Sayfa 3248 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2248 2748 3148 3198 3238 3246 3247 3248 3249 3250 3258 3298 3348 3748 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 81,176 ile 81,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

3 sene önce Milik ve Gudelj'i istediğimi hatırladım fotoyu görünce hey gidi

Oluru yüksek ve kaliteli transfer şu oyuncular olabilir:

Kamil Grosicki
    Abel Hernandez(bonservissiz)
    Nordin Amrabat

2'si kiralık biri bedava. Mesela Grosicki'yi kiralarsın, sağ tarafa da genç bir kanat forvet alırsın yetiştirme amaçlı tamamdır.

Büyük takımların genç oyuncularını kiralamak çok yarar sağlar. Futbola aç ve kariyer hedefi olan oyuncular çok var.

Ortasaha için eldeki tüm oyuncularımızdan iyi Badji var mesela. Cüzi bir miktara alınabilir veya kiralanabilir. Yanına da genç bir 8 numara. Önlerinde veya yanlarında 4-3-3'te Abdülkadir...

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim İstanbullulardan önemli bir farkımız var, dikkat edin ülkede genç futbolcu 2 maç oynasın hemen dikkat çekiyor ilgi oraya kayıyor değer kazanıyor. İşte bu noktada 4 büyükten biri olmamız ve İstanbul takımı olmamamız aslında akıllı bir yönetim tarzıyla avantaja çevrilebilir.

Süper Lig de kaç tane genç futbolcu oynuyor ? Bakın Cafer'de eğer Colman'ın yarısı kadar teknik ve oyun görüşü varsa o da parlayacak, ülkede iyice Ajax muamelesi görmeye başlayacağız. Alt yapıdan ilk 11'e 3 tane oyuncu yerleştirmek bu ülke şartlarında büyük olay. İstanbullular yapmaya kalksa yapamaz, mümkün değil. Biz sahaya 20 yaşında çöp bile koysak değer kazanır çünkü 4 büyükten biriyiz, takip ediliyoruz, marka olayı var. Ligler bizim alt yapı ürünleriyle dolu yaw çöp bile olsalar alıp oynatıyorlar. Bakın Cardozo sakatlanınca Beşir'i oynattık 3-5 tane gol attı ulusal medyada wonderkid ilan edildi, bizde devam etse ve şans versek belkide Yusuf gibi parlayacaktı.

İstediğimiz oyuncuyu çok rahat parlatırız, diğer takımlarda böyle bir şey yok, biz İstanbul takımı değiliz şehir avantajı ekonomik güç vs.. diyoruz ama hedefi doğru belirleyip sistemi güzelce kurarsak diğerlerinde olmayan avantajlar da bizde var...
    Bu nasıl bir Ezik psikolojisi ise anlam vermek mümkün değil. Muhammed Beşir'e kimse yıldız demedi. Aspor bir saçmaladı kupanın önemi için o kadar. Ne bir teklif geldi ne bir istikrar. Yusuf Abdülkadir'i bu sınıfa koymak biraz saçmalık olur.

Abdülkadir'in bu seviyelerde olma sebebi Hem Uefa'nın referansı hemde oynamış olduğu futbol. Yusuf'un ise bu seviyelerde olmasının sebebi yeteneğidir. İstikrarıdır.

Mertcan Çam falan bir sürü genç futbolcu oynattık. Bu işler Trabzonspor Fenerbahçe Başakşehir falan bakmaz. Futbolcu oynadığında kumaşını belli ediyor. Yumlu'dur falan hepsi bizim alt yapımızdan çıktı kimse yıldız adayı diye düşünmedi bile. Bugün Cafer'in Yıldız adayı olarak çıkması kumaşı ile alakalıdır Trabzonspor'da genç oynayacak olmasından dolayı değil. Eğer ki Cafer birkaç maç kötü oynasın ve ışık vermesin biter gider. Bu işler kesinlikle istikrara bakar. İstikrar varsa ve kalitesini görüyorsan oynatırsın, zaten gerçekten üst düzey topçu olma yolunda ilerler.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Malatyaspordan Azubuike ve Kasımpaşadan Trezegueti yatırım yapılabilecek oyuncular olarak görüyorum.Gelecekte kulübe önemli paralar kazandırabilirler.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bursa maçına bakıyorum da, Furkan Soyalp dikkatimi çekti. Takip eden var mı?

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir Ezik psikolojisi ise anlam vermek mümkün değil. Muhammed Beşir'e kimse yıldız demedi. Aspor bir saçmaladı kupanın önemi için o kadar. Ne bir teklif geldi ne bir istikrar. Yusuf Abdülkadir'i bu sınıfa koymak biraz saçmalık olur.

Abdülkadir'in bu seviyelerde olma sebebi Hem Uefa'nın referansı hemde oynamış olduğu futbol. Yusuf'un ise bu seviyelerde olmasının sebebi yeteneğidir. İstikrarıdır.

Mertcan Çam falan bir sürü genç futbolcu oynattık. Bu işler Trabzonspor Fenerbahçe Başakşehir falan bakmaz. Futbolcu oynadığında kumaşını belli ediyor. Yumlu'dur falan hepsi bizim alt yapımızdan çıktı kimse yıldız adayı diye düşünmedi bile. Bugün Cafer'in Yıldız adayı olarak çıkması kumaşı ile alakalıdır Trabzonspor'da genç oynayacak olmasından dolayı değil. Eğer ki Cafer birkaç maç kötü oynasın ve ışık vermesin biter gider. Bu işler kesinlikle istikrara bakar. İstikrar varsa ve kalitesini görüyorsan oynatırsın, zaten gerçekten üst düzey topçu olma yolunda ilerler.
    Yusuf Samsun'a gidecekken Sadi Tekelioğlu engellemiş, kendisi söyledi. Ekici olayından sonra şans buluyor Bursa maçına çıkıyor devamı geliyor. Yusuf eğer Beşir gibi Samsun'a Urfa'ya gitse ne olurdu ?

Kulübede 10 milyon TL kazanan Ndoye yerine 150-200 binlik Beşir otursun diyorum. Takımın 3. forvetinin 10 milyon TL kazanıp kulübede oturmasından memnun musun ? Yılda 3.5 milyon TL kazanan Esteban yerine 200 binlik Uğurcan kulübede otursun diyorum. Çok mu zenginiz kulübede milyonluk adamlar oturtuyoruz ? Olmuyor işte para yok, ilk 11'in iskeletini kur, kulübende 2-3 tane tecrübeli isim olsun gerisi ucuz gençlerden oluşsun. Yaw 20 milyonluk Sosa'yı kaç maç kulübede oturttuk, borç aldı başını gidiyor yanlış giden şeyler var demek ki gittiğimiz yol yol değil biraz olayın ciddiyetinin farkına varmalıyız.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa maçına bakıyorum da, Furkan Soyalp dikkatimi çekti. Takip eden var mı?
    begeniyorum ben de, fenâ usak degil, fakirin Tolgay'i
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Orkan bize attigi golden beri izliyorum.

Ilk 11'e monte edilse buyuk topcu olacak.

Bjk ile gorusulmeli
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    begeniyorum ben de, fenâ usak degil, fakirin Tolgay'i
    Aslında hücum oyuncusu sanki ama mevkisi dolu olduğu için geride oynuyor gibi. Tekniği var.

Nereden
    Fransa

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında hücum oyuncusu sanki ama mevkisi dolu olduğu için geride oynuyor gibi. Tekniği var.
    Tolgay da öyle bence, tam 8 gibi, çift yönlü 8... Furkan ayrica sogukkanli, iyi topçu bence gerçekten

Nereden
    Bursa

Tolgay da öyle bence, tam 8 gibi, çift yönlü 8... Furkan ayrica sogukkanli, iyi topçu bence gerçekten
    Madem fakiriz, fakirliğimizi bilelim işte

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ah keşke Konya ve Osmanlı düşse.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

henry hoca ve akademideki ögrencileri

"Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İngiltere

Henry veya Arteta diyorlar Arsenal icin
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim İstanbullulardan önemli bir farkımız var, dikkat edin ülkede genç futbolcu 2 maç oynasın hemen dikkat çekiyor ilgi oraya kayıyor değer kazanıyor. İşte bu noktada 4 büyükten biri olmamız ve İstanbul takımı olmamamız aslında akıllı bir yönetim tarzıyla avantaja çevrilebilir.

Süper Lig de kaç tane genç futbolcu oynuyor ? Bakın Cafer'de eğer Colman'ın yarısı kadar teknik ve oyun görüşü varsa o da parlayacak, ülkede iyice Ajax muamelesi görmeye başlayacağız. Alt yapıdan ilk 11'e 3 tane oyuncu yerleştirmek bu ülke şartlarında büyük olay. İstanbullular yapmaya kalksa yapamaz, mümkün değil. Biz sahaya 20 yaşında çöp bile koysak değer kazanır çünkü 4 büyükten biriyiz, takip ediliyoruz, marka olayı var. Ligler bizim alt yapı ürünleriyle dolu yaw çöp bile olsalar alıp oynatıyorlar. Bakın Cardozo sakatlanınca Beşir'i oynattık 3-5 tane gol attı ulusal medyada wonderkid ilan edildi, bizde devam etse ve şans versek belkide Yusuf gibi parlayacaktı.

İstediğimiz oyuncuyu çok rahat parlatırız, diğer takımlarda böyle bir şey yok, biz İstanbul takımı değiliz şehir avantajı ekonomik güç vs.. diyoruz ama hedefi doğru belirleyip sistemi güzelce kurarsak diğerlerinde olmayan avantajlar da bizde var...
    Harika bir yorum yapmış genç kardeşimiz,çok doğru noktalara temas etmiş.
    Bizim için bulunmaz bir fırsat,düşünün 3 yıl istersek takımdaki 4 futbolcua 50 bin Avro vererek Avrupa kupalarında oynayabiliriz.
    • Memento mori

Nereden
    Fransa

Henry'nin o resmi epey eski, ve bir sey de degistirmez yâni, bize gelme ihtimâli mi artiyor yoo...
    ayrica Fransa degildir orasi büyük ihtimal, ama emin degilim

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Henry'nin o resmi epey eski, ve bir sey de degistirmez yâni, bize gelme ihtimâli mi artiyor yoo...
    ayrica Fransa degildir orasi büyük ihtimal, ama emin degilim
    Boşver reis gelecek olan en nihayetinde Samet Aybaba.

Sen Fransa'dan Ing. Tarih kitapları yolla bana. Çok abes bir istek oldu ama kusura bakma.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yav stoper arastirmak felan gerek yok

serdar tasci ve maresici al getir, 5 yillik tandemin tamamdir
    bak kardeşim ben serdar taşçı konusunda burda çok yazdım serdarı şututgarttan beri takip ederim serdar taşçı ayağı çok iyi dir oyunu arkadan iyi kurar ama ağır ve tek hamlelek bir stoper dir eğer takım gerideyse hızlı anadolu takımları serdarı otoban yaparlar ayrıca sakatlanmaya çok müsait bir adam bence serdar bizim aradığımız adam değil

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak kardeşim ben serdar taşçı konusunda burda çok yazdım serdarı şututgarttan beri takip ederim serdar taşçı ayağı çok iyi dir oyunu arkadan iyi kurar ama ağır ve tek hamlelek bir stoper dir eğer takım gerideyse hızlı anadolu takımları serdarı otoban yaparlar ayrıca sakatlanmaya çok müsait bir adam bence serdar bizim aradığımız adam değil
    bende takip ediyorum

bence yeterince iyi takip edememissin
    hizli olmasada seri hareketlenip ve tek hamlede kalmadigi bariz

zaten yasadigi sampiyonluklar vs. de bunun bir delili, geldimide o tam takip edersin...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 sene önce Milik ve Gudelj'i istediğimi hatırladım fotoyu görünce hey gidi

Oluru yüksek ve kaliteli transfer şu oyuncular olabilir:

Kamil Grosicki
    Abel Hernandez(bonservissiz)
    Nordin Amrabat

2'si kiralık biri bedava. Mesela Grosicki'yi kiralarsın, sağ tarafa da genç bir kanat forvet alırsın yetiştirme amaçlı tamamdır.

Büyük takımların genç oyuncularını kiralamak çok yarar sağlar. Futbola aç ve kariyer hedefi olan oyuncular çok var.

Ortasaha için eldeki tüm oyuncularımızdan iyi Badji var mesela. Cüzi bir miktara alınabilir veya kiralanabilir. Yanına da genç bir 8 numara. Önlerinde veya yanlarında 4-3-3'te Abdülkadir...
    3'ü de muazzam olurdu...
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Almanya

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah keşke Konya ve Osmanlı düşse.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    niye yahu
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yasinylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bitiriciliği çok iyiymiş. Net vuruşlar yapıyor.
    Litmanen tarzında, o ekolden gelen, topla ilişkisi çok iyi bir santrafor Pukki. Herkesin aklında Schalke yılları var ama tavsiyem biraz Finlandiya milli maçlarını filan takip etsinler. Bu adam şu an 400.000 euro civarında kazanıyor , bonservisi yok. Fatih Tekke stilinde bir santraforu bu kadar uygun ekonomik şartlarda bulmak kolay değil , var ama , bu kadar tecrübelisini bu paralara almak zor. Gerçi Türkiye'ye gelmek istemiyorsa , orası ayrı...

Bu arada futbolcunun stilini gösteren en iyi pozisyonlardan biri şu , Hadi Burak ile bu futbolu oynayalım, oynayabiliyorsak...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Gözden kesin olarak çıkarılan oyuncular;
    Esteban
    Hubocan
    Durica
    Pereira
    Sosa
    Castillo
    Burak
    Damdoy

İndirim yaparsa kalması düşünülebilecek oyuncular;
    Onur
    Uğur
    Kucka
    Olcay
    Rodallega

Satılarak para kazanılması düşünülen oyuncular;
    Burak (6 Milyon €)
    Okay (6 Milyon €/Yabancı kulüpler için serbest kalma maddesi)
    Yusuf (15 Milyon €)
    Abdülkadir (15 Milyon €)
    Onazi (5 Milyon €)

Burası kağıt üzerinde 47 milyon € yani borcumuzun yaklaşık %35'i yapıyor. Okay'ın yeri Musa, Onazi'nin yeri de Aytaç ile rahatlıkla dolar. O oyuncular olsa da olmasa da yine bu puan bareminde olacağımız görünen bir gerçek.

Bu durumda takımın ana ihtiyacı 2 stoper ve 2 kanat oyuncusu olacak. Orta alanda bir problemimiz yok. Stoperleri ve kanat oyuncularını çözersek bu iskelet üzerine devam edebiliriz. Yeter ki bu kadroya iyi bir çilek yani tartışmasız bir golcü adapte edebilelim.

Kaleci ve satılabilir oyuncular hariç kadro;

Kamil-***-Akbaş-Novak
    Kucka-Cafer
    ***-Bero-***

Bu 4 mevkiye maliyetsiz oyuncuyu Brezilya alt liglerinden bile Özkan hoca bulabilir. Yerli takviye de düşünülebilir. Yeter ki biraz samimiyet ve irade olsun.

Ayrıca Pereira'nın zam yapılarak giderayak uzatılmış sözleşmesi de hükümsüz sayılmalı. Çok etik bir davranış olmadı. Kirli bir durum yoksa hangi takım bu performansa zamlı yeni bir sözleşme verir?

Nereden
    İngiltere

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kamil-***-Akbaş-Novak
    Kucka-Cafer
    ***-Bero-***
    A7sChjGCIAAkyr6.jpg

Az oncede avrupa maclarimizin ozetine bakiyordum. Bu kadro tam Videotonluk
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Afyon

Kulüp bu noktaya kadar geldiyse mecburi fedakarlık şart oldu yerine koyamayacağımız oyuncular olsa da satışı gerçekleştirmek zorundayız.

Okay 10 € + 1.2 € maas **
    Onazi 4 € + 1 € maas **
    Burak 3 € + 3.5 € maas
    Dam doy 1.7 € maas **
    Durica 1.3 € maas **
    Esteban 700 € maas **
    Sosa 2.5 € +3.2 € maas
    Olcay 1.7 € maas **
    Uğur 500 € maas **

(** Kesin olması gereken [Okay hariç ] ) tutarı = 14 m.€ bonservis + 8.2 m.€ maas

Hubocan + 1 stoper + 2 kanat biri kiralık + Kaleci (Hof tarzı )

Daha yollanacak çok oyuncu var fakat yavas yavas hepsi bir anda olamaz.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okay , Yusuf ve Abdulkadir'in satılması büyük hata olur. Takım bu üç futbolcu etrafında dizayn edilmeli.
    Takımdaki yabancı oyuncular ve 1 milyon € üzeri kazanan yerlilerden(Burak,Onur,Olcay) maaş indirimine yanaşmayacak olanların gönderilmesi sonucu oluşacak bütçe farkı , takımı büyük ölçüde rahatlatır.
    Konu Serdar A tarafından (01.05.2018 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)