Sayfa 3237 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2237 2737 3137 3187 3227 3235 3236 3237 3238 3239 3247 3287 3337 3737 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 80,901 ile 80,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu an Türkiye'den alınabilecek tek çizgi oyuncusu Barış Alıcı. Çok düzgün bir sağ ayağı var ancak asıl önemlisi alt ligde parlamakta olan çoğu genç oyuncunun aksine TSL temposuna ayak uydurabilecek durumda. Tek sorun arkasındaki menajeri , oyuncunun TSL'de seçeceği kulüp , Avrupa'ya gitmeden evvel basamak olacaktır. Gerçi İBB bu futbolcunun başını çoktan bağlamış da olabilir.

Sağ kanatta ise Abdulkadir'li düzene alışmalı. Ters ayaklı içeri kat eden çizgiye yakın bir 10 numara profili olacak. Bunun temel nedeni ise denklemin içinde Yusuf Yazıcı'nın da olması. Abdulkadir'in savunma önüne kaydırılması falan , gelecek sezon olacak işler değil. Yusuf'u kımıldatmadan Abdulkadir'in orta alana çekilmesi için şablonun büyük oranda değişmesi lazım , kolayş işler değil. Ancak mevcut durumda sürekli olarak , arkadan tüm çizgiyi kullanacak bir kanat bek gücü olması gerek. İşin o tarafını nasıl halledeceğiz , bilemiyorum.

Sosa %100 gidecek. Onazi %100 gidecek. Kuco'ya teklif gelirse şayet , muhtemelen o da gider. Orta saha gençlere emanet.
    Konu Serdar A tarafından (19.04.2018 Saat 16:13 ) değiştirilmiştir.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an Türkiye'den alınabilecek tek çizgi oyuncusu Barış Alıcı. Çok düzgün bir sağ ayağı var ancak asıl önemlisi alt ligde parlamakta olan çoğu genç oyuncunun aksine TSL temposuna ayak uydurabilecek durumda. Tek sorun arkasındaki menajeri , oyuncunun TSL'de seçeceği kulüp , Avrupa'ya gitmeden evvel basamak olacaktır. Gerçi İBB bu futbolcunun başını çoktan bağlamış da olabilir.

Sağ kanatta ise Abdulkadir'li düzene alışmalı. Ters ayaklı içeri kat eden çizgiye yakın bir 10 numara profili olacak. Bunun temel nedeni ise denklemin içinde Yusuf Yazıcı'nın da olması. Abdulkadir'in savunma önüne kaydırılması falan , gelecek sezon olacak işler değil. Yusuf'u kımıldatmadan Abdulkadir'in orta alana çekilmesi için şablonun büyük oranda değişmesi lazım , kolayş işler değil. Ancak mevcut durumda sürekli olarak , arkadan tüm çizgiyi kullanacak bir kanat bek gücü olması gerek. İşin o tarafını nasıl halledeceğiz , bilemiyorum.

Sosa %100 gidecek. Onazi %100 gidecek. Kuco'ya teklif gelirse şayet , muhtemelen o da gider. Orta saha gençlere emanet.
    Buna ek olarak bence okay da gidecek. O nedenle kucka yi tutmak gerekebilir. Hele ki transfer yasağı devam edecekse.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yusuf Yazıcı denklemde etkisiz elemandan öteye geçemez. Ön yargım yok yanlış anlaşılmasın, 10 üstü getirirse satılsın getirmezse de kendisinden faydalanmaya devam ederiz ama sistemi belirleyecek oyuncu değil. Şöyle ki 10 numara için vazgeçilmeyecek hiçbir özelliği yok kendimizi kandırmayalım.

Bu takımda 10 numarayı hakkıyla kaldıracak bir Sosa var onun da hali ortada, kesinlikle sistem değişikliğine gidilmeli.

Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Yazıcı denklemde etkisiz elemandan öteye geçemez. Ön yargım yok yanlış anlaşılmasın, 10 üstü getirirse satılsın getirmezse de kendisinden faydalanmaya devam ederiz ama sistemi belirleyecek oyuncu değil. Şöyle ki 10 numara için vazgeçilmeyecek hiçbir özelliği yok kendimizi kandırmayalım.

Bu takımda 10 numarayı hakkıyla kaldıracak bir Sosa var onun da hali ortada, kesinlikle sistem değişikliğine gidilmeli.
    Yanına bir cenk versek ikinci forvet oynatsak çok farklı şeyler konuşuruz
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

güzel bilgiler

okay ile kontrat tazelenir mi?
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanına bir cenk versek ikinci forvet oynatsak çok farklı şeyler konuşuruz
    Dediğim gibi ön yargım yok Yusuf pas alışverişi ve yakın oynama alışkanlığı olan takımda verimli olur. 10 no oynaması da sıkıntı olmaz ki öyle bir takımda 10 no kavramı zaten düşüyor. 15-16 bjk'si, Sosa Oğuzhan Olcay ve Gomez'in uyumu mükemmeldi. Oğuzhan'nın Sosa'nın 10 no oynaması farketmiyordu bile.

Misal Yusuf'un en beğendiğim performansı Finlandıya'ya karşıydı. Maç içinde sola bile yanaştığı olmuştu ama Cenk Oğuzhan Hakan gibi oyuncularla oynamasından ötürü çok iyi maç çıkarmıştı.
    2. forvete gelince ceza sahasına yanaştıkça verimini arttırdığı bir gerçek ama sistemi belirleyecek yetenekte görmüyorum.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ahmet Ağaoğlu eğer gerçekten uzun vadeli bir planda başarılı olmak istiyorsa Barış Alıcı vb. potansiyeli yüksek oyuncuları almak için her türlü çabayı göstermeli.
    Konu Onur Erçetin tarafından (19.04.2018 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

hala sosa diyor adam, yav 0 gol 0 asist yaş 33.
    yusuf şöyle noksanmış. gol ve asist saymasını dahi bilmiyorsun, kör.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı yazıkoldu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala sosa diyor adam, yav 0 gol 0 asist yaş 33.
    yusuf şöyle noksanmış. gol ve asist saymasını dahi bilmiyorsun, kör.
    Önce okuduğunu anla ondan sonra yaz, dur bir daha yazayım bu takımda profil olarak 10 no'ya uygun tek isim Sosa'dır.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Emre Akbaba gibi basit oynayan, fazla gösterisli olmayan, ama etkili mi etkili, hirsli mi hirsli biri gerek bize...
    Bu hafta sonu gsye karsi oyunu sonrasi notumu verecegim, yamukluk yapmazsa tamamdir, kendisine güvenebiliriz... (koyu gslidir)

Yönetim Altinordu'dan onu bunu alacagina Hollanda'dan Ferdi Kadioglu'nu alsin, koysun 11'e oynatsin... almayi geçtim teklif dahi götürmüyorsa, bana yapilanmadan genç kadrodan alt yapidan lagalugadan bahsetmesin yönetimimiz...
    Haydi Hayrettin baskan sasirt beni bakalim, sasirt da sana olan ön yargilar biraz kalksin...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre Akbaba gibi basit oynayan, fazla gösterisli olmayan, ama etkili mi etkili, hirsli mi hirsli biri gerek bize...
    Bu hafta sonu gsye karsi oyunu sonrasi notumu verecegim, yamukluk yapmazsa tamamdir, kendisine güvenebiliriz... (koyu gslidir)

Yönetim Altinordu'dan onu bunu alacagina Hollanda'dan Ferdi Kadioglu'nu alsin, koysun 11'e oynatsin... almayi geçtim teklif dahi götürmüyorsa, bana yapilanmadan genç kadrodan alt yapidan lagalugadan bahsetmesin yönetimimiz...
    Haydi Hayrettin baskan sasirt beni bakalim, sasirt da sana olan ön yargilar biraz kalksin...
    iyki o isler artik sümerin elinde

hso nun elinde olsa hocamiz broos kalitesinde, transferlerimiz brüls gibi olurdu...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyki o isler artik sümerin elinde

hso nun elinde olsa hocamiz broos kalitesinde, transferlerimiz brüls gibi olurdu...
    ahahahah umarim öyle olur, olumlu olur, yoksa çok da ümitli degilim Sümer'den de yine de daha iyidir Hayro'dan
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Önce okuduğunu anla ondan sonra yaz, dur bir daha yazayım bu takımda profil olarak 10 no'ya uygun tek isim Sosa'dır.
    Peki ihtiyacımız olan bir on numara mıdır? Okay abdül cafer üçlüsü olmaz mıydı? Yani iki tane sekiz numara iki tane de kanat forvet mesela?

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı arcadia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki ihtiyacımız olan bir on numara mıdır? Okay abdül cafer üçlüsü olmaz mıydı? Yani iki tane sekiz numara iki tane de kanat forvet mesela?
    Kesinlikle iki sekiz numara ve iki yetenekli kanat Trabzonspor'un bu kadrosu için uygundur. Mütevazı ve genç kadrolar için üçlü ortasaha, top taşıyan hızlı çıkan kanatlar idealdir. Klopp'un liverpool'da yaptığını bizim çapımızda yapacak hoca lazım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle iki sekiz numara ve iki yetenekli kanat Trabzonspor'un bu kadrosu için uygundur. Mütevazı ve genç kadrolar için üçlü ortasaha, top taşıyan hızlı çıkan kanatlar idealdir. Klopp'un liverpool'da yaptığını bizim çapımızda yapacak hoca lazım.
    Çift 8'i 4-4-2 ile oynayalım diyorum ben de 2011'deki gibi. Çift 8 varken bir de arkaya süpürücü koyup hücum gücünden yemeye ne hacet. Defans çizgisini alır ileride oynarız. Yeneriz yeniliriz ama iyi futbol izleriz en azından.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    On numara romantikliği bir biraz bizim ülkemizde kaldı. Bunun dışında uygulanan yöntemler hep suçlanıyor. Esasında bizim takımda böyle bir romantiklik görmedim ben. Hani iki tane sekiz ile oynasak kimse uzaktan bazuka yollamasa kimse niye olmuyor demez. Ama fırtına gibi kanatlar hep bizim olmazsa olmazımız oldu. Bence adapte olabilir takım buna. İki tane Ünalımız olsa ne olurdu yani şimdi. Ne güzel olurdu.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çift 8'i 4-4-2 ile oynayalım diyorum ben de 2011'deki gibi. Çift 8 varken bir de arkaya süpürücü koyup hücum gücünden yemeye ne hacet. Defans çizgisini alır ileride oynarız. Yeneriz yeniliriz ama iyi futbol izleriz en azından.
    O zaman da çift 8'in hücum gücünü eksiltmiş oluyorsun, hirpalaniyorlar. genç oyuncularla oynayacaksak hiç olmaz, tutamazlar merkezi. Baya alan daraltmak lazim. Bu da zaman istiyor.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı arcadia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynısını diyorum zaten. Sosa tek 10 no ama hali ortada sistem değişikliğine gidilmeli diye yazdım. Arka sayfada da bu konudaki şahsi düşüncemi yazdım elbette senin dediğin gibi 4-4-2 gibi farklı seçenekler de mevcut. Tabii bunu uygulayacak olan hocadır dolayısıyla hoca tercihi ilk virajımız.

Nereden
    Bursa

Aynısını diyorum zaten. Sosa tek 10 no ama hali ortada sistem değişikliğine gidilmeli diye yazdım. Arka sayfada da bu konudaki şahsi düşüncemi yazdım elbette senin dediğin gibi 4-4-2 gibi farklı seçenekler de mevcut. Tabii bunu uygulayacak olan hocadır dolayısıyla hoca tercihi ilk virajımız.
    pek çok farklı varyasyon denenebilir maç içinde de değişebilir ama her şeyden önce bir oyun karakteri oturtmak gerekiyor. futbolcular formalarının ağırlığının farkında değiller. bu maç ne olursa olsun bu takım bunu geri çevirebilir diyemiyorsun. bize bir karakter lazım. karakterin üzerine her türlü sistemi oturtabileceğimize inanıyorum

Nereden
    Almanya

Song takimsiz onu alsak aslinda iyi olur, 2 sene Barca ve bi kac sene Arsenalda oynadi

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Muharrem Usta kadroyu şişirenleri güzel temizlemişti. Aynı beceriyi Ağaoğlu'ndan da bekliyoruz..

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Berke Özer,Barış Alıcı,Yusuf Acer takip edilmeli..
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çare 4 4 2. 10 numara ne arar la bazarda
    Konu Yıldıray Emanet tarafından (20.04.2018 Saat 13:45 ) değiştirilmiştir.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berke Özer,Barış Alıcı,Yusuf Acer takip edilmeli..
    Televizyondan takip ederiz bu saatten sonra onları.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çare 4 4 2. 10 numara ne arar la bazarda
    Çare 4-3-3 diyorum ben şu an Liverpool bu taktiği en iyi oynayan takım Roma ile birlikte.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)