Sayfa 2904 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1904 2404 2804 2854 2894 2902 2903 2904 2905 2906 2914 2954 3004 3404 3904 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 72,576 ile 72,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her transfer döneminin vazgeçilmezi Gökdeniz haberleri yine başlamış.
    There is no spoon...

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Güzel anlaştığımız yerler var Trabzonda zor bunlar ayrıca tabi onları farklı kültür çevreyle tanıştırman yetmiyor orada bir şeyler bulması lazım sosyallik anlamında bu yok işte bu da farklı perspektifte bakmakla mümkün olur bu da Trabzonda yok.Trabzon tek düze bunu biliyoruz böyle olduğu için ekonomik anlamda şehir başarısız.İkisi de olmalı hem doğa+hem sosyal alanlar.Doğa dah aönemli ama sosyal alan öenmli strest atması lazım hatta dopa içinde daha klass sosyal alanlar kurulmalı kafa yapısı hocam kolay değişmez.şehrin ekonomisi transferi etkiliyor yani futbolcuya göre düzen yapmak da lazım şehir insanın kendine olan düzeni tek düze malesef.Trabzonda kafalar zor değişir bu kafayla işi zor Trabzonsporun ekonomik olarak problem bu.bir gün misal jaazz barları konser alanları Trabzonda göreceğiz umarım
    Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'da onları doğa ve dinginlikle tanıştırıyoruz,yeni bir kültür ve düşünce tarzı sunuyoruz,sadece futbol oynamaları ve para kazanmaları için geldikleri şehirde onlara alternatif bir hayat şekli sunuyoruz.
    Bugüne kadar yaşadıkları ve elde ettikleri ile belki de çok mutlular ama anlamlı bir hayatları var mı?
    Mutlu olmak,zevk ve hazzın her türlüsüne sahip olmak insan hayatını anlamlı kılar mı?

Ama şunu kabul ediyorum,üst düzey bir düşünce şekli ancak gerçek manada insan olmanın sorunlarını fark edip,ona çözüm arar.Seninle burada buluşuyoruz,dünyayı tanımayan özellikle Batı'daki felsefi akımları,sanat ve elit dünyanın sorunlarını tanımayan,bu insanların dünyaya yön verdiğini ve milyarları dönüştürdüğünü fark etmeyen,bu çevrelerin tüm hastalıklı ruh hallerinin de insanlara sirayet ettiğini anlamayan birisi bu sorunlara ilgi duymaz.

Çin'e,Tibet'e,Budizme kadar giden adamları İslam felsefesi ile tanıştırıp,dingin ve anlamlı bir hayat sunabiliriz Trabzon olarak,bunda bir sıkıntı yok.İlla bugüne kadar bildikleri bir hayatları yaşayarak mutlu olmaz insanlar,alternatif,gerçek manada alternatif bir hayat sunarak da ilgilerini çekebilirsin.
    Yeter ki o düşünce seviyesinde ol.
    Konu erenslash tarafından (08.01.2018 Saat 15:24 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

haha aynen pontus iyi işte yabancı değil coğrafi anlamda.şaka bir yana iyi adam keşke alsak elemanın tipi zaten karadeniz,kelt arası bir şey
    Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmi sıkıntı. Dedeleri nereden göçmüş ?
    "Annuit cœptis"

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

10 gün sonra lig başlıyor daa
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gökdeniz iki üc gün sonra 38 yasina girecek ?? gökdeniz yarim sezonluk gelsin firtina gibi oynar
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanatlar da, Olcay dan da-Castillo'dan da fazla katki verir.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bilmediğimden soruyorum çorluka vardı hırvat stoper..iyide bi stoperdi..bu adam nerdedir yaşı falan geçti mi...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Lavezzi falan hikaye, yeni baş belalarına gerek yok. "Ses getirecek" transfer çok duyduk, en son ses bizim arkadan çıkıyor her zaman.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Güney Amerika

bir ara

https://www.transfermarkt.com/lorenz...spieler/111347

ile ilgileniyorduk rafa kalktı tabi her zamanki gibi para olmayınca zor keşke alaydık bu adamı
    "Annuit cœptis"

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son iki sezonda ekonomik manada bütçelerinin üstüne çıkmaları normal çünkü siralamadan dolayı çok iyi para kazandılar.

Hakemler konusunda emin değilim onların aleyhine de hatalar oldu oluyor.

Adamlar kasları göz arasında Sevilla yı da eliyorlardi yani oyunlarinin hafife alır yanı yok.

Bizim hep beraber kabullenemedigimiz belediyenin desteğiyle bir İstanbul takımının bunları yapabilmesi yoksa adamlar top oynuyor kabul etmek lazım diye düşünüyorum kardeşim.

Oynadıkları futbolu kabul ediyorum. Hatta takdir ediyorum.
    Bedava oyuncular almalarını, dünya yıldızlarını cüzi rakamlara ülkeye getirmeleri vb. takdir edilesi şeyler.
    Fakat arzu edersin ki; üç kulübünün dudakları arasına sıkıştırılmış Türk Futbolunda Başakşehir'in ortaya çıkması manidar!
    Açıkça söylemek gerekirse; bir gücü arkasına almadan Başakşehir'in bu denli yükselmesi olası değil(di).
    Trabzonspor gibi bir devri kapatan bir takım dahi günümüzde statükoyla baş edemezken Başakşehir'e kimse izin vermez(di).
    Tabi G.Gümüşdağ gibi siyasi bir başkanınız varsa işler değişir. Siyaseten size ''Hadi yürü bakalım'' denmişse iş değişir.
    Burada sadece Belediye desteği gibi küçük bir destek yok kardeşim. Emin ol çok daha fazlası var.
    Medyadan tut hakemlere, siyasilerden tut iş adamlarına kadar ciddi bir organizasyon yapıldı.
    Bak göreceksin bu organizasyonu ''Şampiyonluk'' ile taçlandıracaklar. Tünelin ucu görünüyor.

Nereden
    Güney Amerika

@Mehmet BAŞ siyasi desteğe ihtiyacı yok Trabzonun olduğu halde de bu konumda.Trabzonsporun ihtiyacı olan lobi yurtdışında belli gizli yerlere üyelik.. ..sonluk gibi siyasilerden daha güçlü bu localar böyle bir şeye üye olması lazım başkanın. pergel işareti olan locadan bahsediyorum anlayan anladı yanında dünyadaki tüm siyasiler halt yemiş ekonomik ve arka anlamında en garanti yer burası
    Konu erenslash tarafından (08.01.2018 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Keşke Mas ı gittiği takımdaki solbekle takas etseydik
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    • Dosya tipi: jpg MAS.jpg‎ (63.2 KB (Kilobyte), 174 Kez İndirilmiş)

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Larin bize gelse basireti bağlanırdı zaten

Aslında o Mitrovic geleceği olan bir topçuydu, oynatmadılar adamı. Hırvat milliydi o. Tutabilir. Bedavaya ve düşük yıllığa geliyorsa ben alırım.

Ses getirecek isim Arda ya da Lavezzi'dir. Gönül Lavezzi ister ama Arda'ya hayır demem. Güzel olur.

Bu arada Gökdeniz de bence kariyerini burada sonlandırmalı tekrar barışmalıyız onunla, gelsin oynasın. Yönetim duy sesimizi.

Ayrıca, Gökdeniz Abdülkadir'e de büyük etki yapar.
    Konu Enaldo61 tarafından (08.01.2018 Saat 16:10 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Güney Amerika

Hani transfer ekonomi sosyal hayat dedik öyle arşivlik haberlerden demeçleri var başkanın doğru

kırk yılda bir doğru konuşmuş transfer işlerinde işte tespit doğru tamam şimdi okulla ilgili Trabzonda ted koleji varda iş onla bitmiyor.

Sadri şener
    "Ben olsam Akhisar Belediyespor'dan oyuncu almaktan utanırım. Şöyle ki, koca Trabzonspor camiası efsane dediğimiz bir sürü oyuncular, efsane dediğim bir sürü hocalar, stada ismini verdiğimiz hocalar bunlar bu oyuncuları bulamıyor, Akhisar buluyor, biz de ondan alıyoruz. bu çok ayıp bir şey diye düşünüyorum
    "

hani rodeyi iyi ki aldık katıldığım kısım Trabzonsporun başarı anlamda küçüldüğünü aslında şuradan anlıyoruz dostlar : "
    Akhisar buluyor, biz de ondan alıyoruz. bu çok ayıp bir şey diye düşünüyorum" demiş sadri doğru bu.

asıl ana tespiti şurada eski başkanın

"Avrupa’da çok büyük kulüpler var, adam 50 trilyon verip oyuncu alıyor, eleştiriler bitiyor. Ona gidecek oyuncu sayısı çok fazla, bana gelecek oyuncu sayısı az. Bizim orada insanlar bir şeyi daha kabul etmek zorunda. Trabzon’a yabancı oyuncuyu, Türk’ün de meşhurunu getirmek zor. Bunu kabul etmek lazım. Niye gelmiyor sosyal aktiviteden dolayı. Bunlar genç adamlar. Çok örnek var, Selçuk ve Burak’ın niye gittiğini benden daha iyi bilen var mı kulüpte? Aynı paranın fazlasını orada alıyor, üstüne bir de orada sosyal aktiviteleri daha fazla. Burada yok, yoksa da bu benim kabahatim değil, ama ona rağmen biz yine getirmeye çalışıyoruz. Okul yok mesela, ben 1990’larda başkanken yine bu sorun vardı. Bundan 22 sene önce de ‘Trabzon’da İngilizce ve Fransızca eğitim veren bir okul açılsın’ dedik, bizde daha bir okul açılmadı.
    Colman’da da düşüş var, çocukların okul çağı geldi diyor, ama gönderebileceği yabancı dilde eğitim veren bir okul Trabzon’da mevcut değil. Kimse ciddiye almıyor bu konuyu, benim de yapacak çok fazla şeyim yok."

Trabzon ne zaman gelişir arkadaşlar o zaman rahat transfer sezonu geçiririz.
    Konu erenslash tarafından (08.01.2018 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beni sinirden zıvanadan çıkaran, belli bir planlamamızın olmaması. Lavezzi'yi alabiliriz, aa sol bek gitti, sol bek alalım aa Sakıb'ta sorun var... Ya sen benimle dalga mı geçiyorsun bir gün Lavezzi bir gün Sakıb? 3-4 almamız lazım, aslında 1-2 tane yeterli, paramız yoksa hiç olmasa da... Hasta mısın?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Manisa

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mitrovic en son ihtimal
    Rıza hoca bitmek tükenmek bilmeyen bir Sakıp isteği var
    Çarşamba belli olur
    Arkadaşlar sadece bu kadar yazacağım
    Bu arada herkesin yeni yılını kutlarım
    2018 dilediğiniz gibi olsun

Alsınlar şu Sakıp'ı madem...
    Ne Sakıpmış arkadaş! Hoca istemekten bıkmadı.
    Aziz'e 3-4 vereceklerine bunu alsınlar.Gidip iyi bir adam alacakları yok. Bunu alsınlar.
    Açıkçası ben Osmanlıspor'dan Pinto'ya razıyım.
    Aziz'den de Sakıp'tan da çok çok iyi bir futbolcu. Fazlası ile işimizi görürdü.
    Konu Mehmet BAŞ tarafından (08.01.2018 Saat 16:10 ) değiştirilmiştir.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zaten Sakıbı alacaklar...Bence tepkilerden korktukları için piyasaya isimleri sürüp en son Sakıba razı edecekler.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Manisa

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arda Başakşehir'de.

Eee sizi de devlet büyükleri arayıp ''Falanca takıma gitmeni isteriz.'' diyenler olursa siz de görev atfedersiniz.
    Başakşehir sadece Başakşehir değildir. Bunu herkes er ya da geç anlayacak. Ama iş işten geçecek!
    Adamlar dördüncü virüsü yaratıyorlar. Medyadan, hakemlere, magazin programlarına kadar planladılar.
    Her faaliyet kolundan Başakşehir reklamı, lobisi yapılıyor. Türk Futboluna afiyet olsun.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arda şu an oynadığımız oyuna cuk otururdu. At topu Arda'ya saklasın takımı öne taşısın gol pozisyonuna girsin.
    Dayasin kicini rakibe
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Güney Amerika

kıskanmayalım başakda solbeckte var sol açıkt abaşarılı olur olmaz biz ana eksiklerimizi tamamlayamamışken anca rakibin aldığı topçuyla dalga geçmesini bilen taraftarımız var

ayrıca başakşehiri yeneriz gidip salak takımlara yeniliriz buna şaşırmam
    "Annuit cœptis"

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Şimdi de Gençlerbirliği'nden Uğur ismi dolanıyor. Abdurrahim'e şans verelim daha iyi.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Stoperin aciliyeti yok,hubocan-durica iş yapar.Bir sol bek ve bir kanat forvet şart.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı cebcare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi de Gençlerbirliği'nden Uğur ismi dolanıyor. Abdurrahim'e şans verelim daha iyi.
    Cidden şaka gibi...Kadir Keleş e kadar inersek şaşırmam.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Güney Amerika

şimdi bana söyleyin ardayı aldı adamlar

bunun dışında senin edin visca,clichy,elia gibi topçun var mı? yok sol taraf harika başağın

rakibe bok atıyoruz ama unutkanlık da iyi bir şey değil visca diye herke skıçını yırtıyor burada elia gibi adamımız var mı yok işte anca bakarız aval aval rakibin adlığı adamlar abok atarız çocuk gibi
    "Annuit cœptis"

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri şener
    "Ben olsam Akhisar Belediyespor'dan oyuncu almaktan utanırım. Şöyle ki, koca Trabzonspor camiası efsane dediğimiz bir sürü oyuncular, efsane dediğim bir sürü hocalar, stada ismini verdiğimiz hocalar bunlar bu oyuncuları bulamıyor, Akhisar buluyor, biz de ondan alıyoruz. bu çok ayıp bir şey diye düşünüyorum
    "

hani rodeyi iyi ki aldık katıldığım kısım Trabzonsporun başarı anlamda küçüldüğünü aslında şuradan anlıyoruz dostlar : "
    Akhisar buluyor, biz de ondan alıyoruz. bu çok ayıp bir şey diye düşünüyorum" demiş sadri doğru bu.

Şimdi burada şöyle bir durum var. Akhisar'ın örneğin 100.000 €'ya getirdiği x bir forveti biz o fiyatlara ve o tecrübesizlikte alsak taraftarlar tarafından önce "bula bula bunu mu buldular" "Gs Gomis'i aldı Bjk Negredo'yu aldı bunlarla böyle mi yarışacağız" diye eleştrilir.

Daha sonra çok yüksek ihtimalle hem fizik kalite hem oyun kalitesi olarak bizden çok düşük bir ligden gelmiş olan bu x oyuncunun adaptasyon süreci olacak. Ve biz yine bunu bekleyemeyeceğiz, oyuncu kendini gösteremeden göndereceğiz.

Yahu Bero gibi gelecek vaadeden Slovak milli takımında yer alan (bizde oynayamamasına rağmen) bir oyuncu bile "kazma" ilan edildi karısına küfredildi instagramdan vs. Şimdi nasıl yapacağız biz bu işi?

Anadolu takımlarının denk gelinen 2-3 maçında iyi performans gösteren, kalan maçlarda vasatı aşamayan oyunculara burada "vay be adamlar nerden almışlar biz bulamıyoruz böyle adam" deyip bizim sezonda 15-20 maç verim aldığımız oyunculara "çöp bu işe yaramaz" deyip göndermeye çalışıyoruz. Sonra noluyor? Gönderdiğimiz adamlar harikalar yaratıyor, en kötü belli bir standartta oynuyorlar. Sonra diyoruz ki "vay anasını adam bizde hiç böyle oynamadı"

Biz yetiştiremediğimiz ve alınan genç potansiyellilere sabredemediğimiz sürece hazır almaya mahkumuz. O riski malesef hiç bir yönetim alamaz bundan sonra kolay kolay.
    Konu Murat Engin Akyüz tarafından (08.01.2018 Saat 16:18 ) değiştirilmiştir.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)