Sayfa 3300 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2300 2800 3200 3250 3290 3298 3299 3300 3301 3302 3310 3350 3400 3800 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 82,476 ile 82,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alı Sowe diye bir oyuncunun ismi gecmiş.
    Verona nın oyuncusu ancak gecen sene kiralık oynamıs.Tanıyan varmıdır?
    Bana gore boyle süpriz isimler alacaklar.
    nasıldır bilmiyorum ama bizim transfer stratejimiz kesinlikle bu tarz oyuncular üzerine kurulmalı . çok geç kalınmış bir hareket .
    bu oyuncu özelinde de takımında o kadar gol atmış bir adamı da 200-300 bin eurolara hiç bir takım da bırakmaz gibime geliyor.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıldır bilmiyorum ama bizim transfer stratejimiz kesinlikle bu tarz oyuncular üzerine kurulmalı . çok geç kalınmış bir hareket .
    bu oyuncu özelinde de takımında o kadar gol atmış bir adamı da 200-300 bin eurolara hiç bir takım da bırakmaz gibime geliyor.
    Chievo her sezon bir takıma kiralamış. Sözleşmesi haziranda bitiyor olarak görünüyor.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

oyuncu tercih etmem afrikali ,italyada alt liglerde basarili olmadi, bu sezon gücsüz arnavut liginde baya gol atti, fizik olarak daha yapili biri lazim, 24 yasina girecek.risk alinacak bu sezon, ama bu oyuncu icin degil.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Balili'den farkı yok
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Osmanlıspordan uc oyuncu icin takas belki bir miktar paraya zorlarım.

umar,musa cagıran,umut nayır

musa transferi bana selcuk transferini hatırlatıyor.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

her sene avusturyadan 1-2 isim yazarim

bu sene sirada ercan kara

buranin 3. liginde santrfor

dün iftar sonrasi bir caya ciktik, tesadüfen ercan ve babasi da mekandaydi, hemen pesimizden tanju kayhan ve sanirim beraberinde istanbulsporlu bir heyet...

gectigimiz haftada almanya 2. bundesligadan kisiler gelmisti vs...

viyanadan cikan bu genci parlamadan tanitmis olayim dedim

ercan samsunlu

22 yasinda

cocukken gs liydi

altyapisi akademi dönemi öncesi avusturyanin önemli altyapilarindan sayilan slovan hac´dan. burdan cikmis bir ümit korkmazi tanirsiniz. akademi kurmak icin maddiyata sahip olmadiklari icin yok olmak üzeri olan bi yer. zamaninda antonin panenka gibi adamlarin top kosturdugu kulüptü...
    Konu selcuk tarafından (25.05.2018 Saat 10:08 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Trabzon

Genel hatlarıyla aklımdaki kadro yapılanması;

23 ila 25 kişilik bir kadro ve bu kadronun içinde maksimum 4-5 tane 30 yaş üstü oyuncu ile alt yapı,gurbetciler,süper lig ve birinci lig den toplam 7-8 tane 21 yaş altı oyuncu diğer 12-13 kişilik kemik kadro orta yaş grubundan.

Ndoye ve Uğur ile sözleşme imzalanmıycaksa o zaman iki stoper iki forvet kesin gerekecek aklımdaki 4 transfer şimdi minumum 6 oldu.

Başkanımızın borçları projeler,sponsorlar,lig ve forma gelirleri gibi unsurlar ile uzun vade de kapatmalıdır.Kadro ile ilgili yapılanmalar futbolcu satış gelirlerine göre sattığın kadar al mantığıyla yapılmalı.10-15 yıl bu düzen devam etmeli, böylece hem borcu makul seviyelere indiririz hemde kadronun içindeki değerleri doğru zamanda sat-al planıyla kadroyu sürekli güncelleyip nokta atışları ile kaliteyi yükselterek yarışın içinde olabiliriz.

Okay konusuna değinirsek sezon başı eksiklerini doğru saptayıp üzerine gidince kendisini bir seviye yukarıya çıkardı.Milli takımda da yerini sağlamlaştırmaya başladığı bu dönemde bir iki yıl içinde değeri bir, iki kat daha artacaktır.Yeri doldurulamaz bir oyuncu diyemem ama ucuza gitmesine üzülürüm.

Bundan sonraki transfer politikamız başarıya aç, yıldız değil,yıldız adayı oyuncular olmalı,Özellikle eksik mevkiler iyi saptanmalı,oyun görüşü ve pas yüzdesi yüksek oyuncular tercih edilmeli bu özellikleri taşıyan oyuncular takım olma sürecini kısaltacaktır.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osmanlıspordan uc oyuncu icin takas belki bir miktar paraya zorlarım.

umar,musa cagıran,umut nayır

musa transferi bana selcuk transferini hatırlatıyor.
    Musa Çağıranı kaçırmamalıyız Kucka belli ki satılacak oyunun sıkıştığı bölümlerde uzaktan zımbalayan adama ihtiyacımız var.

Nereden
    İstanbul

kucka sosa burak gitmesi lazım.
    burak iş yaptı ama yaşı ve sakatlığı bir yana abdulkadir ve yusuf yazıcı her topta onu arıyor.
    bu gelişimlerini ve performanslarını olumsuz etkiliyor.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elde Hasan Batuhan ve kurtulmak istediğimiz Aytaç var. Musa'yı ne yapacağız ? Adamın zayıf noktası paslar. Orta saha odun ayak doldu, hepsi defansif. Colman gitti gideli merkezde pas yapacak top tutacak adam yok, 2 tane başkan sayısız teknik direktör geldi geçti herkes mi futbol cahili olur yaw ? Günümüz futbolunda fizik mücadele 2. planda, bize ayaklarında beyin olan adamlar lazım top saklayan topu iyi kullanan oyuncu değerlidir. Topu ayağına dolandıran pas özürlü odun ayaklarla rakibin Sivas, Kayseri olur 8. liğe oynarsın.

Şenol Güneş merkezi hep top saklayan, maestro özellikli oyunculardan kuruyor oyuna hükmediyor. Abdullah Avcı da onu taklit etmeye çalışıyor o da topun değerini bilen oyuncuları tercih ediyor. Bize bakıyorum, nerede odun ayak nerede palyaço tipi oyuncu varsa itinayla bulup getiriyoruz. Niye ? Çünkü başkanından hocasına futbolu bilmiyorlar. Yıllardır sistemimiz bile yok doğaçlama futbol oynuyoruz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bonservisi Chievo'da, bu sene skanderbeu'da kiralıktı. Arnavutluk ligi baya gol atmış ama işte lig vasat. Yalnız bu sene Skanderbeu'nun Avrupa Ligi'ndeki maç özetlerini izledim (Youtube'da Tivibuspor'da var) çok güçlü bir oyuncu ve fiziğine rağmen kesinlikle hantal değil. Bitiriciliği tabi ki en alt sınır olan Damdoy'dan iyi, Rodallega ayarında. Bir Burak değil son vuruş konusunda...

Stil olarak Osmanlıspor'un aldığı daha sonra kiraya verdiler Benevento'ya sanırım, Cheick Diabateye benziyor. Hatta onun daha hızlı olanı. Ceza sahası golcüsü gibi geldi bana izlediğim videolardan. Sırtı dönük oynar, güçlü, havadan yerden ortalara bir şekilde dokunur ama oyunu rakip alana yıkmadık mı pek etkili olamaz. Özellikle Arnavut Ligi'ndeki maçların özetine baktım karlı, yağmurlu havalarda bile gücünü koruyor, enteresan goller atmış..

Chievo'da da bir sene sözleşmesi kaldı bitiyor ama 200-300 bin € kesinlikle eder diye düşünüyorum, yıllık da 400-500 bin € alsa 3 yıllık maaşı+bonservisi Damdoy'un bi senelik maaşından az, bence doğru hamle olur..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

OptaCan‏Onaylanmış hesap @OptaCan7 dk.7 dakika önceDaha fazla
    1 - Süper Lig'in 2017/18 sezonunda en fazla net gol pozisyonuna giren takımlar:@Trabzonspor 108 @Besiktas 106 @GalatasaraySK 95 @Fenerbahce 95. Fırtına.

OptaCan‏Onaylanmış hesap @OptaCan1 hr1 hour agoDaha fazla
    1 - Süper Lig'in 2017/18 sezonunda rakiplerine en az net gol pozisyonu veren takımlar:@Besiktas 43@ibfk2014 48@Fenerbahce 53@Trabzonspor 55. Sağlam.

Konu Ozan Yılmaz tarafından (25.05.2018 Saat 15:30 ) değiştirilmiştir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elde Hasan Batuhan ve kurtulmak istediğimiz Aytaç var. Musa'yı ne yapacağız ? Adamın zayıf noktası paslar. Orta saha odun ayak doldu, hepsi defansif. Colman gitti gideli merkezde pas yapacak top tutacak adam yok, 2 tane başkan sayısız teknik direktör geldi geçti herkes mi futbol cahili olur yaw ? Günümüz futbolunda fizik mücadele 2. planda, bize ayaklarında beyin olan adamlar lazım top saklayan topu iyi kullanan oyuncu değerlidir. Topu ayağına dolandıran pas özürlü odun ayaklarla rakibin Sivas, Kayseri olur 8. liğe oynarsın.

Şenol Güneş merkezi hep top saklayan, maestro özellikli oyunculardan kuruyor oyuna hükmediyor. Abdullah Avcı da onu taklit etmeye çalışıyor o da topun değerini bilen oyuncuları tercih ediyor. Bize bakıyorum, nerede odun ayak nerede palyaço tipi oyuncu varsa itinayla bulup getiriyoruz. Niye ? Çünkü başkanından hocasına futbolu bilmiyorlar. Yıllardır sistemimiz bile yok doğaçlama futbol oynuyoruz.
    Bu takımın en büyük eksiği ortasahada pasör bir futbolcusunun olmamasıdır. Arkadaşın yazısına tamamiyle katılıyorum, güzel bir konuya değinmiş.
    Konu Arif Timurcioğlu tarafından (25.05.2018 Saat 14:30 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yine en işlek zamanlar

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hoca bence büyük ihtimal samet aybaba olacak..yazın bir kenara

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    İstanbul

Avrupalı veya Latin forvetten yanayım... Bitircilik konusunda siyahi forvetlerin önünde oluyorlar.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gitmesi değil, bahsi geçen rakama gitmesi sorun. Sözleşmesi uzatılıp rakam yukarı çekilmeli. Sen kulüp olarak eşek olursan gidiyorum der gider tabi. 3 yıl bu adama yatırım yapmışsın, neden daha fazla almak varken azını alasın? Yaşı geçiyor desen o da değil, en kötü devre arası satılır, nedir yani?

aslında kesinlikle katılıyorum..ama balon sözlerin aklıma geliyor(Yusuf için)..bu adamda balon olsaydı hiç değeri olmayacaktı..

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne guzel,butun acemiliklerine,hatalarına biz katlanalım ama en ihtiyaç duydugumuz anda çekip,gitsinler.
    Böyle futbolun da futbolcunun da taa cehenneme kadar yolu var.
    İnsan nezaketen de olsa,yalancıktan da olsa takımımda mutluyum der yani.

Barış denen soytarının da işi gucu yok,takımın futblcusunu pazarlıyor,hep mi aklı kıtlar bizi bulur.
    ama biz altyapıdan çıkmış bizi satmayacak 3 kuruş alan oyuncumuza tahammül edemiyoruz..hatta yeri gelince satıyoruz..
    tribünden tepkiler..hemen satalım yorumları falan..
    oyuncularda menfaati gereği bizi satıyor..

vefasız ve delikanlı olmayan bir camia olma yolunda hızla ilerliyoruz..
    sözümüzün bir değeri yok çünkü yalan söylüyoruz..
    ne küçük takımlarda yıldızı parlayan futbolcular..sırf kulüp çıkarları için sözleşme yapıp sonra transferini yaptı..
    bizde ise menfaat önplanda..

selçukinanın iki gün önceki röportajını izliyorum çıldırıyorum..gs git desin giderim kal desin kalırım diyor kapı köpeği gibi..
    bizde ise sadece bizi kullanıyor..

biz Yazıcılara tahammül etmemeye devam edlim..elin uşağı bizi kullanmaya devam etsin..böyle iyi..

barış gibi soytarılar Okay transfer olunca sevinir..
    zeki uzndrukan var fotomaç bizde birçocuk parlayınca hemen derki..istanbul takımlarında oynaması için daha erken..

adilik..şeresfzlik işte bunlara gereken tepki verilmeyince truavalar bizi içten yıkar..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her sene avusturyadan 1-2 isim yazarim

bu sene sirada ercan kara

buranin 3. liginde santrfor

dün iftar sonrasi bir caya ciktik, tesadüfen ercan ve babasi da mekandaydi, hemen pesimizden tanju kayhan ve sanirim beraberinde istanbulsporlu bir heyet...

gectigimiz haftada almanya 2. bundesligadan kisiler gelmisti vs...

viyanadan cikan bu genci parlamadan tanitmis olayim dedim

ercan samsunlu

22 yasinda

cocukken gs liydi

altyapisi akademi dönemi öncesi avusturyanin önemli altyapilarindan sayilan slovan hac´dan. burdan cikmis bir ümit korkmazi tanirsiniz. akademi kurmak icin maddiyata sahip olmadiklari icin yok olmak üzeri olan bi yer. zamaninda antonin panenka gibi adamlarin top kosturdugu kulüptü...
    22 yaş biraz geç değil mi parlamak için. Avusturya 3. ligi için de özellikle.

Geçmişini bilmediğim için de soruyorum.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonspor Yönetimi, Burak Yılmaz’ın gitme ihtimaline karşın forvet arayışlarına hız verdi. Gazete Habertürk'ten Haluk Ayyıldız'ın haberine göre, Shakhtar Donetsk’te müthiş bir performans sergileyen ve bonservisi elinde bulunan Arjantinli forvet Facundo Ferreyra ile temasa geçildiği ve prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi. İmza parası isteyen 27 yaşındaki oyuncunun menajeriyle görüşmeler sürüyor. Ferreyra, bu sezon 42 maçta forma giyerken, 29 gol ve 1 asistlik performans ortaya koydu.
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bayraktaroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor Yönetimi, Burak Yılmaz’ın gitme ihtimaline karşın forvet arayışlarına hız verdi. Gazete Habertürk'ten Haluk Ayyıldız'ın haberine göre, Shakhtar Donetsk’te müthiş bir performans sergileyen ve bonservisi elinde bulunan Arjantinli forvet Facundo Ferreyra ile temasa geçildiği ve prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi. İmza parası isteyen 27 yaşındaki oyuncunun menajeriyle görüşmeler sürüyor. Ferreyra, bu sezon 42 maçta forma giyerken, 29 gol ve 1 asistlik performans ortaya koydu.
    Beleşçi beşiktaşın salyaları akıyor şuan

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

''Shakhtar Donetsk’te müthiş bir performans sergileyen'' birini alma gibi bir ihtimalimizin olduğunu düşünmüyorum. haluk ayyıldızın doğru haberine de rastlamadım zaten.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bayraktaroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllık 3 milyon euro istiyormus ayrıca 2 milyon euroda imza parası istiyormus biz alamayız alırsa bjk yada fener alır

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Golcüsü Demba Ba'nın takımdan ayrılmasının ardından forvet arayışlarına başlayan Göztepe, Trabzonspor'la yol ayrımına gelen Rodallega'yla söz kesti.

Kolombiyalı forvetin ailesini haftalar önce İzmir'e taşıdığı ve transferin en kısa sürede resmiyet kazanacağı bildirildi. Ekonomik olarak zor bir dönem geçiren Trabzonspor'un 2019 yılına kadar mukavelesi olan Rodallega'yı elde çıkarmak istediği, bu yüzden Göztepe'nin transferde zorluk yaşamayacağı dile getirildi.
    Beinsport

Feda diye diye herkesi beleş göndercez gibi
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Murat Engin Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22 yaş biraz geç değil mi parlamak için. Avusturya 3. ligi için de özellikle.

Geçmişini bilmediğim için de soruyorum.
    santrforlarda normal

turgay bahadirda ayniydi

bugünki santrfor süperstarlara bakarsak

vardy, burak, drogba, costa, vs

hep gec patlamis oyuncular

bunlar yinede erken yasda yetenegini belli etti diyorsan bu cocukta erken yasta avusturyanin 2. büyük takimina transfer olmustu (austria wien), sonra durakladi....

zaten 8-9 teklif varmis, cocuk almanyanin 2. bundesliga takimlarinin tekliflerini önemsiyor...

ben daha önce avusturya bundesligasini önerdim, almanya 2. bundesliga simdilik cok büyük bir adim olabilir bence...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalinoğlu, Sosa'nın transferinde yapılan sözleşme gereği İtalya'nın Milan kulübüyle hazırlık maçı yapacaklarını söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hacısalihoğlu, "Sosa'nın transferinde yapılan sözleşme de Türkiye'de bir maç yapılması konuşulmuş. Bu yapılacak olan maç sonucu Milan kulübüne 1 Milyon Euro ödeme yapılacak. Şayet maç yapılmazsa yine 1 milyon Euro ödeme yapılacak. Milan ile İstanbul'da bir hazırlık maçı oynayıp, taraftarlarımızla Olimpiyat Stadyumunda buluşma onları mutlu etmek hem de bu sözleşmenin gereğini yerine getirmeyi düşünüyoruz. Planlanmış bir tarih yok ama sezon başlamadan bunu yapmayı planlıyoruz" ifadelerini kullandı.

O zamana kadar iyi bir yapılanmaya gitsinler maçı izlemeye gidelim. Sosa takımda yokken Sosa için hazırlık maçı yapacağız

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)