Sayfa 3208 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2208 2708 3108 3158 3198 3206 3207 3208 3209 3210 3218 3258 3308 3708 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 80,176 ile 80,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu ekonomik tabloyu ilgili başlıkta tartışsak...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peş peşe 2 mesaj. Sende de durumlar karışık.
    volkan ve sosa transferinin yanlis olmasi kucka transferinin dogru oldugunu degistirmez

karisik bisey yok

ben transfer olmasin demiyorum, planli transfer olsun

sosaya harcanan paranin yarisi 2 stopere harcansaydi bugün liderdik

ilk yari sosasiz mac basi 2,2gol atiyorduk ortalama, ayni dönemde hucum gücümüzü cekecek defansimiz olmadigi icin bu durumlara düsdük
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetim benim gibi düsünmedi

yazin burda millet transfer orgazmi yasarken buna karsi tepkiye davet eden 2-3 kisiden biriydim

bu yönetimin yaptigi büyümek degil, olmayan parayi harcamayi büyümek anlamina ancak sizin gibiler getirir

gider kalemi büyütülerek büyünmez, gelir büyütülerek büyünür

tabi bu tartismanin yapilacak son kisi sizsiniz

yilda 150 milyon faiz ve kur gidei olan bir kulübe su bütce ile kücül diyen kisiyle olmaz bu is

3 aylik bebege su yerine vodka icirtmeye benzer bu
    biz bu işlerden anlamıyoruz doğru. zati anlasak başkalığa aday olurduk. yılda 150 milyon faiz ve kur gideri olan bir kulübü nasıl büyüteceksiniz selçuk bey.

Nereden
    İstanbul

nasriye dopingden sadece 6 ay ceza verildi

hemen transfer edilmeli gelecek sene icin
    volkan ve sosa transferinin yanlis olmasi kucka transferinin dogru oldugunu degistirmez

karisik bisey yok

ben transfer olmasin demiyorum, planli transfer olsun

sosaya harcanan paranin yarisi 2 stopere harcansaydi bugün liderdik

ilk yari sosasiz mac basi 2,2gol atiyorduk ortalama, ayni dönemde hucum gücümüzü cekecek defansimiz olmadigi icin bu durumlara düsdük
    Bunlari söyleyip nasri yi istemek

ironi olarak kabul ediyorum
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Nereden
    Amasya

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlari söyleyip nasri yi istemek

ironi olarak kabul ediyorum
    sol acik sorunumuz acik

nasriyide herseye ragmen alalim yazmadim

nasri bonservissiz oyuncu, onurun kontratini kabul ederse gelsin, gelmiyorsa gelmesin

Ünal Karaman

Nereden
    Ankara

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ekonomik tabloyu ilgili başlıkta tartışsak...
    Bence burada tartışılması daha doğru.
    En büyük Trabzon

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence burada tartışılması daha doğru.
    O zaman ekonomi başlığında da transfer konuşur hale geliriz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

sol acik sorunumuz acik

nasri bonservissiz oyuncu, onurun kontratini kabul ederse gelsin, gelmiyorsa gelmesin
    Abi Nasri hiç profesyonel değil hem niye dopingli sporcu alalım ki? Bence hiç gerek yok.

Bu arada taraftar baskısı altında doğru hamleler yapabilmek yöneticilik zaten. Delegemiz sağ olsun Iho ile beraber iflası öne çekti. Usta da Ersun'a güvenip riske girdi be gemi hepten su aldı. Ben taraftarım istemek en doğal hakkım.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uluhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen, adam olacak çocuk bokundan belli olur. Anında keşfetmeleri lazımdı uşağı ama beceremiyor bizimkiler bu işi.

Ben de Tonya doğumluyum ama baktım bizimkilerde beni keşfedecek potansiyel yok ; bıraktım top oynamayı. Gidip başka takımda top oynayacak değilim sonuçta
    aynen agbim neresi.

Nereden
    İstanbul

marsilyadaki yusuf sarı Trabzonlumu acaba.
    Konu tonya55 tarafından (26.02.2018 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Amasya

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Nasri hiç profesyonel değil hem niye dopingli sporcu alalım ki? Bence hiç gerek yok.

Bu arada taraftar baskısı altında doğru hamleler yapabilmek yöneticilik zaten. Delegemiz sağ olsun Iho ile beraber iflası öne çekti. Usta da Ersun'a güvenip riske girdi be gemi hepten su aldı. Ben taraftarım istemek en doğal hakkım.
    doping konusunu okuduysan o yönden sorun yok bence

sakatken amerikada rejenerasyon icin wada bir ilacdan 50 mg izin vermis, doktor hata yapip 500 mg vermis

ben ondan bir sorun görmüyorum

nasrinin prof. olmadigi dogru ama bjk q7 de becerdigi gibi nasriyi oynatabilirsek bize direk seviye atlatacak biri...

Ünal Karaman

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

okayi ne kadar tutabilecegini düsünüyorsun, özellikle bu sene midlesborogh premier lige cikarsakucka transferi bu kulübün tarihinde yaptigi en dogru transferdir, uzun vadede

Okay henüz Trabzonspor'un futbolcu. Olur da giderse Kucka'nın önü açılır.
    Lakin Okay'ın olduğu takıma Kucka'yı almak bir hata idi. Kaldı ki 33 yaşında bir adamdan bahsediyoruz.Fikrine saygı duyuyorum. Fakat bence Kucka şu ana kadar yararlı bir transfer olduğunu gösterememiştir.
    Bundan sonra göstereceği performans için bir şey söylemek benim açımdan doğru değil.

Nereden
    Amasya

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lakin Okay'ın olduğu takıma Kucka'yı almak bir hata idi. Kaldı ki 33 yaşında bir adamdan bahsediyoruz.Fikrine saygı duyuyorum. Fakat bence Kucka şu ana kadar yararlı bir transfer olduğunu gösterememiştir.
    Bundan sonra göstereceği performans için bir şey söylemek benim açımdan doğru değil.
    evet kontrati bittimi 33 olacak

bu forumda alistik argümani olmayanin böyle seyler yazmasina

Ünal Karaman

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay'ın yaptığı hiçbir şeyi Kucka yapamaz. Adam 2 metreye pas veremiyor, defansın önünde nasıl oyun kuracak?
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    İstanbul

nerden nereye ilk baskan geldiginde ortalık yangın yeriydi lucescu gelecek 3 tane brezilyalı rodrigo caio zenit 25 milyon euro verdi oraya bile gitmeyen adam 3 brezilyalı gelecekti maliyet 100 milyon euro assensio lar kimpembe li kadrolar scout ekipleri ortalık yıkılıyordu.sezon bası gabriel jesus lar fellaini ler.sonuc hüsran oldu malesef büyükde bir enkaz kaldı 1 milyar gibi sayac sürekli ilerliyor 1 milyarıda asmaya basladı borclar.
    Konu tonya55 tarafından (27.02.2018 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

saha sonuçları kötü olsa da ve bazı oyuncuların sözleşmeleri acayip olsa da ortada hiç de fena olmayan bir kadro var

sadece kadro mühendisliği doğru yapılıp 2-3 transferle gayet iyi bir takım olabiliriz bence

Nereden
    İstanbul

sol acik sorunumuz acik

Evet kanat ihtiyacimiz mevcut

Fakat orada ilk hamlemiz Olcay i gondermek olmalı

Alınacak oyuncu nasri gibi bir oyuncu olmamalı, kendisi sıkıntılı bir oyuncu
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosa Abdulkadir Yazıcı Okay Hubocan Perreira dışında herkes gidebilir..

Burak ve Rodellega duruma göre kalabilir..

Rodellega yi maalesef doğru kullanmadık bunu yaparken de Buraki çok yıprattık dolayısıyla onu da doğru kullanamadık..17 18 gol atmış hikaye bu adam 7 maç kaçırdı..13 gol atsaydi da daha ekonomik kullanilsaydi keşke..

Diğer kim giderse gitsin zerre üzülmem..

Sadece Ndoye yi ayirabilirim. Tamam isteneni veremiyor olabilir ama her maç bir şekilde katkı veriyor kalkipta onu yeteneksiz Uğur Akbaş ile aynı kefeye koyamam..

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Olcay Şahan, Ndoye, Bero, Durica, Uğur ve Onazi yada Kucka'dan biri gönderilsin 40 milyon tlye yakın bir yükten kurtulmuş oluyoruz ayrıca Onur 2.250 alıyor. bu çok fazla. Kaptanımız tamam çok seviyoruz kendisini ancak bu performansa bu fiyat uymuyor. Bir ekonomi yapılacaksa İlk fedakarlık yapması gereken kendisidir kulube gerçekten bağlıysa o fiyatı 1.5 milyonada çeker ki çekeceğini düşünüyorum.

Bunlara ek olarak iyi bir sol kanat ve iki iyi stoper alınsın bu takım seneye ilk 3'e rahat girer. 2 stoper ve bir sol kanat transfer takımın olmazsa olmazı ek transfer yapılacaksa bonservisi olmayan oyuncular yada takas düşünülmeli. Olur mu bilmem ama aslında takımın sezon sonu yapacağı en iyi transfer Sadri Şener ve Şenol Güneştir bir umut bekliyorum.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ege Kum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcay Şahan, Ndoye, Bero, Durica, Uğur ve Onazi yada Kucka'dan biri gönderilsin 40 milyon tlye yakın bir yükten kurtulmuş oluyoruz ayrıca Onur 2.250 alıyor. bu çok fazla. Kaptanımız tamam çok seviyoruz kendisini ancak bu performansa bu fiyat uymuyor. Bir ekonomi yapılacaksa İlk fedakarlık yapması gereken kendisidir kulube gerçekten bağlıysa o fiyatı 1.5 milyonada çeker ki çekeceğini düşünüyorum.

Bunlara ek olarak iyi bir sol kanat ve iki iyi stoper alınsın bu takım seneye ilk 3'e rahat girer. 2 stoper ve bir sol kanat transfer takımın olmazsa olmazı ek transfer yapılacaksa bonservisi olmayan oyuncular yada takas düşünülmeli. Olur mu bilmem ama aslında takımın sezon sonu yapacağı en iyi transfer Sadri Şener ve Şenol Güneştir bir umut bekliyorum.
    alıcısı varmı bakalım adamların adamlar aynı rakamı ister okadar para verende olmaz mecbur senelik parasına takviye ve bedava göndereceksin sadri şener hiçbir şey yapamaz ozaman ffp yoktu dogru dürüst borç yoktu şimdi hepsi var.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alıcısı varmı bakalım adamların adamlar aynı rakamı ister okadar para verende olmaz mecbur senelik parasına takviye ve bedava göndereceksin sadri şener hiçbir şey yapamaz ozaman ffp yoktu dogru dürüst borç yoktu şimdi hepsi var.
    Duricayla Ndoye'un sözleşmesi bitiyor onazi satılabilir o satılırsa kucka kalır. Sıkıntı sadece Olcayda çıkıyor kalanı fazla para almıyor rahat gönderilebilir. Dediğim gibi bir tek Olcay sıkıntıkı tek bir adamı göndermek zor olmasa gerek.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Nereden
    Ankara

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ticarette ilk kural, her malın bi alıcısı vardır. Devlet memurluğunda ilk kural, mesai bitse de gitsek
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ege Kum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duricayla Ndoye'un sözleşmesi bitiyor onazi satılabilir o satılırsa kucka kalır. Sıkıntı sadece Olcayda çıkıyor kalanı fazla para almıyor rahat gönderilebilir. Dediğim gibi bir tek Olcay sıkıntıkı tek bir adamı göndermek zor olmasa gerek.
    olcayı göndermek kolay yabancılar sorun.

Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ticarette ilk kural, her malın bi alıcısı vardır. Devlet memurluğunda ilk kural, mesai bitse de gitsek
    insallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)