Sayfa 3196 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2196 2696 3096 3146 3186 3194 3195 3196 3197 3198 3206 3246 3296 3696 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 79,876 ile 79,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Nereden
    Trabzon

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duz hesap Iho 25 milyon euro usta 20 milyon euro civari bonservis odedi. Tencere dibi kara benimki senden kara hesabi
    Düz hesap falan yok.O yazdığım futbolcular yerli olup şu an adı sanı duyulmayan topçular..

IHO döneminde sadece bonservislere 50.17 M Euro ödendi..

Usta döneminde ise 33.19 M euro

Haberin yoktur belki.

Evet sadece o yazdığım yerli topçulara 20 M euro ödedi bu kulüp..

Verilen maaşları da hesaba katmıyorum..

İki başkan da başarısızdır ama Usta dönemi için 2.IHO dönemini yaşıyoruz demek doğru olmaz.

Fatih Atik,Deniz Yılmaz,Özer,Erkan,Musa Nizam gibi topçuların sahaya çıktığı takımda şu an Rodallega,Sosa,Onazi,Castillo gibi adamlar yedek kulübesinde oturuyor.

Becerip de 2-3 maçı alabilseydik şu an zirve yarışındaydık.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kucka'ya neden bu kadar takılıyor anlamış değilim, alındığı zaman zaten 8 numara diye alınmadı ki ? Bana göre işini yapıyor, önemli toplar kesiyor, kritik paslar atabiliyor, ofansa katkısı da var sezon bitene kadar da 4-5 gole ulaşır..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Ankara

Isaac sackey nasıl alanyada. Küme düşerlerse alınabilir mi? Robinho ne gayretli oynamış. Bize gelen yatar
    Konu serdaracıl tarafından (11.02.2018 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kucka iyi oyuncu aradığımız oyuncu değil dedik linç yedik..Burda herkes sevinç naraları atıyordu. Keşke ben haksız çıksaydım.
    Kucka doğru sistemde kullanılırsa iyi oyuncu. Misal Aykut Kocamanın sisteminde baya etkili olur.
    Okayın tamamlayıcısı doğru bulmamız lazım...Fiziksel olarak gelişirse Abdüş oraya geçebilir. Sosa onların önlerinde..
    İyi bir üçlü oluşabilir. Yusuf sol forvet.. Geriye kalıyor bir kanat forvet...
    Defans hattı maalasef evlere şenlik...Hubocan kalmalı yanına lider bir stoper. Ve Novaktan daha üstün bir solbek lazım.

Ama herşeyden önce yeni yönetim ve teknik ekip lazım.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kucka iyi oyuncu aradığımız oyuncu değil dedik linç yedik..Burda herkes sevinç naraları atıyordu. Keşke ben haksız çıksaydım.
    Kucka doğru sistemde kullanılırsa iyi oyuncu. Misal Aykut Kocamanın sisteminde baya etkili olur.
    Okayın tamamlayıcısı doğru bulmamız lazım...Fiziksel olarak gelişirse Abdüş oraya geçebilir. Sosa onların önlerinde..
    İyi bir üçlü oluşabilir. Yusuf sol forvet.. Geriye kalıyor bir kanat forvet...
    Defans hattı maalasef evlere şenlik...Hubocan kalmalı yanına lider bir stoper. Ve Novaktan daha üstün bir solbek lazım.

Ama herşeyden önce yeni yönetim ve teknik ekip lazım.
    Kucka yanlis oyuncu ama iyi oyuncu bizim sisteme uymuyor demissinde bence Kucka E.Y nin sistemine uyuyordu Riza nin sistemine uymuyor diyer adami devre arasi göndersemiydik ?
    No one wins. One side just loses more slowly.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cengiz Ünder çok iyi işler yapmış helal olsun
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cengiz ünder gittide ne oldu diyenler vardı bu isler sabır isidir görüyoruz ne oldugunu zamanla dahada iyi olacak.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Bir şeyi çok merak ediyorum.
    Acaba yönetimimiz sezon sonu sözleşmesi bitecek futbolcularla şimdiden masaya oturuyor mu?
    Bundan ziyade almak istediği oyuncular için şimdiden kulüplerle görüşüp transferi imza noktasına getirmek için çalışıyor mu?
    Mesela kamp başlamadan veya transfer sezonu açılır açılmaz imzaya hazırladığı futbolcu/futbolcular olacak mı?

Açık konuşmak gerekirse benim için bir yönetimin ciddiyeti buradan geçiyor.
    Transfer sezonu açılana gevşek gevşek bekleyen, Temmuz ayı ortasında futbolcu belirleyip daldan dala atlayan ciddiyetsizdir.
    Geçmişte yaptıkları bu yönetim için pek de iç açıcı değildi. Sezon sonu gelsin. Ak koyun kara koyun belli olacak...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir şeyi çok merak ediyorum.
    Acaba yönetimimiz sezon sonu sözleşmesi bitecek futbolcularla şimdiden masaya oturuyor mu?
    Bundan ziyade almak istediği oyuncular için şimdiden kulüplerle görüşüp transferi imza noktasına getirmek için çalışıyor mu?
    Mesela kamp başlamadan veya transfer sezonu açılır açılmaz imzaya hazırladığı futbolcu/futbolcular olacak mı?

Açık konuşmak gerekirse benim için bir yönetimin ciddiyeti buradan geçiyor.
    Transfer sezonu açılana gevşek gevşek bekleyen, Temmuz ayı ortasında futbolcu belirleyip daldan dala atlayan ciddiyetsizdir.
    Geçmişte yaptıkları bu yönetim için pek de iç açıcı değildi. Sezon sonu gelsin. Ak koyun kara koyun belli olacak...
    Çok iyi niyetlisin. Trabzonspor tarihinde var mı böyle bir planlı hareket? Yine aynı senaryoyu izleriz. Nerede 30+ ve yüksek maliyetli, futbolu kafasında bitirmiş adam var toplarız. Hubocan'ı bile almaz, yerine başka adam bakar bu üstün zekalılar.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isaac Sackey nasıl alanyada. Küme düşerlerse alınabilir mi? Robinho ne gayretli oynamış. Bize gelen yatar
    Hedeflerimiz doğrultusunda bize uygun bir isim değil bence.

Ama Alanyaspor'un bireysel anlamda iyi kadrosu var. Özellikle ilk 11 oyuncularının neredeyse tamamı rahatlıkla transfer yapacaktır.

Tzavellas, N'Sakala, Gassama, Efecan, Emre Akbaba, Junior Fernandez, Fofana, Sackey.

Fikstürleri ; Fenerbahçe (D), Trabzonspor, Gençlerbirliği (D), Başakşehir, Göztepe, Beşiktaş (D) ... diye gidiyor. Bu fikstürler ligde kalmaları da zor görünüyor.
    Konu Faruk BERBER tarafından (12.02.2018 Saat 09:28 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

roma, potansiyelli bir oyuncu nasıl takıma kazandırılır diye ders vermiş oldu.

cengiz çok iyi bir adım attı devamını getirecek mi bakalım.

bizim için yine söylüyorum iki menejere verilmiş transfer yetkisi ile aldığımız hiç bir oyuncunun hayrını göremeyiz. yetkiden kastım oyuncu seçme!
    sadece aşk bizimkisi

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kurtuluşumuz altyapı ve genclerde 23 yaş üzeri adam almayın su takıma artık uzun vade planlama yapılsın dogrular söylensin bos vaat verilmesin artık hersene parolamız sampiyon demesinler mesela sampiyonluk için 2 yada 3 sene sonrası hedeflensin her sene sampiyon olacagız hep hüsran oluyor dogru ve uzun vade planlama şart.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcularımız ya bizde oynayamayacak kalitede, alelade futbolcular ama ücretleri fahiş, ya genç, yetenekli ama yolunu bulmakta zorlananlar, ya belli dönem performans göstermiş ve hala o dönemin kaymağını yiyen, motoru rölantiyeye düşürmüş yine fahiş ücretliler. Bu yapıdan sağlıklı bir sonuç çıkmaz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yumlu jeneriklik gol atmis..

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi niyetlisin. Trabzonspor tarihinde var mı böyle bir planlı hareket? Yine aynı senaryoyu izleriz. Nerede 30+ ve yüksek maliyetli, futbolu kafasında bitirmiş adam var toplarız. Hubocan'ı bile almaz, yerine başka adam bakar bu üstün zekalılar.

Hocam, haklısın. Trabzonspor tarihinde yedi sekiz transfer hariç böyle planlı hareket olmadı.
    Mevcut yönetim de bu konuda olumsuz manada işinin hakkını veriyor. Kendilerine sevgilerimi gönderiyorum
    Aslında benimki soru sorarak bunları kamuoyu önüne atmaktı. Yoksa malımın ne olduğunu biliyorum.
    Gerçi halka arz işi de bitti. Şimdi ne gibi bir uğraş bulacaklar merak ediyorum. Bekleyelim.
    Eline yüzüne bulaştırmak kelimesinin vuku bulduğu bir yönetim oldu. Sağ olsunlar.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Haberts adlı siteye güven olmaz ancak bir haber yapmışlar, enteresan geldi. Jp nin sözleşme uzatmasına Rıza Hoca yaşından dolayı çok sıcak bakmamış, ancak bizim yönetim sezon sonu için watford un eski t. direktörü Marco Silva ile görüşmüş ve o Jp ile sözleşme uzasın demiş. Haberin gerçeklik payı nedir bilemem ama masabaşından sallamayla böyle bir haber yapılmaz heralde. Senaryo derin.
    There is no spoon...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

@El Cordobes Haber inşallah doğrudur diyelim. Bize o düşer

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Medyada Marco Silva haberleri var tanıyan bilen var mı?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medyada Marco Silva haberleri var tanıyan bilen var mı?
    Çok detay bilgim yok ama Watford'a bir çıkış getirmişti diye hatırlıyorum. Oyun olarak da iyiydiler izlediğim zamanlar.

Gerçekleşirse, heyecan getirir.

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberts adlı siteye güven olmaz ancak bir haber yapmışlar, enteresan geldi. Jp nin sözleşme uzatmasına Rıza Hoca yaşından dolayı çok sıcak bakmamış, ancak bizim yönetim sezon sonu için watford un eski t. direktörü Marco Silva ile görüşmüş ve o Jp ile sözleşme uzasın demiş. Haberin gerçeklik payı nedir bilemem ama masabaşından sallamayla böyle bir haber yapılmaz heralde. Senaryo derin.
    İyi de renktaş madem başka teknik direktör düşünüyorlar şimdi getirsinler de gelecek seneyi planlasin o zaman şeffaf olmalı kulüp artık. Burası kimsenin çiftliği degil

Bu senede heba oldu.
    bu sene SAMPİYONUZ.

Nereden
    Ankara

Bizimkiler böyle şeyler akıl edemezler. Yalan haber olduğu buradan belli. Ağustos'un sonunda yeni hoca ancak belli olur. Sonra da transfer yapacağız diye 3-5 gömerler önüne gelene. Hangi senaryo olağan sizce?

Nereden
    Ankara

Altınordu'dan barış alıcı'yı almalıyız
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altınordu'dan barış alıcı'yı almalıyız
    Başakşehir çok yakından ilgileniyor. Elimizi çabuk tutmazsak gider. Oradan da Avrupa'ya.

Altyapıda Barış Alıcı dolu diyenler çıkacaktır

Ayrıca Barış Alıcı kadar İstanbulspor'dan Mehmet Zeki Çelik var. O da kadroya katılabilir. Beşiktaş da onu takipte.
    Konu Faruk BERBER tarafından (12.02.2018 Saat 15:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir çok yakından ilgileniyor. Elimizi çabuk tutmazsak gider.

Altyapıda Barış Alıcı dolu diyenler çıkacaktır
    Başta sen istemezsin böyle adamları, çünkü ucuz ve adı Barış. Kucka, Castillo falan keser seni.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başta sen istemezsin böyle adamları, çünkü ucuz ve adı Barış. Kucka, Castillo falan keser seni.
    İsme bakmam , izlediğim bildiğim bir isim Barış.

Kucka İtalya'da orta sahada en çok "ikili mücadele yada top" kazanan oyuncu olarak geldi Trabzonspor'a.

Castillo'yu izlememiştim öncesinde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)