Sayfa 2969 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1969 2469 2869 2919 2959 2967 2968 2969 2970 2971 2979 3019 3069 3469 3969 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 74,201 ile 74,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Ahmet T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu Remy işinde bir terslik var sanki.
    Ola Toivonen #9

Gylfi Sigurdsson #23

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ''Kucka'' konusunu abartmıyor musunuz?
    Kimisi iki yüz bin Euroluk topçu dedi, kimisi leş dedi. Allah aşkına bu kadar gömmek doğru mu?
    Elbette bir Atiba, Melo veya Mbia etkisi yaratmadı. Fakat böyle bir etki yaratmasını beklemek ne kadar doğru?
    Trabzonspor'un dip yaptığı, futbol adına nadiren iyi işler yapan bir kadroda bu adamın harikalar yaratması beklenemezdi.
    Gerek Ersun Yanal'ın yıkıcı etkisi, gerekse orta sahadaki hatalı kurgu nedeniyle Kucka'dan verim alamadık.
    Ayrıca oyuncunun sezon başında hazır olmaması, sonrasında sakatlık yaşaması takıma adapte olmasını uzattı.
    Tüm bunlara rağmen oyuncunun son maçlarda kendine geldiğini ifade etmek lazım. Ayrıca kampta çok iyi görüntü verdi.
    Mevcut form durumuna bakınca ligin ikinci yarısında bizleri memnun edecek gibi duruyor. Bence ikinci yarı mest edecek!

Takımdaki orta saha oyuncularını değerlendirdiğimizde Kucka'nın mevkisinde ayrıca Okay ve Onazi oynuyor.
    Bu üç oyuncuyu değerlendirdiğimizde tecrübe, kalite, oyun görüşü olarak Kucka çok çok önde görünüyor.
    Ayrıca Kucka'nın diğer iki oyuncudan farklı bir özelliği var. Kucka üçüncü bölgede sakince pas yapabiliyor. Oyunu rahatlatıyor.
    Fakat ilk yarıda başta Okay olmak üzere Onazi form olarak çok daha iyi durumdaydı. O nedenle Kucka'yı kestiler.
    Lakin hazırlık maçlarında izlediğim kadarıyla Okay ve Kucka formayı kolay kolay vermez. Onazi kesik yer gibi duruyor.
    Nacizane fikrim budur.
    Sezon başında tarihin en alternatifli ve en iyi kadro diyorlardı. Adamlarda geri vites sayısı ileriden kat kat fazla. Şaka gibi.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Menajer herkese öneriyor, adam alacağı paraya bakar. Ama biz resmi teklif yapmışız. Menajere yapmışız ki büyük ihtimal haberde söylenildiği gibi Remy bonservisini kendisi alacak.

Süper Golcü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nereden
    Fransa

Kalsin ben istemem remy memy menajerlerin bu salak oyunlariyla bize gelen furbolcudan hayir gelmio bize

Nereden
    Ankara

menejer oyuncuyla ilgilenebilecek kulüpler ile iletişime geçip talebi artırıp fiyat artırımı yapmak istiyor işte

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

ahahha adam yazmasini bilmiyor la
    louicremy
    galataray

Yine de teklifi begenmedim ben ya, o teklifin üstüne çok rahat çikar gs
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Merkez ortasahada isimlere yüklenmekten çok kurgu üzerinde konuşmak lazım. Genel oyun felsefesini de dikkate alarak merkezde hız, güç, tempo, teknik özellikleri iyi harmanlamak gerekiyor. Yaşlara da dikkat edilmeli.

Elde okay varsa yanına hızlı dinamik kante tipi oyuncu ararsın, kucka varsa savunma önünden oyun kuracak çabuk oynayan emre tipi bir oyun kurucuya gidersin.

İyi kötü son dönemde birbirini tamamlayan okay onazi yusuf üçlüsünü yakalamıştik. Bunla fazla oynamak yerine önce kanatlari güçlendirsek, sonra merkeze alternatif arasak daha doğru bir iş olurdu. Üstelik okay ve yazıcı'yi yedekleyecek abdülkadir, Cafer, sefa, ebrar gibi altyapi oyuncularımız var.

Yani sosa ve kucka gibi isim transferi kanatlara yapilsa merkeze daha düşük profilli ama enerjisi yüksek bir oyuncu takviye edilse bu kadar çakişma olmazdı, oynamayan oyuncu sorun çıkarıyor gibi dertler azalırdı. Tabi bunları hoca düşünecek. Başkan'ın işi bu ayrintilara karar vermek değil, hocaya rahat çalışacağı bir ortam sağlamak, mümkün olduğunca güvendiği hocanin isteklerini yerine getirmektir.
    Konu artvints tarafından (13.01.2018 Saat 02:08 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Fransa

Alıntı Süper Golcü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    menejer oyuncuyla ilgilenebilecek kulüpler ile iletişime geçip talebi artırıp fiyat artırımı yapmak istiyor işte
    Onu bunu bilmem de sürekli degisk dizilisler paylasiyorsun, açikçasi en hosuma gitmeyen dizilisler sende, kanat diye bir sey yok senin 11'lerde
    Burda yine Lavezzi var ama yine de i ih, Sakib olsa da sevmedim ahahah...
    Burak'in sagda ne isi var

Nereden
    İstanbul

Kucka kötü bir futbolcu mu?

- Hayır. Asla değil.

Kucka Trabzonspor'a katkı yaptı mı?

- Hayır. Asla yapmadı. Beklenenin kat kat altında oynadı.

Kucka uzun vadede Trabzonspor'a katkı sağlar mı?

- Hayır. Bu zor bir ihtimal. Başarılı oyuncuların kulüplerdeki başlangıç ve devam çizgileri belirli ve belirleyici.

Son not, Kucka ve Sosa şimdiden Trabzonspor tarihinin en balon 5 transferi arasına girdiler. Sizin sempatiniz, arkadaşların yakışıklı oluşu ve yüz tane futbol dışı etmen bunu değiştirmiyor.

Nereden
    Fransa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merkez ortasahada isimlere yüklenmekten çok kurgu üzerinde konuşmak lazım. Genel oyun felsefesini de dikkate alarak merkezde hız, güç, tempo, teknik özellikleri iyi harmanlamak gerekiyor. Yaşlara da dikkat edilmeli.

Elde okay varsa yanına hızlı dinamik kante tipi oyuncu ararsın, kucka varsa savunma önünden oyun kuracak çabuk oynayan emre tipi bir oyun kurucuya gidersin.

İyi kötü son dönemde birbirini tamamlayan okay onazi yusuf üçlüsünü yakalamıştik. Bunla fazla oynamak yerine önce kanatlari güçlendirsek, sonra merkeze alternatif arasak daha doğru bir iş olurdu. Üstelik okay ve yazıcı'yi yedekleyecek abdülkadir, Cafer, sefa, ebrar gibi altyapi oyuncularımız var.

Yani sosa ve kucka gibi isim transferi kanatlara yapilsa merkeze daha düşük profilli ama enerjisi yüksek bir oyuncu takviye edilse bu kadar çakişma olmazdı, oynamayan oyuncu sorun çıkarıyor gibi dertler azalırdı. Tabi bunları hoca düşünecek. Başkan'ın işi bu ayrintilara karar vermek değil, hocaya rahat çalışacağı bir ortam sağlamak, mümkün olduğunca güvendiği hocanin isteklerini yerine getirmektir.
    Baskanin görevi ersun hâinine istedigini verip de Riza hocaya gelince "para yok" masallarini anlatmak da degil....
    Su Remy teklifi misal, eger gerçekse, kesinlikle "gelmese de olur" teklifidir... ersun pustu olsaydi arada da ozkan dogan hirtosu olsaydi teklif x2 olurdu...
    yok 2bin€ yok 1,5 yillik sözlesme yok efendim sampiyonlar ligine kalirsak 150, ama avrupa ligine bir sey yok... haddi lan ordan...
    sampiyonlar ligine kalirsak en az 200, avrupa ligine kalirsak 100.... teklif böyle olur...

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sahada burak harici gol atacak bir adamın olması güzel olur diye düşünüyorum.
    n'doye'yi kanatta izlemektense hele..
    maliyeti de fazla olmayacaktır.
    Konu Murathan tarafından (13.01.2018 Saat 02:17 ) değiştirilmiştir.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Remy'i Las Palmas'ta düzenli takip eden birisi var mı?
    Sakatlık geçmişi, istikrarsızlığı, potansiyel mental sıkıntıları tedirgin ediyor beni .

Şu aşamada en nokta atışı transfer Salibur'dur.
    Salibur için algının kralını yaparım ama bonservis vermeyi düşünmüyor sanırım klüp
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu bunu bilmem de sürekli degisk dizilisler paylasiyorsun, açikçasi en hosuma gitmeyen dizilisler sende, kanat diye bir sey yok senin 11'lerde
    Burda yine Lavezzi var ama yine de i ih, Sakib olsa da sevmedim ahahah...
    Burak'in sagda ne isi var
    farklı farklı alternatifler paylaşıyorum ben remy dense burak kanat santrafor oynamaya daha yatkın, ne yapalım 3 lü yapıyoruz olmuyor 4 lü yapıyoruz olmuyor nerde oynayacak bu adamlar daha abdülü yazamıyorum bile ben doğru düzgün

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskanin görevi ersun hâinine istedigini verip de Riza hocaya gelince "para yok" masallarini anlatmak da degil....
    Su Remy teklifi misal, eger gerçekse, kesinlikle "gelmese de olur" teklifidir... ersun pustu olsaydi arada da ozkan dogan hirtosu olsaydi teklif x2 olurdu...
    yok 2bin€ yok 1,5 yillik sözlesme yok efendim sampiyonlar ligine kalirsak 150, ama avrupa ligine bir sey yok... haddi lan ordan...
    sampiyonlar ligine kalirsak en az 200, avrupa ligine kalirsak 100.... teklif böyle olur...
    İstese de fazlasını veremez maaş kotası doldu. Boşaltmak için zaten volkan-theo kesin gönderilmeli.

Nereden
    Fransa

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Remy'i Las Palmas'ta düzenli takip eden birisi var mı?
    Sakatlık geçmişi, istikrarsızlığı, potansiyel mental sıkıntıları tedirgin ediyor beni .

Şu aşamada en nokta atışı transfer Salibur'dur.
    Salibur için algının kralını yaparım ama bonservis vermeyi düşünmüyor sanırım klüp
    Algi
    aklima sey geldi simdi, "Sakib için 2m€ ostoyorlor" yalani
    Ulan bugün Novak için 1,5 verdigimiz ama 2 istedikleri yazilmis, niye kimse yazmiyor adam akilli ?? ha ??
    Novak için 2m€ verecekler, herkes susacak, niye ? herif yabanci ya, çekoslovak ya, ooo tamam....
    Rezillik yaa, valla genel konusuyorum alinan alinsin, alginiza tüküreyim...

Burak'in kazâsinda da aynisi oldu, kimisi "çok fark yok" diyecek ama bence var, hele hele algi yaratma konusunda çok fark var..
    Neyden bahsediyorum ?
    "Burak'in kullandigi araba, terim'in dâmâdi v.bahçekapili'nin arabasi" = yalan
    "Burak'in kullandigi araba, terim'in dâmâdinin ortak oldugu oto galeriye âit bir araba" = gerçek

2. cümleyi yazarken de okurken de yoruluyor insan... algi yaratmak için yetersiz... o zaman naabiyoruz ?? ilk cümleyi saliyoruz oooohhhh "Burak'in o gibi kisilerle ne isi var" oluyor... ha öyle olmasa da onunla kankaligi falan vardir ama "algi" olayina vurgu yapmak istiyorum ben, yâni dogru olan sey yazilsa hiç kimse bu cümleyi kurmaz, tartisma da olmaz...

Daha eski bir olaya dönelim, Hekimoglu'nun "Akbas oynasin....." olayi vardi ya, hani herkesin "eeeyy bu adam gelirse Akbas ile yola devam, özevlatçi vizyonsuz herif" diye diye algi yarattigi, ben bile sogumustum adamdam yau...
    Geçende bmn ile söylesi vidyosuna rastladim, evet benim hatâm da geç dinlemek oldu o ayri, ama adamin konusma seklinden ses tonundan ve cümlesinden hiç de milletin yarattigi algi gibi bir durum yok, yok arkadas yok...
    Adam, "daglis (douglas) oynayacagina Akbas oynasin" gibi bir sey demis, 61 kere hakli; adamin lafini evirdiler çevirdiler bilmem ne ettiler, herkes de yedi bunu... vallahi yazik yau... buralar gerçekten bâzen çok tehlikeli, yalandan yere saçma salak algi yaratmalar bilmem neler...
    forum yöneticilerinin bâzilarinin da senol günes seviciligi de sinir bozucu, adamin tek 1 hatâsi yok sanki, hiç yanlisi yok, yeter daa
    Konu Sefer A. tarafından (13.01.2018 Saat 02:26 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Fransa

Alıntı Süper Golcü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    farklı farklı alternatifler paylaşıyorum ben remy dense burak kanat santrafor oynamaya daha yatkın, ne yapalım 3 lü yapıyoruz olmuyor 4 lü yapıyoruz olmuyor nerde oynayacak bu adamlar daha abdülü yazamıyorum bile ben doğru düzgün
    E sen de haklisin bir yandan... ama Remy daha kanat, son senelerde öyle oynadi zâten... Burak o isi yapamaz, eskiden sagda yapti ama simdi yapsa yapsa soldan yapar sol iç gibi oynar bir ihtimal...
    Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstese de fazlasını veremez maaş kotası doldu. Boşaltmak için zaten volkan-theo kesin gönderilmeli.
    Ya bunlar hikâye artik yaa,, bir kere ffp olayi yeni yildan îtibâren bitmedi mi ? bitmediyse neden Sosa'yi degisk bir anlasmayla opsiyonlu kirâlamayla aldik ??
    Her yerde "ffp için öyle yaptik" yazdik durduk burada, degil mi ?
    E ee, simdi Ocak geldi Subat geliyor, hâla yine Usta bahâneleri : "fefepe" haaayyy fefepesineeeee... yeter daaa
    2020'de de ayni seyleri yazacak bâzilari, adim gibi emînim... "aga bu transferi yapamayiz ki, ensemizde ffp var" hayyy benn simdi tövbe tövbeeee ensene de fefepene de ey Muharrem Usta....

Toplam sanirim 3 transfer sezonunun ilkinde dikkat ettik, diger 2'sinde 6 ay sözlesmesi kalan topçuya bile Remy teklifi yapmisligimiz var (Rodallega) , o zaman fefepe pefepe yoktu, simdi aaauuu fefepeee.... he fefepe he, bahâne hazir....
    Usta'nin akli ersun'da, alin size algi...
    Ki aslinda yalan degil, o degil mi bu son tvye çiktiginda ersun'a hiç laf etmeyen, agir sonuç olmasa devâm ederdik gibisinden konusan, ha ??
    Ilgili baslikta bir kisi bile yazmadi bunu, muhalif olanlar bile, valla çok sasirtici... rezillik yaa...
    Usta baskan, sen en iyisi ersun pustunu tekrar getir, nasil olsa Riza hoca güven vermiyor ya bâzilarina göre, ersun hiyarinin "portfoy lololo"su yeter, portfoy bordfoy mortfoyuna isedigim serefsiz ersun
    Konu Sefer A. tarafından (13.01.2018 Saat 02:37 ) değiştirilmiştir.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayatın günlük koşuşturmasından mı desem, çok göz önünde oluşundan mı desem yoksa Türk oluşundan mı desem... Çok konuşulmayan veya farkında olunmayan bir şeyin farkına varmalıyız bence. Elimizde öyle bir santrafor var ki; bu adam Türk futbol tarihinin en istikrarlı Türk futbolcularından birisi. Ve az buz santraforlarla yarışıp formayı kapmadı. İnanılmaz bir istatistik, inanılmaz bir istikrar.

https://www.transfermarkt.com.tr/bur.../spieler/34987
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Çare Salibur olmazsa remy de iş görür her türlü...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Kocaeli

@Sefer Asan bonservis olayı farklı maaş olayı farklı.

Nereden
    Fransa

Ah be ersun olsa da yesek... ne yesek ? paralariii... ne saraydi beee
    Simdi sarmaay Riza'ylan dransferler... Sakib'i istiy, menejeri dandik, gomisyon yog, kiristiracak bara yog... berbattur gibisinden algi yaradalum, Andalya 2m€ isdiy diyelum, gidu Novag'i alalum... nasi olsa yabanci, çegoslovak, e ayni fiyat, millet da "ayni fiyad isa Novag olsun" der olur bider...

Ooohhh nasil ama ?

Bizim taraftarlarin azimsanmayacak bir kismi bu kafada, yalan mi ?

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sefer Asan bonservis olayı farklı maaş olayı farklı.
    Volkan Bongonda gider olur biter, illâ ki gidecekler, sknti olmaz... bu fefepe olayini bahâne etmesin kimse yaa, millet bu kafadayken yönetim ooohoooo "taraftar zâten cepte" der hiç kasmaz... fefepe nedir bilmiyoruz renkdaslar, umursamiyoruz, transfer istiyoruz, keke keke yapacaklar, yok öyle yagma...
    Bunu hem bize, hem Riza hocaya, hem de sampiyonluk isteyen ve daha dogrusu buna inanan bir kisim topçumuza boooorrççç lluuuuu lllaaaarrr...
    giberler fefepeyi
    Konu Sefer A. tarafından (13.01.2018 Saat 02:46 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatın günlük koşuşturmasından mı desem, çok göz önünde oluşundan mı desem yoksa Türk oluşundan mı desem... Çok konuşulmayan veya farkında olunmayan bir şeyin farkına varmalıyız bence. Elimizde öyle bir santrafor var ki; bu adam Türk futbol tarihinin en istikrarlı Türk futbolcularından birisi. Ve az buz santraforlarla yarışıp formayı kapmadı. İnanılmaz bir istatistik, inanılmaz bir istikrar.

https://www.transfermarkt.com.tr/bur.../spieler/34987
    Buragnar Yılmazson

Gs işleri yaraladı elbet Ama Trabzonspor tarihinin en önemli golcülerinden biri. Tek sorun önündeki adamın Fatih Tekke olması... Kendisini inanılmaz seviyorum onun hakkında objektif olamam. Karakteri sıkıntılı belki , hatası da çok ama bu forma içinde görünce en fazla heyecanlandığım adamların başında gelir
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Okay Kucka ikilisi Konya maçında iyiydi, tabii bunda en büyük etken önlerinde Sosa'nın oynamasıydı.
    Kuco Sosa Okay
    Abdüş Burak Remy
    Bu takım gol de atar oyunu da oynar diye düşünüyorum.

Nereden
    Trabzon

Şuana kadar bu transfer dönemini gayet iyi geçiyoruz umarım yönetim çizgisini bozmadan devam eder.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kucka kötü bir futbolcu mu?

- Hayır. Asla değil.

Kucka Trabzonspor'a katkı yaptı mı?

- Hayır. Asla yapmadı. Beklenenin kat kat altında oynadı.

Kucka uzun vadede Trabzonspor'a katkı sağlar mı?

- Hayır. Bu zor bir ihtimal. Başarılı oyuncuların kulüplerdeki başlangıç ve devam çizgileri belirli ve belirleyici.

Son not, Kucka ve Sosa şimdiden Trabzonspor tarihinin en balon 5 transferi arasına girdiler. Sizin sempatiniz, arkadaşların yakışıklı oluşu ve yüz tane futbol dışı etmen bunu değiştirmiyor.
    yazıyı bu kısıma kadar okuyun gerisinin bir değeri yok arkadaşlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)