Sayfa 3218 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2218 2718 3118 3168 3208 3216 3217 3218 3219 3220 3228 3268 3318 3718 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 80,426 ile 80,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dedikten sonra 8 maç üst üste kaybetti.
    orda arkasinda duracak bir camia olmadigindan lime lime dogradilar

eski baskanlarida intihar etmisdi yanliz kaldigi icin

Trabzonda böyle savasa cikiyorum derse putlari sallariz, böyle ezdirmeyiz. yeterki orda oturan adam buna cesaret etsin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dedikten sonra 8 maç üst üste kaybetti.
    Adana Demirspor çok farklı bir takım. Adamların süper lig hedefi göstermelik. Deseler ki sizi direkt süper lige çıkartıyoruz kabul etmezler. Hele hele son 15-20 yılını incelerseniz görürsünüz; şampiyonluk takımlarını perişan edip, ligin dibindekilere mağlup olur. Hiç bir favori olduğu maçı kazanamaz, sürprizleri sever. İddianın ev sevdiği takımdır. Böyle böyle kaç tane teknik heyet, futbolcu yediler haddi hesabı yok. Bizim ligdeki Gençlerbirliği'nin 1. lig versiyonu gibi düşünün, kafanızda birşeyler canlanır.

Bu yazdıklarım, Ünal hocayı takımın başında görmek için değil, sadece bu konuşmayı yaptığı andaki kulübünün durumunu bilmeyen arkadaşlara açıklamak içindi.
    FxY

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ünal karaman takımın başına geçse teknik olarak yeterli olur mu bilemem ama şu videoyu izledikten sonra karakter adamlık olarak fazla bile gelir.
    fb li ersun, bjk li rıza olacağına bizden biri ünal hoca olması gerekirdi. ama olmaz. olur mu hiç. onlara verilen şans bu ve bunun gibi adamlara verilmez. çünkü dik dururlar. kulübün parasını menajerlere peşkeş çekmezler. hainlerin hesaplarını bozarlar. başarısız olup, bir an önce gitmesi için her türlü filme muhatap olurlar
    Konu ensarusta tarafından (09.03.2018 Saat 10:23 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

bir diğer konuda usta giderse başkan kim olacak. doğru soru kim olmalı ?
    bizdeki yanlış algı zengin bir başkan görmek istiyoruz kulübün başında.
    -doğrusu ne?
    parası olan başkan kulübün başına gelir. ilk etapta bir hava gazla başta kendisi ve yönetiminden belli bir meblağ para toplar. acil ödemeleri yapar. kısa vadede kulübü rahatlatır. kulübün başında kaldığı sürede gerek ulusal kanallara çıkarak gerek yazılı basında haber olarak bir güzel reklamını yapar. siyasete iyice yaklaşır. servetini ikiye üçe katlar. spor kulübünü yönetmeyi bilmemesi ve niyetinin halis olmaması gibi sebeplerle kulübün borcunu aynı doğrultu da ikiye üçe katlar. gelen başarısız sonuçlar ve kötü mali yapının getirdiği olumsuz neticelerin medya da iyiden iyiye haber olmasıyla taraftarların birçoğunun tepkisini alır ve eğer başka bir önemli menfi hesabı yoksa madem böyle istiyorsunuz diyerek zati kendi adına vazifesini yapmış biri olarak kulübe verdiği paralarında alabildiğini alarak, elini kolunu sallaya sallaya büyük servetinin keyfini çıkarmaya artık popüler ve lüks hayatına geri döner. ha bu arada kulübe 3 lira vermişse 2 sini almayı başarır. kalan 1 lirayı ise mecbur hibe etmek zorunda kalır. ve kendisine tepki gösteren taraftara bunu bir koz olarak kullanır. bende 1 liramı hibe ettim diyerek savunmasını pişkin pişkin yapar. neticede kulübü 100 lira zarara uğratmış,kendi kişisel servetini kulüp başkanlığını kullanarak 100 lira arttırmış ve 1 lirasını kulübe hibe etmiştir.
    Konu ensarusta tarafından (09.03.2018 Saat 10:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

şimdi gelinen tabloda kulübü bu bataktan çıkarmak için malesef iki yol var.
    1. yerli ya da yabancı çok zengin bir iş adamına kulübün hisselerini satarak gelen parayla kulübün borçlarını sıfırlamak. artı başkanın parasıyla adeta sıfırdan, yeni, yıldızlarla dolu bir takım kurup şampiyonluğa oynamak.
    2. kulübün başına;
    - zengin olma şartı aranmadan
    - futbolu bilen, içinden gelen
    - kulüp ve insan yönetiminden anlayan
    - kulübün her kademesinde yakınları değil işinin ehli kişilerle çalışan
    - hangi siyasi görüşten olurlarsa olsunlar bütün camianın isminin altında birleşebileceği
    - tüm camiayı birleştirerek kulübün bataktan çıkmasını başarabilecek
    - bütün siyasilere eşit uzaklıkta olan, siyaseti, siyasileri sadece kulübün menfaatleri doğrultusunda kullanmayı becerebilen ( günümüz Türkiye sinde ve spor dünyasında tamamen siyasetten soyutlanma gibi bi durum olamaz )
    - taraftarlarla aynı amatör ruhu taşıyan
    - kulübün menfaatini kendi menfaatinden her daim üstün tutan
    - kulübün 1 lirasının hesabını yapan ne yiyen ne yediren Allah korkusu olan.......
    birini bulmak. böyle herkesin sevdiği kabul ettiği birini bulabilirsen;
    evet kulübün borcu çok. ama trabzonspor u sevenlerin sayısı parası daha çok. trabzonsporlu 100 zengin iş adamının ayağına gidersen 10-15 şer lira istersin. işi bitirirsin.
    Konu ensarusta tarafından (09.03.2018 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Realist olmak lazım.
    Birilerinin cebinden para koyup işleri düzeltebilecek seviyeleri çoktan geçtik. İyi kadro artık şu döviz kurlarında büyük paralara ve büyük maaşlara patlıyor. Sürekliliği olmaz. Diyelim çok zengin biri geldi yaptı bunları, oyunculara 40 m€ da maaş bütçesi veriyoruz. 200 milyon TL maaş yükünü 1 senden sonra çekemez kimse. Bunun bonservisleri felan var. Bizim klüp gelirlerimiz yayın+performans+sponsor+tribün+tsclup+diğer , zaten ancak Kredilerin ana para ve faizlerini, stadın giderlerini, otel kamp diğer giderleri ödüyor. Üstünede öyle iyi bir kadroda 2-3 futbolcunun maaşını ödeyebilecek kadar para kalıyor. Kalan 20 kişiyi başkan finanse edemez. O seçenek belki 2013 de borç bu boyutlarda ve döviz kurları böyle uçuk değilken mümkündü. Ama gelirleri, sermayesi TL olan bir şirketin giderlerinin yarısından çoğu Döviz ise zaten bu açık pozisyonu bu kurlarda sürdüremez. Öyle böyle zengin olmaması lazım.

O seçenek imkansız. Gerçekçi ve tek izlenilecek yol. Koşulların iyileşmesine kadar durumu idare etmek ve ekonomik bir dönüşüm sağlamak. 6 yıldır 1 kere 4.lük dışında yukarlarda yokuz. Bir 4-5 sene daha olmasada olur. Hayır yukarlarda olmamak mı bitirdi klübü. Yani bu sene 2.olsak düzelecekmiydi durum. Rakamlar böyle söylemiyor. Alacağımız fazladan 40 milyon TL olurdu yayın ve performanstan. Ş.Ligi ön elemede tokatlardı birisi düşerdik Uefaya orda da doğru düzgün bir gelir yok. Buda topu topu 10 milyon Euro bile etmiyor. Dün bir arkadaş yazmış Faruk Süren demiş bu borçlar şampiyon olmak ile felan da kapanmaz doğru. Klübün satılması işi de bana ütopik geliyor, bu klübü aklı başında akıllı biri almayacağı kesin. Zaten bu satış mevzsunun dipteyken yapılmasına her zaman karşıyımdır, eğer satıcı bensem hissemi düşerken satmam. Alıcıysam almaya çalışırım tabi.

Sadri Şener?
    Bir kere Sadri Şener karşısına birisi aday çıkıyorsa aday olmaz bir daha. Hakkı da bana göre. Eğer klüpte bir mutabakat sağlanır, gel başkan ol gibi bir protokol olursa da gelir. Yaşını felan söylemesi bence bahane, ama bir yarışa girmez. Ben olsam bende girmem. Seçmenin kalitesi, niteliği, üye yapılma şekli böyle flu iken kalkıp çoluk çocukla yarışa girmemesi de çok doğal.

Nevzat Aydın?
    Nevzat Aydın'ın dünyaya bakış açısı ile bu klübün ne kongre üye profili ne taraftar profili özdeşmiyor. Seçimlerde kazabileceğini düşünse bence hemen aday olur. Ama boşa kürek çekecek adamlar değil bunlar.
    Sadri Şener, nasıl kendisini birilerinin taşere ettiği kişilerin oylamasını kabullenemez ise, Nevzat Aydın da böyle tiplerin olduğu bir ortamda aday olmaz.

Altyapıdan 10 tane oyuncu kadroya takviye edilmeli. Tavandan başlanılarak 1.5m€ üstü tüm kontratlar elden çıkarılmalı. Hiçbir futbolcu yıllık 5 milyon TL'den fazla kazanmamalı.Bizim gidip Avrupa'da belli klüplerde oynamış adamları getirip takıma monte etme şansımız yok. Ne o hırsı ne o odağı bu klübe veren olmadı. Marcelinho'dan beri birçok böyle transfer var. İstikrar gösteren doğru düzgün oyuncu yok. Mbia hariç tamamı da zarardır. Futbol kalitesi bizden geride olan ülkelerden de oyuncu almak mantıklı değildi biz yine bunuda yaptık. Slovakya, Çek Cumhuriyeti felan bunlardan zaten hepi topu 3-5 tane wonderkid 10 tane potansiyelli oyuncu çıkar. Onu da bize bırakmayacak kadar sağlam scout'lı takımlar var. Afrikalıları da izlemek çoğunlukla eziyet. Arjantin,Brezilya,Kolombiya,Şili gibi Türk futbolunu tokatlayacak milli takımları ile maç yapsak 10 maçın 8-9'unu kaybedeceğimize emin olacağımız ülkelerden genç ve ucuz oyuncular bulunur. Belçika'dan, Hırvatistan'dan felan 1.5m€ luk tavan sınırına göre oyuncular alınır. 10.bitir ligi ilk sezon çok problem değil. Yayın ve performanstan 10-20 milyon TL eksik al, ama maaş bütçesini "kucka onur sosa burak" kadar kısmak zaten 60-70 milyon TL yıllık artı yapıyor.

Gelecek kişinin durumu düzeltmeden siyasilere özellikle iktidara mesafeli olması çok zor. Bu gerçeği de kabullenelim. Altınordu tarzı birşeyler yapılmazsa ve öyle korkunç paraları olan bir "hayırsever" milyarder çıkmazsa zaten mecburiyetten altyapıyla oynayan bir takım haline döneriz. Bunu planlı organize edebilecek, geçiş dönemini doğru yaşatacak birisi lazım. Usta'nın başkan olduğu seçimde Kulaçoğlu'nun dedikleri bugünde geçerli. Şartlar daha kötüleşti o kadar. Küçülmekten korkmayın, sahaya yine 11 kişi çıkıyor. Bu forma küme düşmez. 10. olsak da birşey değişmez. Zaten 6-12 arası geziyoruz yıllardır. Ben altyapıdan çıkacak çocuklara güveniyorum. Yarım sezon sabredilse bir iskelet oluşur. Yeterki doğru ellere verilsin kadro.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    Ankara

yeni başkan az çok belli
    Trabzonspor Olağanüstü Genel Kurul'da oy kullanacak bazı üyeler. Hacıosmanoğlu tüm akrabalarını üye yaptı.

DX1lEbUWAAANTHK.jpg

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni başkan az çok belli
    Trabzonspor Olağanüstü Genel Kurul'da oy kullanacak bazı üyeler. Hacıosmanoğlu tüm akrabalarını üye yaptı.

DX1lEbUWAAANTHK.jpg
    Abi ben bunu anlamıyorum herkes yapsın abi İho bu kadar yapıyorsa herkes yapsın herkes bu kadar üye yapsa zaten kulübün geliri de artar

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İho zamanında demedimi ben yapamazsam beceremedim der bırakırım diye beceredi bıraktı da şimdi tekraradam aday olacağını sanmam.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Realist olmak lazım.
    Birilerinin cebinden para koyup işleri düzeltebilecek seviyeleri çoktan geçtik. İyi kadro artık şu döviz kurlarında büyük paralara ve büyük maaşlara patlıyor. Sürekliliği olmaz. Diyelim çok zengin biri geldi yaptı bunları, oyunculara 40 m€ da maaş bütçesi veriyoruz. 200 milyon TL maaş yükünü 1 senden sonra çekemez kimse. Bunun bonservisleri felan var. Bizim klüp gelirlerimiz yayın+performans+sponsor+tribün+tsclup+diğer , zaten ancak Kredilerin ana para ve faizlerini, stadın giderlerini, otel kamp diğer giderleri ödüyor. Üstünede öyle iyi bir kadroda 2-3 futbolcunun maaşını ödeyebilecek kadar para kalıyor. Kalan 20 kişiyi başkan finanse edemez. O seçenek belki 2013 de borç bu boyutlarda ve döviz kurları böyle uçuk değilken mümkündü. Ama gelirleri, sermayesi TL olan bir şirketin giderlerinin yarısından çoğu Döviz ise zaten bu açık pozisyonu bu kurlarda sürdüremez. Öyle böyle zengin olmaması lazım.

O seçenek imkansız. Gerçekçi ve tek izlenilecek yol. Koşulların iyileşmesine kadar durumu idare etmek ve ekonomik bir dönüşüm sağlamak. 6 yıldır 1 kere 4.lük dışında yukarlarda yokuz. Bir 4-5 sene daha olmasada olur. Hayır yukarlarda olmamak mı bitirdi klübü. Yani bu sene 2.olsak düzelecekmiydi durum. Rakamlar böyle söylemiyor. Alacağımız fazladan 40 milyon TL olurdu yayın ve performanstan. Ş.Ligi ön elemede tokatlardı birisi düşerdik Uefaya orda da doğru düzgün bir gelir yok. Buda topu topu 10 milyon Euro bile etmiyor. Dün bir arkadaş yazmış Faruk Süren demiş bu borçlar şampiyon olmak ile felan da kapanmaz doğru. Klübün satılması işi de bana ütopik geliyor, bu klübü aklı başında akıllı biri almayacağı kesin. Zaten bu satış mevzsunun dipteyken yapılmasına her zaman karşıyımdır, eğer satıcı bensem hissemi düşerken satmam. Alıcıysam almaya çalışırım tabi.

Sadri Şener?
    Bir kere Sadri Şener karşısına birisi aday çıkıyorsa aday olmaz bir daha. Hakkı da bana göre. Eğer klüpte bir mutabakat sağlanır, gel başkan ol gibi bir protokol olursa da gelir. Yaşını felan söylemesi bence bahane, ama bir yarışa girmez. Ben olsam bende girmem. Seçmenin kalitesi, niteliği, üye yapılma şekli böyle flu iken kalkıp çoluk çocukla yarışa girmemesi de çok doğal.

Nevzat Aydın?
    Nevzat Aydın'ın dünyaya bakış açısı ile bu klübün ne kongre üye profili ne taraftar profili özdeşmiyor. Seçimlerde kazabileceğini düşünse bence hemen aday olur. Ama boşa kürek çekecek adamlar değil bunlar.
    Sadri Şener, nasıl kendisini birilerinin taşere ettiği kişilerin oylamasını kabullenemez ise, Nevzat Aydın da böyle tiplerin olduğu bir ortamda aday olmaz.

Altyapıdan 10 tane oyuncu kadroya takviye edilmeli. Tavandan başlanılarak 1.5m€ üstü tüm kontratlar elden çıkarılmalı. Hiçbir futbolcu yıllık 5 milyon TL'den fazla kazanmamalı.Bizim gidip Avrupa'da belli klüplerde oynamış adamları getirip takıma monte etme şansımız yok. Ne o hırsı ne o odağı bu klübe veren olmadı. Marcelinho'dan beri birçok böyle transfer var. İstikrar gösteren doğru düzgün oyuncu yok. Mbia hariç tamamı da zarardır. Futbol kalitesi bizden geride olan ülkelerden de oyuncu almak mantıklı değildi biz yine bunuda yaptık. Slovakya, Çek Cumhuriyeti felan bunlardan zaten hepi topu 3-5 tane wonderkid 10 tane potansiyelli oyuncu çıkar. Onu da bize bırakmayacak kadar sağlam scout'lı takımlar var. Afrikalıları da izlemek çoğunlukla eziyet. Arjantin,Brezilya,Kolombiya,Şili gibi Türk futbolunu tokatlayacak milli takımları ile maç yapsak 10 maçın 8-9'unu kaybedeceğimize emin olacağımız ülkelerden genç ve ucuz oyuncular bulunur. Belçika'dan, Hırvatistan'dan felan 1.5m€ luk tavan sınırına göre oyuncular alınır. 10.bitir ligi ilk sezon çok problem değil. Yayın ve performanstan 10-20 milyon TL eksik al, ama maaş bütçesini "kucka onur sosa burak" kadar kısmak zaten 60-70 milyon TL yıllık artı yapıyor.

Gelecek kişinin durumu düzeltmeden siyasilere özellikle iktidara mesafeli olması çok zor. Bu gerçeği de kabullenelim. Altınordu tarzı birşeyler yapılmazsa ve öyle korkunç paraları olan bir "hayırsever" milyarder çıkmazsa zaten mecburiyetten altyapıyla oynayan bir takım haline döneriz. Bunu planlı organize edebilecek, geçiş dönemini doğru yaşatacak birisi lazım. Usta'nın başkan olduğu seçimde Kulaçoğlu'nun dedikleri bugünde geçerli. Şartlar daha kötüleşti o kadar. Küçülmekten korkmayın, sahaya yine 11 kişi çıkıyor. Bu forma küme düşmez. 10. olsak da birşey değişmez. Zaten 6-12 arası geziyoruz yıllardır. Ben altyapıdan çıkacak çocuklara güveniyorum. Yarım sezon sabredilse bir iskelet oluşur. Yeterki doğru ellere verilsin kadro.
    Güzel yazı. Aynen katılıyorum.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İho zamanında demedimi ben yapamazsam beceremedim der bırakırım diye beceredi bıraktı da şimdi tekraradam aday olacağını sanmam.
    Dış ve iç mihraklar üstüne oynamış, FETO kumpas yapmış kendisine. Başarısız görmüyor ki kendini.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi bırakmadı ki. Aday oldu seçime girdi kaybetti. Onun da hırsıyla tekrar aday olması gayet mantıklı geliyor bana.

Seçilmesin o ayrı dava. Ama "o bıraktı tekrar aday olmaz" demem şahsen.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Ankara

İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığı bıraktığı zaman kulübün yaklaşık olarak 180 Milyon Euro borcu bulunmaktaydı.7 Aralık 2015 tarihinde ; Euro : 3,12Dolar : 2,88Yani 561 Milyon TL borç ile bırakmıştır.
    Muharrem Usta bu borç ile devam edip ekstra borç yapmamış olsaydı.Euro : 4,70Dolar : 3,82Yani İbrahim Hacıosmanoğlu'nun borcu 846 Milyon TL olmuştu.

Burada mali açıdan Muharrem Usta'nın çok büyük başarısızlığı gözükmüyor olsa da bu borcu yönetememiş olmaması kulübü bu duruma getirdi. Tabi bununla beraber sportif başarısızlıkta cabası.

Nereden
    Ankara

Usta yeniden aday olacak! Trabzonspor eski yöneticisi Köksal Sadıklar, mevcut başkan Muharrem Usta’nın yeniden aday olacağını açıkladı

Kaynak==> https://www.karadenizinsesi.com.tr/t...k-h109286.html

KaradenizinSesi.Com

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığı bıraktığı zaman kulübün yaklaşık olarak 180 Milyon Euro borcu bulunmaktaydı.7 Aralık 2015 tarihinde ; Euro : 3,12Dolar : 2,88Yani 561 Milyon TL borç ile bırakmıştır.
    Muharrem Usta bu borç ile devam edip ekstra borç yapmamış olsaydı.Euro : 4,70Dolar : 3,82Yani İbrahim Hacıosmanoğlu'nun borcu 846 Milyon TL olmuştu.

Burada mali açıdan Muharrem Usta'nın çok büyük başarısızlığı gözükmüyor olsa da bu borcu yönetememiş olmaması kulübü bu duruma getirdi. Tabi bununla beraber sportif başarısızlıkta cabası.
    Klübün tüm borcu döviz mi? Mesela 400 küsür milyonu borcun banka kredisi, bunların ne kadarı döviz kredisi?
    Çek(ileri keşideli) borçları döviz mi?
    Tüm futbolcuların sözleşmeleri Döviz mi?
    Eğer tüm borç YP cinsinden olsa bu düz mantık matematik tamam da. 180 milyon’un yani 561 milyon TL’nin neden %100’ü döviz borcu gibi hesaplama yapılıyor. Hangi veriye göre?

Usta’nın kendi açıklaması vardı kur farkından borç artışı 63-65 milyon TL diye. Hadi geçen zamanda 63-65 olsun da 80 milyon olsun. 100 olsun. Elimde mali veri yok tavandan hesaplayalım. 100 milyon nere 300 milyon artışı kalkıp kur artışına bağlamak nere.
    Sizin yaptığınız matematik birilerini aklama matematiği ama bunu ancak ne matematik ne hesap kitap bilen birisi yutar.
    Konu Sefa Murat Dokuz tarafından (09.03.2018 Saat 20:08 ) değiştirilmiştir.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şaka gibi adam bütün köyü üye yapmış.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar kötü kulup yönetilmez.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şu Fernandesi bir çok kez dile getirdik keşke alabilseydik..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Fernandesi bir çok kez dile getirdik keşke alabilseydik..
    alemci batumdan toplardık.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alemci batumdan toplardık.
    Son alemcimiz Jajaydi galiba..

a.fındıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Seneye bu kadrodan kim kalır anketi açmak lazım

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vazelon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni atsanız ne atmasanız ne.Ben sizler adına üzülüyorum şahsen. Yalan haberlerle gazlıyorlar sizi, ooo paşam falan filan. Trabzonspor'u üçüncü sınıf reklam panosuna çevirip, yeni arsalar alıp gidecekler sonra vay efendim öyle böyle. İHO bile bunların yaptığını yapmadı. İHO'dan rezalet haldeler.
    Beni atacakmışsınız, atın beni de gerçekler bu. Birazdan çıkar arada nemladıkları biri, yok şunu alacağız yok bunu, sabredin bok püsür der gaza gelirsiniz. Üzülüyorum.
    İçimde kalmıştı, hatırlatmak için geldim.

Hahahhahaha.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Zamanında eski kullanıcı adlarım ile yazdıklarımı hatırlıyorumda, gelinen noktada bildiklerimin yanlış olmasını isterdim. Üzücü, umarım bazılarını kınalarını ısıtmaya başlamıştır.

Yazın kenara, önce resmi olarak kayyum, daha sonra yaprak dökümü ve mutlu(!) son.

Nerede kalmıştık!

Nam-ı Diğer; Trapezunt & Vazelon.

İnanın, bana bu dönem ihtiyacınız var.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sezon başı Castro dedik boşta dedik gittik Kucka'ya 20-25 milyon para bayıldık
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son alemcimiz Jajaydi galiba..
    aynen jaja bunun yanında melek kalır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)