Sayfa 2920 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1920 2420 2820 2870 2910 2918 2919 2920 2921 2922 2930 2970 3020 3420 3920 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 72,976 ile 73,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Mesela Trabzona klube ait Trabzonspor pub adlı veya bir konser salonlu büyük modern bir jazz bar açarsın.

futbolcularının düğünü,vesaire,Trabzonspor kartı olanlara vesairesinin ailelerine indirim yaparsın canlı akustik,jazz müzikli bir yer açarsın transfere etkisi olmaz mı olur.değişik bir ticari fikir.örnek tabi sadece barla bitmiyor.

buradaki amaç nedir şehir Trabzonspor adı altında eğlence sosyal aktiviteli yerler açmak.

bu bile etkili olur.
    Konu erenslash tarafından (09.01.2018 Saat 16:57 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rakiplere bok atmaya gerek yok görünmeyen dinamikler üzerinde düşünün Trabzonun perspektifinde problem var kendi hataları nedir? Şehrin dinamiklerinin ekonomiye katkısı nedir?Hayat görüşü şehir insanının hayata bakış açısı?ne kadar hayata geniş bakabiliyorlar?

Duygusal anlamda mainpulasyona gerek var mı? Burada bjk veya başakşehirin başarısına bak atmakla ilerleyemeyiz işte ondan sonra ergen fanatiği gibi ühü ühü ama siz satıcısınız takımınızı sevmiyorsunuz diye duygusal manipulasyona yapıyorsunuz .burada arkadaşlar diyor ki kardeşim adamlar başardı bu işler sadece lobiyle olmuyor şehrin düşünce sisteminden tut ki ekonomik durumunun dışındaki akıllı insanlar oluşması.

olgun insanlar önce hatayı kendinde arar şehirde arar vesiare... objektif değil kimse başkalarının başarılarına bok atarak ilerleyemessin.
    Hocam anladık. Trabzonspor Trabzon da yaşayan dar kafalı, gerici ve cahil insanlar yüzünden bu halde. 280 defa tekrar etmene gerek yok. Onay mı bekliyorsun anlamadım ki?
    There is no spoon...

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transferler gelmediğinden konu Başakşehir'e gelmiş. Ne zaman ilk transfer gününde nokta bir transfer göreceğiz biz?

Nereden
    Güney Amerika

hayır hocam.iyice herkes görsün ekonomik sıkıntıların temel problemi nedir diye.onaya gerek yok sonuç ortada .neyse çok fazla yazdım farkındayım iyice herkesin bu problem üzerine düşünmesini istedim biraz o yüzden özellikle tekrar ettim.
    Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam anladık. Trabzonspor Trabzon da yaşayan dar kafalı, gerici ve cahil insanlar yüzünden bu halde. 280 defa tekrar etmene gerek yok. Onay mı bekliyorsun anlamadım ki?
    Konu erenslash tarafından (09.01.2018 Saat 17:01 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela Trabzona klube ait Trabzonspor pub adlı veya bir konser salonlu büyük modern bir jazz bar açarsın.

futbolcularının düğünü,vesaire,Trabzonspor kartı olanlara vesairesinin ailelerine indirim yaparsın canlı akustik,jazz müzikli bir yer açarsın transfere etkisi olmaz mı olur.değişik bir ticari fikir.örnek tabi sadece barla bitmiyor.

buradaki amaç nedir şehir Trabzonspor adı altında eğlence sosyal aktiviteli yerler açmak.

bu bile etkili olur.
    tamam git aç işte ne duruyorsun, herşeyi birilerinden bekleme

Açılışa tuba büyüküstün, fahriye evcen gibi ünlüleri de çağırdın mı araplar bile bağımlın olur )

Sonra çıkarsın ofisine alırsın para sayma makinanı başlarsın saymaya

....

Trabzonda nerelerde takılıyorsun bilmiyorum ama merkeze bağlı kalma

Seni tatmin eder mi bilmiyorum ama

Ben genelde Trabzon a gittiğimde la mess cafe de olurum, Trabzon da tek geçiyorum, güzel yer hafif canlı müzikde oluyor bazen

Gelirsen beklerim beni orada bulabilirsin
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Nereden
    Güney Amerika

tamam doğu karadenize ve Trabzon şehrine yatırım yapılmaz bu kafayla risk çok zenginler yapsın
    Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam git aç işte ne duruyorsun, herşeyi birilerinden bekleme

Açılışa tuba büyüküstün, fahriye evcen gibi ünlüleri de çağırdın mı araplar bile bağımlın olur )

Sonra çıkarsın ofisine alırsın para sayma makinanı başlarsın saymaya

....

Trabzonda nerelerde takılıyorsun bilmiyorum ama merkeze bağlı kalma

Seni tatmin eder mi bilmiyorum ama

Ben genelde Trabzon a gittiğimde la mess cafe de olurum, Trabzon da tek geçiyorum, güzel yer hafif canlı müzikde oluyor bazen

Gelirsen beklerim beni orada bulabilirsin
    Konu erenslash tarafından (09.01.2018 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Almanya

Bu Olcay tam bi Komedi ya maci izliyorum ve adam iki metrelik pas atamio ne olmus buna böle

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Olcay tam bi Komedi ya maci izliyorum ve adam iki metrelik pas atamio ne olmus buna böle
    Castillo dahada kötü eskiden hiç yoktan çalım atıp kaptırıyordu simdi çalım atmayıda unutmuş castillodan hicbir halt olmayacak.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

stopere ihtiyacımız var ve gündemde hiç serdar taşçı yok..enteresan..

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Timur Bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transferler gelmediğinden konu Başakşehir'e gelmiş. Ne zaman ilk transfer gününde nokta bir transfer göreceğiz biz?
    Hiç bir zaman.

Her zaman başarısızlığa bir bahane bulacağız. Devre arası transferi zordur, paramız yok ekonomik olarak zordayız, Avrupa'da yokuz iyi oyuncu neden gelsin, Trabzon'u şehir olarak beğenmiyorlar...
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Cezalı Üye
    Nereden
    İngiltere

Bir işyerinde yılın 4 ayı çalışıp 8 ayı yatabilir misiniz? Ya da bir bakkal yılda 9 ay dükkanı kapalı tutarak kâr yapabilir mi? İkiside mümkün değil...Bizim kulübün transfer işi de bu iki örneğe benziyor.. Napıyor efendiler yazın 3 ay adam arıyorlar devre arası 1 ay...Transfer için 4 ay çalışıyorlar...Oysa transfer işi 365 günlük bir iştir her gün tarama istatistik maliyet takip gibi kalemleri değerlendireceksin işleteceksin...Bize gelen yönetimlerin hepsi pansumancı adamlar günübirlik adamlar transfer işinin ciddiyetini kavramamış adamlar...

Dünyada kaç tane profesyonel futbolcu var? Atıyorum 250 bin tüm kıtalarda...Akyazı'ya bir bina yapacaksın transfer merkezi kuracaksın Dünyadaki bütün futbolcuların bilgileri bu merkezde toplanacak sürekli veriler güncellenecek...Atıyorum sol bek mi arıyorsun tek bir tuşla bütün sol bekler önüne gelecek istatistik verileri vasat veya üstü bazılarını belirleyip hemen scoutlarına raporu verip izlettireceksin...Bu aylar sürecek belki de yıl...Adam vasat olabilir ama gelişebilir bu tarzda binlerce oyuncu var...Bir hocanın elinde bambaşka biri olabilir veya senin takımında daha uyumlu olabilir...Transfer döneminde TD adam ister rapor verir scoutlar istediği bölgenin adamlarını hocanın önüne koyar videolu raporlu...Hoca seçer iş biter...Üst düzey adam almak için değil orta seviyedeki adamlar için kuracaksın bu sistemi ve vasat görülen gizli cevheri açığa çıkaracaksın hem para kazanacaksın hem takım kuracaksın...Eksik bölgene hemen oturtacaksın hazır adamı...İki örnek vereyim Girona'nın sol bekini izleyin bir de Malaga'nın sağ açığı Keko ismi sanırım...Bu tip adamlarda kumaş var ama göz önünde değiller çünkü üst düzey kulüpler daha çok 19 yaşaltı adamlarla ilgileniyorlar gözden kaçan orta yaşta sürüyle topçu var dünyada...Bu merkez sana büyük kulüplerin alt takımlara gönderdiği verim alamadığı kiralayacağı adamları da anında bildirecek...Yani başkan ve ekibi sadece para işini halledecek...Çok basittir bunu yapmak zor değildir karar vereceksin o kadar...Masal anlatmıyoruz burda..

Özet olarak yazdığım şu sistemi bu ülkede kurmuş bir tane kulüp yok..Başakşehir Bjk bu işin yüzde 20 sini yapıyor ancak ve sonuç ortada...Biz bu sistemden yüzde 70 80 oranında başarı sağlarız ve lige ambargo koyarız...O çalışan merkezdeki elemanlara scoutlara da tutturulan transfer başına prim vereceksin rekabete sokacaksın işine sarılacak adamlar...Bi yerde okudum kulübün 270 kişi personeli varmış..Bu 270 kişi nedir Allah aşkına ne iş yapar bunlar fuzuli masraf azaltacaksın...Yönetimin 5 kişiyi geçmeyecek az adamla çok iş yapacaksın...Hepsi dil bilecek pazarlık yapmayi bilecek yeter o...Fazlası zarar ..

Bu başkan evet sponsorluk falan çalışıyor ama futbol aklı yok adamın...Olmayınca sistemi de kuramıyor...Adam doktor ama doktor kafasını futbolda konuşturamıyor...Tedavi etmeye gelmiş kulübü ama yanlış tedavi ediyor...Kafasından vurulmuş adamı pamukla tedavi etmeye kalkıyor neşter vuracaksın neşter...

Altyapını gözü toprağa bakan adamlara değil genç Alman hocalara emanet edeceksin...Çıkaracağı topçu başına prim vereceksin...Robot gibi topçu yetiştirecek duygu muygu hemşericilik yok...Altyapı merkezini de Akyazıya kuracaksın..Hem scouttan hem altyapıdan besleneceksin...Makine gibi takım kurunca da arada çilek transfere gireceksin işte Sosa Cardozo gibi adamlar o zaman işe yarar..Bunlar 1 senedd olacak işler en fazla 2 sene..Zaten kabız adamlarla da doldursan takımı en kötü 6. Oluyorsun çıtını çıkaramaz kimse...

Malesef bu kulübe reform yapacak akıl getirecek bir adam gelmiyor ya da kendi işi kadar kulubü düşünmüyor adamlar...Hep dediğimiz gibi yetişmiş eleman eksikliğimiz var...

Yanlış yönetim yanlış hoca...Transferin doğru olsa bile profesyonel yönetilmediğin için kulüp iş disiplinin olmadığı için gelen oyuncu da bir zaman sonra kendini salacaktır sonra kafalarda bize gelen neden bozuluyor soruları belirecektir...

Neresinden baksan çıkmaz yol kısır döngü..
    Konu David_LuiZ4 tarafından (09.01.2018 Saat 17:51 ) değiştirilmiştir.

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Castillo dahada kötü eskiden hiç yoktan çalım atıp kaptırıyordu simdi çalım atmayıda unutmuş castillodan hicbir halt olmayacak.
    zaten amerikan liginden bizim lige topcu almak nekadar sacma yöneltildigimizin gösterisidir. bjk'de genc bir forvet almiş amerikadan, bence cok büyük hata. bizim lig top oynatmamaya, sert ve y
    gol yememeye dayali. major league cok yumusak, defanslar evlere senlik, ikili mücadeleye girilmeyem bir lig.

Nereden
    İstanbul

Savaş akillanmış gibi.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Maçın en iyisi yine hubocan.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Almanya

Bu savasi izleyen oldumu daha önce net olarak biri forumda Riza Hocayida anlamakta güclük cekiom ztn hazirlik maci koysana genclere bi yari tam son 5 dk adam ne göstercek gittikce uyuz oluyom buna

ttsfurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir stoper ve sol bek transferi acil şekilde yapılmalı. Şartlar oluşursa , uygun fiyatta bir kanat oyuncusu bulunursa alınabilir yoksa mali şartları zorlamaya gerek yok. Castillo sol olcay sağ kanat oynasın sosa, abdüş, yusuf, ndoye rotasyonu ile kanatları götürebiliriz.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

para yoksa transfer yapmasınlar borcu dahada arttırmasınlar 1 2 genc daha kazanalım.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Lig başından beri eksik yerimiz belliyken bunun çalışmasını yapamayan amatör yöneticileri tebrik ediyorum. Sayın usta acaba hastanelerin öyle yöneticisini devam çalıştırır miydi. Ya hiç mi akli başında Başkan gelmeyecek. Kimilerinin transfer şeyi yeni başladı diyecek elin oğlu hazırlığını hep önceden yapar. Yaz sezonu tascı dedik şimdi ondan daha beter sakip diyoruz. Oyuncu satın alamiyorsak kirala ya lanet olası kirala.
    Birde moskav takımı stoper almadan satmam dedi satmadı biz ise solbek bulmadan solbeki sattık çok akıllıyız
    Konu Sefaenes tarafından (09.01.2018 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bakıyorum da başaksehirin başarısı kıskanılıyor bu kadar düştük mü biz istedikleri oyuncuyu alsınlar sanki siyaset senin kulübüne yardım etmedi atarken ölçülü atında tutsun

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Adamlar doğru tranaferler yaptılar çok makul fiyatlara doğru oyuncular aldılar Cengiz Ünder parasını harcamadılar ve ligde durumları da lider ordan da para geliyor kısaca adamlar başarılı oldular kasaları doluyor sponsor olayları çok çabuk hallediyorlar gökseli sevmem ama işi biliyor adam yöneticilik yapıyor bizimkiler gibi oturmuyor
    Konu IYI61 tarafından (09.01.2018 Saat 18:24 ) değiştirilmiştir.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Önce kendimizi bilmemiz gerek bence... Anadolu takımından aldığımız herhangi bir oyuncuya geldiği yerde aldığının 3 mislini veriyoruz, sonra gönder gönderebilirsen! Niye ? Büyük takımız ya! En çok para alan oyuncuların rezilleri oynaması da ayrı bir paradoks. Şu işin ortasını bir bulamadık. Para harcayacaksak eksiksiz bir takım kuralım. Yok harcamayacaksak mütevazı bir takımla ekonomiyi doğrultalım. Ama yok ona buna milyonlar dağıtıp 6. oluruz yine heralde.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başak Elia ve Frei bize versin bizde onlara Olcay + para verelim olmaz mı Arda Olcay oynasınlar işte kardeş kardeş

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başak Elia ve Frei bize versin bizde onlara Olcay + para verelim olmaz mı Arda Olcay oynasınlar işte kardeş kardeş
    Ne Elia ne Frei direk Visca'yı alalım zaten geçen dönemlerde denemiştik, oyuncu da ayrılmak istiyordu taraftarsızlıktan..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

orta saha yok onazi ve kuckayla bu iş olmaz olcay la castilloda bitirmiş sosa desen bence kazık orta saha yok sol kanat yok organizasyon yok bu takımın işi zor 2 inci yarı

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 97 Tellioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne Elia ne Frei direk Visca'yı alalım zaten geçen dönemlerde denemiştik, oyuncu da ayrılmak istiyordu taraftarsızlıktan..
    elia bilmem ama frei bence iyi topçu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)