden ayrıldığı belli, bu adama 3.5-4 para verip zorla Trabzon'a getiren bu camiaya ihanet etmiştir. (Üstelik sezon öncesi kampı görmemiş adam)
    aynen öyle, hele castillo bu sehirden Trabzona geldi
    2018-06-19-15-53-41.jpg
    istedigin kadar para ver, o para onu mutlu edemez. futbolcularin geneli 20-30 yas arasi dersek, bu yasdaki insan nerde yasamak ister? anca fazla para verip aklini karıstırırsın, ama mutlu edemezsin.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine karavana herhalde

En son şehre bir boksör kılıklı futbolcu getirmiştik. O da geri gitmişti. Bu da ikincisi olur herhalde...
    O menajer itelemesiydi. Şota arkadaşı görünce "Futbolcu arıyoruz boksör değil" diyerek transferi reddetmişti.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Süper Golcü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Da Silva, Trabzon Pakistan gibi diyip geri dönmüş diyenler var

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Misafir olarak yazılanları okuyayım diyorum, engellediğim x isimli arkadaşın abuk subuk 100 bin euro' dan fazla maaş vermemeliyiz vs vs. tarzında yorumlarını görünce mecburen üyeliğe girip forumda geziniyorum....

Yok mu buna bir çözüm ? Ey forum yöneticileri... Adamın aklı yok, fikri var.

Nereden
    Ankara

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bosingwa da gelip şehri görmüştü önce, kararını daha sonra bildirmişti. Futbolcunun aklında soru işareti kalmasın, kararını ona göre versin. Olacağı varsa olur, olmazsa başkası olur.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Misafir olarak yazılanları okuyayım diyorum, engellediğim x isimli arkadaşın abuk subuk 100 bin euro' dan fazla maaş vermemeliyiz vs vs. tarzında yorumlarını görünce mecburen üyeliğe girip forumda geziniyorum....

Bırakın adam konuşsun pek problem olmamalı. Aynı tepkileri kendisine Ekici konusunda da gösteriyorduk. Ekici'den ettiğimiz zarar ne olacak diye sayfalarca yazı yazarken de eleştiriyorduk. Bugün o son derece haklı çıktı. Alternatif düşünceleri okumak, katılmasak da iyidir.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Bizimle adı geçen Ndiaye 11'de, şu ana kadar 4 Afrika takımı da kaybetti, bu kez sürpriz bekliyorum.

Nereden
    Almanya
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakın adam konuşsun pek problem olmamalı. Aynı tepkileri kendisine Ekici konusunda da gösteriyorduk. Ekici'den ettiğimiz zarar ne olacak diye sayfalarca yazı yazarken de eleştiriyorduk. Bugün o son derece haklı çıktı. Alternatif düşünceleri okumak, katılmasak da iyidir.
    Bozuk saat misali. Ki ekici ' den zarar etmeyeceğimizi söyleyen pek fazla isim hatırlamıyorum ben. Buralarda, olcay ve ekici olayında en fazla sesi çıkanda benimdir muhtemelen.

Bu arada alternatif düşüncelere her zaman saygım sonsuz. ( mantıklı olduğu sürece )
    Konu shagrath61 tarafından (19.06.2018 Saat 17:29 ) değiştirilmiştir.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bozuk saat misali. Ki ekici ' den zarar etmeyeceğimizi söyleyen pek fazla isim hatırlamıyorum ben. Buralarda, olcay ve ekici olayında en fazla sesi çıkanda benimdir muhtemelen.
    Okunabilecek yorumlar arasında kaynaması gerekir bu tür yorumların. Fakat bizim gibi insanlar daha çok okumayı tercih ettiği için bir noktadan sonra yazan insanların yazıları ilgi çekmemeye başlıyor. Bundan rahatsız olma sebebimiz budur şahsi kanaatim. Burayı okunur kılmak için sen ve diğer sadece okuyan arkadaşların bir çok konuda fikir beyan etmesi gerekir. Serzenişten daha çok fikir bırakması gerekir buralara. O zaman severek takip edilen bir mecra oluyor burası. Ve gerçekten sivri yorumlar arada kaynıyor ve göze batmadan sadece alternatif fikir olarak kalıyor. Belli bilgi birikimi böyle elde edilir.

Bu yorumumu şahsi algılama, sadece net bir şekilde içimden geçenleri dile getirdim.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baskan ne derse desin ustanin ekici harekati yaptigi en dogru hareketlerinden biri

zarar olsun, olmasin. prensib ve prestij meselesiydi...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ekici kalleşinden gelecek 2 milyon gelmesin daha iyiydi zaten kaşar ekici, ama tabi beşiktaş'la anlaşma vs. mevzuları rezalet.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizimle adı geçen Ndiaye 11'de, şu ana kadar 4 Afrika takımı da kaybetti, bu kez sürpriz bekliyorum.
    Hocam Alfred N'diaye'yi hiç duymadım bu transfer döneminde, Cheihk N'doye ile karıştırmış olmayasınız. Onu istemiştik geçen transfer döneminde sözleşmesi mi bitiyordu ne sonra olmadı.

Bursaspor'dan tanıdığımız N'diaye'yi ben daha önce yazmıştım forumda kiralayalım diye, çok iyi bir topçu değil üst düzey için, temposu yok ve oyundan kopuyor ama bizim ligde iş yapar, ortasahayı çekip çevirir, toparlar sertlik katar ve topun bizde kalmasını sağlar fiziğiyle ve tekniğiyle. Kiralanırsa idare eder yani ama para verip almam çok cüzi olmadıkça.

Bu arada Polanya son zamanlarda çok iyi topçular yetiştiriyor, özellikle İtalyan takımları kapıyor hep fizikli olmaları nedeniyle. Oradan genç oyuncu alabiliriz, karakterli oluyorlar, sadece işine bakıyorlar.
    Konu TSemih61 tarafından (19.06.2018 Saat 17:39 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Beyler disiplinli ülkelerden topçu alalım, eğer istediğimiz şey sistemse tabi. Mesela ben dedim Gunnarsson siz dersiniz Finli Robin Lod, bu tarz futbolcular önerin abi.

Bu ikisinin de sözleşmesi bitti. Bedava alınacak adamlar.

Yine Gunnarsson bilinen bir topçu ama şu Robin Lod bence düşünülebilir. Yaşı da çok ideal 25.
    Konu Enaldo61 tarafından (19.06.2018 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Castillo'nun şehri sorun ettiğini düşünmüyorum zaten asıl sorunları az çok biliyoruz.

İsmi geçen oyunculara bakarsak bir şansı daha hakediyor ama öyle 15-20 dakika gir şov yapla olmaz bu iş. Solu ona emanet edip ritme sokacaksın. O zaman net bir değerlendirme yapabiliriz.

Edit: Grosicki hala yaşıyor sağ tarafta iyi iş çıkarırdı ama bonservisi aşar bizi
    Konu castillo61 tarafından (19.06.2018 Saat 17:56 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Damdoy Reisi nasıl çağırmazlar kadroya Senegal’e kızgınım
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Nereden
    Ankara

m'bia, alex song, boşta bence uygun bir maaşa ikna edilebilirler

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Damdoy Reisi nasıl çağırmazlar kadroya Senegal’e kızgınım
    herkes rıza mı
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    İstanbul

Damien Da Silva bitti mi

Bu yoklukta kamptan önce oyuncu getirmişiz şehri gezecekmiş

tereyağ,süt , peynir, Mısır unu, bal , pekmez koli yapıp verelim adama
    HAMİ AYAZ

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Damien Da Silva bitti mi

Bu yoklukta kamptan önce oyuncu getirmişiz şehri gezecekmiş

tereyağ,süt , peynir, Mısır unu, bal , pekmez koli yapıp verelim adama
    Uçakta 15 kilodan sonrası sıkıntı o yüzden ulusoya verip sabah terminalden alacak
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Alfred N'diaye'yi hiç duymadım bu transfer döneminde, Cheihk N'doye ile karıştırmış olmayasınız. Onu istemiştik geçen transfer döneminde sözleşmesi mi bitiyordu ne sonra olmadı.

Bursaspor'dan tanıdığımız N'diaye'yi ben daha önce yazmıştım forumda kiralayalım diye, çok iyi bir topçu değil üst düzey için, temposu yok ve oyundan kopuyor ama bizim ligde iş yapar, ortasahayı çekip çevirir, toparlar sertlik katar ve topun bizde kalmasını sağlar fiziğiyle ve tekniğiyle. Kiralanırsa idare eder yani ama para verip almam çok cüzi olmadıkça.
    Karıştırmadım fakat gazete değil twitter'da görmüşüm. Gazete haberleri geçen yıl çıkmış. Benim de tuttuğum bir isim değil, yaş-maliyet açısından da kötü tercih olur.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uçakta 15 kilodan sonrası sıkıntı o yüzden ulusoya verip sabah terminalden alacak
    Muavini uyaralım altta kalıp ezulmesunler

Hee uşağıda uyarsınlar bal dan fazla yiyip gafayı yemesun
    HAMİ AYAZ

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne yazık ki yok

Ama ben kendimce bir çözüm buldum

Her ne kadar anlaşamasak da bu insanlar bizim renktaşımız

Kendilerinr özel mesaj yazıyorum e diyorum ki kardeş eminim sen de kendince haklısın derdin hepimiz gibi TS ama frekanslar uymuyor, naçizane ricamdır diyorum ben sni engelleyecem sen de beni engelle boşuna birbirimizi üzmeyelim

Şu ana kadar saygıyla karşılayanlar oldu kendilerine bir kez daha teşekkürü borç bilirim sana da naçizane tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)