Sayfa 3106 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2106 2606 3006 3056 3096 3104 3105 3106 3107 3108 3116 3156 3206 3606 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 77,626 ile 77,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genel olarakl düşünürsek bence altyapı oyuncularına değer veriliyor ancak taraftar kitlemiz büyük ve heryuerde taraftarımız olduğu için transfer beklentileri de olması çok doğal.bunun dışında altyapı oyuncularımıza gerkeenden dah açok değer vermeli yanında pişmesi için araya serpmemiz lazım bu oyuncuları.mesela bora yavaş yavaş a takıma serpiştirilebilir.
    Son cafer olayından sonra değer konusunda güvenim sıfır

Daha öncede belirtmiştim kadromuz 12-13 oyuncu olmalı, kalan kadro altyapıdan tamamlanmalı, altyapıda yoksa gelecek vaadeden oyuncular alınıp tamamlanmalı (Gelecek vaadeden derken milyon euro lara oynayan değil) böylece maaş dengesini kurmuş oluruz + alttaki oyuncuları da hazırlarız

Örn; Uğur falan takımda tutmayacaksın , zorunlu kalmadıkça o varken genç oyuncunu oynatmaz kimse..biraz da biz zorunlu kılmalıyız yani oynaması için

Mesela rıza hoca geldi Abdulkadir i oynatmadı pek farkettin mi ? Sence o zaman yeteneksiz miydi ? Antrenmanda görmedi mi hoca?

Maaselef türkiye de düzen böyle az biraz tecrübeli oyuncu varsa ilk kağıda o yazılıyor

Neden biliyormusun

Korkaklar...
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı yüregimts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Rıza efendi yapmaya calıstıgı nedir ? Kac milyona almısız adamı ekran karsısında eziyo resmen.Ulan zamanında gelmemisse

cekersin kenara yaparsın uyarını ... Senol hoca o kadar seye ragmen Quaresma yı oynattı ,ezmedi bir kere
    madem geç geldiler esteban oynadı ne iş? böyle dengesizlik olmaz ki. bu adam sosayı iyice küstürecek. adam zati paranın hatrına gelmiş. bi çuval parayı kulube de oturarak alır artık.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Uğur'dan Taşçı'ya geçmenin vakti geldi. O da yerli statüsünde. Pereira hariç sözleşmesi bitenlere teşekkür edilip gönderilmeli.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence lige yerli sınırlaması gelmeli bu kadar yeteneksiz topçu başka ülke de yoktur
    olur mu o zaman paralari gavurlar yer..kazma yerlileri baska turlu nasil istihdam edecekler.yerli kazmalar olacak ki yerli fosil hocalar takimlarin basina gecebilsin..turkiyede futbolculuk omur boyu is garantisi..35 e kadar kazmada olsan topcu ol, ondan sonra hoca yok ben hoca olmak istemiyorum diyorsan tvlerde yorumcu..
    sanki yabanci sinirlamasi varken milli takim her turnuvadan kupa getiriyordu,turk takimlari avrupada kupalar kazaniyordu..yabanci siniri gelsin ki bu kazma oglu kazmalar iyide kotude olsa forma bulsunlar..arkadas biz nasil bu kadar yozlasmis bir ulke olduk yazarken sinirleniyorum..topa yabanci madde muamelesi yapan adamlar bize topcu diye yutturuluyor..ve bu kazmalar asgari ucretin 1600 lira oldugu ulkede milyon euro maaslar aliyor.

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak'ı gençlerbirliği istese 800 bine alırdı biz en az 2 milyon vermişizdir yolunacak kaz gibiyiz şaka maka.
    O ligde sivrilememiş 27 yaşındaki bir oyuncu için 800 bile fazla para. Sisto bu ligden 20 yaşında 6'ya gitti. Bu adama 2 verdiysek ne kadar aptal olduğumuzu görürüz artık.
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur'dan Taşçı'ya geçmenin vakti geldi. O da yerli statüsünde. Pereira hariç sözleşmesi bitenlere teşekkür edilip gönderilmeli.
    pereira da seneye 34 yaşında olacak. konyadan skubic olabilir yerine. defans tam slav olur.

İstanbul İl Temsilcisi Arda Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hangi ligde olursa olsun kafaya oynayan takımdan topçu almak , orta sıralar veya kümeye oynayan takımlardan topçu almaktan mantıklıdır benim gözümde.

Kafaya oynayan takımdan aldığın topçu , galibiyeti ister , hücum futbolu oynamak zorunda olduğunu bilir.Defans oyuncusu açık alanda oynamaya alışkın olmalı , hücum oyuncusu da kapalı defansı açmayı bilmeli.

Orta sıralara veya kümeye oynayan takımlarda genellikle defans oyuncuları kapalı savunma yapmaya ; hücum oyuncuları da kontra atağa yatkındır.

Örneğin Anadolu takımlarında yıldız olan kanatları alacağıma Olcay Şahan'ı almak daha mantıklı.

Demem o ki lig Danimarka da olsa Endonezya da olsa kafaya oynayan takımdan topçu almak bizim için avantaj.

Novak hayırlı olsun.
    BİZE HER YER TRABZON!!!

Twitter Hesabım
    Arda Yavuz / YTÜ

Nereden
    Kocaeli

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pereira da seneye 34 yaşında olacak. konyadan skubic olabilir yerine. defans tam slav olur.
    Önemli olan performans. Adam istikrarlı ve zinde. Pereira olmasa rakip kaleye gidemeyiz. Daha iyisini bulamayız biz. 1 yıl daha iş görür.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hos_cocuk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ligde sivrilememiş 27 yaşındaki bir oyuncu için 800 bile fazla para. Sisto bu ligden 20 yaşında 6'ya gitti. Bu adama 2 verdiysek ne kadar aptal olduğumuzu görürüz artık.
    Transfermarkt değeri 700 olduğu için 800 dedim yoksa o bile fazla haklısınız. 28 yaşına girecek adamı o zamana kadar kaparlardı zaten alman, ispanyol takımları bence. Umarım yanıltır bizi ne diyeyim.

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni Cale hayırlı olsun diyorum. Bu adamın önüne formda bir Castillo'yu koyarsak sol tarafı kurtarmış oluruz. Bu adam pek fazla hücumu seven, süratli bir oyuncu değil tarzı Cale'ye benziyor. Savunmayı önde tutuyor, fırsat bulursa çıkıyor nadir de olsa.

Novak ile Olcay'ı sol tarafa koyarsak 2 sol bekle oynamış gibi oluruz o taraftan. Sürekli takımı sürükleyecek bir sol ön oyuncusu oynatmamız lazım Castillo yada transfer fark etmez.
    7 tertemiz şampiyonluk

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yüzde yüz katılıyorum.uğuru görmek istemiyorum.yenilelim önemli değil yeter ki altyapıya önem versinler.risk alıyoruz evet ama hakkını verelim bu çocukların.cesur olsun hocalarımız.yabancı iyi hocalara veya topçulara büyük paralar verelim ama hakkını verecek hoca ve teknik ekip olmamlı yani hem altyapı hem pahalı transfer olsun ikisinin dengesi kurulsun.evet farkettim.sosanın yanına abdülü vermemiz lazım ya da kucka bunlar önderlik etmeli gençlerimize.bunlar önemli.tecrübe önemli ama genç oyuncularımızda oynayarak tecrübe kazanabilir ve milyon euroları verdiğimiz abilerin yanında gelişmeleri lazımtabi ki sadece altyapıyla olmaz yaşlı veteran oyuncular onlara tecrübe aktarır dediğin gibi hocanın da yardım etmesi lazım.hocalar korkak.+ taraftarımız yenilsek de trabzonda maçta susmamalı asla konya kupa maçında taraftar çok kötüydü.ve taraftarımız altyapı oyuncularına özellikle Trabzonda yaşayanlar sosyal medya dahil olmak üzere asla öfke kusmamalı özellikle altyapı oyuncularına onları motive etmeli güzel konuşmalılar yoksa bu çocukları kaybederiz Trabzondan kaçarlar
    Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son cafer olayından sonra değer konusunda güvenim sıfır

Daha öncede belirtmiştim kadromuz 12-13 oyuncu olmalı, kalan kadro altyapıdan tamamlanmalı, altyapıda yoksa gelecek vaadeden oyuncular alınıp tamamlanmalı (Gelecek vaadeden derken milyon euro lara oynayan değil) böylece maaş dengesini kurmuş oluruz + alttaki oyuncuları da hazırlarız

Örn; Uğur falan takımda tutmayacaksın , zorunlu kalmadıkça o varken genç oyuncunu oynatmaz kimse..biraz da biz zorunlu kılmalıyız yani oynaması için

Mesela rıza hoca geldi Abdulkadir i oynatmadı pek farkettin mi ? Sence o zaman yeteneksiz miydi ? Antrenmanda görmedi mi hoca?

Maaselef türkiye de düzen böyle az biraz tecrübeli oyuncu varsa ilk kağıda o yazılıyor

Neden biliyormusun

Korkaklar...
    Konu erenslash tarafından (18.01.2018 Saat 17:50 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hüseyin Türkmen denen çocuk Uğur'dan kötü değildir bence çünkü Uğur o kadar kötü ki, kıyas yapacak oyuncu bile bulamıyorum.

Bir de sahada sürekli atarlı giderli tavırlar içinde sanki haplanıp sahaya çıkmış gibi. Psikolojik sorunları mı var nedir anlamadım. 2 maçtır aynı adamla kavga ediyor ya sen çocuk musun?
    Konu Enaldo61 tarafından (18.01.2018 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıza Çalımbay'dan sonra gelmesi gereken TD.

http://tr.beinsports.com/haber/yalci...an-aciklamalar

Bizim takıma uygun, genç, başarıya aç bi TD. Bizim alttan kaliteli adamlar geliyor bunları en iyi değerlendirecek adam kesinlikle.
    Alt liglerden hoca görünce yazmak istedim

Serdar bozkurt

takip ettiniz mi bilmiyorum

Bizim geçen yıl karşılaştığımız 3.lig takımı çorumspor un hocasıydı ve uzatmada zorla kazandığımız maçın teknik direktörü

Bu yıl 2.lig de sivas belediyede teknik direktör, lig lideri le aynı puanda ve ptt1.lig e göz kırpıyor

Takım çıkamasa da Serdar bozkurt un üst liglere çıkmasını bekliyorum

Biraz şansız bir hoca ama

Geçen yıl kupada bizimle oynadı uzatmada elendi

Bu yıl GS yi 2-1 yendi ama ilk maç 5-1 kaybetti elendi.
    İleride süper ligde görmek isterim 40 yaşında daha genç sayılır bir teknik direktör için
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Burak Zihni‏ @tehdit 12 min.12 minuten geleden
    N’Doye Konyaspor’a gidiyor büyük olasılıkla.

Hadi hayirlisi
    .

Francesco
    Totti

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Burak diyorsa bir bildiği vardır. Hayırlısı..
    Sadece Trabzonspor..

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Giallorossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hadi hayirlisi
    O model bir Yatabare'yi aldılar zaten Damdoy'u da alacaklarını düşünmüyorum ben. Ama inşallah.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Hadi hayirlisi
    iyi iyi novak N'doye nin yerine oynar zaten..

Fatih Takır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Novak KAP'i geldi
    Hayat sınav ise “Trabzonspor” yazar çıkarım.

Nereden
    Güney Amerika

bu arada arda transferi konusunda bir şey diyeceğim

Burağın bu basın toplantısı yapmasındaki nedenlerden biri Trabzona ardayı getirmek istedi ve başkan alamayınca düzgün ciddi bir girişimi olmayınca burak üzüldü bu duruma çünkü bizim ligde iddalı olmamızı istedi asıl sebebi bu

bizim başarılı olmamamızı istiyor burak o yüzden ardayı başakşehire değil bizde görmek istedi gene de ağzına hakim olmalıydı burak neyse hırslı bir çocuk bazen ne konuştuğunu farkında değil burak ama biraz sinirlenme sebebi bu ve basın toplantısının nedeni ardanın başakşehire gitmesine uyuz olması başka bir şey değil gene de yaptığı yanlış

arda bize gelseydi belki şampiyonlar ligine giderdik
    Konu erenslash tarafından (18.01.2018 Saat 18:01 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konyaspor Başkanı da ‘Olabilir’ diye açıklama yaptı.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O model bir Yatabare'yi aldılar zaten Damdoy'u da alacaklarını düşünmüyorum ben. Ama inşallah.
    Akılları olsa zaten Yatabare'yi almak yerine Ndoye'u alırlardı. Ndoye, Yatabare'yi top diye oynar. Rodallega'yı istiyorlardı o olmayınca Ndoye'a geçiş yapmışlar.

Nereden
    Ankara

Burak Zihni†@tehdit 12 min.12 minuten geleden

Hadi hayirlisi
    biz konyadan adam istesek 4 milyon isterler
    En büyük Trabzon

mustafa08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya Ndoye nin maasini nasil ödeyecek? Bizde 1,7 Milyon Euro aliyor
    Trabzonspor 1967

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şu konuma geldik 3 ün 5 in lafını yapma boşver.. Başımızın gözümüzün sadakası olsun yeter ki gitsin ama sanmıyorum.

Nereden
    Güney Amerika

ndoye giderse bir forvet + sol açık alırız biri kiralık olabilir )
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)