Sayfa 3120 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2120 2620 3020 3070 3110 3118 3119 3120 3121 3122 3130 3170 3220 3620 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 77,976 ile 78,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Lestirnne'yi satın alma opsiyonlu kirala neden kumar oynayalım yazın boşa düşecek o kadar topçu varken
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

biz asıl hatayı kieve giden adamı almayarak yaptık benjamin verbic'i almamız gerekiyordu almadık adam 2 milyon euroe 4 verip kiev almış bu adamı alabilirdik casitlloyu satıp .
    Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim yönetim lestienne de karar kılmış. 2.5 teklif etmiş
    asıl soru rubin bu paraya bize vermeye karar kılacak mı
    ya da oyuncu gelmek isteyecek mi
    bi asıl soru daha bu adamda olmazsa listede sol açık kim var başka
    ya da bir liste var mı?
    yine bir-iki oyuncuya kitlenip olmadığında nakavt olacak gibi me geliyor
    tarih tekerrürden ibarettir
    "Annuit cœptis"

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Beşiktaş Teknik Direktörü ve Başkanının Burak Yılmaz 'ı çok istediği ve Mitroviç + 6 milyon euro teklif ettiği ancak kabul görmediği yolunda haberler var......
    tabiii cimri fiko avrupadan istediği golcüleri yokladı 20 den aşağı kimse kapıyı açmadı. eli boş döndü. buraga sardı bu sefer. devre arası iyi golcüyü bedavamı alacadı. fikoyla mümkünse transfer işlerine girmeyek adam bizim yönetimi ayakta öpüyor. olcay kazığı daha soğumadı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Lazım olan adam Remy, kesinlikle Lestienne değil. Bongonda'dan pek farkı yok.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burağı vermeyiz herkes rahat olsun pepeyi verseler bile vermeyiz herkes rahat olsun burak bizde.seneye şenol bize gelirse burakla beraber oynarlar
    Tarih tekerrrürden ibarettir diye boşuna demiyorlar, zamanında gs ye gitmez yaw diyen de çoktu.

Bence anında gider imkanını bulursa. Hemde ışık hızıyla. 3000000 km/sn.

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Remy nin transferindense Lestienne transferinin yapilmasi daha mantıklı gibi görünüyor... Yaşı iyi ve oynadığı zamanlarda takımına katkısı olmuş...Lestienne yi en kötü aldığın fiyatlara satarsın... Tutarsa cok daha yuksek bedellere de satabilirsin. Yalnız disiplin konusu araştırılmalı...
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Lestienne ve Remy çok farklı tipte oyuncular. Lestienne olursa, Rıza hocanın değil yönetimin transferi olur büyük ihtimalle. Rıza hoca istemişse durum vahim, ne istediğini bilmiyor demektir.

Nereden
    Güney Amerika

şimdi tamam doğru ama şöyle mantıklı düşünelim.Burak her takıma gider.bu bir realite.burak üzerine biraz düşündüm burağın o açıklamayı yapmasındaki neden arda.arda turanı istedi burak arda gelmeyince şampiyonlar ligi veya şampiyonluk sıkıntısı garanti olmayınca adam uyuz oldu.burak uyuz olunca psikolojik olarak canı sıkıldı bu olayınm arkasında bizim ardayı alamamamız var.veya iyi bir oyuncu almamamız var.burak biraz cahillik yaptı olgun çocuk ama burada açıklama yaparken biraz kırgındı biraz kendisine hakim olması laızm.neyse bu olay geçti.burak bir daha bize kazık atmaz beyler.aile babası bu adam biraz artık toparladı Trabzonsporun şampiyon olmasını istiyor.zaten en iyi bizde oynuyor.kendini buluyor.yapamaz bunu yemez düşman kazanmak ah almak istemez.bjknin burağı istediği doğru ama alamaz.20 milyon euro verirseler alırlar ) şenol güneş bize gelsin burağı alsın.para artı futbolcu kakalama devirleri bitti.yöneticilerin bunu yapması sonu olur Trabzon karışır bu sefer.bu çocuğun biraz bazen kafası karışıyor ancak olgunlaştı biraz egosu var o kadar olsun sadece gereksiz basın açıklaması yapmasın.burak gs şampiyon olduğu senelerde dedi ya bu kupayı ts için kaldırıyorum onlar bana kırgın ama dedi duygusal kereta aslında bakma sen ondan böyle davranıyor .burak duygularıyla hareket eden bir insan.burak dedi ya bazı sözler tutulmadı.bunlardan biri ardaydı aslında başakşehir alınca sinir oldu çocuk
    Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarih tekerrrürden ibarettir diye boşuna demiyorlar, zamanında gs ye gitmez yaw diyen de çoktu.

Bence anında gider imkanını bulursa. Hemde ışık hızıyla. 3000000 km/sn.
    Konu erenslash tarafından (19.01.2018 Saat 15:05 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ankara

şimdi tamam doğru ama şöyle mantıklı düşünelim.Burak her takıma gider.bu bir realite.burak üzerine biraz düşündüm burağın o açıklamayı yapmasındaki neden arda.arda turanı istedi burak arda gelmeyince şampiyonlar ligi veya şampiyonluk sıkıntısı garanti olmayınca adam uyuz oldu.burak uyuz olunca psikolojik olarak canı sıkıldı bu olayınm arkasında bizim ardayı alamamamız var.veya iyi bir oyuncu almamamız var.burak biraz cahillik yaptı olgun çocuk ama burada açıklama yaparken biraz kırgındı biraz kendisine hakim olması laızm.neyse bu olay geçti.burak bir daha bize kazık atmaz beyler.aile babası bu adam biraz artık toparladı Trabzonsporun şampiyon olmasını istiyor.zaten en iyi bizde oynuyor.kendini buluyor.yapamaz bunu yemez düşman kazanmak ah almak istemez.bjknin burağı istediği doğru ama alamaz.20 milyon euro verirseler alırlar ) şenol güneş bize gelsin burağı alsın.para artı futbolcu kakalama devirleri bitti.yöneticilerin bunu yapması sonu olur Trabzon karışır bu sefer.bu çocuğun biraz bazen kafası karışıyor ancak olgunlaştı biraz egosu var o kadar olsun sadece gereksiz basın açıklaması yapmasın.burak gs şampiyon olduğu senelerde dedi ya bu kupayı ts için kaldırıyorum onlar bana kırgın ama dedi duygusal kereta aslında bakma sen ondan böyle davranıyor .burak duygularıyla hareket eden bir insan.
    Sen bu yazdıklarına cidden inanıyor musun?

Bu işler öyle canım cicime benzemez, artık dünya değişti, adam babasını görmez. İşine nasıl gelirse öyle davranır.

Nereden
    Güney Amerika

hocam inanma değil mantık ve gözlemve önsezi.peki burak bir yere giderse suç kimde?tabi ki yönetim.burak bizi satmaz ama yönetim satabilir.yönetim de yemez.burağın kapı gibi sözleşmesi var ) nereye gidiyor?dünyanın canım cicim olmadığını çok iyi biliyorum dostum biraz mantık lütfen burağı bjkye başkan satarsa ne olur?kovulur Trabzon karışır ikinci bir fiyasko kaldırır mı taraftar?biraz mantık hocam
    Sen bu yazdıklarına cidden inanıyor musun?

Bu işler öyle canım cicime benzemez, artık dünya değişti, adam babasını görmez. İşine nasıl gelirse öyle davranır.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ankara

hocam inanma değil mantık ve gözlemve önsezi.peki burak bir yere giderse suç kimde?tabi ki yönetim.burak bizi satmaz ama yönetim satabilir.yönetim de yemez.burağın kapı gibi sözleşmesi var ) nereye gidiyor?dünyanın canım cicim olmadığını çok iyi biliyorum dostum biraz mantık lütfen burağı bjkye başkan satarsa ne olur?kovulur Trabzon karışır ikinci bir fiyasko kaldırır mı taraftar?biraz mantık hocam
    Öyle işte, yönetim gelen paraya bakar, burak artık paraya filan da bakmaz, bjk de mi oynamak ister Trabzonda mı? Hadi bu soru Yusuf için sorulsa gönül bağı var dersin de Burak enlemesine gider.

Yönetim de para yok maaş veremiyor, ne verirse başının üstüne koyar gönderir.

Sene başında dedik zaten alınmasının bir anlamı yok, keza sosa da öyle. Anlamıyorum bu transferleri, para yiyorlar diyeceğim kanıtım yok.. Öyle susuyoruz işte.

Nereden
    Güney Amerika

Para yok diye en iyi oyuncunu satmak demek Muharrem başkan klupten içeri giremez bir daha demek.Taraftarlar ve ben de dahil olmak üzere psikolojik ve kamuoyu baskısıyla ve gizli ellerle başkanı klube sokmayız.Asıl topu kime atıyoruz?Yönetime.burağın ve sosanın alınmasının anlamı yok mu?nasıl yok hocam?hadi sosayı geçtim burağın kaç tane gol attığını makine gibi çalıştığını kimse görmüyor mu? gayet doğru transferler sosayı kullanmasını bilmeyen ekibin yoksa ne yapalım.burağın kendi çalıştırıcısı var.ekibin nal topluyor sorun topçuda değil transferler güzel transferler ekibin vasat sistemin vasat.topçular gayet iyi.ancak benim basherttiğim burağın türkiyede bir klube satılması.yabancı bir klube çok iyi paraya satarsın üç sene imzalar bu ayrı.ama bunu da sezon sonu yaparsın.
    Öyle işte, yönetim gelen paraya bakar, burak artık paraya filan da bakmaz, bjk de mi oynamak ister Trabzonda mı? Hadi bu soru Yusuf için sorulsa gönül bağı var dersin de Burak enlemesine gider.

Yönetim de para yok maaş veremiyor, ne verirse başının üstüne koyar gönderir.

Sene başında dedik zaten alınmasının bir anlamı yok, keza sosa da öyle. Anlamıyorum bu transferleri, para yiyorlar diyeceğim kanıtım yok.. Öyle susuyoruz işte.
    Konu erenslash tarafından (19.01.2018 Saat 15:16 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yani Burak'ın önce gayrıresmi telefon trafiği ile ayartılmaya çalışılması sonrada para ile klübünün ikna edilmeye çalışılması çok normal değil mi ?

Trabzonsporlu Burak'ın Beşiktaşın teknik direktörü ve Başkanı tarafından ayatrılmaya çalışılmasından bahsediyorum....

Bu size normal geliyor ise söyleyecek sözüm yok.....
    Konu Faik Yılmaz tarafından (19.01.2018 Saat 15:15 ) değiştirilmiştir.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

biz niye bu adamı almadık ya
    benjamin verbic şahane tam bizim aradığımız adam ne kadar iş bilmezlik bu kieve gitmiş adam bedava casitllodan daha faydalı olabilirdi bize

https://www.transfermarkt.com.tr/ben...spieler/188180

https://www.youtube.com/watch?v=P9umfQDzrpQ

zamanında istemişiz bunu

"Transfer döneminin en hareketli takımlarından Trabzonspor'da şov bitmiyor. ‘Scout' ekibiyle ortak bir çalışma yürüten Ersun Yanal'ın iki isme daha onay verdiği ve bunun ardından transfer döneminin sonlandırılacağı öğrenildi. Söz konusu isimler de belli oldu. Bordo-mavililer, Glasgow Rangers'ın başarılı sağ beki James Tavernier ve Kopenhag'ın 23 yaşındaki sol kanadı Benjamin Verbic ile görüşüyor. İki oyuncu da ofansif gücüyle öne çıkıyor ve Ersun Yanal’ın oynatacağı tempolu hücum futboluna uyuyor. Tavernier için 2 milyon Euro, Verbic için de 1 milyon Euro önerildiği ve cevap beklendiği kulislerde konuşuluyor."
    Frikikleri iyidir bu arkadaşın
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Nereden
    Güney Amerika

Burağın ayartıldığı yok be hocam.istedikleri doğru ama kims ekimseyi ayartamaz.yönetim buna müsade ederse olur.bjk başkanı nereye alıyor?cenki sattı eee?bizden topçu alacak gitsin yurt dışndan alsın adamını bize ne.burağı çok mu istiyor takasta bize en önemli oyuncusunu versin de göreyim onu.o zaman konuşuruz bjk başkanıyla pazarlığı yaparız.geçti o günler artık.hepsi avcunu yalar.bunlar hep dedikodu.şenol hoca çok istiyorsa Trabzona gelsin sezon sonu da burakla çalışsın.bjk sezon sonu bizden burağı istediği ve şenol hoca diyelim bjk de kaldı çok iyi paralara burağı verdik ama yerine de şahane topçu aldık ve başımızda da yabancı iyi bir teknik adamla sezon sonunda transferler yaptık o zaman olabilir.burağın yerini de çok baba daha genç bir forvetle doldurdun o zaman olur ancak.öyle takas futbolcuyla olmaz bu işler.sezon sonu bjk 15 20 milyon euro cash para versin satarız )
    Yani Burak'ın önce gayrıresmi telefon trafiği ile ayartılmaya çalışılması sonrada para ile klübünün ikna edilmeye çalışılması çok normal değil mi ?

Trabzonsporlu Burak'ın Beşiktaşın teknik direktörü ve Başkanı tarafından ayatrılmaya çalışılmasından bahsediyorum....

Konu erenslash tarafından (19.01.2018 Saat 15:21 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Beşiktaş, Burak'ı istiyorsa Mitrovic+Tolgay+Lens'i versin alsın.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Burağın ayartıldığı yok be hocam.istedikleri doğru ama kims ekimseyi ayartamaz.yönetim buna müsade ederse olur.bjk başkanı nereye alıyor?cenki sattı eee?bizden topçu alacak gitsin yurt dışndan alsın adamını bize ne.burağı çok mu istiyor takasta bize en önemli oyuncusunu versin de göreyim onu.o zaman konuşuruz bjk başkanıyla pazarlığı yaparız.geçti o günler artık.hepsi avcunu yalar.bunlar hep dedikodu.şenol hoca çok istiyorsa Trabzona gelsin sezon sonu da burakla çalışsın
    Önce Beşiktaş'ın Tdsi arıyor Onu...... Israrla istiyor.....
    Sonra Beşiktaşın Başkanı arıyor Onu...Klübüyle görüşmeden.......

Sonrada teklif sunuyorlar klübe......
    Kabul görmüyor......

Normal bir şey mi bu..... ?

Bence değil..... hemde hiç değil......

size normal geliyorsa bilmem.....

Nereden
    Güney Amerika

@special one keşke alabilseydik hızlı da bir oyuncu.kiev almış nalet olsun.
    "Annuit cœptis"

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Şike var eyyam var transfer şikesi var teşvik var algı operasyonu var kısaca var oğlu var o yüzden çoğumuza normal geliyor.

Nereden
    Güney Amerika

normal değil evet bize gelmeden önce burak istendi zaten.bjk burağı bizden önce istedi ama biz aldık.telefonla arar ancak yemek yerler klubum beni bırakmıyor der ) bizden hem Trabzonlu gelin almadı mı kereta haha avcunu yalar bjk sezon sonu giderse de iyi bir paraya veririz ama yerine şahane bir golcü almamız şart bu da remy olamaz tabi.kapı gibi sözleşmesi var .bir yere gidemez.instagrama da formasını koymuş.bu da bir şey anlatmıyor diye.onu koyduktan sonra bizeden gitmesi demek bu şehre bir daha gelememesi demek.bjknin başarısına gıpta ediyor kereta veya başakşehirin zaten başakşehiri arda alınca uyuz oldu taraftarı olmayan klup alıyor bize nasıl alamayıza geldi olay haksız da sayılmaz.o yüzden böyle yapıyor.sezon sonu şenol bjkde kalırsa gidebilir iyi bir paraya ancak.

Kabul görmüyor......

Konu erenslash tarafından (19.01.2018 Saat 15:26 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kabul görmüyor......

Sürekli Burak'ın yanindasin sanırım ya da telefonlarını dinlemeye aldın!

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

normal değil evet bize gelmeden önce burak istendi zaten.bjk burağı bizden önce istedi ama biz aldık.telefonla arar ancak yemek yerler klubum beni bırakmıyor der ) bizden hem Trabzonlu gelin almadı mı kereta haha avcunu yalar bjk sezon sonu giderse de iyi bir paraya veririz ama yerine şahane bir golcü almamız şart bu da remy olamaz tabi.
    Valla ilginç bir düşünce tarzınız var......

Beşiktaş'ın Tdsi isteyince böyle düşündürtüyor sanırım size.....

Yalnız Trabzonspor'un iyiliğine değil bu durum..... en basitinden performasını düşürür...

Tabi Trabzonspor'un başarısı sizin için önem arzediyor ise....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı falcon_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli Burak'ın yanindasin sanırım ya da telefonlarını dinlemeye aldın!

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben sürekli ve sadece TRABZONSPOR'un yanındayim.......

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence fanatik beşiktaşlı şenol güneş arayıp boşver oğlum Trabzonu senin ne işin var oralarda gel buraya gece hayatı süper,ardada istanbulda zaten takılırsınız hem münihle maçımız var sende tekrardan şampiyonlar liginde boy göster demiştir,beklenir yani şenol güneşten.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)