Sayfa 3136 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2136 2636 3036 3086 3126 3134 3135 3136 3137 3138 3146 3186 3236 3636 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 78,376 ile 78,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Nereden
    Ankara

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paran yetmez artık malesef.
    Yav yok artık.
    En büyük Trabzon

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Son 1-1,5 senedir adı bizimle sıkça anılan Edin Visca bu sezon Avrupa kupaları dahil olmak üzere 27 maçta 7 gol 9 asist katkıyla oynamış.

Ligde ise 17 maç 2 gol 8 asistlik katkı.

Şimdi soru ; sizce Visca bu süreleri bizde alsaydı aynı katkıyı verebilir miydi ?

Bence hayır.Visca Başakşehir'de tek pas oyunlarına çok sık katılan , defans arkasına sarkan bir oyuncu.Bizde kimle yapacak o oyunları acaba , Burak gelip duvar olur mu mesela ?

Bunun sebebi elimizdeki oyunculardan yeterince faydalanamıyor olmamız.Sistemsiz oynanan oyunda , yanlış oyuncu tercihlerinde oyuncular da kayboluyor , Burak dışında performans olarak sivrilen oyuncu yok.

Teknik olarak oyunu Burak üzerinden oynamamız da kabul edilebilir , ancak bu devamlılığı olan , sürdürülebilir bir anlayış değil , hele hele kapanan takımlara karşı tamamen çaresiz kalan bir takım olduk resmen.

----

Bu nedenle transfer yapılmasının da çok birşeyi değiştireceğini düşünmüyorum şu saatten sonra.

Ayrıca taraftar olarak anlayış da değişmeli , şöyle ki Visca bizde oynuyor olsa muhtemelen bu nasıl oyuncu , çalım bile atamıyor vs. eleştirileri sıkça alacaktı.

Oyuncuyu nasıl kullandığınız da , özelliklerini bilip ona göre değerlendirebilmek de çok önemli .
    Konu -Samet tarafından (21.01.2018 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akıllı bi yönetim olsa çoğu yüksek maaşlı oyuncuyu yollardı aga.biz porto modelini örnek almak zorundayız.net

onazi ve okay varken kucka alındı.bunun mantığını bana biri açıklayabilirmi? onazi ye ve okaya yatırım yapmışsın.bırak oynasınlar.piyasa yapsınlar.niye üzerine kuckayı alıyorsun?al düşük maliyetli bi genç oyuncu.yada alt yapıdan oyuncu çıkar.

Nereden
    İstanbul

elinde damdoy hügo var.ikiside yüksek maaş ve yaşları geçik.bu ikiliden birini bile satmadan üzerine burak alıyorsun?sonuç?kaynak israfı.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çünkü bu oyuncuların gole katkıları yada golcü özellikleri oldukça düşük.rıza hoca noukulma arıyor yada babel arıyor kanatta ama yok
    gole katkıları değil ama golcü özellikleri dersen castillo için evet derim ama bongonda'yı kaç maç oynatmış rıza hoca ? ezber bunların hepsi
    sadece aşk bizimkisi

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf yazıcı geçen yılın en büyük transferi bu yılın en büyük umuduydu.
    Yusuf yazıcı'yı gömmek yada kötülemek niyetinde değilim fakat Yusufun abartıldığı kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünmüyorum.
    Yusuf'un en büyük sıkıntısı oyun karakteri ile alakalı
    Bir futbolcu fizik kapasite ve teknik kapasite bakımından gelişime açık olması olasıdır fakat bir futbolcunun doğasında hırs ve agresif ısırgan oyun mantalitesi yoksa bunu sonradan yerleştirmek pek mümkün değil.
    Yeteneğiniz olabilir fakat yeteneğinizi ve kapasitenizi oyun karakteriniz ve mantaliteniz ile pekistiremezseniz kendinizi "Yıldız adayı futbolcular çöplüğü"nde bulabilirsiniz.
    Dünya devi olan takımların alt yapıları bu tip oyuncularla dolu.
    Biz Yusuf'un anlık hırs ve patlamalarla çok başarılı olduğu maçları demiyorum(çünkü hiç bir maçı baştan sona bu şekilde oynayamiyor)pozisyonları izledik.
    Çabuk küsen,zorlamayan,inat etmeyen,ısrar etmeyen futbolcuya belki tahammül gösterilir ama bunları yapmayan genç oyuncuya hele hele uzun yıllardır alt yapıdan oyuncu çıkaramayan trabzonspor gibi bir camiada pek fazla sabır gösterilmemesi doğal.
    Eğer Yusuf'u Avrupa'da önemli bir takımda görürsek bu sıkıntıyı yaşayacağını düşünüyorum.
    Abdulkadir bu noktada iyi bir örnek ve iyi bir potansiyele sahip.Bence abdulkadirde zaman zaman bu mevkide degerlendirilebilmeli.
    Belkide bu sezonun kazanımı abdulkadir olur.
    Yusuf bu mantaliteyle biraz sıkıntılı maalesef.
    Konu CİVELEK.61 tarafından (21.01.2018 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bongonda Trabzon'a dönmüş sanırım.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Asil sorun oyun yapimizin olmadigindan ona uygun futbolcu alamamamiz.
    Ya da eldeki malzeme neyse hocanin onunla en iyisini yapmasi.
    Elinde sosa varsa ona göre oynarsin sen sürekli 50 metre top atarsan, sosa olur çöp.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bongonda geri çağrıldı herhalde. Snap atmış. Trabzon'da adam. Ve transfer dönemi biter.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet bongonda dönmüş. Ya kulüp bulamadı ya da bizimkiler çağırdı. Volkan da döner mi şimdi

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdullah Avcı en azından teklif verilmeli kabul etmez ayrı konu

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hocam sezon sonu olabilir de niye gelsin güzel kadrosu var ardayı almışlar oturmuş sistem var saçmalık bütçesi de var başakşehirin istanbul takımı gelmesin zaten düzenini bırakıp niye huzuru bozsun ayrıca bu yönetimle ne kadar başarılı olabilir?ben şenol hocanın yerinde olsam da gelmem buraya onu da harcar bu şehir.şehirden kastım yapısı yönetimmmm,yöntem,iş bilmemezlik çalışan teknik ekiplerin yetersiz olması.tam yetiki verilse bile şenol hocayı da gönderir bu şehir.hadi yetkisi var doğru transfer ve alacak bütçe sunması lazım yönetimin şenol hocaya veya abdullah hocaya.sezon sonu şenol hocayı daha yakın görüyorum bize.belki ilerde abdullah avcıyla yol alırız bilmiyorum ikisi de olmaz ise iyi bir yabancı hoca son çare bu ikisi dışında başka yerli olmaz bize.
    Alıntı cınar#7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah Avcı en azından teklif verilmeli kabul etmez ayrı konu
    Konu erenslash tarafından (22.01.2018 Saat 00:34 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

MacqAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdullah avcı bize gelsin diyenler. Abdullah avcıyı bizde yarım sezonda yerler. Taraftar baskısına ek olarak yönetim baskısına dayanamayıp gider. Örnek ersun hoca cokmu kotu hocaydı. Oyle yada böyle hataları oldu. Baskıyla oyla buysa egosuna yenık düştü. Daha cok sacmaladı. Ve gitti. Ligin en iyi hocası senol güneş o bile gitmedimi bizden. Siz hala teknik drektor yönetim istifa diye değişsin deyin. Bence bize baştan sona reform lazım. İlk başta taraftar grupları bozulsun. Ne bilim her koltugun arkasına bi portatif tablet koyulsun alt yazılı marşlar hep bir ağızla okunsun. Sabit adamlar deplasmana gideceğine deplasman yerindeki taraftarlarımızda maçlara gşdebilsin. Herkes sevgisini göstersin. Eğitimli okumuş ve bu yönde hala kendini günden güne geliştiren herşeyi takip eden bir hoca ve ekibi gelsin. Yönetim çıkarlarına göre değil başarıya ulaşacak yetenekli bilgili spor ve ekonomide yer alan kişilerden oluşsun. Alt yapılarada aynı as takım sistemine göre oyuncular yetiştirsin. Ama bunların olması çok zor. En kısa yolu şuan’ topragını araplara satan satan buna kimsenin seside cıkmıyor ee takımıda satalım araplara cıkarcılar kan emiciler klupten defolsun gitsin. Zaten başarı öyle yada böyle gelir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

aynen hocam kesinlikle.Trabzonun şehir olarak da sıkıntısı var bunun dışında en büyük problemlerimizden biri yerli takıntısı. hocalar konusunda yerli olmak zorunda değil.ersun olayı farklı ama ersun cidden sıkıntılı artık ondan hayır gelmez.hani ersuna baya sabrettik.
    Alıntı MacqAli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah avcı bize gelsin diyenler. Abdullah avcıyı bizde yarım sezonda yerler. Taraftar baskısına ek olarak yönetim baskısına dayanamayıp gider. Örnek ersun hoca cokmu kotu hocaydı. Oyle yada böyle hataları oldu. Baskıyla oyla buysa egosuna yenık düştü. Daha cok sacmaladı. Ve gitti. Ligin en iyi hocası senol güneş o bile gitmedimi bizden. Siz hala teknik drektor yönetim istifa diye değişsin deyin. Bence bize baştan sona reform lazım. İlk başta taraftar grupları bozulsun. Ne bilim her koltugun arkasına bi portatif tablet koyulsun alt yazılı marşlar hep bir ağızla okunsun. Sabit adamlar deplasmana gideceğine deplasman yerindeki taraftarlarımızda maçlara gşdebilsin. Herkes sevgisini göstersin. Eğitimli okumuş ve bu yönde hala kendini günden güne geliştiren herşeyi takip eden bir hoca ve ekibi gelsin. Yönetim çıkarlarına göre değil başarıya ulaşacak yetenekli bilgili spor ve ekonomide yer alan kişilerden oluşsun. Alt yapılarada aynı as takım sistemine göre oyuncular yetiştirsin. Ama bunların olması çok zor. En kısa yolu şuan’ topragını araplara satan satan buna kimsenin seside cıkmıyor ee takımıda satalım araplara cıkarcılar kan emiciler klupten defolsun gitsin. Zaten başarı öyle yada böyle gelir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu erenslash tarafından (22.01.2018 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

aslında elde volkan şen diye bir adam var.hem golcü hem asistçi. ben olsam direk onu oynatırım solda.net

Nereden
    Almanya

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında elde volkan şen diye bir adam var.hem golcü hem asistçi. ben olsam direk onu oynatırım solda.net
    Ndoye Olcay ve Berodan Kanata iyi oldugu kesin hic olmasa adam gecer adama kac macda sans vermisizki oynatsana iki mac arka arkaya ozaman derdik iyi veya kötu

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Elinde Rodelga gibi adam var, rakip 10 kişi sen onu son 10 dakika sahaya sürüyorsun.

İleride gol atacak adam olmadığı müddetce kanat ne yapsın.
    Böyle korkak planı olmayan TD olduktan sonra!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivas Robinho'yu almış, yarın imzaya geliyormuş. Kaynak: Ertan Süzgün

Kone ile iyi ikili olurlar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Skandal bir sekilde takim yonetiliyor.

Bongonda gelse ne olacak ?

En son ne zaman antreman yapmis bu adam ?

Volkanida cagirin hepten olsun.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

N'Doyela Olcay'ı satın transfer de istemiyorum Castillo ile Bongondanın önü açılır en azından..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sen 10. dakika da 10 kişi kalmış rakibe karşı 2. yarı ilk değişikliğini 55. dakika da yapıyorsun. Çıkan oyuncu orta saha oyuncusu giren yine orta saha oyuncusu, ikinci değişikliğini bero ile kullanıyorsun çıkan orta saha giren orta saha, 80. dakika da RODALLEGA ' yı oyuna alıyorsun. Maçtan sonra utanmadan arlanmadan '' Tüm riskleri aldık'' diye açıklama yapıyorsun .

Ne riski almışsın hocam ? Söyle bizde bilelim. Ayıptır yahu.

Büyük takım hocası olup olmadığın böyle maçlarda belli olur. Dün yazmayayım ya da kimseyle tartışmayayım diye foruma girmedim.

Rakibin 10 kişi kaldıysa ve sen TRABZONSPOR san en geç 20. dakika da o forveti oyuna alırsın.

3 haftadır dilimde tüy bitti, yusufu kızağa çekmen lazım diye... Yahu çocuk oynayamıyor, oynayamadıkça çocuğu oynatmaya çalışıyorsun ve sen oynatmaya çalıştıkça çocuk performansının altında ezilmeye devam ediyor... Dinlendir şu çocuğu artık. Adamı kazanacağız diye iyice kaybetmeye başladık !!!!

Bu kadar zor muydu, konya maçında ;

Abdülkadir, Sosa, Burak, Rodallega 4 lüsünü aynı kadroda erken dakikalarda beraber oynatmak ?

Çıldırmamak elde değil.

Kanat alsan ne olacak ? Bu takıma her şeyden önce, nerede bulunduğunu, başında bulunduğu takımın nasıl büyüklükte bir takım olduğunu anlayacak bir hoca lazım !!

Ondan sonrası zaten çorap söküğü gibi gelecektir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen 10. dakika da 10 kişi kalmış rakibe karşı 2. yarı ilk değişikliğini 55. dakika da yapıyorsun. Çıkan oyuncu orta saha oyuncusu giren yine orta saha oyuncusu, ikinci değişikliğini bero ile kullanıyorsun çıkan orta saha giren orta saha, 80. dakika da RODALLEGA ' yı oyuna alıyorsun. Maçtan sonra utanmadan arlanmadan '' Tüm riskleri aldık'' diye açıklama yapıyorsun .

Ne riski almışsın hocam ? Söyle bizde bilelim. Ayıptır yahu.

Büyük takım hocası olup olmadığın böyle maçlarda belli olur. Dün yazmayayım ya da kimseyle tartışmayayım diye foruma girmedim.

Rakibin 10 kişi kaldıysa ve sen TRABZONSPOR san en geç 20. dakika da o forveti oyuna alırsın.

3 haftadır dilimde tüy bitti, yusufu kızağa çekmen lazım diye... Yahu çocuk oynayamıyor, oynayamadıkça çocuğu oynatmaya çalışıyorsun ve sen oynatmaya çalıştıkça çocuk performansının altında ezilmeye devam ediyor... Dinlendir şu çocuğu artık. Adamı kazanacağız diye iyice kaybetmeye başladık !!!!

Bu kadar zor muydu, konya maçında ;

Abdülkadir, Sosa, Burak, Rodallega 4 lüsünü aynı kadroda erken dakikalarda beraber oynatmak ?

Çıldırmamak elde değil.

Kanat alsan ne olacak ? Bu takıma her şeyden önce, nerede bulunduğunu, başında bulunduğu takımın nasıl büyüklükte bir takım olduğunu anlayacak bir hoca lazım !!

Ondan sonrası zaten çorap söküğü gibi gelecektir.
    tamamen dogru tesbitler.

Mesela ndoye.Adamın belli ozellikleri var.Top tutar,servis yapar,pres yapar,sırtı donuk oynar.

Sen gidip adamı sol acık oynatıyorsun.Sonra herkes adama sovuyor.Oyuncuyu değersizleştiriyorsun.

Biz 4-2-3-1 oynamak zorundamıyız?Teknik direktor gelince 4-2-3-1 oynatacaksın diye sozlesmemi imzalıyorlar?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transfere hiç gerek yok bence.....

Masrafada....

Çünkü bu takımın bir hedefi yok....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hala sinirim geçmedi, bugün nasıl geçecek merak ediyorum. Yav çıldırmamak elde değil. Adam hala önlem değişikliği yapıyor. Ndoye çıkıp Bero nun girmesinin izahı nedir arkadaş?Sorsan o taraftan iki tane atak yedik bu.Rakibe önlem almaktan top oynayamıyoruz. Çok mu zor şu oyun anlamıyorum. Renkdaşın dediği gibi illa 4 2 31 oynamak zorunda mıyız? Baktın 10 kisi kaldılar, oyuncu değiştirmiyorsun anladık. Bari formatı değiştir. Dön üçlü defansa, Okay ı çek oraya. Bekleri at öne. Ndoye u Burak ın yanına gönder. Yada başka birşey dene ne bileyim. Görelim bir palnın olduğunu. Vallahi billahi bezdim artık.
    There is no spoon...

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şimdiye kadar bize gelen en iyi başkan sadri şener miş, onu da zamanında çok eleştirdik, kıymet bilemedik
    şimdiye kadar bize gelen en iyi hoca şenol güneş miş, onu da zamanında çok eleştirdik, kıymet bilemedik.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 19 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 19 misafir)