Sayfa 3230 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2230 2730 3130 3180 3220 3228 3229 3230 3231 3232 3240 3280 3330 3730 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 80,726 ile 80,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Batuhan hakkındaki yorumlarına katılıyorum. Ben de hiçbir numarasını göremedim.

Alıntı Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    renktaslar

kisiligi kesinlikle cok iyi bir insan olduguna inaniyorum batuhan artaslanin , fakat okaydan iyi oynar gibi yorumlar okudum sasirdim dogrusu cok sansliyizki 2016 yilinda urfasporda süper yildizimiz oynarken baska takimlar havada kapmamislar veya iyiki bu elmas oyunucmuzu urfaspor almadi bonservisiyle birlikte...batuhan 2010 yilindan beri trabzonsporun ekmegini yiyor 1461 takimimizdada oynamis ...suan trabzonsporun kadrosunda bulunuyor ersun yanal dönemindede oynatilmamis riza hocada cok kaliteli oldugu halde oynatmiyor büyük ihtimal cok genc oldugu icin 24 yasinda veya 30 yasinda oynatmayi düsünüyorlar (ironi yapiyorum tabiki) batuhan artaslani kadroda tutarak bence baska genc oyuncularimiza haksizlik yapiliyor erzurumspor ile oynadigimiz iki kupa macinda izledim hic bir varlik göstermedi erzurumsporda bile ilk onbire giremez bu kadar iddaliyim belki cogunuz kadar futbol bilgim yoktur fakat bu gercek olamaz batuhan sükretmeli trabzonspor gibi büyük takimla antromana cikabiliyor diye bunu baska büyük takimda asla basaramazdi .........umarim yeni gelen baskanimiz böyle yeteneksizlere yer verdirmez artik ...

1461 trabzondan söz edilmis o kadar iyi toplama takim olmuski gelen geceni perisan ediyorlar trabzonsporda oynamaya hak kazanmislar ?? 1461 trabzonda oynayan kac oyuncu gercekten trabzonsporda oynamayi hayal ediyordur acaba ??

U21 takimimizda cafer diye bir oyuncumuz var hazirlik macinda A takimina gol ati diye demiyorum ama cafer isimli genc cocugu cok duydum verilecekse sans bu cocuga verilmeli veya böyle ac savasan sonuca etki edebilecek oyunculara verilmeli ... batuhan kendisi yöneticilerle konusarak beni kiraya verin demeli belki bir ptt takimi alir ekmek parasini devam kazanabilir ama böyle yedekte oturarak veya sadece antromana cikarak olmaz bu isler futbolu seven oynamak ister emekli olmadin daha ......

bana katilan katilir katilmayanlarada saygim var batuhanada kisisel olarak hic birsey demiyorum ben sadece futbolcu olduguna inanmiyorum ...trabzonda yasayan genclerimiz sahil kenarinda oynayan trabzonlu gencler gördüm gecen yaz batuhanin yaninda bunlara ben yildiz derim benim görüsüm böyle 24 yasinda bir arkadasimiz kendisine oynayabilecegi kulüp bulmali artik...
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcular normalde yetenekleriyle altyapıdan üstyapıya geçiş yaparlar. Üstyapıda gelişir ve olgunlaşırlar. Ama bizde altyapıdan gelsin ve durumu ne olursa olsun katkı versin deniyor. Öyle bir dünya yok. Tolga konusunda da aynı şeyi dedim, Batuhan konusunda da. Bunların gelişmeleri, olgunlaşmaları lazım, Trabzonspor için yeterli değiller. Fakat bazıları bilmemezlikten, bazıları da ucuz kahramanlıktan hemen itiraza geçtiler, altyapıya sahip çıkılmıyor mavraları atıldı. O iş öyle değil. Gerçekten sırtlayacak durumları yoksa Trabzonspor'da oynamak öyle kolay değil
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://www.transfermarkt.com.tr/abe.../spieler/76608

Sözleşmesi bitiyor. Bizim ligde güçlü bir fiziği olan ve azıcık mental özellikleri olan bir futbolcu 20'den aşağı atmaz.

Aynı takımdan Kamil Grosicki de Olcay stili bir oyuncu ama oyun devamlılığı ve zekası daha yüksek bir oyuncu. Avrupa Şampiyonası'nda iyi performansından sonra transfer yapmıştı. Kiralama yapılabilir aslında.

Sözleşmesi biten çok iyi futbolcular var. Pereira ve Durica gibi iyi isimler almıştık bedavaya. Yine aynı yöntem denenebilir bu transfer döneminde.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kucka mucka macka ya verdigin paralari akil isi ile genclere dökmüs olsaydin en azindan istikbalin kurtulurdu. bunlarida göremiyorsak artik kapatin gitsin ne diyim daha. iyi futbol iyi oyuncularla oynanir , iyi oyunculara verecegin paralar nerde . genc iyi oyunculari futbol bilginle, kültürünle iyi veya en iyi antrenörlerle gelistirip piyasaya süreceksin istikbalin kurtulacak veya kurtulma sansi olacak. yok hala transfer olmayan paralarla is yapacaksan otur asagi onu babamda yapar.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnşallah transfer yasağı kalkar ve akıllıca hamleler yapılır...
    Bonservissiz ve kiralık futbolcular değerlendirilmelidir.
    Yusuf,Abdüş ve Okaya yazık etmeyelim.Uefaya da gideceğiz gibi görünüyor.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maalasef bir risk aldık 50. Yılda tutmadı..Bu maliyetleri karşılamak için ilk 2ye girmek zorundaydık.
    Maliyetli futbolcularımız kalacaksa indirim şart.Kabul etmeyen gönderilebilir.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Zeki Uzundurukan Aspor canlı yayınında konuşuyor diyorki..

yasin öztekine Trabzonspor formasını ilk geldiğinde giydirdik..
    çok efendi bir adam..
    dedikki..
    bak eğer başarılı olursan buradan sıçrama yapıp büyük istanbul takımlarına transfer yaparsın..

............
    aşağılık..
    ezik..
    küçük beyinli..
    köle..
    paranın ve gücün esiri.. bu şahsı tanıyan varsa twitterı olan varsa istanbula uşaklık yapmaya devam etsin ama Trabzonsporlu bir yorumcu olarak değil..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    İstanbul

Bütçe sıkıntımız varsa bence gitmesi gerekenler:

Sosa
    Kucka
    Olcay
    Esteban
    NDoye
    Durica

ve 1 stoper ve 1 kanat transferi ile yeni sezona girilebilir. Burak konusunda acayip kararsızım. Bütçeye bakar...

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer Pes, Fifa ve Fm oynayan birisiyseniz Sosa'yı takımdan şutladığınız taktirde takımın toparladığını göreceksiniz. Üç oyunda da denedim. Sonuçta huzura erdim. O kadar da güzel oturuyor ki ayağa kerata. Herkeze tavsiye ederim.
    Konu yatmaztara tarafından (09.04.2018 Saat 14:47 ) değiştirilmiştir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazin ersun hoca yüzünden almamistik

yeni yönetimin verdigi transfer tarifine en uygun isim

yeni videosuda gelmis, paylasayim dedim

ugur ve duricayi yolladin, iyi güzelde yerlerine adamda alacan, bütün maaslarini tasaruf yazamazsin
    Taasaruf olarak yazdigim 7-8

Ikinci grup

Yani Sosa , Kucka ve Esteban zaten okadar para eder.
    O kasada kalir.

Ugur, Durica, N'Doye dan 4 civari acik olur.

Iyi arastirma ile o parayi 5 kaliteli oyuncuya boleriz.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

euro 5 olmuş artık 2,5 3,5 değil 1,5 lar bile istisnai durumlarda verilmeli bir oyuncuya. allahtan altyapının verimliği olduğu dönemleri yaşıyoruz. 14-15 kişilik ana oyuncu grubuna abdülkadir ve yusufun dışında 2-3 isim daha eklenecektir.
    Konu danger00 tarafından (10.04.2018 Saat 10:01 ) değiştirilmiştir.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mali durumla ilgili başlığa atmıştım buraya da alıntılayayım. ama son yaşananlardan sonra uğur un kalması sıkıntı olur. burak kalacaksa yanındaki çetenin dağılması lazım.
    Alıntı EROS87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    65 milyon tl şu zor dönemde cebimizde kalsa fena mı olur...

aşağıda maliyetleriyle orantılı katkı alamadığımız, yarın gitse kimsenin ama demeyeceği isimler ve ödediğimiz maaşlar var. yılda yaklaşık 18 milyon euro'yu bu isimlere veriyoruz.

hugo, ndoye 3,5m euro maaş alıyor
    durica, hubocan 3m
    kucka, onazi, sosa 4m
    olcay 1,7m
    onur, esteban 3m
    sosa 3,2m

bu isimlerle yollar ayrılıp ortalama 1 milyon euro maaştan 5 isim alsak, altyapı takviyeli aşağıdaki kadro çıkıyor ortaya. maaş açısından 13 milyon euro kârda oluyoruz. (onur, hubocan ve hugo/ndoye bu maaşa razı oluyorsa kalabilirler, transfersiz geçeriz o bölgeleri.)

--------------------burak/xx/doğukan

castillo/a.hakan---yusuf/xx/ebrar---abdüş/a.parmak

---------xxx/cafer/m.cem---okay/batuhan

novak/rahim---xxx/akbaş---uğur/hüseyin---jp/kamil

--------------------xxx/arda/uğurcan------------

şampiyon olmaz mevcut pozisyonda dalgalanırız belki ama ekonomik açıdan kesinlikle rahatlama sağlayacak ve ilerisi için de umutlu olabileceğimiz bir yapılanma olur. ayrıca iki-üç potansiyeli yüksek ismi de kazanabilir böylece.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ahmet Agaoglunun 61 numarali futbolculari toplama soylemi beni korkutuyor.

Hatta herkes korksun.

Trabzonsporda bile o formayi tasimak istemiyor kimse. Buyuk baski var.

Gelenler ne yapacakki ?
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer Pes, Fifa ve Fm oynayan birisiyseniz Sosa'yı takımdan şutladığınız taktirde takımın toparladığını göreceksiniz. Üç oyunda da denedim. Sonuçta huzura erdim. O kadar da güzel oturuyor ki ayağa kerata. Herkeze tavsiye ederim.
    Aynen hatta başkana diyelim googlea wonderkid list yazsın. Her mevkiye bir wonderkid alalım. Güçleri 90 ı geçince 30-40 milyona satarız. Hatta keike siz baikan adayı olsaydınız da sizi seçseydik.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosa ve kucka'nin maaşına stoperler ve kanatlar elden geçirilir. Kadroda okay, onazi, Abdülkadir, Cafer, sefa var. Çok lazımsa bir tane adam gibi defans önü oyun kurucu alınır yola devam edilir.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazin ersun hoca yüzünden almamistik

yeni yönetimin verdigi transfer tarifine en uygun isim

yeni videosuda gelmis, paylasayim dedim

Castillo'nun iki sezonda yaptığından fazlasını 2 maçta yapmış...

Bize yakışmaz.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa ve kucka'nin maaşına stoperler ve kanatlar elden geçirilir. Kadroda okay, onazi, Abdülkadir, Cafer, sefa var. Çok lazımsa bir tane adam gibi defans önü oyun kurucu alınır yola devam edilir.
    Katılıyorum. En önemli eksiğimiz yıllardır oyun kurucumuz yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Ankara

Stoperi de alt yapıdan çıkarmalıyız. Belli mevkilerde çok yığılma var. Verimsiz pahalı futbolculardan zarar etmeden kurtulmalıyız. Bonservis verdiğimiz her adam değerli. Bedavaya elden çıkarmak diye birşey sözkonusu olmamalı. Yerli futbolcularla avro üzerinden sözleşme yapılmamalı. Avro kazanmak isteyen avrupaya gitsin. Üst düzey liglerden sözleşmesi biten yabancı kovalamalıyız, düşen takımlardan falan. Önceliğimiz ekonomi olmalı
    Konu serdaracıl tarafından (10.04.2018 Saat 03:25 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bu takımda sadece Burak, Sosa, Kucka, Onur ve Esteban toplam olarak 12 milyon € maaş alıyor. Yani tribün geliri tabiri ve Türk paramız ile 60 MİLYON TL.

60 MİLYON TL maaş ile ligde kafaya ve Avrupa kupalarına oynayan takımlar oldu, var. Bu sözleşmeler kafalara siyah dayanarak veya beyinler sokakta unutularak mı yapıldı?

Başka Trabzonspor yok. Damla damla erittiler koca kulübü. Yatacak yeriniz kalmadı.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stoperi de alt yapıdan çıkarmalıyız. Belli mevkilerde çok yığılma var. Verimsiz pahalı futbolculardan zarar etmeden kurtulmalıyız. Bonservis verdiğimiz her adam değerli. Bedavaya elden çıkarmak diye birşey sözkonusu olmamalı. Yerli futbolcularla avro üzerinden sözleşme yapılmamalı. Avro kazanmak isteyen avrupaya gitsin. Üst düzey liglerden sözleşmesi biten yabancı kovalamalıyız, düşen takımlardan falan. Önceliğimiz ekonomi olmalı
    Stoperlik en az %70 pozisyon bilgisinden olusan tek mevki futbolda

yani egitim faktörünün en cok öne ciktigi mevki

Türkiyede altyapilarda en önemli eksikde bu alanda oldugu icin stoper mevki ülkenin futbolda bugu oldu

akbas gibi yetenekli ve belkide Türkiyede en yüksek iq lu adami bile orada cikartamadik
    bence imkansiza yakin bir istek, tek ümidim bora ulu, onunda bu seviyeye gelmesi 3-4 yili alir
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

kucka,sosa,durica,ndoye,ugur,esteban,hubocan,olcay bu adamların gitmesi demek maaş yukunun ciddi oranda azalması demek olur.

Alternatif kadro icin arda,sefa,cafer,murat cem,savaş,sami can A takım kadrosuna alınabilir.Her zaman kadroda olacaklar diye birsey yok.Bazen U21 de maca cıkarlar.

novak stoperde iş yapar,ancak bekte oynatılması intihar olur.

Cok iyi en az bir stoper

en az bir kanat

bir sol bek mutlaka alınmalı.

Kanat icin trezeguet mutlaka dusunulmeli.

burak gonderilebilir.Nasıl olsa sampiyonluk hedefi ile yola cıkmıyoruz.Rodallega onumuzdeki sene rahatlıkla işimizi gorur.Yanına yapılacak umut nayır transferi ballı borek olur.

En cok istedigim isimler : trezeguet,umut nayır,kaan ayhan.Ayrıca kasımpaşadan eduok ve mensah potansiyeli cok yuksek isimler.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

onur,arda,ugurcan
    joe,kamil,huseyin,novak,kaan,rahim,sami can
    okay,onazi,cafer,sefa,yazici,mensah
    abdulkadir,murat cem,castillo,trezeguet
    rodallega,umut nayır,eduok

bana kalsa taş gibi takım.İsimlere takılmayın eduok,mensah,trezeguet dogru profilli oyuncular.

bir stoper ve bir sol bek daha eklenmeli.İsimler aklıma gelmedi.
    Konu asilhamsi tarafından (10.04.2018 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cafer Tosun , Sefa Akgün'ün kalan haftalar içinde A takım ile bir kez olsun sahaya çıkması , taraftarın gelecek yıla dair umutlarını tazeleyecek en büyük psikolojik faktör olacaktır.

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cafer Tosun , Sefa Akgün'ün kalan haftalar içinde A takım ile bir kez olsun sahaya çıkması , taraftarın gelecek yıla dair umutlarını tazeleyecek en büyük psikolojik faktör olacaktır.
    Katılıyorum. Hatta bunlara çok kısa sürelerle de olsa Ebrar ve Ahmet Hakan'da dahil edilebilir..
    Sadece Trabzonspor..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa yarışı durumuna göre son Karabük maçı ideal duruyor ama burak'in gol krali olmasi rıza hoca'nın önceliği olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)