Sayfa 2870 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1870 2370 2770 2820 2860 2868 2869 2870 2871 2872 2880 2920 2970 3370 3870 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 71,726 ile 71,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aminu transferi hakkında konuştu - https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...asi-h1476.html

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafaya bak Baskan Riza hocanin istedigi adamlari almak istese arada menejerler olmucak mi Riza hoca mi bulacak futbolcuyla aramizi
    Çok boş yorumların var ve o ufak aklınca dalga geçtiğini falan sanıyorsun bir de. Elbette arada aracı olacak. Hocanın istediğini almayıp kendi kafalarına göre menajer ittirmesi oyuncuları alıyoruz kaç yıldır. Nerede bitik, çakma star var yüklü bonservis, yüklü maaş ve yüklü komisyonu yedirdik. Senin gibi tipler de hala bu taraz transfer istiyor.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Ne tıkırtı var ne sıkırtı...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

@special one sana bir şey daha söyleyeceğim renktaş Trabzon şehrinin yerine Bursayı koy yer değişsin bir iki sene içinde şampiyonuz.Peki batanlar kimler? Bursanın başkanı petrol zengini mi? psg başkanı gibi mi değil.peki istanbula adam veren bazı şike yapan karabük ve eskiişehirin hali ne oldu? battılar. peki biz gs a adam dağıttık ne oldu biz de batmak üzereyiz.bunlar geçmiş zamanın artıçı etkileri.transfer o yüzden dar boğaza girdi.naptı bursa gs a bilmem neye adamlarını dağıttı niye yaptı bunu?çünkü yönetimler yüzünden.eski başkanları vefat etti.işleri bozuldu.vesaire.bu da etkenbu ne demek?şike yapan anadolu klupleri battı.istanbul oyuncu veren klupler ne oldu onlarda kümelik oldu? bursda geçen sene babalara geldi.bize ne oldu?biz de babalara geldik para anlamında.neden böyle oldu?gs a oyuncu veren ve satış nedi rbilmeyen yönetimler yüzünden içerdeki yöentimdeki Trabzonspor düşmanları yüzünden.halbuki klupte bir tane yahudi bir adam çalıştırsak ve biraz yurtdışı lobimiz olsa ticari anlamda istanbul kluplerinin anasını severdik.

demek ki neymiş? bize şike yapan anadolu klupleri ebesininkini görmüş.evrenin adaleti.peki bazı klupler istanbula oyuncu verince ne olmuş borca girmiş batmış kümelik olmuş?kim bunlar özellikle bursa ve biz peki babalara gelmemizin kritik süreci ne zaman başladı?gs a oyuncu dağıtarak.sonrasındaki süreç neydi?doğru oyuncuları almamak.sıfırdan kadro kurarken telaşlanmak bakma şimdi yeni toparlıyoruz buna da şükür.
    Konu erenslash tarafından (05.01.2018 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben seni anlıyorum bana kalsa inan bana sadece altyapı oyuncularımızla şampiyon olalım.dostum altyapıyla çok zaman kaybederiz hele Trabzon fakir bir şehir olduğu için baya zaman kaybederiz mesele altyapıya yatırım yapıp bir yandan oyuncu transferi yapmak ikisi dengelenmeli.ben zengin başkan olsun isterdim kim istemez.yapma dostum?herkes burada göbek atar altyapıya Türk oyuncu kazandıracak şahane pahalı transferler yapacak nokta atışı taranfer yapacak zengin başkan kim istemez? yok ki öyle bir bşkanımız gerçek zengin patron bir başkanın olmadı.benim zengin deidğim çok zengin psg gibi.uçuk örnek verdim.egosunu tatmin etsin de bizi şampiyonlar liginde oynatsın şampiyon yapsın önemli olan bu sonuç
    Tabikide altyapı ve üst yapı beraber

Ama net kararlar almalı mesela satılan oyuncunun bonservisinin %20-30 altyapının gibi

Altyapı yetiştirsin sen sat kaymağını ye sonra altyapının hali işler acısı de

...

Mesela yusuf erdoğan 3 yıl kaldı 1 m euro kazandırdı giderken

O olmasa yerine alacağın oyuncu yıllık en az 1 m euro maaş alacaktı

3x1 = 3m euro maaşdan , 1m euro giderken ki bonservis, en az 1 m euro da alaccağın oyuncunun bonservisi = 5 m euro

Yusuf erdoğan gibi bir oyuncu bu kulübün kasasında 15-20 milyon tl tutmuş düşün yani yetenekli biri gelse neler olur

yoksa ver volkan a 1, bongonda ya 1 böyle oluyor işte

Benim savunduğum 11-12 oyuncuya ver 25 m euro bütçe kalan oyuncu altyapı yada genç gelecek vaadeden olsun

İstersen 3-4 m euro maaş ver bazı oyunculara batmazsın...
    Konu special one tarafından (05.01.2018 Saat 15:35 ) değiştirilmiştir.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niyet olsa, altyapı canlanır, üretim canlanır. Transfer de adabıyla yapılır, edebiyle yapılır. Niyet yoksa da hepsi batar, her şey batar. Harcanan paraların hesabı da sorulmaz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niyet olsa, altyapı canlanır, üretim canlanır. Transfer de adabıyla yapılır, edebiyle yapılır. Niyet yoksa da hepsi batar, her şey batar. Harcanan paraların hesabı da sorulmaz
    altyapi canli degil yani
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şehirleşme mental anlamında bir şey geldi aklıma yusuf erdoğan bahsi geçince.ben sana günümüz futbolu için konuşuyorum enes var ya enes ünal iyi kötü tartışılır yusuf erdoğandan beyin olarak karışlaştırmaya gerek yok daha gelişmiş o kesin şehrin etkisi ve aile etkisi büyük bunda.işte mental bakış açısı futbolcunun kariyerini etkiliyor.özellikle 2000li yıllardan sonra.90larda futbol maaşları bonservis bu kadar değildi.yusuf erdoğan hani okey oynarken konuşmaları vardı arkadaşlarıyla dalga geçiyordu rakiple Trabzon bakış açısından kaynaklı bu arkadaş çevresi .bildiğin kro çünkü.üzgünüm bu böyle.Biz yusuf erdoğanı kazanabilirdik.kayboldu ama.işte şehir farkı.halbuki yetenekli bir insanın beyni gelişmemişse ve olduğu yerde sayarsa ne olur mentalliği oyun yapısınıu da bozar zamanla kaybolur.ve senin yöneticilerin geçmişte gidip anlaşmayı bilmez ve içerde düşman yönetim kurlu barındırırsa ,yerel medyan pislik olursa satılmış olursa daha da batar. bu alt yapı konusundaki düşüncelerine yüzde yüz katılıyorum.yusuf erdoğan ile enes ünal mental şehir farkı aile bakış açısı farkı aslında küçük bir örnek ama anlamı çok derin.yusuf yazıcı abdülkadirin çevresi salak ve kroysa misal akıllı değilse ne olur?onları da kaybedersin.ne mi alaka?şöyle yusuf bir jazz müzik dinleyen veya bilim bilen matematiik bilen felsefe yapan tiplerle takılsa ne olur biliyor musun?çakraları açılır bu da oyun yapısına yansır.şehir farkı bu yüzden önemli ve en önemlisi ailedir önce. stratejisi gelişir bunu anlamak önemli
    Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabikide altyapı ve üst yapı beraber

Ama net kararlar almalı mesela satılan oyuncunun bonservisinin %20-30 altyapının gibi

Altyapı yetiştirsin sen sat kaymağını ye sonra altyapının hali işler acısı de

...

Mesela yusuf erdoğan 3 yıl kaldı 1 m euro kazandırdı giderken

O olmasa yerine alacağın oyuncu yıllık en az 1 m euro maaş alacaktı

3x1 = 3m euro maaşdan , 1m euro giderken ki bonservis, en az 1 m euro da alaccağın oyuncunun bonservisi = 5 m euro

Yusuf erdoğan gibi bir oyuncu bu kulübün kasasında 15-20 milyon tl tutmuş düşün yani yetenekli biri gelse neler olur

yoksa ver volkan a 1, bongonda ya 1 böyle oluyor işte

Benim savunduğum 11-12 oyuncuya ver 25 m euro bütçe kalan oyuncu altyapı yada genç gelecek vaadeden olsun

İstersen 3-4 m euro maaş ver bazı oyunculara batmazsın...
    Konu erenslash tarafından (05.01.2018 Saat 15:58 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Shaw düzenli oynuyor piyasa değeri 15 hayatta alamayız, Cristiano boş ve düz topçu, Dummet çok dengesiz iyiyken bayağı iyi kötü iken yerlerde, Listenin en mantıklısı Denisov, hem dengeli hem çok tecrübeli bek, hırslı da bir adam. 2.5 yıl yüksek verimli oynar.
    Ben sadece misal vermiştim benim o isimleri yazmam 5 saniyeyi sürdü benim eleştirim bu yönetim niye bu kadar aciz hep aynı menajerlere mahküm kendi özgür transfer politikamız ne zaman olacak?

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şikeci bülo Volkan ı da takımımda görmek isterim diye açıklama yapmış katardan. Menajeriyle görüşüyoruz 2-3 güne netlik kazanır demiş. Türkiye den birkaç futbolcu daha saymış görüştükleri.
    There is no spoon...

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İyi kadromuz var heba olmaz inşallah....2-3 dokunuş lazım. Gelecekler,gidecekler iyi ayarlansın.Mühendislik doğru yapılsın. Yükselen ivmeyle devam ederiz. Gelecek seneler içinde umutlu oluruz.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mas icin sezon basi Ajax ve bir Alman klübü teklifde bulunmus ilk kendi gitmek istememis birde biz onun yerine dar zamanda adsm bulamayiz diye sicsk bakmamisiz, simdi de birden ülkesine dönmek istemis,
    Bongonda ve Volkan artik bizimle olmayscskmis, buna Castillo da dahil olabilirmis.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mas icin sezon basi Ajax ve bir Alman klübü teklifde bulunmus ilk kendi gitmek istememis birde biz onun yerine dar zamanda adsm bulamayiz diye sicsk bakmamisiz, simdi de birden ülkesine dönmek istemis,
    Bongonda ve Volkan artik bizimle olmayscskmis, buna Castillo da dahil olabilirmis.
    Alanacak oyuncular hakkında bir bilgi var m karşim ???
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    altyapi canli degil yani
    Evet değil. Onlarca senedir çıkan isimlerden kaçı gerçek kalitede kaçını sayabiliyoruz? Hami, Fatih, Gökdeniz, Yusuf, Albülkadir. Şans verilmediydi, hakkı yendiydi, sahip çıkılmadıydı diye polemiğe girmek istemiyorum
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @special one + bize uygun rusyadan,polonyadan oyuncu alabiliriz ama iyisi para eder bu da yok sorun bu gene geliyoruz şehre ,modernlik,ekonomiye,bilime dostum.şehir fakir eşittir parayok-şehrin fakir olması Trabzona gelecek potansiyal zengin başkanların da işine gelmez çünkü Trabzon şehri fakir Trabzonsporda fakir adamı cezbetmiyor bu durum başımıza zengin yabancı para babası başkan olmasını da engelliyor.transfer olmuyor-oyuncunun nereli olduğunun bize uygunluğunun önemi kalmıyor çünkü maddi gücün yok gene şehir gene paraya geliyoruz.işte işin ana sebebi bu babalara geliyoruz kardeş böylece böyle olunca ne oluyor dostum?transferde risk alma lüksün yok senin olursa ne olur?fakir olduğun için a kalite transferler yapmak zorundasın risk transferi çok yapamassın çünkü zengin değilsin risk alacak sermayen yok olsa da kısıtlı dikkatli işe yarayacak nokta atışı transfer yapman lazım + ben gene söylüyorum Trabzona bir tane satıştan sorumlu Yahudi birini alsınlar.deli para yaparız.
    Olimpiakos un sol sol bek transferi cuk oturuyor benim söylemek istediğime
    https://www.transfermarkt.com.tr/ehs.../spieler/77547

......

Bu tarz ve çoğaltılabilir

https://www.transfermarkt.com.tr/jon...spieler/542776

https://www.transfermarkt.com.tr/kar...spieler/291947

https://www.transfermarkt.com.tr/ali...spieler/213268 (hollanda 2. liginde izlemeye başladım bu arkadaşı)

https://www.transfermarkt.com.tr/sar...spieler/180337

https://www.transfermarkt.com.tr/mil...spieler/333355

https://www.transfermarkt.com.tr/ram...spieler/172623

https://www.transfermarkt.com.tr/moh...spieler/255698

https://www.transfermarkt.com.tr/vit...spieler/354136

gibi gibi Daha çok örnekler var çoğaltılabilir...
    HAMİ AYAZ

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanacak oyuncular hakkında bir bilgi var m karşim ???
    3 transfer deniliyor herkesin bildigi üzere sol bek, stoper ve kanat, sadece iclerinde 1 nin yasi 30 üzeriymis galiba bunun haricinde bir bildigim yok.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şikeci bülo Volkan ı da takımımda görmek isterim diye açıklama yapmış katardan. Menajeriyle görüşüyoruz 2-3 güne netlik kazanır demiş. Türkiye den birkaç futbolcu daha saymış görüştükleri.
    3 m €..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet değil. Onlarca senedir çıkan isimlerden kaçı gerçek kalitede kaçını sayabiliyoruz? Hami, Fatih, Gökdeniz, Yusuf, Albülkadir. Şans verilmediydi, hakkı yendiydi, sahip çıkılmadıydı diye polemiğe girmek istemiyorum
    2008 de yapilanlarin etkisini bugün görüyoruz

siz 5-10 jenerasyon önceki isimleri yaziyorsunuz

sans verilmedi, sahip cikilmadi sadece ahmaklar der, yeterli olan formayi kapar, ziya dogan gibileri bile durduramaz

biz burada 4 yildir altin jenerasyon geliyor diyoruz...

zaten prof liglerde farklan en cok oyuncu Ts altyapisindan cikmasi bunun diger göstergesi

abdülkadir ve yusuf sadece vitrin

arkalarinda yusuf erdogandan- arda akbuluta uzanan kocaman bir üretim listesi var

akyazi projeside olursa 10 yil sonra bu yaz baslayacak olan olusumun etkilerini görürsünüz
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam 5 milyona bu iş biter.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    İstanbul

altyapi canli degil yani
    Son zamanlarda biraz daha iyi ama bence canlı değil,

Birkaç oyuncunun ekmeğini yiyorlar

Mesela geçen yıla yedeksiz sağ bek ile çıktık yarım sezon Zeki oynadı ,

Bu sezon sol bek sıkıntılı az buçuk abdurrahim var, zaten o da olmasa elle tutulur yanımız yok

Defans stoper desen aynı keza sıkıntılı zamanda yeni yeni hüseyin, furkan

...

Demek istediğim en sıkıntılı zamanda bile altyapıda zeki yi yedekleyebilecek bir bek yoksa u21 deki adamı postalayacaksın.

Oraya daha iyisini bulacaksın, boşa zaman harcamayacaksın o adama

Mesela var mı sağ bek izlediğin altyapı da ?
    HAMİ AYAZ

Nereden
    İstanbul

2008 de yapilanlarin etkisini bugün görüyoruz

siz 5-10 jenerasyon önceki isimleri yaziyorsunuz

sans verilmedi, sahip cikilmadi sadece ahmaklar der, yeterli olan formayi kapar, ziya dogan gibileri bile durduramaz

biz burada 4 yildir altin jenerasyon geliyor diyoruz...

zaten prof liglerde farklan en cok oyuncu Ts altyapisindan cikmasi bunun diger göstergesi

abdülkadir ve yusuf sadece vitrin

arkalarinda yusuf erdogandan- arda akbuluta uzanan kocaman bir üretim listesi var

akyazi projeside olursa 10 yil sonra bu yaz baslayacak olan olusumun etkilerini görürsünüz
    Trabzonspor zirve kulübüyse üretimi de ona uygun olmalı. Diğerleri kabul görmez. Yapısını ona göre kurmalı, eğitimini ona göre vermeli. Gerisi işin hikaye kısmı kalıyor. Eğer burda bulunmuyorsa başka bölgeden bulması gereken altyapıdır. Çıkan yetenekleri kaybediyorsak bunun nedeni de altyapıdır. Ailesinde iyi eğitim alamamışsa bunu da düzeltecek altyapıdır. Çünkü Trabzonspor'a oyuncu yetiştirmek hedefleri. Trabzonspor'un hedefi ve yaşam gayesi de zirve kulübü olmak ve bunu devam ettirmek

Ben diyorum ki altyapı nerdeydi onlarca senedir, Hami-Gökdeniz'den kaç sene sonra bir daha Yusuf Aldülkadir çıkıyor. O da net değil. Siz diyorsunuz 10 senede meyvesi alınır. Peki o boşlukta neden alınamadı? Vasat futbolcuları kabul etmiyorum. Altın jenerasyon felsefesinden ziyade artık her sene verim verecek atılımlara önem vermeliyiz
    Konu Travelair tarafından (05.01.2018 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Beşiktaş nasıl yapıyor peki bu transferleri? Onlar menejerlerle çalışmıyor mu?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz burada Lavezzi'yle oyalanırken, Bursaspor yöneticisi "Ahmed Musa ile ilgileniyoruz" diye açıklama yapıyor...

Tuvalette ekmek mi kırdık, ne yaptık?
    Araya girsek Bursa'dan daha avantajlıyız transfer konusunda.

Hem tam aranılan golcü kanat forvet, hem kiralamaya müsait.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Murat Engin Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araya girsek Bursa'dan daha avantajlıyız transfer konusunda.

Hem tam aranılan golcü kanat forvet, hem kiralamaya müsait.
    Ahmed Musa'yı geçen transfer döneminde de söyledik zaten ilgilenilmediyse pes derim yönetime.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmed Musa'yı geçen transfer döneminde de söyledik zaten ilgilenilmediyse pes derim yönetime.
    Maliyet anlamında şu an alınmaya daha müsait gibi. Geçen dönem daha zor olabilirdi. Umarım farkındalardır.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)