Sayfa 3298 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2298 2798 3198 3248 3288 3296 3297 3298 3299 3300 3308 3348 3398 3798 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 82,426 ile 82,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener i aptal ettiğini sakatlanıp çıkınasa maçın seyrinin değiştiğinide bir göz önünde bulundur. Sen bu yorumu yaparken hiç mi Burak yokken alınan santraforlara harcanan paralara ve atılamayan gollere bakmadın. 3 milyondan kaçalım derken adam gibi santrafor bulacaz diye 20 lik oluruz yine. Adam atıyor işte, bu gitsin çok maliyetli kampanyası nerden çıktı
    oynadigi ikinci fener macinda niye macin seyrini degistirmedide berabere bitti.kacirdigi pozisyon hala hafizalarda..bos bos seylerle adami savunmayin.gecen sene burak yokkende avrupaya gidemedik varkende gidemedik.gecen sene 51 bu sene 55 puan aldik..yani forvetteburak'in oynamasinin kimseye bir faydasi olmadi..

gecen senede ligin ortasnda havlu atmistik bu senede..ee burak'in kendini tatmin etmesi disinda takima faydasi ne oldu?33 yasinda top kontrolu nedir bilmeyen,istedigi maca cikan istemedigi maca cikmayan,mac boyunca mucadele etmeyip mal degnegi gibi ileride bekleyen,kazma olmasina ragmen her topu kendisine isteyen verilmeyince takim arkadaslarina kufreden,bu yasina kadar ofsaytin ne oldugunu ogrenemeyen,hocayi yonetimi iplemeyen,genc topculara kotu ornek olan,taraftari bolen, yeri geldiginde basaksehir cincon maclarini satan,en sonunda sanki maasi kalacakmis gibi kulube ihtarname gonderen bir istanbul yalamasina 3.5 milyon euro maasi niye verelim.tek basina sampiyon mu yapiyor.burak yalakaligi artik mide bulandirici seviyeye geldi..

burak 23 gol atacagina rodallega 15 gol atsin takima daha fazla fayda verir.en azindan kendini herseyden ustun goren egosu tavan bir istanbul yalamasina boyun egmeyiz..hos butun takim burak'a calistigi gibi roda'ya calissin butun penaltilari o atsin o da en az 20 gol atar ve kaprislerinide cekmeyiz..
    burak'in cok gol atmasimi takimin hedefsiz kalmamasimi?burak oldugu surece bu takim gun yuzu gormez.adamla en son basarili oldugumuz sezon 2011 sezonu.onun disindaki sezonlarda cok gol atmasina ragmen takimin bir baltaya sap olamamasi tesaduf degil..

herseyi gectim zamaninda tum trabzonspor'u istanbula satan bu istanbul yalamasina olan bu sevgi nedir.bir durusunuz olsun.karakter olmadiktan sonra bu sahtekar 100 gol atsa ne yazar.
    Konu tristram tarafından (24.05.2018 Saat 11:45 ) değiştirilmiştir.

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Filip Novak (Çek Milli Oyuncusu), Okay Yokuslu (Yurt Disina gidecektir), Ogenyi Onazi (Dünya Kupasinda Performansi iyi olursa satilir), Juraj Kucka (Italya da Piyasasi var), Jose Sosa (Istanbul, Italya ve Arjantin Pazarlari potansiyel Alicilarla dolu), Matus Bero, Fabian Castillo (Kafasinda bitirmis artik bizi), Burak Yilmaz (Maddi acidan kalmasi imkansiz), Hugo Rodallega (Oynayacagi Takima gider, tahminen Türkiye Liginde kalir)... Bu Isimlerin satilacagini düsünüyorum...

Tomas Hubocan, Jan Durica, Ugur Demirok ve Dame N‘ Doye nin zaten Kontratlari sona erecek yeni Sezona kadar... Umarim hiç biriyle uzatilmaz ve bu Kontrati biten Isimlerin yani sira Esteban Alvarado, Mustafa Akbas, Olcay Sahan ve Luis Ibanez gibi Isimlerde yollanir...

Hazir Umar, Musa Çagiran ve Pinto gibi Oyunculari bedava alma Firsatimiz varken elimizi çabuk tutmaliyiz... Yaratilan maddi kaynagin bir kismi ile akilli transferlerde yapabilirsek harika olur... Öncelik bosa çikan iyi Oyunculara verilmeli...

En basit örnek bosa çikan Pinto ve Novak Ikilisi... Novak Çek Milli Sol Bek ve satmak istesek Alici bulabiliriz... Performans olarak Pinto bence kendisini aratmaz ve Ligimizi daha yakindan taniyor... Ayrica Kaynak yaratmis oluruz...
    Konu Emirhan Çorumlu tarafından (24.05.2018 Saat 12:35 ) değiştirilmiştir.
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak çok fazla eleştiriliyor.
    Bu sezon O olmasaydı küme mücadelesi verirdik. Bunu nasıl göremiyorlar.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Burak Aytaç İbanez Damdoy Olcay keşke şu 4 ünü bizden alıp 2 sini verseler. Üstüne biraz para da verebilirdik
    O ikili icin bizden Rodallega, Castillo, Matus Bero, Novak 4lüsünü fln ister Kasimpasa... Millet salak mi kendi yildizlarini verip bizim çöplere tamam desin...
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okayla acil sozlesme yenilenmeli 6 ay daha oynatip devre arasi piyasa kizismisken avrupaya satmak en dogrusu olur 15den asagi avrupaya gondermek akil isi degil italya ispanya ligi icin bicilmis kaftan adam.

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diagne Trabzonspor formasiyla story atmış

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Bursa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okayla acil sozlesme yenilenmeli 6 ay daha oynatip devre arasi piyasa kizismisken avrupaya satmak en dogrusu olur 15den asagi avrupaya gondermek akil isi degil italya ispanya ligi icin bicilmis kaftan adam.
    Okay'ın Barış dombilisi ile kurtajına bakılırsa kafada biz bitmişiz,adam ben Trabzonspor'un sözleşmeli topçusuyum ve takımımda mutluyum bile diyememiş.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimin becerisini gösterecek konulardan biri olacak. Sözleşmedeki bedelle satılırsa önemli bir eksi olur benim için.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimin becerisini gösterecek konulardan biri olacak. Sözleşmedeki bedelle satılırsa önemli bir eksi olur benim için.

Hocam neyin becerisi Allah aşkına şuanki yönetime nasıl eksi yazabiliyorsunuz bunun için M.Usta yönetimi zamanında koyulmuş bir madde adam gitmek istiyorum dedikten sonra gider kaldıki kulüp küçülmeye gidicek hangi hedeflerini anlatıpta ikna edebilirsin Okay'ı, bende kalmasını isterim keşke kalsa ama gidersede şuanki yönetimi suçlayacak bir durum göremiyorum tam tersi kalırsa yönetime artı yazılır.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seneye ne olacağı belli olmayan takımda Okay kalır mı sizce fırsat varken alır voltasını

Nereden
    İstanbul

Alıntı Harvelli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam neyin becerisi Allah aşkına şuanki yönetime nasıl eksi yazabiliyorsunuz bunun için M.Usta yönetimi zamanında koyulmuş bir madde adam gitmek istiyorum dedikten sonra gider kaldıki kulüp küçülmeye gidicek hangi hedeflerini anlatıpta ikna edebilirsin Okay'ı, bende kalmasını isterim keşke kalsa ama gidersede şuanki yönetimi suçlayacak bir durum göremiyorum tam tersi kalırsa yönetime artı yazılır.
    Gitmesi değil, bahsi geçen rakama gitmesi sorun. Sözleşmesi uzatılıp rakam yukarı çekilmeli. Sen kulüp olarak eşek olursan gidiyorum der gider tabi. 3 yıl bu adama yatırım yapmışsın, neden daha fazla almak varken azını alasın? Yaşı geçiyor desen o da değil, en kötü devre arası satılır, nedir yani?

Nereden
    Bursa

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seneye ne olacağı belli olmayan takımda Okay kalır mı sizce fırsat varken alır voltasını
    Ne guzel,butun acemiliklerine,hatalarına biz katlanalım ama en ihtiyaç duydugumuz anda çekip,gitsinler.
    Böyle futbolun da futbolcunun da taa cehenneme kadar yolu var.
    İnsan nezaketen de olsa,yalancıktan da olsa takımımda mutluyum der yani.

Barış denen soytarının da işi gucu yok,takımın futblcusunu pazarlıyor,hep mi aklı kıtlar bizi bulur.
    Konu sasone tarafından (24.05.2018 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kulüp burak sosa kucka haberleriyle ilgili bir açıklama yapmış . Son kısmında da bir kulübe sağlam bir msj verilmiş

Son günlerde basın yayın kuruluşlarında başta oyuncularımız Burak Yılmaz, Jose Ernesto Sosa ve Juraj Kucka olmak üzere diğer bazı futbolcularımızın da isimleri gündeme getirilerek takımdan gönderileceği veya ayrılacakları yönünde birtakım haberler yayınlanmaktadır. Bu tarz haberleri yapanlara öncelikle hatırlatmak isteriz ki bu futbolcular kulübümüzün sözleşmeli oyuncularıdır ve kamp kadromuzda yer alacaklardır. Haliyle oyuncularımıza ilişkin “gidiyor, gönderiliyor” şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Şunu da altını çizerek vurgulamak isteriz ki; Trabzonspor Kulübü bugüne kadar kadrosuna katmayı düşündüğü oyuncularla ilgili görüşmeleri muhatap kulüplerle sürdürmüştür. Bu davranışı ilke edinen kulübümüz aynı yaklaşımı oyuncularımıza talip olan kulüplerden de beklemektedir.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gitmesi değil, bahsi geçen rakama gitmesi sorun. Sözleşmesi uzatılıp rakam yukarı çekilmeli. Sen kulüp olarak eşek olursan gidiyorum der gider tabi. 3 yıl bu adama yatırım yapmışsın, neden daha fazla almak varken azını alasın? Yaşı geçiyor desen o da değil, en kötü devre arası satılır, nedir yani?
    Okay sözleşmemi uzatmıyorum ve ben gidiyorum dese ne yapabileceksin peki iş tamamen Okay'ın kendisinde bitiyor Ahmet Ağaoğlu bi röportajında kendiside söylemişti maddenin az olduğunu ve yanlış olduğunu zaten. Benim demek istediğim burda şuanki yönetimin yapabileceği bişey yok Okay belliki gitmeyi kafasına koymuş dünki konuşmasında gayet belli oluyor zaten.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Okay'ın açıklamalar ben giderim der gibi. Yurtiçi olmasında nereye giderse gitsin
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

o menejer varken başında okay zor kalır.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o menejer varken başında okay zor kalır.
    Trabzona gelirkende o vardi
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzona gelirkende o vardi
    o dönem trabzon bir basamaktı ,şimdi durum farklı , sıçrama yapmak için amaçlarına ulaştılar .

Nereden
    Amasya

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o dönem trabzon bir basamaktı ,şimdi durum farklı , sıçrama yapmak için amaçlarına ulaştılar .
    ne olursa olsun karari okay verecek

kendine ev almis, bütün ailesini Trabzona tasimis, kardesi bile altay degilde Trabzon altyapisinda oynayan okay

bu karar sadece bir basamak karari olmayacagina ben eminim

gidersede kabul ederim, kalirsa efsane olur.

cünkü seneye bir iddiasi olmayacak bir takimda kalacak

Ünal Karaman

mustafa08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Avrupa ya giderse cok fazla üzülmem ama TR de bir yere kesinlikle gitmesin
    Trabzonspor 1967

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okay'ı cok beğeniyorum
    Yeri doldurulur mu , doldurulur
    Ama onu takımda tutma mücadelesi yeni sezon öncesi Trabzonspor'un en önemli psikolojik savaşı
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Amasya

Alıntı mustafa08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa ya giderse cok fazla üzülmem ama TR de bir yere kesinlikle gitmesin
    Türkiyede onu alacak para kimsede yok

opsiyonu sadece yurt disi icin gecerli

bence endise edilecek bisey yok

ha basaksehir visca + 5 milyon verirse satmamak abtallik olur

Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Türkiyede onu alacak para kimsede yok

opsiyonu sadece yurt disi icin gecerli

bence endise edilecek bisey yok

ha basaksehir visca + 5 milyon verirse satmamak abtallik olur
    Sen Visca'yı beğenmezdin abi hayırdır

Nereden
    Amasya

Alıntı Harvelli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Visca'yı beğenmezdin abi hayırdır
    begenmiyorum halen

lakin artik o kadar ofansif oynayamayacagiz, o zamanda ise yarar

ben kararimi cogu zaman sempati degil, oyun yapisi hakkinda veririm

viscaya genis alan lazim, sirti dönük pas atmayacan, bloklar arasi sadece tek pas oyununda oyuna katacan

yoksa basarili olamaz

gelecek sezon ersun yanalla oldugu gibi hüya saldirmayacagiz, daha cok kontra atak oyunu bekliyorum
    beklentim olusursa visca is yapar

yine yanal, bosz gibi presci, saldirgan hoca gelecekse visca yine cöp olur

diyelim mra nin oyun yapisinda visca gol kralligina bile oynar

Ünal Karaman

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

begenmiyorum halen

lakin artik o kadar ofansif oynayamayacagiz, o zamanda ise yarar

ben kararimi cogu zaman sempati degil, oyun yapisi hakkinda veririm

viscaya genis alan lazim, sirti dönük pas atmayacan, bloklar arasi sadece tek pas oyununda oyuna katacan

yoksa basarili olamaz

gelecek sezon ersun yanalla oldugu gibi hüya saldirmayacagiz, daha cok kontra atak oyunu bekliyorum
    beklentim olusursa visca is yapar

yine yanal, bosz gibi presci, saldirgan hoca gelecekse visca yine cöp olur

diyelim mra nin oyun yapisinda visca gol kralligina bile oynar
    bence bizim boyle bir oyun yapısında oynamamız elzem.

Bunun icin oncelikle iyi bir teknik direktor gerekli.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)