Sayfa 3219 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2219 2719 3119 3169 3209 3217 3218 3219 3220 3221 3229 3269 3319 3719 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 80,451 ile 80,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon başı Castro dedik boşta dedik gittik Kucka'ya 20-25 milyon para bayıldık
    sezon bası linc yerdin muhtemelen haklıymıssın.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Aytaç'ı biz satış opsiyonuyla mı kiraladık ?

Geriye dönmesi transfer yasağı açısından sorun olmayacaksa iyi olur. Firesiz oynuyor Yeni Malatyaspor'da. Daha fit durumda dönecektir.

Rotasyonda bulunsun.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geriye dönmesi transfer yasağı açısından sorun olmayacaksa iyi olur. Firesiz oynuyor Yeni Malatyaspor'da. Daha fit durumda dönecektir.

Rotasyonda bulunsun.
    Opsiyon 1 milyon Euro diye hatırlıyorum ama kap bildirime baktım opsiyon yazmıyor
    Konu Mesut tarafından (11.03.2018 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rotasyonda bulunsun.
    Kucka'dan daha faydalı olacağı kesin.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Opsiyon 1 milyon Euro diye hatırlıyorum ama kap bildirime baktım opsiyon yazmıyor
    Opsiyon var ve eğer 1 M € ise direkt alır Malatya bence. Erol Bulut'un en çok tuttuğu 2-3 isimden biri takımda.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Opsiyon var ve eğer 1 M € ise direkt alır Malatya bence. Erol Bulut'un en çok tuttuğu 2-3 isimden biri takımda.
    aytaç geri dönmek istiyor.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 milyonu bırak 1 kasa kayısı bile vermezler, Malatyalı arkadaşım maç bittiğinden beri sövüyor geri alın şunu kurtulalım diyor. Daha ucuz olmasının yanı sıra hava toplarında etkili, dengeli, ofansif özellikleri de olan Hasan Batuhan varken Kucka'dan bile kötü paslar atan Aytaç'ı niye geri getirelim ? Üstelik alttan Cafer de geliyor. Her şeye tahammülüm var ama pas yapmayı bilmeyen odun ayaklara tahammülüm yok.

Bu tip oyuncular yüzünden topu ayağımızda tutamıyoruz ve rakibe kolay teslim oluyoruz. Selçuk, Colman gibi teknik kapasitesi yüksek ve kolay kolay top kaybetmeyen oyuncular bulmalıyız. Bakın kargalara, hepsi iyi pas yapıyor top tutuyor. Adamlarda Negredo hariç odun ayak yok, bu sayede rakibe üstünlük kuruyorlar.
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (11.03.2018 Saat 18:55 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

@Mert Oğuzlu61 Hasan Batuhan mı

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Mert Oğuzlu61 Hasan Batuhan mı
    Kulübe için diyorum, Aytaç kulübe için hem pahalı hem de çok yetersiz bir oyuncu. Hasan Batuhan'da Okay havası var, biraz özgüven kazanırsa kulübeden katkı veren özevlat olarak sivrilebilir )) En azından ofansif özellikleri de olan bir isim, Aytaç teknik özellikler bakımından berbat bir orta saha. Pas kalitesi bu kadar düşük olan bir oyuncu TS orta sahasında oynamayı geçtim kulübede bile oturmamalı.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

ttsfurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulübe için diyorum, Aytaç kulübe için hem pahalı hem de çok yetersiz bir oyuncu. Hasan Batuhan'da Okay havası var, biraz özgüven kazanırsa kulübeden katkı veren özevlat olarak sivrilebilir )) En azından ofansif özellikleri de olan bir isim, Aytaç teknik özellikler bakımından berbat bir orta saha. Pas kalitesi bu kadar düşük olan bir oyuncu TS orta sahasında oynamayı geçtim kulübede bile oturmamalı.
    Aytaç Batuhan dan 1 yaş büyük. Birisi yıllardır süper lig de oynuyor. Diğerinin süper lig maçı bile olmayabilir( ki yokmuş) . Batuhanın tek avantajı daha az maaş alıyor olması. Eğer rotasyon oyuncusu olarak biri kullanılacaksa o aytaç olmalı. Batuhan süper lig kalitesinde bile bir futbolcu değil maalesef.
    Batuhan*2 = aytaç
    Konu ttsfurkan tarafından (11.03.2018 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Batuhan 100.000-200.000 ne veriyorlarsa direkt satılması gereken bir oyuncu.

Bu takımda forma giyemez.

ttsfurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transfer yasağı benim tahminimce kalkacaktır. Eğer kalkmaz ise sadece stoper bölgesi için transfer yapamayacağımıza üzülürüm çünkü elimizdeki kadro iyi bir hoca ile iyi işler yapabilir. Elimizdeki kadrodan verim alabilecek bir teknik direktör bulmak şart. Özevlatçılık yerine kaliteli özevlatçılık yaparsak yani sırf kimliğinde Trabzon yazıyor diye kadroda bulunan batuhan , akbaş , ramazan gibi vasıfsız isimleri kadroda tutmayıp yerine cafer, abdurrahim, doğukan ve özellikle de Abdüş tan sonra en umut verici isim olan sefa yı kadroya katabilirsek bizim için büyük kazanım olur.

Gelecek tekliflere göre yusuf satılabilir. Abdüşün ortaya geçeceğini düşünürsek aynı mevkinin isimleri olan Kucka veya okay dan birisi satılabilir. Böylece hem kulüp bonservis kazanır hem de sefa ve cafere orta sahada yer açılabilir.

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aytaç, Kucka ve Okay eksiğiyle fazlasıyla aynı tip oyuncular. Bunların ikisini gönderip N'Diaye tipi bir oyuncu

Olcay ve N'Doye yerine yine hücum gücü yüksek bir sol kanat oyuncusu gerek.

Çift stoper zaten elzem oğlu elzem. Umarım bu yasak kalkar.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Sultan Tekke bu haftada galip .
    Geriden gelerek aldılar bu hafta

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

batuhan artaslan - baris özbek - baris atas - fatih atik bu dört oyuncu trabzonspor formasini giyinmis giyinmekte kalmamis üstüne parada verilmis cogumuzun yasadigi sürece göremeyecegi paralar bunlar .....batuhan artaslan 25 yasinda urfaspor tutmamis göndermis trabzonspora veya mukavelesi bitmis batuhan artaslan umarim akhisar macinda oynar ve ptt lig futbolcusu bile olmadigini herkes görür trabzonsporumuzda altyapida cok büyük oyuncular vardir kesin bilgim yok fazla fakat batuha artaslan gibi yetenek yoksunlari kaldigi sürece bu genclere sans gelmiyor batuhan artaslan eger futbolu seviyorsa kendiside yönetimle konusarak ben oynamak istiyorum beni gönderin kiralayin diyebilir neyi bekliyorsun ??
    batuhan gibi oyuncu kesinlikle birakin üc büyük istanbul takimi kayserisporda göztepede kadroya giremez
    trabzonsporumuz böyle yeteneksizleri göndererek süperligde oynayan gencleri toplamali artik oynayan bilen skora etki edebilecek korkak futbolcu olmayan oyunculari almaliyiz
    aytac kara konusu gecmis forumda daha yeni bir aciklama yapmisti trabzonsporun oyuncusuyum diye öyle hatirliyorum aytac kara gelsin yedek mi oynar ilk onbirmi bilemem ama batuhan ile kiyaslamak cok sacma olmus .....batuhan futbol oynamayi sadece geriye pas vermek oldugunu düsünüyor batuhan erzurumspor ile oynadigimiz kupa maclarindan en son hatirliyorum sahada görünmeden oynamis nasil basardiysa ......

bizde bir zamanlar soner vardi oynadigi zaman on kisi oynardik bu soner bile batuhandan iyiydi akhisarda hic bir yol katedememis bizde bu oyunculari millioner ederek gönderiyoruz batuhan artaslani okuyunca veya görünce cok üzülüyorum forumda olan genclerimizin cogu batuhandan iyi oynar her idaaya varim .....bunlari yazmam gerekiyordu kusura bakmayin renktaslarim .....
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    Trabzon

benim tahminim,aralıkta kongre olacak kimse aday olmaz çusta devam eder.aralıkta karşısına aday çıkar.transfer yasağı kalkar.spor hukukçuları öyle diyor.ts parayı söylenenden 8 gün sonra yatırmış cas a gidersek iyibir savunma ile cezayı erteletiriz.bu takımın şike davası bitmeden şampıyobluğu ağzına bile almaması lazım.aralıkta gelen yönetim 3 yıllık plan yapmalı borcu ödenebilir seviyeye getirmeli.bu nasıl olacak valla çok zor .küçülerek borç ödenmez büyüyerek ödemeliyiz.büüyünce borç büyüyor İstanbullular tff ve hakemle o da olmazsa şike ile önümüzü keserler işimiz çok zor.tek çikiş şike davasının erken sonuçlanması ve fb ve bjk nin ceza alması .en son çare katarlılara satış.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

büyümek veya küçülmek hiç bizim meselemiz olmadı. sosa'ya bu paraları verince büyümüş mü oluyoruz? sorun transferde. bizim performanstan çok marka değerine para verecek durumumuz yok. isimsiz oyuncular alıp takımın gücüyle yıldız yaratmak zorundayız. ama bu çok zor bir süreçtir. işleyen bir takım yaratana kadar tercih hataları olur. bazı oyuncular yükü taşıyamaz. bir kalıp oluşana kadar çok yüksek eleştirilerle herkes işi zorlaştırır.

menejerler devrede çünkü, bir sürü yalan haber medyaya sürülecek. şu oyuncu uygundu alınmadı falan filan. o köprüyü bir kere geçtik gökdeniz, fatih tekke zamanında. oyun sistemi ve takım oturana kadar küme düşecek hale geldik. özkan sümer'e ne küfürler edilmiştir. ama adam ne yaptığının farkındaydı ve bunlardan etkilenmedi. ilk planın arkasında duruldu. kendi yıldızlarımızı yarattık ve hala o kalitede oyuncu arıyoruz. aurelio hatası var, mesaj olsun diye istifa hatası var. bu tip artislikler de yapılmasa reçete yakın tarihimizde var zaten. akıllanmış camia, güzel bir stat ve iyi bir destekle daha rahat aşılır bunlar.

konya'nın durumu iyi örnek. aykut bu tip adamlar aldırmıyordu, ucuz oyuncular seçiyordu ısrarla. otorite boşluğu oluştuğu anda menejerler devreye girdi. güya güçlü takım kuruldu ama boş sahada iki pasla kontraya çıkacak güçleri kalmamış. kadro karmakarışık, kimin oynadığı belli değil.

bunları defalarca konuşuyoruz. ama transferde bir ismin yarattığı heyecanın peşine hepimiz takılıyoruz. kendimizi sorunun dışında görmek kolay şimdi ama geçirilen süreçler ortada.

3 yıllık yönetimlerle, ikinci yıl değişen planlarla olmuyor bu iş. seçimden çok iktidarı ele geçirme veya elde tutma yarışı var. bunun dışında birşeyler görmemiz lazım.
    Konu artvints tarafından (12.03.2018 Saat 13:29 ) değiştirilmiştir.

arsinli_akrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu sayfa da yetim kaldı 😂😂

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Şampiyonluk kaçtı mı" sorularına Maurizio Sarri: "Ne İtalya'nın en zengin takımıyız, ne de en güçlü takımıyız. Şampiyon olma zorunluluğumuz yok. Elimizden gelenin en iyisini yapma ve herkese karşı aynı şekilde mücadele etme zorunluluğumuz var. Şampiyonluk sonuçtur"

Bu mantaliteyi felsefe haline getirmeliyiz bence.

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gündem; Batuhan & Aytaç kıyaslaması.
    Vay bizim halimize...
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Şampiyonluk kaçtı mı" sorularına Maurizio Sarri: "Ne İtalya'nın en zengin takımıyız, ne de en güçlü takımıyız. Şampiyon olma zorunluluğumuz yok. Elimizden gelenin en iyisini yapma ve herkese karşı aynı şekilde mücadele etme zorunluluğumuz var. Şampiyonluk sonuçtur"
    Bu mantaliteyi felsefe haline getirmeliyiz bence.
    Yaklaşım doğru olsa da, Bizim hocamız yöneticimiz bu cümleyi kursun; kuyruğuna teneke bağlarlar...
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı arsinli_akrep61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sayfa da yetim kaldı 😂😂
    Yetimi sevindirmek sevaptır,
    az heyecan yapalım sonra başlığın ana fikrine döneriz,

Osmanlı-Bursa (MS 1)

Sivas-Kasımpaşa (ilk yarı sıfır)

Manu-L.pool (skor 2-1)

Everton-Brınghton (skor 2-0)

Malatya-Şikebahçe (skor 0-2)

Dortmunt-Frankfurt (skor 3-2)

bunları yazıp 272 bin tl kazandı oğlumun arkadaşı
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

transfer yasagı kalksa ne olur kalkmasa ne olur borc yerinde durmuyor sürekli artıyor.

Nereden
    Bursa

Alıntı Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    batuhan artaslan - baris özbek - baris atas - fatih atik bu dört oyuncu trabzonspor formasini giyinmis giyinmekte kalmamis üstüne parada verilmis cogumuzun yasadigi sürece göremeyecegi paralar bunlar .....batuhan artaslan 25 yasinda urfaspor tutmamis göndermis trabzonspora veya mukavelesi bitmis batuhan artaslan umarim akhisar macinda oynar ve ptt lig futbolcusu bile olmadigini herkes görür trabzonsporumuzda altyapida cok büyük oyuncular vardir kesin bilgim yok fazla fakat batuha artaslan gibi yetenek yoksunlari kaldigi sürece bu genclere sans gelmiyor batuhan artaslan eger futbolu seviyorsa kendiside yönetimle konusarak ben oynamak istiyorum beni gönderin kiralayin diyebilir neyi bekliyorsun ??
    batuhan gibi oyuncu kesinlikle birakin üc büyük istanbul takimi kayserisporda göztepede kadroya giremez
    trabzonsporumuz böyle yeteneksizleri göndererek süperligde oynayan gencleri toplamali artik oynayan bilen skora etki edebilecek korkak futbolcu olmayan oyunculari almaliyiz
    aytac kara konusu gecmis forumda daha yeni bir aciklama yapmisti trabzonsporun oyuncusuyum diye öyle hatirliyorum aytac kara gelsin yedek mi oynar ilk onbirmi bilemem ama batuhan ile kiyaslamak cok sacma olmus .....batuhan futbol oynamayi sadece geriye pas vermek oldugunu düsünüyor batuhan erzurumspor ile oynadigimiz kupa maclarindan en son hatirliyorum sahada görünmeden oynamis nasil basardiysa ......

bizde bir zamanlar soner vardi oynadigi zaman on kisi oynardik bu soner bile batuhandan iyiydi akhisarda hic bir yol katedememis bizde bu oyunculari millioner ederek gönderiyoruz batuhan artaslani okuyunca veya görünce cok üzülüyorum forumda olan genclerimizin cogu batuhandan iyi oynar her idaaya varim .....bunlari yazmam gerekiyordu kusura bakmayin renktaslarim .....
    Hasan Batuhan Artaslan'ın 1.ligde attığı gollere,oynadığı futbola bu kadar uzak olman sana bu yorumu yaptırıyor,biraz futbol bilgisi ve oyuncu kalitesinden anlamak lazım.
    Batuhan'ın tek şanssızlığı ona güvenip,forma verecek bir Hoca olmaması,yoksa Okay'dan daha hızlı ve atletik bir futbolcu.Teknik olarak da Okay'dan çok daha iyi,eğer Okay'ın yaptığı hataları,yedirdiği golleri yapsa takımda tutunamazdı,tahammülü yok bizim taraftarın kendi çocuğuna.

Başımızda bir Hoca olsa bundan sonraki tüm maçlarda en az 20-25 dakika oynar.
    • Memento mori

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan Batuhan Artaslan'ın 1.ligde attığı gollere,oynadığı futbola bu kadar uzak olman sana bu yorumu yaptırıyor,biraz futbol bilgisi ve oyuncu kalitesinden anlamak lazım.
    Batuhan'ın tek şanssızlığı ona güvenip,forma verecek bir Hoca olmaması,yoksa Okay'dan daha hızlı ve atletik bir futbolcu.Teknik olarak da Okay'dan çok daha iyi,eğer Okay'ın yaptığı hataları,yedirdiği golleri yapsa takımda tutunamazdı,tahammülü yok bizim taraftarın kendi çocuğuna.

Başımızda bir Hoca olsa bundan sonraki tüm maçlarda en az 20-25 dakika oynar.
    benim futbol bilgim yok tamam batuhan artaslan maradona yaptin suan madem bu kadar iyi neden hic sans verilmiyor iki kupa macinda oynamisti erzurum maclarinda ne yapti?? güldürme beni simdik 25 yasinda oyuncu iyi oynarsan iyi oyuncuysan oynatirlar abdülkadire neden sans verildi yusufa neden verildi batuhana neden verilmiyor ..batuhan sansini degirlendiremedi bende trabzonluyum sirf trabzonlu diye sadece antromana ciksin yeterlimi diyelim ??erzurumspor ile oynadigimiz iki kupa macini tekrar izle o gün bügündür oynamiyor ersun yanalda oynatmadi riza hocada oynatmiyor iste ...futbol bilgim yok tamam
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)