Sayfa 3139 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2139 2639 3039 3089 3129 3137 3138 3139 3140 3141 3149 3189 3239 3639 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 78,451 ile 78,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

riza hoca haber61 ´canli yayinda aciklamalarda bulunmus izleyen oldumu forumda ??
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şurası da bir gerçek ki bana göre, Avcı gittiğinde Başakşehir diye bir takımdan söz ediyor olmayacağız.
    avcı varken bu takım bir kere son maçta ligde kaldı, ertesi sene düştü. eğer başakşehire bir ömür biçiyorsanız bu akp ile doğru orantılıdır.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

HABER61 RIZA CALIMBAY :Herkes eleştirebilir ve herkesin kendi görüşü vardır. Ben oyuncu değiştirirken herkesin bilmediği şeyleri biliyorum. O nedenle biz farklı düşünürüz onlar farklı düşünür. Ben oyuncularımın performansından memmnunum. Hepsi kazanmayı çok istedi. Fırsatlar da geldi. Onlar 10 kişi kaldıktan sonra da iyi fırsatlar yakaladı. Ama kaçırdığımız pozisyonlar, şanssızlık oldu. Ben genel olarak memnunum. Benim üzüldüğüm şey gol yememiz oldu. Ben Trabzon'da şunu gördüm. Yensen de yenilsen de eleştiriliyorsun. Bana çok iyi bir takım verilmedi. Motviasyonu olan bir takım almadım. Dağılmış, 9 puandak bir takımı aldım ve buraya geldik. Ben şunu istiyorum, eleştirsinler ama bir iki oyuncu alalım takımımızı hazır olsun ondan sonra eleştirsinler. Hocanın bazı sıkıntıları olduğunu da görsünler.

Ben transferle ilgili yorum yapmayacağım. Çünkü ne dersem tes oluyor. Başkan da yönetim de elinden geleni yapıyor. Ben yine anlamayanlar için söylüyorum; Takımda maddi sıkıntılar varsa transfer yapmam. Ama bunun için bir açıklama yapılması gerekiyor. Biz bu maçta son dakikada 3 puanı kaybettik.

Benden önce basına kapılar kapalıydı. Bizde herşey net, eleştiri de serbest. Ben buranın önemini de isteğini de biliyorum. Bildiğim yoldan ilerliyorum.

Burak, zor oynadı. Sakat sakat oynadı. Ben sürekli ona söyledim iyi değilsen çık diye. Çok büyük bir gerilmesi var o bölgede. İstediğim şeylerden biri şu bizde golcü yok. Nasıl yok? Bizde gol atarsa Burak, Rodallega atar. O yüzden ben iki futbolcu istiyorum. Böyle solda oynayabilecek gol atabilecek Burak'a yardımcı olsun diye. Bir de olursa stoper. Çok iyi iki arkadaş alınmasını istiyorum. Sadece bu. N'doye'yi orada oynatmak istedik. Bazı maçlarda başarılı olduk bazılarında olamadık.

Sosa buraya hazır gelmedi. Anlatıyorum anlamıyorlar. Ben ona da söyledim Ben olsam seni geldiğimde oynatmazdım diye. Ben geldiğimde Malatya maçında ilk 11'de kimleri oynatmışım. Önce baksınlar kimlere şans vermişim. Sosa'yla 11'de başladım 30. dakikada kırmızı kart gördü. Burada ya Sosa oynayacak ya Yusuf. İkisi de aynı mevkide oynuyor.

Benim bir çok sıkıntım var şuan. 3. bir stoperim yok. Durica ve Uğur var şuan. Hubocan cezalı Mustafa sakat. Bunları kimse bilmez. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Novak'ı gördünüz, geldi çıktı oynadı. Başka kimse yok çünkü. Belkide ona da haksızlık yaptık 1 idmanla maça çıkardık ama kimse yoktu orad oynayacak.

Ben dua ediyorum Fenerbahçe maçına kadar 2 transfer biterse çok güçlü olacağız. Takımı motive edici şeyler yapılmasını istiyorum. Yine en çok taraftarımıza ihtiyacımız olacak.

Rodallega'da bir sıkıntı yok.

İki transfer konusunda uğraşıyoruz. Bir an önce bitirmek istiyoruz. Devre arasında transfer yapmak çok zor. Araştırıyoruz, en iyisini almaya çalışıyoruz. Burada maddi durumu da gözetiyoruz.
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şaka bir yanapuan durumuna baksanıza fener şaka bir yana şampiyonlukta puan olarka iddalı ne kadar az puan farklıları birbirine yakın. kafayı kullansak güzel işler yapabiliriz ama bu hoca ve transferlerle çok zor bir sol açık alabilsek bir de hocamız vizyonlu olsa yönetimimiz vizyonlu olsa şu tabloyu avantaja çevirirsin

Rıza hocaya bir sol açık alsınlar rıza için almasınlar ama ligde biraz daha iş yapalım diye alsınlar.yazık şu tabloya bak fenere yenilirsek rızanın fişini çeksinler yazık konya maçını alsan 32 puanımız olacak fenerde cesaretlenir şike döner gene ligde ben söyleyeyim size adamlar puan olarak iddalı konuma gelir yenilirsek. sen böyle rezil olursan adamlar cesaretlenir
    O G B M A Y AV P
    1 18 12 3 3 34 18 16 39
    2 18 10 6 2 36 21 15 36
    3 17 11 2 4 37 22 15 35
    4 18 9 6 3 31 17 14 33
    5 17 8 6 3 25 18 7 30
    6 18 8 6 4 35 30 5 30
    7 18 9 3 6 31 28 3 30
    Konu erenslash tarafından (22.01.2018 Saat 15:58 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Rıza hoca yine saçmalamış hala Sosa hazır gelmedi diyor yahu bir sezon bitti neredeyse çapraz bağları kopan oynuyor sen hala Sosa hazır değil diyorsun Sosa hazır gelmedi diyorsun yahu 2-3 aydır görevdesin hazır değilse kendi suçun bunu sürekli Ersun Yanal oynattı bahanesine sarılma
    Adam 1 gün önce Trabzon'a geldi Gençlerbirliği maçında driek oynadı iyi de oynadı hala hazır değil diyor dalga mı geçiyorsun hocam
    Ya Yusuf ya Sosa demişsin aynı mevki oyuncusu demişsin Abdulkadir'de 10 numara da oynuyor onu niye kanatta oynatıyorsun
    Ndoye kanat mı onu kanatta oynatiyorsun bu adam niyeti belli Sosa 'yi oynatmayacak
    Konu Mesut tarafından (22.01.2018 Saat 16:03 ) değiştirilmiştir.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu açıklamadaki rezilliğe bak !
    "Burak sakat.Ben sürekli ona soyledim ıyi degilsen çik diye"

Keşke bana söyleseydin ben çıkarırdım.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şaka bir yanapuan durumuna baksanıza fener şaka bir yana şampiyonlukta puan olarka iddalı ne kadar az puan farklıları birbirine yakın. kafayı kullansak güzel işler yapabiliriz ama bu hoca ve transferlerle çok zor bir sol açık alabilsek bir de hocamız vizyonlu olsa yönetimimiz vizyonlu olsa şu tabloyu avantaja çevirirsin

Rıza hocaya bir sol açık alsınlar rıza için almasınlar ama ligde biraz daha iş yapalım diye alsınlar.yazık şu tabloya bak fenere yenilirsek rızanın fişini çeksinler yazık konya maçını alsan 32 puanımız olacak fenerde cesaretlenir şike döner gene ligde ben söyleyeyim size adamlar puan olarak iddalı konuma gelir yenilirsek. sen böyle rezil olursan adamlar cesaretlenir
    O G B M A Y AV P
    1 18 12 3 3 34 18 16 39
    2 18 10 6 2 36 21 15 36
    3 17 11 2 4 37 22 15 35
    4 18 9 6 3 31 17 14 33
    5 17 8 6 3 25 18 7 30
    6 18 8 6 4 35 30 5 30
    7 18 9 3 6 31 28 3 30
    anlayana tam beinsportluk tablo. üstteki 4 takım şampiyonluk için çekişir. diğerleri 5. lik avrupa için. rekabet kızışır, gelsin cukkalar.

Nereden
    Güney Amerika

buyrun fener maçı öncesi başlamışlar gene malzemeyi veren kim bizim yönetim başkan başkan değil ki hoca hoca olsun? hocan anca sürekli demeç verir

http://www.haberturk.com/burak-yilma...1806135-spor/5

https://www.fotomac.com.tr/trabzonsp...dan-sert-tepki
    @ensarusta hocam bizim suçumuz bu şike mike hikaye sen önce takımı düzelt adamları cesaretlendirme hocanı ekibi transferlerini zamanında düzgün yap bakalım cesdaretlenebilirler mi?

konyayı yeneydin en basidi turu geçeydin

eğer transfer yapacaklarsa hazır bir adam sol açık alsınlar artık!! hadi başkan al düzgün bir sol açık!!! fener maçına yetişsin bari bazıları iki transfer olacağını söylüyor bu arada hakem hubocanı atarak fener maçına zemin hazırladı stoper lazım bir stoper belki bir sol açık alırız.belki.

mesela hakemler sana nasıl ayar çeker ) hubocan stoperin var adam der ki Trabzonun stoperleri zaten vasat ben bunu atarsam daha vasat kadroyla stoperle fener maçına çıkar der peki efendim? sen düzgün stoperin olsa korkar mısın? yedeklerin düzgün olsa korkmassın fener maçına beğenmediğin hubocan bile olmayacak

rakibe fırsatı veren kim? yönetimin kendisi almadığı düzgün stoperler.

burağa yapılan yalan haberler burağı etkilemez fenere çakar golünü burak gene ) o yüzden korkmayın klasik oyunlar bunlar

@Ogün YAZICI başkan çakallık yapıp topu rızaya atıyor yönetim kucağa atıyor teknik ekibi ama yemezler .
    Konu erenslash tarafından (22.01.2018 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Rıza hoca maalesef bu açıklamalarla sıvamış.
    Milleti aptal yerine koymanın anlamı yok Rıza hoca Arda 6 aydır top oynamamasına rağmen hocası ilk maçında güvenip oynatıyor sen hala Sosa hazır değil diyorsun ayıp hoca ayıp.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rıza Hoca Trabzonspor’u çalıştırdıkça kimsenin ona hakaret etmeye haddi ve hakkı yoktur. Ha çalıştırmasa da bu durum aynıdır. Twitter çomarlarını gördükçe canım sıkılıyor. Bir insan hakkında küfür veya hakaret içermeyen bir yorum yazmak çok mu zor acaba. Adam kendince haklı nedenleri sıralıyor. Çık sen de yap aynısını. Bizim milletimiz zor düzelir arkadaş. Maalesef. Hoca Allah’tan sosyal medyada yok. Şu hava hakim oldukça transfer falan umrumda değil.
    Konu Burak tarafından (22.01.2018 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıza Hoca Trabzonspor’u çalıştırdıkça kimsenin ona hakaret etmeye haddi ve hakkı yoktur. Ha çalıştırmasa da bu durum aynıdır. Twitter çomarlarını gördükçe canım sıkılıyor. Bir insan hakkında küfür veya hakaret içermeyen bir yorum yazmak çok mu zor acaba. Adam kendince haklı nedenleri sıralıyor. Çık sen de yap aynısını. Bizim milletimiz zor düzelir arkadaş. Maalesef. Hoca Allah’tan sosyal medyada yok. Şu hava hakim oldukça transfer falan umrumda değil.
    Dediklerine katılıyorum
    Ancak Rıza hocanın camia ile dalga geçmeye hakkı var mı?

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu açıklamadaki rezilliğe bak !
    "Burak sakat.Ben sürekli ona soyledim ıyi degilsen çik diye"

Keşke bana söyleseydin ben çıkarırdım.
    Şimdi bunları söylesen anti-burakçı oluyorsun, onura sövenlere durun biraz yahu desen onursporlu oluyorsun vs vs vs...

Nereden
    Güney Amerika

bu arada bu istanbul medyası bvizim bazı yerel medya çok beyinsiz ) burağı bu yalan haberlerin etkileyeceğini zannediyorlar adama baskı iyi geliyor fenere gene çakar golünü )

medya hala anlamamış burak bunlardan etkilenmez ) enayiler aksine daha iyi oynuyor bu haberler çıktıkça )

klasik maç öncesi performansı düşürürüm ayağına dedikodu yapıyorsunuz yer miyiz bunu biz ) iq'sü 0 altı olan guruplar. burak fenere çakacak çatır çatır ) maç sonucu ne olur bilmem ama burağın golü olur sosa bile çakabilir rıza hoca fırsat verirse tabi

sol açık kimi alıyoruz ne zaman alıyoruz bilgisi olan yeşillendirsin? haftaiçi alırsak atıyorum remy veya maxime fb maçına oynar diye düşünüyorum )
    Konu erenslash tarafından (22.01.2018 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Adamın kapasitesi bu kadar kötü niyetli değil dolayısıyla adama da hakaret etmenin anlamı yok. Böyle bir kadro kurmak için trilyonları harcayıp başına da bu kapasitede bir adam koyarsan böyle saçmalıklarla da uğraşmak zorunda kalırsın işte.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben costant alınırken de kucka alınırkende bas bas bağırdım.dinleyen olmadı tabi.kariyeri vasat oyuncuları euro milyoneri yaptık adeta.

Nereden
    İstanbul

Transfer konusunda hoca haklı. Bu takımın stoper, kanat forvet ve hiç bahsi geçmeyen ortasaha ihtiyacı yaz döneminden beri ortada mı? Evet. Peki Rıza hoca seni dipten alıp kötü oyun, şans, Burak vb. ile de olsa devreye en azından kağıt üzerinde iddialı bir yerde soktu mu? Soktu. Peki sen hangi kafayla lige kadar transferleri bitiremedin? Alacağımız kötü sonuçlarda Rıza kadar yönetim de sorumlu.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer konusunda hoca haklı. Bu takımın stoper, kanat forvet ve hiç bahsi geçmeyen ortasaha ihtiyacı yaz döneminden beri ortada mı? Evet. Peki Rıza hoca seni dipten alıp kötü oyun, şans, Burak vb. ile de olsa devreye en azından kağıt üzerinde iddialı bir yerde soktu mu? Soktu. Peki sen hangi kafayla lige kadar transferleri bitiremedin? Alacağımız kötü sonuçlarda Rıza kadar yönetim de sorumlu.
    Tebrikler, bu daha doğru bir yorum oldu
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Bilâl ÇOBAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Roda - Konya olayı doğru değildir umarım.
    “Mum eğer yanmırsa yaşamır demek, onun yaşamağı yanmağındadır."

Nereden
    İstanbul

Alıntı cebcare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıza hoca maalesef bu açıklamalarla sıvamış.
    Milleti aptal yerine koymanın anlamı yok Rıza hoca Arda 6 aydır top oynamamasına rağmen hocası ilk maçında güvenip oynatıyor sen hala Sosa hazır değil diyorsun ayıp hoca ayıp.
    doğru olanı bence rıza hoca yapıyor.çünkü arda a.madride gittiğinde simione de oynatmamıştı.önce şu kilolarını ver dedi.barcada da bence pro olmadığından üzerini çizdiler.avcının takımını avrupada 2 senedir tokatlıyorlar.kolay gruptan çıkamadı.oysa biz osmanlıspor avrupa ligi gruplarından çıkmışlardı.

özetle türkiyedeki durumla doğru işi birbirine karıştırmamak lazım.el kebirin göbeği medyaya sızdı.türkiyede işler başka türlü ilerliyor

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

9 puan fark olmuş daha ne transferi, önce şu kadroyu boşaltsınlar elde bir sürü adam var yenisini alsan ne olacak yine Ndoye, Olcay, Bero oynayacak önce bunları gönder sonra transfer iste. Konya maçını kazansak neyse de artık gerek yok, 5. liği hedef koymuş adama transfer yapmayacaksın, bitti o iş Bongonda ya da Volkan'ı hazırlasın sol kanada koysun al sana yeni transfer.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

iho da usta da hunhanca kulübün kasasını boşalttılar.o paralar nerelere gitti soru işareti.kulüplerin sahibi olmazsa denetim olmazsa devletin malı deniz yemeyen keriz hesabı dönüyor kulüplerde maalesef

Nereden
    İstanbul

bongondo net kötü transferdi.hiç izlemesen bile adamın istatistiklerine bakarsın aga.sezonu 2 gol 1 asistle kapatmış hücum oyuncusu alıyorsun.maddi manevi zarar.net

Nereden
    İstanbul

Alıntı Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HABER61 RIZA CALIMBAY :Herkes eleştirebilir ve herkesin kendi görüşü vardır. Ben oyuncu değiştirirken herkesin bilmediği şeyleri biliyorum. O nedenle biz farklı düşünürüz onlar farklı düşünür. Ben oyuncularımın performansından memmnunum. Hepsi kazanmayı çok istedi. Fırsatlar da geldi. Onlar 10 kişi kaldıktan sonra da iyi fırsatlar yakaladı. Ama kaçırdığımız pozisyonlar, şanssızlık oldu. Ben genel olarak memnunum. Benim üzüldüğüm şey gol yememiz oldu. Ben Trabzon'da şunu gördüm. Yensen de yenilsen de eleştiriliyorsun. Bana çok iyi bir takım verilmedi. Motviasyonu olan bir takım almadım. Dağılmış, 9 puandak bir takımı aldım ve buraya geldik. Ben şunu istiyorum, eleştirsinler ama bir iki oyuncu alalım takımımızı hazır olsun ondan sonra eleştirsinler. Hocanın bazı sıkıntıları olduğunu da görsünler.

Ben transferle ilgili yorum yapmayacağım. Çünkü ne dersem tes oluyor. Başkan da yönetim de elinden geleni yapıyor. Ben yine anlamayanlar için söylüyorum; Takımda maddi sıkıntılar varsa transfer yapmam. Ama bunun için bir açıklama yapılması gerekiyor. Biz bu maçta son dakikada 3 puanı kaybettik.

Benden önce basına kapılar kapalıydı. Bizde herşey net, eleştiri de serbest. Ben buranın önemini de isteğini de biliyorum. Bildiğim yoldan ilerliyorum.

Burak, zor oynadı. Sakat sakat oynadı. Ben sürekli ona söyledim iyi değilsen çık diye. Çok büyük bir gerilmesi var o bölgede. İstediğim şeylerden biri şu bizde golcü yok. Nasıl yok? Bizde gol atarsa Burak, Rodallega atar. O yüzden ben iki futbolcu istiyorum. Böyle solda oynayabilecek gol atabilecek Burak'a yardımcı olsun diye. Bir de olursa stoper. Çok iyi iki arkadaş alınmasını istiyorum. Sadece bu. N'doye'yi orada oynatmak istedik. Bazı maçlarda başarılı olduk bazılarında olamadık.

Sosa buraya hazır gelmedi. Anlatıyorum anlamıyorlar. Ben ona da söyledim Ben olsam seni geldiğimde oynatmazdım diye. Ben geldiğimde Malatya maçında ilk 11'de kimleri oynatmışım. Önce baksınlar kimlere şans vermişim. Sosa'yla 11'de başladım 30. dakikada kırmızı kart gördü. Burada ya Sosa oynayacak ya Yusuf. İkisi de aynı mevkide oynuyor.

Benim bir çok sıkıntım var şuan. 3. bir stoperim yok. Durica ve Uğur var şuan. Hubocan cezalı Mustafa sakat. Bunları kimse bilmez. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Novak'ı gördünüz, geldi çıktı oynadı. Başka kimse yok çünkü. Belkide ona da haksızlık yaptık 1 idmanla maça çıkardık ama kimse yoktu orad oynayacak.

Ben dua ediyorum Fenerbahçe maçına kadar 2 transfer biterse çok güçlü olacağız. Takımı motive edici şeyler yapılmasını istiyorum. Yine en çok taraftarımıza ihtiyacımız olacak.

Rodallega'da bir sıkıntı yok.

İki transfer konusunda uğraşıyoruz. Bir an önce bitirmek istiyoruz. Devre arasında transfer yapmak çok zor. Araştırıyoruz, en iyisini almaya çalışıyoruz. Burada maddi durumu da gözetiyoruz.
    şuna biri de çıkıp demiyor ki rodallega burak birlikte neden oynamaz.. bakın burak ile rodallega son dkkalarda girmesine rağmen kaç gol atmışız haksızlıksa bu adama haksızlık yapıyoruz ileride burak roda ile birlikte oynadığında eminim daha da verimli olacak zamanında umut jaja burak oynuyordu nasıl oynuyordu biraz şunun kafasına bu durumu sokun ey trabzon medyası ..

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iho da usta da hunhanca kulübün kasasını boşalttılar.o paralar nerelere gitti soru işareti.kulüplerin sahibi olmazsa denetim olmazsa devletin malı deniz yemeyen keriz hesabı dönüyor kulüplerde maalesef
    Her iki başkanı da aynı gösterme algınız ne zaman son bulacak, yemiyor

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak da, Roda da, ilerde top tutamayan, tarz olarak gol vuruşu odaklı, ilerde top bekleyen, başarılı pas yüzdeleri düşük oyuncular. Bu yüzden ikisi bir arada olmayacağını düşünüyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 9 misafir)