Sayfa 3402 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2402 2902 3302 3352 3392 3400 3401 3402 3403 3404 3412 3452 3502 3902 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 85,026 ile 85,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Noldu ya zarar ettiğimiz okay için hala celta parayı yatırmadi. Bu kadar da net konuşuyorum o madde olmasa bile kimse okaya 6-7 den fazla vermez.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bugünün 6-7 milyon eurosu 2 sene öncenin 2-3 milyon eurosu bonservis olarak..

okay en az 10 milyon euro şu uçuk piyasada eder.. piyasa cidden uçuk

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Okay geçen senenin ikinci yarısında çıkış yaptı. Onazi ile yan yana oynadilar savunmanın önünde duran ilk topu alan da onazi'ydi. Yusuf da ekstra defansif yardım getiriyordu. Olcay merkezde alan kapatiyordu. Okay dönen toplara baskı yaptı, alan savunmasında çok iyi işler yaptı.

Sonraki sene kucka okay'i yanlız bıraktı. Önde bireysel pres yapan sonra geriye yürüyerek dönen kesinlikle pas almayan şişko bir partner. Önde pres başlatmayan burak. Sola alındıktan sonra hiçbir etki oluşturamayan Olcay ve artık ne yapacağını bilmeyen bir yusuf.

Takım transferle bireyselleştirildi ve bağlantılar koptu. Mesafeler uzadı. Bunun üzerine savunma önünde geniş boşlukları karşilamaya çalışan, aynı şekilde oyun başlatırken bu kopukluktan etkilenen bir okay izledik. ikinci yarı dribliglerle, ayağında fazla top tutarak bunu aşmaya çalıştı. Bu özelliği gelişti. Kötü bir kurguya maruz birakarak adam gelistirmeye çalıştık yani.

O yüzden trabzonspor okay'a sabretti geliştirdi gibi şeyler çok doğru değil. Bunlar karşılıklı olur. Bir sürü Türk oyuncu alındı o dönemde, niye sadece okay gelişti peki? Trabzonspor'un baskı ortamı fayda sağlamıştır yoksa taktiksel gelişme sağlayacak bir hoca getiremedik. Sadece geçen senenin ikinci yarısında takım olarak top oynadık.

Ayrıca okay Kayseri'de iki yönlü oyuncu olmak için adım atmıştı hakkını yemeyelim.

Tek taraflı bakış doğru değil. Öyle olsa her dokunduğumuz oyuncunun yükselmesi lazım. Öyle olmadığı gibi baya da kötü transferler yapiyoruz. Bu kibirli duruştan kurtulmamiz lazım. Burada iyi oynamış bir oyuncuya duygu sömürüsüyle, herşeyini bize borçlusun laflariyla yaklaşmak bize birşey kazandirmiyor. Oyuncuyu memnun etmek, başarı vadet etmek veya taraftara yeri dolar mesajı vermek ilk refleks olmalı.
    Ama hep acizlik içinde gitmiş futbolcuya sitem dolu bir gündem oluşuyor. Büyük veya küçük takım olmanın ayrıntıları burada gizli, lafla olmuyor.

Nereden
    İstanbul

Sadık haberi düştü. Bence olur bu iş.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İlk Damien Da Silva adı geçtiğinde izlemistim ama beğenmemiştim..

Adama video yapmışlar alayında yatmış kalkmış hoplamis ziplamis..

Benim Trabzonspor hayalinde ki stoperimin top ayağına yakışacak,topu oyuna sokmayı bilecek sahada bir duruşu olacak..

Stepanov Popescu Ronaldo tarzı stoper istiyorum..Tamam diğeri daha kesici olur ama onun da bir duruşu olsun ..Da Silva benim içime çok sinmedi.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2014 İshak Doğan = 2018 Sadık

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2014 İshak Doğan = 2018 Sadık
    Bence Egemen Korkmaz kıyası daha iyi olur. Canını dişine takıyor eleman

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

zaten gs sadiki almaya mahkum uefa ffp yüzünden
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Damien da silva ve Serdar Taşçı ikilisi sakatlanmazlarsa 3 yıl götürü aslında ama inşallah aşırı sürprize kaçıp Stoperde riske girmezler en azından Eller gibi süpriz yapsınlar.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Egemen Korkmaz kıyası daha iyi olur. Canını dişine takıyor eleman
    Transfer balonu olarak kıyas.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer balonu olarak kıyas.
    Tamam bende onu diyorum işte balon değil ama Egemen gibi kıyak çıkacak

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sadık daha önce de dedim Uğur'dan kötü stoper. Azıcık şekil pas veren ve kesicilik yapan stoperi hemen çok iyi yapıyorsunuz. Aynı PR Serdar'a da yapıldı TR'nin en leş stoperlerinden. AHmet Çalık mesela, ota b*ka uçtu kaçtı savaşçı stoper edasıyla milli takım alındı menajer vasıtasıyla, GS'de insan içine çıkamıyordur herhalde şuan acayip rezil bir stoper. Bunu da kitleyeceklerdi bize.

Yumlu=3x Sadık öyle söylim. Bir de geçmişine baksan Yumlu ile dalga geçmiştir bu Sadık öven arkadaşlar. TS camiası hep mi kaybeden olur ya.

Küçük maçlarda ne yaptı bilemem ama büyük maçlarda hep s*çtı. Hele GS maçında izledim en ufak preste saçma sapan pas hataları yaptı. Neye göre TS'ye layık görüyorsunuz bu adamı, cidden acayip merak ediyorum sosyal medyada bir Sadık PR'ı almış başını gidiyor. Gerçekten eğitilmez bir camia.

yattarahayranı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herhalde Sadık alınırsa Aytaç takasıyla alınır

Nereden
    İstanbul

Sadık olmaz diyenler Egemen Bursa dan bize gelirken ne düşünmüşlerdi merak ediyorum. Sorsan şimdi çok beğeniyordum derler halbuki çoğu adını bile duymamıştır

Nereden
    Amasya

Sadık olmaz diyenler Egemen Bursa dan bize gelirken ne düşünmüşlerdi merak ediyorum. Sorsan şimdi çok beğeniyordum derler halbuki çoğu adını bile duymamıştır
    egemenin tirnagi etmez

Ünal Karaman

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadık daha önce de dedim Uğur'dan kötü stoper. Azıcık şekil pas veren ve kesicilik yapan stoperi hemen çok iyi yapıyorsunuz. Aynı PR Serdar'a da yapıldı TR'nin en leş stoperlerinden. AHmet Çalık mesela, ota b*ka uçtu kaçtı savaşçı stoper edasıyla milli takım alındı menajer vasıtasıyla, GS'de insan içine çıkamıyordur herhalde şuan acayip rezil bir stoper. Bunu da kitleyeceklerdi bize.

Yumlu=3x Sadık öyle söylim. Bir de geçmişine baksan Yumlu ile dalga geçmiştir bu Sadık öven arkadaşlar. TS camiası hep mi kaybeden olur ya.

Küçük maçlarda ne yaptı bilemem ama büyük maçlarda hep s*çtı. Hele GS maçında izledim en ufak preste saçma sapan pas hataları yaptı. Neye göre TS'ye layık görüyorsunuz bu adamı, cidden acayip merak ediyorum sosyal medyada bir Sadık PR'ı almış başını gidiyor. Gerçekten eğitilmez bir camia.
    Sadık çok iyi bir stoper değil ama Uğur ve Yumlu'dan daha iyi çabukluk anlamında..Malatya'da yanında oynayan Mina mıdır nedir Sadık'ın anlaşabileceği bir tip değil adamı sürekli bozuyordu hantal olduğu için..

Eğer yanına Sadık çabukluğunda teknik oyun kurabilen yabancı stoper bulabilirsek sağlam tandemimiz olur.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    İstanbul

Merakımdan soruyorum her gün battık edebiyatı yapan bir klubun taraftarı stopere Serdar Taşçı nasıl yazabiliyor ?

Nereden
    İstanbul

Merakımdan soruyorum her gün battık edebiyatı yapan bir klubun taraftarı stopere Serdar Taşçı nasıl yazabiliyor ?
    Bonservisi yok. Trabzonsporlu bir umut.

Nereden
    Amasya

henüz batmadigini bildigi icin

ve buradan cikisin tek yolu kazanmak oldugunu bildigi icin
    Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stoperlerden biri yerli olacak ve uygun maliyette alabileceğimiz tek yerli Sadık. Ben de bayılmıyorum adı geçenlere ancak görünen köy bu.

illa yerli olacaksa eray cümart olsun
    Konu selcuk tarafından (14.06.2018 Saat 00:53 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Stoperlerden biri yerli olacak ve uygun maliyette alabileceğimiz tek yerli Sadık. Ben de bayılmıyorum adı geçenlere ancak görünen köy bu.

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Sadik gelsin ama gelecekse Akbasin yerine gelsin. Akbas gidecekse Sadik alternatif icin olabilir. Sadik gelse bile 2 ayri stoper daha alinmali
    .

Francesco
    Totti

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sadık ile uğraşana kadar koy Akbaş'ı oynasın. Akbaş'tan iyi mi sanki Sadık. Fuzuli işler.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadık çok iyi bir stoper değil ama Uğur ve Yumlu'dan daha iyi çabukluk anlamında..Malatya'da yanında oynayan Mina mıdır nedir Sadık'ın anlaşabileceği bir tip değil adamı sürekli bozuyordu hantal olduğu için..

Eğer yanına Sadık çabukluğunda teknik oyun kurabilen yabancı stoper bulabilirsek sağlam tandemimiz olur.
    Bence o kadar çabuk ve atletik değil, bizim lig çok kötü olduğu için vasat adam bile iyi gözüküyor. Zaten insanlar o çabukluğuna tav oluyor, bir de şu ayak içiyle düzgün pas verdi mi ondan kral stoper yok, hafifte vücudu yatay konuma gelecek o pası verirken Serdar stayla. Çok fazla Ramos izliyorlar.

Benim için büyük maçlar ayırt edici görevi görüyor. Sırf bizimle adı geçiyor diye izledim 4-5 maçını gömülü savunmada bile hata yapıyor, kontrada eksik yakalandıklarında zaten tamamen Allahlık, mental sıfır. Bizim 4-1 kazandığımız maçta rezaleti oynadı oyundan da çıkmıştı hatta. Hiç seviyeyi düşürmeye gerek yok, Uğur'dan zar zor kurtulduk yenisine gerek yok. Alınacaksa ciddi söylüyorum Yumlu alınsın, İstanbul takımlarına karşı aslan kesiliyor adam

Nereden
    İstanbul

Yabancının serbest olduğu bir ortamda genç ve çıkış yapma potansiyeli olan oyuncular hariç, bonservisli yerli transferi ahmaklık alameti. Hele hele stoper gibi bir mevkiye yerli düşünmek tam bir cehalet örneği.

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancının serbest olduğu bir ortamda genç ve çıkış yapma potansiyeli olan oyuncular hariç, bonservisli yerli transferi ahmaklık alameti. Hele hele stoper gibi bir mevkiye yerli düşünmek tam bir cehalet örneği.
    Umarım hayallerin gerçek olur
    Konu Yıldıray Emanet tarafından (14.06.2018 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)