Sayfa 3328 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2328 2828 3228 3278 3318 3326 3327 3328 3329 3330 3338 3378 3428 3828 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 83,176 ile 83,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Visca feybe'ye, bu belli sayılır
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Visca sistemsiz bir takımda çöp olur
    Bence bizde asla iş yapamaz.

Tolga Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ne bir damla heyecan ne de yarınlara dair umudum kaldı hepsi tükendi gitti koskoca efsane günden güne eriyor bizi bu hallere düşürenlere lanet olsun
    Gerçekçi Ol İmkansızı İste...

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bizde asla iş yapamaz.
    Herhangi bir sistemimiz olmadığı için

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 sene sonrası hedeflenmeli sampiyonluk icin malesef mali durum berbat.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Visca'nın genci Braga'daki Xadas özellikle şutları inanılmaz benziyor. Topun kıymetini bilen bir stili var. Tabii gelir gelmez katkı sağlar mı sanmıyorum bonservisiyle alıp 1-2 yıl süre tanımak lazım. Bu tip takımlardan genç oyuncu almak zor ama oynadığı süreye göre istatistikleri düşük, oluru var sanki.

Sola da Tunuslu Msakni hasret kaldığımız stilde bir kanat.

Olcay'ın ayakta duramayan haline, Castillo'nun triplerine tahammülüm yok, şu kanatlara çeki düzen verilmeli.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

renktaslar .... hüseyin türkmen ve batuhan artaslan ilerde faydali olurmu ? ben bu iki oyuncudan hic ümidim yok keske 1461 trabzona verilseler orada gelisimleri takip edilse batuhani cok sevenler var fakat bence batuhan tutmadi tutmayacak kendisine iyilik yapsa yönetimle konusursa belki kiralik gönderirler alicida olmaz tahminim bilmiyorum neden ama batuhan bence cok yeteneksiz bir oyuncu ersun sans vermedi olabilir dedik rizada vermedi iki kupa macinda oynadi erzurumspor maclarinda oynadi fakat batuhani izliyelim derken rakip takim erzurumda eski oyuncumuz abdulkdir özdemir daha cok göze batmisti ayni mevki oyunculari batuhanin artilarini eksilerini biri yorumlasada anlasam neden begenildigini ?? sirf trabzonlu diye iyi insandir kesin bunda süphem yok fakat iyi insan olmakla bu isler olmuyor ......yetenek ayri birseydir benim gözümde oynadigi sans verildigi maclarda sahada görülmüyor ... bizde eskiden soner vardi sahada gezinirde cicek toplardi hic görünmüyordu bu ikili bir takimda olsa direk ptt ligini boylar ......urfaspor macerasi vardi neden hic bir takim talip olmadi , madem bu kadar iyi bir oyuncu .....uzun yillar bende futbol oynadim profesionell oyuncu olamadim fakat amatörlerde de oynasam yedekligi asla kabul etmezdim böyle bir durum olaydi kendim gider yönetimime bildirirdim beni kiralayin diye .....

burada belirtmek istedigim 24 yasinda batuhan artaslan neden genc oyuncu yerine koyuluyor ?? daha kaliteli genclerimiz varken neden bu israr ??
    cafer tosun var al kadroya caferde sabir et 18 yasinda ...

yeni bir düzene girdik yeni bir heycan yeni hoca yeni baskan artik revizyon yapmanin vakti gelmistir umarim yakin zamanda ..hüseyin türkmen batuhan artaslani gönderirler baska genclere sans verirler ...ünal hocanin sistemi suan önemli degil önemli olan kalitesizleri göndermek olmali ilk bastan ona göre sistemini belirlersin
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Batuhan'ı Cafer'i bilmem ama 20'li yaşlarının başlarında yerli stoper intihardan başka bir şey değil. Ülkede şimdiye kadar kaç tane eli ayağı düzgün stoper yetişmiş ki bi de üstüne gencini oynatacağız. Kadroda tutmak dahi israf.

Ha şimdiki 10-12 yaşındaki gençlerin başına işinin ehli adamları getirir, a'dan z'ye stoper eğitimini aldırısan 10 yıl sonrasına bakarız ama şimdilik hikaye.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://www.61saat.com/futbol/trabzo...a-h546548.html

Beşiktaş'ın 2,5 milyona aldığı Medel'e 5 milyon vermişiz, demek ki o zamanlarda yapılan haberler doğruymuş. Kucka, Burak ve Sosa transferlerinde paralar kimin cebine girdi acaba? Herkesin normal karşıladığı bu ücretlere anormal demek futbolu bilmemekle eşdeğerdi.

TS göz göre göre zarara uğratılmış, Giuliano'ya bile 10 milyon Euro teklif verilmiş.

Sahi o Giuliano davasına ne oldu? Ekici transferinden karlı çıkacakken tazminat vermek durumunda kaldık, üstüne Fener'den bonservis alacağımız halde alamadık, yanlış hatırlamıyorsam 1,5 milyon Euro idi. Üstüne BJK Olcay kazığını çaktı bize. Maç başılarla yıllık maliyeti 2 milyon euro bize Olcay'ın. Maks 500 bin Euro yıllık alacak futbolcuya 4 katını veriyoruz.

Haberi detaylı okuyun, Usta her türlü usulsüzlük yapmış. Adam kafasına göre istediğiyle sözleşme imzalamış. Resmen TS'ye ihanettir bu. Ne zaman dava açılıp hesap sorulacak acaba?

Haberi tamamını okuyunca Ekici'ye 3 milyon Euro teklif edildiğini de gördüm. Adam FOM adlı şirket ile(kendi şirketi büyük ihtimal) 5 yıllık sponsorluk imzalamış giderayak. Kulübün kasasında para olsa onları alıp kaçacak demek ki. Birkaç ay öncesine kadar bu adam başkan olarak kalsın deniyordu hala...

Bu arada bu sözleşme maddelerini okuyunca her şey daha net anlaşılıyor. Tüm yetkileri kendine almış, başka bir şirketle sözleşme imzalayıp parayı kendine alacak, tüm hakları o şirkete devretmiş, bunu da başkan olarak imzalamış yönetim kuruluna getirmeden. Sahtekarlığa bak ya.

Kulübü uğrattığı zarar 100 milyon TL'den de fazladır bu adamın. İnşallah söke söke alınır tüm bu paralar.
    Konu TSemih61 tarafından (01.06.2018 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İbra edenlerin mallığı . Etmeselermiş. Şimdi öyle yapmış böyle yapmış der dururlar. Lafta kalır anca

Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.com.tr/fer...spieler/151582

İstatistiklere bak hey MaşAllah

Suk 2m€ ya Troyes'e transfer olmuş
    Konu Yıldıray Emanet tarafından (01.06.2018 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir.

mehdiks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

willareal almış

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Usta'yı ölümüne savunan bir arkadaş vardı, nerede kendisi?
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

mehdiks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kucka nin mac ozetine baktimda Hollanda ya karsi fena oynamamis. Direkten donen topu var. Ve tatil zamani olmasina ragmen diri duruyordu.
    bende izledim çok iyi oynadı. Hubocanda iyiydi. hubo niye alınmadı anlamıyorum. iyi bir pazarlıkla 1 milyona bonservisi alınabilir yıllık ücreti de düşürebilirdi . aynı şekilde uğurla niye sözleşme yenilenmedi . bu iki karara anlam veremiyorum. yumluyuumu alacaz napacaz. bu kararların mantıklı olabilmesi için yerlerine daha iyilerini alacak olmamız lazım.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mehdiks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende izledim çok iyi oynadı. Hubocanda iyiydi. hubo niye alınmadı anlamıyorum. iyi bir pazarlıkla 1 milyona bonservisi alınabilir yıllık ücreti de düşürebilirdi . aynı şekilde uğurla niye sözleşme yenilenmedi . bu iki karara anlam veremiyorum. yumluyuumu alacaz napacaz. bu kararların mantıklı olabilmesi için yerlerine daha iyilerini alacak olmamız lazım.
    Ugur buyuk hata akbasdan dusuk ucrete oynuyordu 1.750 garanti 17bin mac basiydi yanilmiyorsam cok arariz basaksehirle gorusuyormus..

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şu yazıyı bi okuyun.vallahi artık midem kaldırmıyor.kulübün niye bu hallerde olduğunun cevabı.sadri sener de dahil son yıllarda bu kulübün başına gerçek trabzonspor aşığı bir tane adam gibi delikanlı mert başkan gelmedi.kime güvensek kime inansak altından hep bir menfaat pislik çıktı.

https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-da-kiliclar-cekildi-agaoglu-ndan-usta-ya-h546548.html

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kucka iyi mi oynadı? 3 dakikalık özette 3 tane şutunu gören iyi oynadı diyor. Twitter'da da paylaşmışlar hemen Kucka süperdi filan diye. Hey Allahım ya bu taraftarla cidden Trabzonspor'un işi zor. 30 dakika izledim ilk yarıda top ayağına değmedi yavaş tempoda yürüdü sadece.

Kalsın diye algı yaratıp durmayın, yakışıklı Milan görmüş şişko topçu oynayınca takımınızda ne geçecek elinize cidden yani merak ediyorum, niye bu zorla övme çabası. Neyin psikolojisi bu, çıkın artık şu eziklik sendromundan ya.

Şimdi baktım 63. dakikada da oyundan çıkmış. İkinci yarı 18 dakikada kariyerinin topunu oynamadıysa eğer rezalet idi Hollanda maçında. Dombili herif yavaş tempoda antrenman yapıyordu sanki. Futbolda PR bu kadar basit işte, bir tane topun direkten döndü mü süper oynadı oluyor Topu topu 3 tane şut çekti onun haricinde 10 kere dokunmamıştır topa. Bu adamlardan TS'ye hayır gelmedi gelmeyecek, Marcelinho'dan beri böyle, kabul edin bunu.
    Konu TSemih61 tarafından (01.06.2018 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir sistemimiz olmadığı için
    İşte bizde sistem de olamaz

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

o ünlü taahütname

madde 3.1 i ben olsam kabul ederdim
    Konu selcuk tarafından (01.06.2018 Saat 16:43 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Trabzon

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ugur buyuk hata akbasdan dusuk ucrete oynuyordu 1.750 garanti 17bin mac basiydi yanilmiyorsam cok arariz basaksehirle gorusuyormus..
    1.3 milyon Euro istiyordu.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

M.Usta ne düzenbaz adammış sözde Burak Sosa Kucka için 13 milyon euro diyordu neredeyse takımın yarısını eklemiş adam
    Burak Sosa Kucka içinde 5 milyon euro diyor.
    Yahu sen ne yalancı adamışsın ya.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    M.Usta ne düzenbaz adammış sözde Burak Sosa Kucka için 13 milyon euro diyordu neredeyse takımın yarısını eklemiş adam
    birçoğumuzu gözünün içine baka baka kandırmış bunlar bizi.ne sahtekar adamlarmış. seçtiğimiz başkanlara bak çay demle...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3ü icin 10 diyor, sonra bunu 13 e cikardigini baskan bizzat demisti

bence 1. teklif son derece makul olurdu bizim icin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ankara

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batuhan'ı Cafer'i bilmem ama 20'li yaşlarının başlarında yerli stoper intihardan başka bir şey değil. Ülkede şimdiye kadar kaç tane eli ayağı düzgün stoper yetişmiş ki bi de üstüne gencini oynatacağız. Kadroda tutmak dahi israf.

Ha şimdiki 10-12 yaşındaki gençlerin başına işinin ehli adamları getirir, a'dan z'ye stoper eğitimini aldırısan 10 yıl sonrasına bakarız ama şimdilik hikaye.
    Ben böyle düşünmüyorum. Birileri şans vermiş ki futbolcu yetişiyor. Biz de şans vermeliyiz
    Konu serdaracıl tarafından (01.06.2018 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

15 milyon € verip halı saha da mı oynatacak adamları

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)