Sayfa 3203 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2203 2703 3103 3153 3193 3201 3202 3203 3204 3205 3213 3253 3303 3703 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 80,051 ile 80,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Edin Visca, Başakşehir'e geldiğinden beri hiç kırmızı kart görmedi. Hiç sakatlık yaşamadı. Hiç sarı kart cezalısı olmadı. Maç kaçırmadan 250 karşılaşmaya çıktı.

250 Maç
    62 Gol
    65 Asist

Bize böyle adamlar lazım

Yönetim istifa.
    bu sene SAMPİYONUZ.

Nereden
    İstanbul

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer falan yapmasınlar

Kamil çıktı rıza yı rezil etti, hala sol bek diye ağlıyor

Türk futbolunda borçların en büyük sebeplerinden biriside bu teknik direktörler

Ya az biraz üretin kardeşim üretin, elinizde ki oyunculardan faydalanın

yok ben sol bek istiyom , sol açık istiyom bu ne böyle

Onu al bunu al bitmez kardeşim bu transfer

...
    Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne gerek var böyle şeylere isteyince transfer yapılıyor para çok bizde,

Kim sağ bek den devşirme Kamil ile uğraşacak

kim abdurrahim i belirli bir seviyeye getirecek

uğraşılır mı yenisini almak varken.

...
    Aslında bu kadar net herşey
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tanjugunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edin Visca, Başakşehir'e geldiğinden beri hiç kırmızı kart görmedi. Hiç sakatlık yaşamadı. Hiç sarı kart cezalısı olmadı. Maç kaçırmadan 250 karşılaşmaya çıktı.

250 Maç
    62 Gol
    65 Asist

Bize böyle adamlar lazım

Yönetim istifa.
    kaç farklı yönetim kaç farklı teknik direktör ile çalıştı?

Bize huzur lazım...
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

kasımpasa transferi nasıl yapıyor acaba?
    Genelde yabancı transferleri cok isabetli oluyor.

eduok,trezeguet cok kaliteli ve dusuk maliyetli adamlar.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kasımpasa transferi nasıl yapıyor acaba?
    Genelde yabancı transferleri cok isabetli oluyor.

eduok,trezeguet cok kaliteli ve dusuk maliyetli adamlar.
    Mensah da öyle.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Düzce

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mensah da öyle.
    aynen ben onu unutmustum.

skubic
    titi
    castro
    mensah
    trezeguet
    azubuke
    eduok
    junior fernandez

mesele niyetle.Adamlar bu isimleri alıp,catır catır oynatıyor.

fernandez mensah trezeguet

---------------eduok-----------------------

su anki hucum hattımızdan cok daha verimli olurdu.Her türlü iddiaya girerim.

Ve maliyet olacak 1/5 ine kurulurdu.Belkide cok daha dusuk maliyete.
    Konu Faruk BERBER tarafından (20.02.2018 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Münih'de ki Coman isimli çocuk dikkatimi çekti. Gerçekten hızlı ve teknik birisi. İlk yarının sonlarında oyuna giren kelde fena değilmiş
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Nereden
    İstanbul

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Münih'de ki Coman isimli çocuk dikkatimi çekti. Gerçekten hızlı ve teknik birisi. İkinci yarı giren kelde fena değilmiş
    Ben de zamanında bizim beğenmediğimiz Polonyalı elemanı beğendim
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Trabzon

trabzonsporyouth ta instigramdan ts u21 ma.ı golleri var.ikinci golü Furkan ödemiş atıyor topu alışı sakinliği vetemiz bir vuruşla attığı golü izleyin.şu an caferden form olarak önde.sol açık oynuyordu bu maç 10 numara oynattılar.ilk yarıyı izledim çok iyi idi.inşallah böyle devam eder.

Nereden
    Trabzon

berke özer(arda)

Nereden
    Ankara

Münih ilk yarı hep ortadan geldi. Ne zaman topu kanatlara indirdiler kargalar cözüldü. Demem o ki bize 2 tane üst düzey kanat oyuncusu lazım.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Trabzon

berke özer(arda) . ramazan övünç.oğuzhan açil.bora ulu.onur yaldız.sefa(yaser)cafer.Furkan.Yusuf.abdulkadir.İs mail cem(çok iyi bir satrafor bulamadığımdan sitl olrak edin visca ya benzeyen ismaili yazdım).berke altıorduda ama kesin almalıyız izlediğim en iyi kaleci.10 yılımızı kurtarır ardayla.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı caner1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    berke özer(arda) . ramazan övünç.oğuzhan açil.bora ulu.onur yaldız.sefa(yaser)cafer.Furkan.Yusuf.abdulkadir.İs mail cem(çok iyi bir satrafor bulamadığımdan sitl olrak edin visca ya benzeyen ismaili yazdım).berke altıorduda ama kesin almalıyız izlediğim en iyi kaleci.10 yılımızı kurtarır ardayla.
    Altınordu'dan Barış Alıcı oldukça iyi izlediğim kadarıyla.
    Berke bu sezon oynadığı 5 maçta da kötüydü , gerçi daha çok genç.
    Devlerin mezarı, Avni Aker Stadı

Nereden
    Düzce

Alıntı caner1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu isimlerden hangileri önümüzdeki sene A takımda yer almalı size göre?

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bjk li bir arkadas vardır burda black panter miydi neydi o buralardamı.hicbir ülke takımı bayern a seviye takımlar seviyesine asla gelemez fb vardar ovasına gs oster comolokko takımına elendi biz zaten hicbiryerde yokuz insallah yeni stadda gelecek yıl bizde avrupa heyecanı yasarız.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

renktaslar yeni secilecek baskandan büyük transferler beklemeyelim ilerde biliyorum sabir sabir dedik dedik durduk hic bir yol alamadik fakat yeni secilecek baskana bu sabiri göstermeliyiz . keske sezon hemen bitse sezon sonuna kadar bizde artik heycan kalmadi istanbul takimlari kendi aralarinda oynayarak sampion kim olcak diye yarisacaklar artik böyle devam eder , sezon sonunda bizde yeni baskanlar beraber yeni heycanlar yasariz insALLAH KADROMUZDA yüksek maliyetli ve yasli oyunculari tek tek göndermeliyiz bunlarin basinda durica var genc yetenekli skora etki yapabilecek oyunculara yönelmeliyiz artik mesela KERIM FREI gibi bir oyuncu var daha 25 yasina girmemis idaa ediyorum hem castillodan hem olcaydan hem berodan cogu oyuncularimizdan on gömlek iyi bir oyuncu gol atiyor atiriyor sut cekiyor hersey var bu cocukta gelsin milli oyuncu olur trabzonsporda basaksehirde ilk onbire giremiyor arda visca oldugu icin bize istesek 90 million euro isterler fakat ugrasmak gerek umarim gec kalmayiz kerim frei gercekten cok kaliteli bir oyuncu ..........

abdulkadir yusuf gibi hedefleri olan oyuncularin yanina kerim frei gibi genc yetenekli oyunculari almaliyiz öyle yola devam etmeliyiz batuhan artaslan gibi yeteneksizlerle bir yere varamayiz degisiklik istiyorsak böyle olmali titrek ayak onazi trabzonspora gelmis futbol oynamak icin degil instigramda paylastigi sarkilarla aslinda sarkici olmak istiyormus izlenimi birakiyor insanda adami durduk yere multi milyoner etik ...öyle bir izlenim varki maclari izlerken oyuncularimizin yüz ifadelerine bakinca görünüyor bizi oynatmayin paramizi verin gibi yüz ifadeleri var ..veya damdoy oyuna girerken yinemi ben neden baskasi oynamiyor der gibi durusu var bunlardan kurtulalim artik .. novak var bizi sevdigi icin gelmedi cok büyük para aldigi icin geldi yer icer gezerim dedi suan yatiyordur misil misil .....trabzonsporun yeni yönetimi baskani trabzonsporumuzu komple ´bir sekilde yeniden dizayn etmelidir buna mecburdur mehmet ali yilmaz tessisleri resmen huzur evine dönüsmüs durumda sehirimizde farkli degil yeni yaslilar icin parklar yapildikca yapiliyor gencleri düsünen yok yabanci oyuncular gelsede nereye gidecek bunlar eglenmek icin ?? mukavelerinin dolmasini bekliyorlar paralarini alarak kaciyorlar sonra bu aldiklari paralari trabzonda yeseler olmazmi paralari trabzonda biraksalar olmazmi neden istanbula giderek harciyorlar paralarini cünkü trabzonda bisey yok buna önlem alanda yok ....

dünya da her büyük takimin güzel stadi vardir bizde oldugu gibi fakat adamlarin stadlarinin etrafinda yüzme havuzlari var sahil kenarlari var eglence mekanlari bir degil yüz tane var trabzona bakiyorum mac oynaniyor bitiyor isiklar sönüyor stad görünmüyor geceleri trabzon aksam 18 den sonra karanliga bürünüyor resmen buda dogal olarak oyuncularin sahada uyumalarina mal oluyor bence ...yeni secilecek baskan umarim derin trabzonlulardan olmaz eger böyle olursa kulübü kapatabiliriz ..saygilarla
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ramazan ovus en son a2 ye gonderilmisti ne oldu son durumu bilen var mi ? Su performanslariyla Onazi kucka kadar oynamazsa ne derseniz kabulum..

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

dün şunu anlamış olduk beşiktaş gibi başımızda iyi bir hoca olsa bile çeyrek final oynayabilmek için kadromuzun en az beşiktaş kadar kalite olması gerektiğini ama bunun çok büyük takımlara bir işe yarayamayacağını ve yarı final veya final oynamak için olağan üstü bir kadromuz olması gerektiğini anlamış olduk

şampiyonllar liginde Traabzonspor finale yükselmesi için kadrosunda her bölgenin çok pahalı oyunculardan oluşması gerekiyor

şampiyonlar ligi ve ligi bir arada götürmek çok daha büyük kadro derinliği istiyor

kupa favorisi tabi ki bayern bana göre bayern barcadanda realden de iyi ki brezilyaya 7 tane atan milli takım vardı 10 kişiyle şenol hoca daha fazla yememiş ona şükretmesi lazım ki bayern bir milli takım o derece kuvvetliler
    Konu erenslash tarafından (21.02.2018 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

kaç yıl oldu çizgiye inip orta yapan bir oyuncumuz çıkmadı, çıkmadıkça da iyi olamıyoruz. bu herkesin bildiği doğruyu neden bir teknik direktör bile uygulamıyor?
    en kötü takımda bile çizgiye inen bek var, bizim bekler ceza yayı çizgisi hizasına bile gelemiyor, tüm oyun sistemi yanlış malesef. inemeyince de oyun ortada sıkışıyor, yetenekli oyuncu dar alanda bocalıyor ve iki top yapamıyorsun...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

liverpool; man. u. youthleague maci var simdi
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Trabzon

Alıntı Uluhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altınordu'dan Barış Alıcı oldukça iyi izlediğim kadarıyla.
    Berke bu sezon oynadığı 5 maçta da kötüydü , gerçi daha çok genç.
    berkeyi milli maçlarda izledim.topa çıkışı.kendine güveni.fiziği.atletikliği.ayağı ile oyun kurması sebebi ile ileride çok iyi olacağını düşünüyom.barışı izlemedim sadece gollerini gördüm bir şey diyemeyeceğim

Nereden
    Trabzon

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu isimlerden hangileri önümüzdeki sene A takımda yer almalı size göre?
    Yusuf.abdulkadir zaten takımda bence kampa Furkan ve cafer gider.furkan çok sakatlık yaşadı sakatlanmazsa caferden bir adım önde ama caferde çok güçlü ve allah nazardan saklasın sakatlanmıyor.ramazanı alt yapılarda beğendiğim sağbek olmadığından yazdım.ortasaha oynayamaz.yusufa gelince Yusuf on numara gibi değil ikinci forvet gibi oynamalı burağın yanında serbest oynamalı.hoca gole katkıyapacak kanat isteyip duruyor.yusuf gol yükünü çekebilir at burağın yanına sosayı sola çak oradan oyun kursun abduşta sağdan.rakip alanı daraltınca oyun kurmakta zorlanırsak abduşu ortaya yaklaştır oyun kursun.bunları Yusuf yapanmaz hızı ve tekniği yetmez ama forvet oynarsa gole çok katkı yapar.çocuğu bu şekilde bitirecez.yusuf devamlı forvet veya forvete yakın oynadı altyapı ve okul takımlarında.ortaokul hocası ile konuştum ben onu devamlı forvet oynattım dedi.

Nereden
    Trabzon

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ramazan ovus en son a2 ye gonderilmisti ne oldu son durumu bilen var mi ? Su performanslariyla Onazi kucka kadar oynamazsa ne derseniz kabulum..
    oynayamaz reklamdaki gibi kontrolsüz güç güç değildir aynen eskisi gibi yüreği ile oynuyor ama oyun görüsü orası için yetmez çok kart yer ekstra iş yapmaya çalışıyor yerini kaybediyor.niye sağbeke yazdım çünki çok güçlü her sol açık ve bek ile omuz omuza mücadele eder bence kamil güç olarak yetersiz kaldı.artı çok hızlı koşuyor seri ve atletik gökhangönül gibi olabilir.artı topu dikine iyi sürüp adam eksiltebiliyor kanattan bindirip sıfıra inebilir.ortalarını geliştirmeli şu an yetmez.sağbek için kademe anlayışını çok rahat oturtabiliriz.rakibe hemen dalmaması gerektiği öğretilirse kolay kolay geçilmez yoksa çok kart vepenaltı göstertir.ama tabi daha iyisi varsa o oynasın.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşun teki abi.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşun teki abi.
    Onazi de kuckada bos hic degilse paramiz cebimizde kalirdi..nerden tutarsan tut elimizde kaliyor..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)