Sayfa 3221 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2221 2721 3121 3171 3211 3219 3220 3221 3222 3223 3231 3271 3321 3721 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 80,501 ile 80,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uğur bjkye gidecek büyük ihtimal. https://instagram.com/p/BgQ2-UohkBR/
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur bjkye gidecek büyük ihtimal. https://instagram.com/p/BgQ2-UohkBR/
    Alakası yok adam ikisinin de menejeri

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://birtopunpesinde.blogspot.com....alonu.html?m=1

gezinirken yukarıdaki yazıyı gördüm.
    sanırım 2013te yazılmış. Bu arkadaş kimse bulalım transferin başına getirelim.
    bütün tr’nin göremediğini görmüş.
    birazda forumda gezinin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Trabzon

Alihan Tunçer ve Savaş Çakır bugün Erciyes'e karşı 3'er gol attılar.. gerçi Erciyes'in son maçları 7-8 farkla bitiyor..

Savaş Çakır'ı biraz izlemiştik ama bu Alihan'ın durumu nedir ? Alihan 12 Savaş'da 11 gol atmış bu sezon.

Nereden
    Amasya

fatih spaletti taktigi ile oynuyor

bayagada iyi, pozisyon vermeden yediler

3 tane %100lük kacirdilar

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alihan Tunçer ve Savaş Çakır bugün Erciyes'e karşı 3'er gol attılar.. gerçi Erciyes'in son maçları 7-8 farkla bitiyor..

Savaş Çakır'ı biraz izlemiştik ama bu Alihan'ın durumu nedir ? Alihan 12 Savaş'da 11 gol atmış bu sezon.
    alihandan cok iyi bir sag bek olurdu, malesef o santrfor olmada israr ediyor
    Konu selcuk tarafından (17.03.2018 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fatih spaletti taktigi ile oynuyor

bayagada iyi, pozisyon vermeden yediler

3 tane %100lük kacirdilar

alihandan cok iyi bir sag bek olurdu, malesef o santrfor olmada israr ediyor
    Fatih Tekke çok iyi bir hoca olabilir ama adam işe 3-0 geriden başlıyor. Trabzonlu bahtsızlığı gibi bir şeye inanmaya başladım. Yine son dakika golü yediler. 90+7 de yiyip yenildiler.
    There is no spoon...

Nereden
    Amasya

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Tekke çok iyi bir hoca olabilir ama adam işe 3-0 geriden başlıyor. Trabzonlu bahtsızlığı gibi bir şeye inanmaya başladım. Yine son dakika golü yediler. 90+7 de yiyip yenildiler.
    bu sansizlik degildi, o mal oyuncu, ismail haktan odabasi, onu sokmasa puani rahat alirdi

birde o kaleci nedir öyle, yedektede zeki ayvaz varken

fatih kendinde sucu arasin

Ünal Karaman

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ugur nereye giderse gitsin.

Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heckynes büyük hoca gerçekten. İnsan gerçekten takdir ediyor. Elinde her şeyi yapabilecek kapasitede oyunculara sahip ama onların oyun tarzına etkisi yadsınamaz. Neredeyse her pozisyonları çalışılmış, spontane atakları çok nadir. Tamamen oyun disiplinine bağlılar.

Münih'in maçları dikkatli izlenirse çalıştıkları pozisyonlar tek tek ortaya çıkarılır ama bu profesyonellerin işi. Ben tek örnek vereceğim; Bayern'de bek oyuncuları sırf görev icabı yani olur olmaz her pozisyonda ileri çıkmıyorlar. Artık bek oyuncuları sırf hücuma katkı vermek zorunda oldukları için ileri çıkıp gereksiz paslaşmalara katılıyor vakit öldürüyorlar. Arkaları da boş kalıyor. Bayern'in yaptığı ise şu: Kanat oyuncuları içeriye kat ettiklerinde ortasaha çizgisinde hazır bekleyen bek oyuncusu birden depara kalkıyor ve kendisini takip eden rakip kanat oyuncusu buna hazırlıklı olmadığı için takibi sürdürmüyor. Sürdürse bile yetişmesi çok güç. İçeri kat eden kanat oyuncusu ise boşalan kanat bölgesinde hemen takım arkadaşını görüyor. Neredeyse hepsi de gol tehlikesiyle sonuçlanıyor. Bunu çok sık yapıyorlar ve BJK hiçbir önlem almadı buna.

Mesela sık yaptıkları diğer bir harekette kontra ataklarda ilerideki 3'lü hücum oyuncuları birden boşa çıkıyor, BJK defansı ayakta uyuyor. Sonra dengesi mengesi kalmıyor defansın. Tamamen akıllarıyla oynuyorlar bu oyunu. Bizim oyuncularsa rakibin kucağında bekliyorlar takım arkadaşlarının topu bir şekilde onlara getirmesini çok gerideyiz gerçekten, BJK bu konuda çok daha modern tüm Süper Lig takımlarından, futbol zekası yüksek oyunculardan kurulu bir takım zaten.

Ne diyelim inşallah gelecekte bizi böyle bir hocanın çalıştırdığını görürüz.

Şenol Güneş ise sınıfta kaldı bu maçlarda. Oyunculara iyi bir savunma disiplini aşılayamadı. Böyle büyük takımlara karşı önce kararlı bir savunma yapacaksın, gol bulmak her zaman 2. planda olacak. 2. maçta nispeten daha iyiydi ama. TAbi bunda rakibin relax oyun tarzının etkisini de göz ardı etmemek lazım. Fazla asılmadılar. İlk maç gerçekten batırmışlardı. 11 kişi ile iyiydik diyorlardı ama alakası yoktu, adamların her gelişi tehlikeydi ve bu tehlikeleri çok rahat bir şekilde yaratıyorlardı.
    Hocam bahsettigin taktikler herkes tarafından bilinen basit taktikler.Bu tarz uygulamalardan başka çok farklı uygulamalar var.Mesela adamlar kendilerininkini bir kenera koy,sen atağa çıkarken ne şekilde çıkacaksın bunu bile etkiliyor.
    Maçtan önce bjkden hangi oyuncu kaç kere topla buluşup
    ne şekilde kullanacak hesap etmişlerdir
    Tabi bunları yapabilmen için iyi oyuncular lazım
    Fark hemen ortaya çıkar
    Dediğin gibi inşallah düzgün bir hocayla bizde bu şekilde oluruz.Ama Türkiye'de futbolu bu şekilde görüp,işini profesyonelce yapan hoca yok gibi

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı kartal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bahsettigin taktikler herkes tarafından bilinen basit taktikler.Bu tarz uygulamalardan başka çok farklı uygulamalar var.Mesela adamlar kendilerininkini bir kenera koy,sen atağa çıkarken ne şekilde çıkacaksın bunu bile etkiliyor.
    Maçtan önce bjkden hangi oyuncu kaç kere topla buluşup
    ne şekilde kullanacak hesap etmişlerdir
    Tabi bunları yapabilmen için iyi oyuncular lazım
    Fark hemen ortaya çıkar
    Dediğin gibi inşallah düzgün bir hocayla bizde bu şekilde oluruz.Ama Türkiye'de futbolu bu şekilde görüp,işini profesyonelce yapan hoca yok gibi
    Evet basit gözükebilir ama uygulamada o kadar da basit değil. Yoksa her takım çok rahat uygulardı bunu. Aynı oyuncu grubundan Ancelotti zerre verim alamıyordu mesela. Kendisi belki de top 10 teknik direktör arasındadır ama onun dönemi ile Heynckes dönemi arasında dağlar kadar fark var. Demek ki basit bile olsa bunu uygulatmak ve saha içi organizasyonu sağlamak mesele. İyi oyuncularla bu daha kolay, zaten senin söylediklerini anlıyorlar ve uygulamakta sıkıntı çekmiyorlar. Bunun bir tık üstü Sarri, Tuchel ve Guardiola gibi oyuncuların gelişimine de katkıda bulunmak. Bunu da becerdin mi top class hoca oluyorsun.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Transfer yasağı olayı stabil değil mi hala? Hubocan'ın kiralık sözleşmesi uzatılması gibi bir durum olamıyor mu konuşulmuştur da mutlaka?

Nereden
    İstanbul

birazda forumda gezinin
    Ne gibi?

Nereden
    Amasya

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne gibi?
    adam özel bisey yazmis gibi paylasdiginiz, ishak transferi öncesi bunu bir cogumuz paylastik

aynisi orkan cinar icinde gecerli, oda ishak gibi tembel antrenmandan kacan biri

Ünal Karaman

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kolay değil tabi benim demek istediğim Türkiye ligi şampiyonluğu için kadro kuramadık biz daha bjknin kurduğu ise taş çatlasa çeyrek finallik kadro şampiyonlar liginde yarı final oynamak için çok manyak kadro kurmak lazımkpua bence bayernin olur barcayı da yener bayern bu arada tabi çeyrek finalde karşına sevilla çıksa şu anda yarı finaldelerdi
    Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam da Bayern var karşında. Barcelona haricinde hiçbir takım eleyemezdi.
    görmeyiz o günleri herhalde dediğin gibi çok zengin başkan klubu satın alır belki
    Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2090 senesinde oynarız bir aksilik olmazsa.
    bjknin hamleleri doğru ancak Türkiye ligi için yeterli bir kadro kurdular tabi bu kadroyla şampiyonlar liginde yarı final oynayamassın yeterli değil sosayı aldıklarında sosanın en iyi zamanlarıydı biz topçuyu en iyi zamanlarında kullanmadık ki kadromuz hep eksikti
    Alıntı TSKara61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BJK 1 gunde gelmedi bu noktaya. Dogru hamleler yaparak, ustune koya koya geldi. Olcay, Veli, Necip'li gunlerden bu yana geldi.

Oturmus kadronun ustune Sosa'yi Gomez'i koyunca seni sampiyonluk potasina getiriyor.

Oturmamis kaos ortamina Sosa'yi Gomez'i getirirsen, hem asiri para harcamis oluyorsun, hem de adamdan tam yararlanamiyorsun.
    Konu erenslash tarafından (18.03.2018 Saat 18:45 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

adam özel bisey yazmis gibi paylasdiginiz, ishak transferi öncesi bunu bir cogumuz paylastik

aynisi orkan cinar icinde gecerli, oda ishak gibi tembel antrenmandan kacan biri
    Doğrudur ben İshak bizde saçmalayınca neden bize gelen hep dağılıyor diyen arkadaşları hatırlıyorum. O nedenle paylaştım

Nereden
    Amasya

yattaranin kardesinin oynadigi auxerre´de mac icinde takim arkadaslari bir birine girdi ve ikiside kirmizi yedi

Konu selcuk tarafından (19.03.2018 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Anadolu ekiplerinde Eto'o, Dembaba, Jahovic gibi forvetler var. Bu isimler Trabzonspor'da olsa fark yaratırdı.
    Rodallega'ya 1.6 vermek yerine Eto'o veya Dembaba'ya bu paraları vermek bana daha doğru olurdu gibi geliyor.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu ekiplerinde Eto'o, Dembaba, Jahovic gibi forvetler var. Bu isimler Trabzonspor'da olsa fark yaratırdı.
    Rodallega'ya 1.6 vermek yerine Eto'o veya Dembaba'ya bu paraları vermek bana daha doğru olurdu gibi geliyor.
    Rodallega da Anadolu ekibindeyken fark yaratıyordu. Trabzonspor'da oynamak farklıdır, oradaki performansları bizim için çok önemli bir gösterge değil.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Manisa

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rodallega da Anadolu ekibindeyken fark yaratıyordu. Trabzonspor'da oynamak farklıdır, oradaki performansları bizim için çok önemli bir gösterge değil.

İşte tam da bu nedenle Eto'o ve Dembaba gibi isimleri tercih etmemiz gerekirdi diyorum.
    Büyük takım havasını bilen isimler olmalıydı. Sanki Trabzonspor'a daha yararlı olurlardı.
    Hem isim hem de getirecekleri hava ile seyirci çekerlerdi.

Tabi tüm bunları söylüyor olmam Rodellega'yı kötü futbolcu yapmaz. Adama şans verilmiyor.
    Lakin Rodellega da küserek amatörlük yapıyor.
    Konu Mehmet BAŞ tarafından (19.03.2018 Saat 11:02 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Amasya

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takim farkindan cok oyun stili farki önemli
    bunu simdi wagner loveda da görüyoruz

alanyada verilen alanlari nasil aradigini

ba´nin böyle geri dönecegini kimse tahmin edemezdi, ama eto bence bitmis ve asiri kilolu

jahovic iyi ve ucuz yedek olurdu, ama onunda stili as santrforluk icin dogru degil

Ünal Karaman

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylenilen isimler kimin yerine oynayacaktı takımda. Burak'ın. Takıma defansif katkısını az bulsam da adam iyi kötü 20 gol atmış. Daha ne yapacaktı? Veyahut onun yerine oynayacak Eto'o, Ba veya Jahovic daha fazla mı gol atacaktı?

Roda bahsedilen isimler kadar iyi. Adamın tek sıkıntısı sürekli oynamadığı için inişli çıkışlı. Bu da gayet normal. Hep yedek bekleyip, oyuna direkt katkı yapan tek isim var bu liglerde. Semih Şentürk. Biraz birazda Cenk Yosun. Bu ligden kimler geldi, kimler geçti. Yedek adamdan yararlanamıyorsun. Eto'o'nun sahada yürüyüşlerini görse bizim taraftar 2 haftada teneke bağlarlar.

Bizim takımda fark yaratmak için bahsedildiği gibi ileri uçta değil, defans bölgesinde kaliteli isimlere ihtiyacımız var. Oyun kurabilen stoper. Set oyununda bir kişi eksik oynuyoruz.
    FxY

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer yapılırken dikkate alınması gereken belki 100 tane etken vardır. Bir futbolcuya iyi deniyor, alınıyor. Neye göre iyi, kime göre iyi? Ama biz paramızla rezil oluyoruz. Neden? aklımızı kullanmıyoruz. Allah da rezil ediyor öyle
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Manisa

Alıntı Onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylenilen isimler kimin yerine oynayacaktı takımda. Burak'ın. Takıma defansif katkısını az bulsam da adam iyi kötü 20 gol atmış. Daha ne yapacaktı? Veyahut onun yerine oynayacak Eto'o, Ba veya Jahovic daha fazla mı gol atacaktı?

Roda bahsedilen isimler kadar iyi. Adamın tek sıkıntısı sürekli oynamadığı için inişli çıkışlı. Bu da gayet normal. Hep yedek bekleyip, oyuna direkt katkı yapan tek isim var bu liglerde. Semih Şentürk. Biraz birazda Cenk Yosun. Bu ligden kimler geldi, kimler geçti. Yedek adamdan yararlanamıyorsun. Eto'o'nun sahada yürüyüşlerini görse bizim taraftar 2 haftada teneke bağlarlar.

Bizim takımda fark yaratmak için bahsedildiği gibi ileri uçta değil, defans bölgesinde kaliteli isimlere ihtiyacımız var. Oyun kurabilen stoper. Set oyununda bir kişi eksik oynuyoruz.

Bence Dembaba yeri geldiğinde Burak'ın yerine de oynardı. Gerektiğinde sırtı dönük forvet olarak da gayet iyi iş yapardı.
    Rodellega'dan çok daha iyi performans göstereceğine eminim. Getireceği hava ve taraftarı saymıyorum. Bu artıları da vardı.
    Hoş bu sözleri söylerken Rodellega kötü bir oyuncu değildir diye de belirttim. Sadece daha iyilerini bulabilirdik diyorum.
    Açıkçası Dembaba'yı Trabzonspor'da görmeyi çok isterdim.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

bu sansizlik degildi, o mal oyuncu, ismail haktan odabasi, onu sokmasa puani rahat alirdi

birde o kaleci nedir öyle, yedektede zeki ayvaz varken

fatih kendinde sucu arasin
    zeki ayvaz kaleci mi yaa ?? yedekte zeki varken, sanki buffon...
    Tekke'nin skintisi, manisa gibi sikeci takima gitmis olmasi, pesine ismail haktan odabasi gibi sikeciyi almasi... rezillikten baska bir sey degil... yine de ister istemez Tekke'yi destekliyorum...

ayrica Subotiç döktürüyor st etienne'de, sakat falan hikâye, turp gibi herif, tam bizlikti, burun kivirdik.... ugur gibi fuzulilerle devam

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

onumuzdeki sene transfer yasagını dusunursek

murat cem,ahmet eren,savas cakır,alihan tuncer den 2 tanesi yedeklerde olmalı diye dusunuyorum.

takımda en az 10-12 kişi alt yapılardan olmalı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)