Sayfa 3020 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2020 2520 2920 2970 3010 3018 3019 3020 3021 3022 3030 3070 3120 3520 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 75,476 ile 75,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdurrahimin sakıptan eksiği yok fazlası var tek eksiği yaş ve komşunun tavuğu mevzuu.
    kesinlikle kazansak olmazmı yusuf abdulkadir gibi ne kaybedecegiz ki.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle kazansak olmazmı yusuf abdulkadir gibi ne kaybedecegiz ki.
    Olmaz taraftar para verip alınca tatmin oluyor.

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Las Palmas'ta bu adam genelde solda oynamış, golcü kanat oyuncusu olarak düşünülüyor, bence bu adam merkezde daha etkili. Kanat forvet için Maxime Lestienne tarzı adamları tercih ederim.
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmaz taraftar para verip alınca tatmin oluyor.
    çok çok dogru bravo.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı hos_cocuk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Las Palmas'ta bu adam genelde solda oynamış, golcü kanat oyuncusu olarak düşünülüyor, bence bu adam merkezde daha etkili. Kanat forvet için Maxime Lestienne tarzı adamları tercih ederim.
    Hoca Remy tipi adam istiyor. Kanatta oynayacak ama ikinci santrafor gibi ceza sahasına girecek. Klasik kanat oyuncularından farklı olarak 2010-11'deki Burak'ın rolü gibi. Ndoye'u kanat oynatma sevdası da bu yüzdendi.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıza hocanın transfer vizyonunun taraftarla uyuşmadığı çok net ama eğer adam diyorsa ki; yüksek maaşlı oyuncu alıp maaşlarda sıkıntı yaşayacaksak idarelik bir sol bek alip veya sıfır transfer ama gününde maaş ödemesini tercih ederim; adam haklıdır.

En baba topçuları da getirsen parasını vermezsen neye yarar. Aynı şeyi defalarca yasamaktan bıktık. Parasını odeyemeyeceginiz adamı almayın kardeşim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer nerde ustaaa
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    İstanbul

evra yı bari alın 6 aylık bonservis ödemeyiz.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelir mi gelmez mi bilmem ama bildigim bir sey varsa o da sudur :
    Sakib gelecek dertler bitecek

Yau tamam abartiyorum da, su Novak ve yok Srniç miç bilmem nelere de bir sey deyin daa, Sakib kadar katk saglamayacak heriflere sirf yabanci diye yüklü maas, takimlarina da 2m€ para... Sakib'dan 2m€ istediklerini birileri salladi herkes inandi, novak için "1,5 yetmez 2 isteriz" dendigi halde, ki kaynak danimarka, birkaç kisi hâriç kimse îtiraz etmiyor.... vay anasini sayin seyirciler...

avrupa görse ne olur... constant da avrupa görmüstü, meselâ yâni...
    ve novak haydi diyelim hücumcu, bindiren biri.. e yok öyle de degil, stoper mi bek mi belli degil, tam bir mas tosiç karisimi... fuzuli, daha dogrusu en azindan bizim için fuzuli topçu tarzi... hücumcu adam alsinlar gerisi tiri viri, yok dengeli yok savunmaci falan hikâye... en iyi savunmaciyi getirsen de, iyi kanat topçulari ya hiziyla ya kivrak hareketiyle o adami eksiltir, o savunmaci dedikleriniz de hiçbir ise yaramaz, savunmada tirt olur hücumda da hiç olmaz çikmaz, oohh mis gibi adami hasta eden takimi eksik oynatan topçu... 10 numara eli belinde gezer kizarsiniz, oysa onun 1 vurusla 3 puan kazandirma ihtimâli yüksektir, bakiniz Yusuf...
    ama sol bekte hiçbir ise yaramayan, yarattigi tehlike ancak kendi kalesinde olan, dandirik fuzuli topçulara tahammül etmeye devâm... böyle saçma sapan, böyle af edersiniz mal, savunma oyuncusuna sonuna kadar tâviz ama hücumcudan neredeyse çizgiden top çikarip gidip gol atma beklentisi olan kafa, beni deli ediyor deli... hücumcudan savunma bekleyen, savunmacidan da hücum bekleyecek... yok öyle, hücumcular enâyi mi ?? savunmacilar oohh isini yapsin yeter, ileri uçtaki ? yok top da saklayacak onu bunu da yapacak savunmaya da gelecek, bunlari yapmiyorsa gol atsa da ise yaramaz, he mi ? yok yaa.... tamam bâzen Burak sinir bozuyor, çok silik, ama gollerini atiyorsa skinti yok aga, o kadar basit
    Sadece taraftar baskısından mı alınmadığını düşünüyosun Sakıb ın. Hoca nın ısrarla istediğini biliyoruz, eğer 2 değilse yöneyim niye düşünmesin almayı. Ki hoca istedi diye maicon a bile teklif yapıldı. Rıza hoca kendi söyledi Antalya satmayı düşünmüyor diye. Demek ki hocanın istediği oyunculara yöneliyor yönetim. Ben 2 milyon iddiasının gerçek olduğunu düşünüyorum, biz nasıl fb muhtaç diye bunu kullanmak için ekiciye 2 milyon değer biçtik, antalya da beynince bize aynı şeyi yapıyor.

Sakıb bonservisini eline almadan almaz bizimkiler durum onu gösteriyor

Nereden
    Fransa

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evra yı bari alın 6 aylık bonservis ödemeyiz.
    bor boçr diyorsun evra diyorsun, evra esek kadar para ister, bir de adi geçen tüm topçulardan daha da çöp, novak gelsin daha iyi...

Ya bir de Abdürrahim iyidir demeyin yaa, he anasini satayim Abdürrahim Sakib'dan iyi... gördük biliyoruz, heyecandan titriyor oynarken, sogukkanlilik sifir... Akyazi'da titremekten oynayamaz bile...
    Ya bâri deyin ki Cafer oynasa Onazi'den iyi oynar, Sefa oynasa bilmem kimden iyidir, Dogukan'i 3. golcü olarak A takima atalim, ama Abdürrahim'i gereksiz yere sisirmeyin yaa... sey ya hattâ FurkanYildirim'i da stopere koyalim, hem de tam istedigimiz gibi solak sol stoper... hayret bir sey yaa

Nereden
    Bursa

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Castillo-Visca takası basına düşmüş. Başakşehir Castillo'yu neden ister ki
    Çünkü Castillo fizik olarak bulunmaz bir sporcu,hız olarak çok nadir yetenekli bir koşucu,teknik olarak sorunları olabilir ama gol pozisyonuna girebilen bir yetenek,birileri istiyor diye ona oynamayı reddediyordur veya çete elemanının birine yer açılacaktır,genç yaşta kıta değiştirmiş,toy biri kolay lokma.

Başakşehir'de bir futbol aklı var,işleri birine emanet edip,onu desteklemeden,çapraz kontrol etmeden karar vermezler.
    Visca gibi daha yavaş,futbolu daha yavan birini verip Castillo gibi cevheri alır,parlatır,kullanır,satar.
    Konu sasone tarafından (14.01.2018 Saat 19:38 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Nereden
    Fransa

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece taraftar baskısından mı alınmadığını düşünüyosun Sakıb ın. Hoca nın ısrarla istediğini biliyoruz, eğer 2 değilse yöneyim niye düşünmesin almayı. Ki hoca istedi diye maicon a bile teklif yapıldı. Rıza hoca kendi söyledi Antalya satmayı düşünmüyor diye. Demek ki hocanın istediği oyunculara yöneliyor yönetim. Ben 2 milyon iddiasının gerçek olduğunu düşünüyorum, biz nasıl fb muhtaç diye bunu kullanmak için ekiciye 2 milyon değer biçtik, antalya da beynince bize aynı şeyi yapıyor.

Sakıb bonservisini eline almadan almaz bizimkiler durum onu gösteriyor
    Diyelim ki dogru, novak için 2 degil 3 versek bu kadar tepkinin olmayacagi belli, beni deli eden de o...

Yalniz hocamiz Maicon için açik bir sekilde "birakmiyorlar" demisti, ama Sakib için hiçbir sey demedi... bence alacagiz gibi de, sular durulsun taraftar sâknlessin diye midir nedir, bekletiyorlar... hani belki daha iyisini yurt disindan aliriz gibi bir durum da olabilir, Bursa birkaç adam aldi alacak ondan sonra maddi skinti yasamamak için Aziz'i birakir diye bekliyor olabiliriz...

Venezuela'dan gelen usak misal, bize gelecek gibi duruyor... neymis, genç oyuncuya yatirim, peki tamam ben de karsi degilim ama yâhu burada bile yüzlerce isim yazilmistir, kimisi dandirik yerlerde dandirik takimlarda, alinmasi imkansiz degil, ne maddî ne mânevi açidan, ama yok hiçbir zaman onlar rastlamaz gider Venezuala'dan kimsenin bilmedigi, burada Güneyamerika kitasindak topçulara hâkim olanlarin da hiç duymadigi adami biz nasil oluyorsa buluyoruz izliyoruz aliyoruz... buna da kimse bir sey demiyor.. yeter daa...

ben su güneyamerika olayina gicigim, ama alacaksa brezilyali al, çöp olsa da para ediyorlar, çok zarar etmezsin yasli birini almadigin sürece... Scarpa midir nedir, al arkadas en azindan ilgilen, ama yoookkk sözlesmesinin bitimine 5 sene kala olacak arjantinli kolombiyali olacak vasat olacak menejer para yiyecek onlar da sevinecek yoksa transfer olmaz, ha iste anca böyleleriyle ilgilenelim... biktik yau, bezduk bee
    Javi Useche miydi neydi, Useche, sanarsin Nijeryali, aldigimiz güneyamerikali bile bi acayip

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyuncu yeterlilğini geçtim yine bir bölgede sayı olarak eksik kalmış oluyoruz ve öyle lige başlıyoruz. Bu saçmalıktan gına geldi artık.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca Remy tipi adam istiyor. Kanatta oynayacak ama ikinci santrafor gibi ceza sahasına girecek. Klasik kanat oyuncularından farklı olarak 2010-11'deki Burak'ın rolü gibi. Ndoye'u kanat oynatma sevdası da bu yüzdendi.
    2010-11deki burak elimizde zaten
    Attan inip eşeğe bindik!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010-11deki burak elimizde zaten
    Elimizde ama rolü farklı artık. Adam en önde oynamaya alıştı artık kanatta olmaz. Orada oynamak daha kolayına geliyor, verim almak için de orada olmalı zaten.

Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım Burak gider hepimiz rahatlarız.
    Giderse Onur,Olcay'ı da almalı yanına,bu tiplerden ben artık kurtulma zamanı diyorum,Yusuf,Kadir ve Rahim'i de zehirlemeden çeksin gitsinler.

Onur bir de kaptan olacak,Burak çıkmış,Dozer Cemil'in takımına ve başkanına gider yapıyor,bu ergen irisi Onur da Burak abisini desteklemeye gitmiş.
    Kafa koparma zamanı da bunu Muharrem Usta yapamaz.

Acil olarak Hüseyin Cimsir'in sportif direktör olması gerekiyor,önümüzdeki yıldan itibaren de Osman Özköylü ile bir planlamaya başlanmalı,aptal gibi her yıl aynı şeyleri tekrarla tekrarla bir şey bekliyoruz.
    • Memento mori

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giderse Onur,Olcay'ı da almalı yanına,bu tiplerden ben artık kurtulma zamanı diyorum,Yusuf,Kadir ve Rahim'i de zehirlemeden çeksin gitsinler.

Onur bir de kaptan olacak,Burak çıkmış,Dozer Cemil'in takımına ve başkanına gider yapıyor,bu ergen irisi Onur da Burak abisini desteklemeye gitmiş.
    Kafa koparma zamanı da bunu Muharrem Usta yapamaz.

Acil olarak Hüseyin Cimsir'in sportif direktör olması gerekiyor,önümüzdeki yıldan itibaren de Osman Özköylü ile bir planlamaya başlanmalı,aptal gibi her yıl aynı şeyleri tekrarla tekrarla bir şey bekliyoruz.
    Allah da seni güldürsün

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Remy transferi olur mu arkadaşlar ne diyorsunuz

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Çok garip normalde hiç haber de olmaz ise bile beklerdim. Bu transfer döneminde umitsizim

Kimseyi alamayacaklar bunlar tutacaklar akbasi oynayacaklar

Bizde sinirlenip yazık edecez uşağa l

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncu yeterlilğini geçtim yine bir bölgede sayı olarak eksik kalmış oluyoruz ve öyle lige başlıyoruz. Bu saçmalıktan gına geldi artık.
    Lige tek sağ bek zeki denen adam ile başlamak gibi Skandallar bir türlü bitmiyor...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diyelim ki dogru, novak için 2 degil 3 versek bu kadar tepkinin olmayacagi belli, beni deli eden de o...

Yalniz hocamiz Maicon için açik bir sekilde "birakmiyorlar" demisti, ama Sakib için hiçbir sey demedi... bence alacagiz gibi de, sular durulsun taraftar sâknlessin diye midir nedir, bekletiyorlar... hani belki daha iyisini yurt disindan aliriz gibi bir durum da olabilir, Bursa birkaç adam aldi alacak ondan sonra maddi skinti yasamamak için Aziz'i birakir diye bekliyor olabiliriz...

Venezuela'dan gelen usak misal, bize gelecek gibi duruyor... neymis, genç oyuncuya yatirim, peki tamam ben de karsi degilim ama yâhu burada bile yüzlerce isim yazilmistir, kimisi dandirik yerlerde dandirik takimlarda, alinmasi imkansiz degil, ne maddî ne mânevi açidan, ama yok hiçbir zaman onlar rastlamaz gider Venezuala'dan kimsenin bilmedigi, burada Güneyamerika kitasindak topçulara hâkim olanlarin da hiç duymadigi adami biz nasil oluyorsa buluyoruz izliyoruz aliyoruz... buna da kimse bir sey demiyor.. yeter daa...

ben su güneyamerika olayina gicigim, ama alacaksa brezilyali al, çöp olsa da para ediyorlar, çok zarar etmezsin yasli birini almadigin sürece... Scarpa midir nedir, al arkadas en azindan ilgilen, ama yoookkk sözlesmesinin bitimine 5 sene kala olacak arjantinli kolombiyali olacak vasat olacak menejer para yiyecek onlar da sevinecek yoksa transfer olmaz, ha iste anca böyleleriyle ilgilenelim... biktik yau, bezduk bee
    Javi Useche miydi neydi, Useche, sanarsin Nijeryali, aldigimiz güneyamerikali bile bi acayip
    Sakıbı bırakmama gibi bi durumları olamaz sözleşmesi bitiyor çünkü para koparmaya bakıyorlar, o yüzden bırakmıyorlar diyemedi hoca. Bizimkiler teklifi yapmıştır, antalya nın karar değişmesini bekliyor olabilirler. Bu süreçte de novak mavok ilgileniyorlar işte. Öncelik sakıb dır bence de. O yüzden beklemedeyiz şuan, novak falan so raki ihtimaller.

Ayrıca novak a 3 verilse burda yönetimi asarlar merak etme , yabancı hayranlığımız var tabii ki ama durum biraz da bilgi sahibi olmadığımızdan kaynaklanıyor. mesela novak ı %90 ınımız tanımadığı için yorum yapamıyor kimse ama sakıb ı bildikleri için saydırıyolar

Genç oyuncularla ilgili düşüncelerine katılıyorum.
    Konu Gürkan Asma tarafından (14.01.2018 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kırşehir

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok garip normalde hiç haber de olmaz ise bile beklerdim. Bu transfer döneminde umitsizim

Kimseyi alamayacaklar bunlar tutacaklar akbasi oynayacaklar

Bizde sinirlenip yazık edecez uşağa l
    Taraftar küfür edip durur vallaha her maç ıslıklanır bu çocuk yazık edecekler çocuğa cidden...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Rıza hoca yılbaşı öncesi son basın toplantısı dememiş miydi? Bana sorsalar rıza hoca hiç kamera karşısına bile çıkmaz derdim. Acayip ön yargılı bir adammışım onu anladım.

Nereden
    Kırşehir

Remy Gayse ile anlasmis haberleri düşmeye başladı yakında açıklarlar bu adam bize gelmez daha doğrusu alamayız...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)