Sayfa 2869 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1869 2369 2769 2819 2859 2867 2868 2869 2870 2871 2879 2919 2969 3369 3869 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 71,701 ile 71,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ecthelion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah korusun dertsiz başa dert neden istiyorsun.Bizim özevlat hastalığından bir farkı olmaz..
    Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana inanamıyorum...

Ne Ozan'ı adamım?

Emre BElözoğlu desen anlarım,adam futbolda bir numara...

Ozan'da ne var?

Hem itici,hem de yeteneksiz...
    Ben de Burak hikayesi çıkar mı dedim abi Hemen alalım demedim
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Everton Jaja'nın gençliği stil, tip, hareketler aynı Jaja. Sonu benzemez inş.Tribünleri ayağa kaldırır tam şova yönelik adam.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ben gördüğümde aynı düşündüm tabi videodan görünce o ayak hareketleri aynı jaja tabi videodan gördüğümüz kadarıyla.alamayız biliyorum ama attım öyle iş olsun işte yoksa uzmanların rapor vermesi daha uygun olur.
    Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Everton Jaja'nın gençliği stil, tip, hareketler aynı Jaja. Sonu benzemez inş.Tribünleri ayağa kaldırır tam şova yönelik adam.
    "Annuit cœptis"

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transfer görüşmelerini kulubumuz adına metin korkmaz ve özkan doğan yapıyor deniliyor. bu gerçekse oyuncu önerilerimizi bi şekilde onlara ulaştıralım. belki dikkate alırlar. koyu trabzonsporlu olaraktan buraya bakmadıkları malum.
    Transfer görüşmelerimizi menajerler yapıyorsa boşuna kendinizi yırtmayın. Düz mantık adamlar ittirecekler!..
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalmadı o işler Akın abi. Gidip yerinde izleyip çılgın yetenek bulmalar bitti. 2000'den sonra çılgınlar gibi gelişen bir teknoloji var. Uganda amatör ligi bile scout ediliyor artık...

He iyi bir scout ekibi kurulsun, sessiz sedasız işlerini yapsınlar dersen varım ama "Özkan Sümerler..." devri kapandı.
    Bu nedenle napcan gelişimini yavaş tamamlıyan adamları 25-27 yaş bandında yakalıcan. Geçen gün 3 yıl önce yayınlanan geleceğe damga vuracak yıldızlar diye bir şey okudum Fotomaç yayınlamıştı hatta Okay, Salih Uçan falan da var listede. Bakıyım listeye dedim piyasa değerini 50miltonlara çıkaranlar da var, değeri 1.5-2lerde kalan da var. Biz 25 yaşına geldiği halde 4-5 milyon euro bandında olan ve yavaş gelişenleri anca alırız.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Jose Sosa satılıp yerine Bero monte edilmeli. Sürekli koşan dinamik bir futbolcu olduğu için daha fazla forma şansı bulması gerekir. Şampiyonluk yarışında biz de olmak istiyorsak bu yapılmalı.

Geleceğin Marek Hamsik'i bu adam , çok değerlenecek 5-7 yıl sonra
    .

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok mu bir Özkan Sümer, gitsin, bulsun, getirsin. İlla para mı yedireceğiz futbolcusuna menejerine!
    Bir de şöyle bir şey bugün Okay Yokuşu bir Everton, Tottenham, Arsenal alt yapısından yetişse değeri 10-15 bandında olurdu kadroda düzenli oynamasa Bile ve biz ağzımız sulanarak bakardık. Elimizdeki potansiyelli oyuncuların değerini iyi bilmek gerek özelikle Okay, Abduş, Yusuf, gelecek olan Cefer Can, Sefa Aygün,... Değerlerimizi onure edip maddi manevi desteğimizi her koşulda sürdürmeliyiz ki adamların aidiyet duygusu ve futbolu gelişsin.

Nereden
    Güney Amerika

@special one + bize uygun rusyadan,polonyadan oyuncu alabiliriz ama iyisi para eder bu da yok sorun bu gene geliyoruz şehre ,modernlik,ekonomiye,bilime dostum.şehir fakir eşittir parayok-şehrin fakir olması Trabzona gelecek potansiyal zengin başkanların da işine gelmez çünkü Trabzon şehri fakir Trabzonsporda fakir adamı cezbetmiyor bu durum başımıza zengin yabancı para babası başkan olmasını da engelliyor.transfer olmuyor-oyuncunun nereli olduğunun bize uygunluğunun önemi kalmıyor çünkü maddi gücün yok gene şehir gene paraya geliyoruz.işte işin ana sebebi bu babalara geliyoruz kardeş böylece böyle olunca ne oluyor dostum?transferde risk alma lüksün yok senin olursa ne olur?fakir olduğun için a kalite transferler yapmak zorundasın risk transferi çok yapamassın çünkü zengin değilsin risk alacak sermayen yok olsa da kısıtlı dikkatli işe yarayacak nokta atışı transfer yapman lazım + ben gene söylüyorum Trabzona bir tane satıştan sorumlu Yahudi birini alsınlar.deli para yaparız.
    Konu erenslash tarafından (05.01.2018 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Almanya

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jose Sosa satılıp yerine Bero monte edilmeli. Sürekli koşan dinamik bir futbolcu olduğu için daha fazla forma şansı bulması gerekir. Şampiyonluk yarışında biz de olmak istiyorsak bu yapılmalı.

Adamda Teknik sifir nasil Hamsik olacak anlamadim kosa bilir mücadele ede bilir ama bizlik topcu degil bu adam

Nereden
    Almanya

Bence bizim en buyuk problemimiz 8 numaranin olmayisi aslinda Sosa oynasa bu isi yapar ama oynamio iste yokmu bi Szymek daha !!

Nereden
    İstanbul

alamayız paramız yok zaten.sorun yedirmemeleri değil bizim alamamış olmamız.brezilyadan oyuncu almak zor değil Trabzon için zor diyelim.+ dostum üzgünüm şehir önemli bursanın tvsi var senin var mı? yok .bitti.bu bile farkediyor.şehrin kültürü bence sıkıcı tek düzelik sıkar insanları.iran mısırdan namaz kılan adam alalım sıkıntı yok.ama iyi oynamasa da olur beş vakit kılsın inancı müslüman olsun? kültür olarak bize uygun diyeceksin biliyorum gereksiz hocam.isterse toteme tapsın budist olsun iyi topçu olsun.Karakterli olsun bunda hem fikirim.Şehir bence inkar etsen de oyuncuya alım etkisi transfere etkisi yüzde60 etkili hatta Trabzonun ekonomik durumuyla yüzde 70 dostum.Katıldığım yerler var.Peki diyeceksin ki?dostum paran var salla şehri tamam çok paramız olsa zaten oyuncu çölde bile oynar ama deli paran var o zaman adamı orda tutarsın sıkıntı olmaz nasıl mı?daha çok para vererek.böyle bu durumun var mı?Trabzon fakir bir şehir buradan kaybediyor.Bak şöyle bir tezim var Trabzonspor beş sene İstanbula taşınsın beş seneliğine çok değil.Deli para yapmassa lige ambargo koyup iki sene içinde şampiyon olmassa şerefsizim bu kadar net.oyuncu senin kültürüne uymaz saygı gösterir sen bireyi düşünmelisin toplumu düşünürsen burda topçuya bar eğlence olmaz efendim futbolcu kliseye mi gider dersen eğlence yerleri yapmassan o da eşiyle kaçar gider en fazla bir sene durur.Trabzonun özelliği yemek,tarih,doğa harika ve mükemmel.Onun dışında sıkıcı bir yer.bana göre dar görüşlü bir yer kimse kusura bakmasın ben de Trabzonluyum ama beğenmiyorum.tek düze çünkü.tekrar ediyorum bursa tvsini çatur çatur açıyor sen açamıyorsun ts tv varmı? yok bitti fakiriz abi kabul et bunu şehir fakir.nokta.tokat gibi yüzümüze çarpan gerçek bakış açısı ticaretimizi,ekonomimizi etkiliyor çünkü tek düze düşünen bir kent gelişemez dostum.fakirleşir.şimdi diyecekler ki bazıları ne alaka?alakası şu derin düşünürsen:fakirleşirsen zengin bir başkanın olmaz,yatırım yapmak istemezler çünkü şehir de fakirdir takım da.transfer yapın da değişir.peki yabancı başkan gelsin petrol zengini adam gelse olur mu?olur ama var mı senin şehrinin cezbedici bir yanı?ekonomiye ayak uyduracak mı?rus patron gelsin ya da çokl büyük zengin rus başkan gelse bize gelsin isterim de.gelsin de neyle gelecek?bu tek düzeliğe gelip neden Trabzona Trabzonspora başkanlık yapsın ?derin düşününce işin ucunda çok faktör var bunlar çok önemli bu yüzden bize para gelmiyor.
    Bursa madem parası var 1 senedir twumasi yi neden alamıyor. Adamlar açlıktan geberiyor sen bana bursa zengin tv si var diyorsun ..geçelim abi bunları

Fikir ve düşüncelerimiz çok farklı anlaşamayacağımızı biliyorum

Futbolu inançlara nasıl bağladın merak ettim şimdi, ben bizi tercih etme ve ucuzluk açısından söylüyorum,

bu tarz yerlerdeki yetenekli oyuncular ilk tercih olabilirsin ve para ikinci planda olur,

Ama iyi konumdaki yetenekli oyuncu için sana gelmesi paraya bağlı, yani ben parama bakarım gerisi umrumda mı havasında

Örn: Allahyar sayyadmanesh iran u17 oyuncusu gs ile anlaştı para için mi ? yetenekli de çocuk , gelmek için can atıyorlar...yaşı 18 den küçük olduğu için ve resmi olarak duyurduğu için iptal oldu anlaşma..gs nin parası yok mu ? Para onlarda gitsin brezilyadan alsın...(Bu arada Younes Delfi iran u17 oyuncu çok yetenekli çocuk oradan bahsederken söylemeden geçmek istemedim)

İstanbulda eğlence gırla madem sosa neden kaçtı ? En son eğlence mekanının sonunu sen benden iyi biliyorsun

Trabzon senin bakış açından sıkıcı bir şehir olabilir, ama bu ülkenin en güvenli şehirlerinden

Barcelona barları falan iyidir o yüzden mi tercih edilen kulüp acaba ?

Para ile dünyada herşeyi satın alamazsın.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala Metin Korkmaz ve Özkan Doğan denen tiplerin isimleri şu kulüp ile yan yana anılıyor. Yazıklar olsun!
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kuzenin mi yazıyor?
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

edit: haberin kaynağı dandikmiş. paylaşmaya değmez.

ama kulüp hala özkan doğan ile çalışıyorsa özkahn doğan kadar taş düşsün kafanıza herif o kadar yasladı ki doymadı yöneticiler
    Konu Mustafa YILMAZ tarafından (05.01.2018 Saat 14:54 ) değiştirilmiştir.
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    Güney Amerika

anlaşmak zorunda değiliz farklı bakıyoruz bu yüzden.ama saygılı davranmaktır önemli olan.Bursaya gelince Bursa satış yemiştir yönetimler tarafından ama en azından bir tvsi var bizde o da yok.senin bir geçmişin var yok anadolunun abisiymişiz?trabzonspor tvsi yok bitti.Ne demek bu Bursa kadar olamıyorsun.Biz kümeye düşüyorduk zaten yakın zamanlarda.inanç şu abi Trabzon katı bir kent,tek düzedir kültür olarak.Futbol kenti olması avantaj ama bu tek düzelik düşünce sistemi ve kültür sistemi ekonomisinin gelişmesini engelliyor.mevzu bu derin düşünürsek burayı anlayan anlar.ekonomiye etkisinin nasıl olduğunu.ben senin iran örneğini dini açıdan vermediğini biliyorum zaten ama eminim Trabzonda sırf müslüman diye alalım diyen tipler var sen anladın beni.yetenekli olsun inancı bizi bağlamaz içmesi de.Ama Trabzon için futbolcu içiyorsa iyi oynamasının anlamı yok bu çok iyi biliyorsun ekonomi bu kafayla gelişmez zaten batarlar böyle düşünen şehirler sonra şehrin parası yok ağlar insanlar.ortadoğunun hali ortada bugün.kafa yapısı çünkü.İspanya candır flamenkosu ,müziği.gelelim parayla dünyada herşeyi satın alamassın doğru ama borcunu ödeyemiyorsan klubu de kaparsın.futbolda parayla oluyor bu işler altyapı da parayla oluyor.bedava yok.dünyada parayla herşeyi satın alamassın ok ama futbolda yeteneği parayla satın alırsın veya yeteneki oyuncunu satarsın bu işler böyle artık.barcelona barlar iyidir diye tercih edilmiyor ama ekonomik olarak durumları iyi.mesele farkılılık barcelonayla Trabzon bir mi hocam?kültür farkı ekonomi farkı?bakış açısı.içki içmiş futbolcu diyen şehirle -(herkes için demiyorum bunu)barcelona bir olur mu?İspanya para anlamında futbola yatırım yapıyor kaynakları var senin var mı yok?şehrimiz çok fakir hocam.düşünce olarak da fakir bir şehir.doğu karadeniz bölgesinde cahil ve tek düzelik çok olur.Trabzon İzmir gibi olursa ekonomik olarak toplarız yavaş yavaş.Şenol güneş bunu biliyor abi söyleyemiyor farklı şekilde ima ediyor.Bursanın altyapısı iyi istanbul kadrosunu dağıttı bu hale gelsi bzde gs a verdik kadromuzu bursanın altyapısı Trabzondan daha iyi para var çünkü.ama klup kar etmesse ne yapar?batar.şehir olarak zengin oldukları için ordan biraz yırtıyorlar.bak başakşehir yerine Bursa gitse şampiyonlar ligine kimleri alırdı.ama satıcı yönetimi olunca istanbula oyuncu dağıtırsan paraca batarsın bugün bizde battık ver istanbula gs a oyuncu böyle olursun işte.bursa salaklık yaptı aynı salaklıığı biz yaptık zor toparlıyoruz.
    Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa madem parası var 1 senedir twumasi yi neden alamıyor. Adamlar açlıktan geberiyor sen bana bursa zengin tv si var diyorsun ..geçelim abi bunları

Fikir ve düşüncelerimiz çok farklı anlaşamayacağımızı biliyorum

Futbolu inançlara nasıl bağladın merak ettim şimdi, ben bizi tercih etme ve ucuzluk açısından söylüyorum,

bu tarz yerlerdeki yetenekli oyuncular ilk tercih olabilirsin ve para ikinci planda olur,

Ama iyi konumdaki yetenekli oyuncu için sana gelmesi paraya bağlı, yani ben parama bakarım gerisi umrumda mı havasında

Örn: Allahyar sayyadmanesh iran u17 oyuncusu gs ile anlaştı para için mi ? yetenekli de çocuk , gelmek için can atıyorlar...yaşı 18 den küçük olduğu için ve resmi olarak duyurduğu için iptal oldu anlaşma..gs nin parası yok mu ? Para onlarda gitsin brezilyadan alsın...(Bu arada Younes Delfi iran u17 oyuncu çok yetenekli çocuk oradan bahsederken söylemeden geçmek istemedim)

İstanbulda eğlence gırla madem sosa neden kaçtı ? En son eğlence mekanının sonunu sen benden iyi biliyorsun

Trabzon senin bakış açından sıkıcı bir şehir olabilir, ama bu ülkenin en güvenli şehirlerinden

Barcelona barları falan iyidir o yüzden mi tercih edilen kulüp acaba ?

Para ile dünyada herşeyi satın alamazsın.
    Konu erenslash tarafından (05.01.2018 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Ulan biz menejer olmadan transfer yapamıyormuyuz bu kadar salakça mi Yönetiliyoruz başkan oyuncu alamiyormu veya yönetimden x şahıs bu nasıl is ben anlamadim menejerlere neden para yediriyoruz kardesimm biz kafayı mi yemiş la bunlar borç batağında yüzüyoruz hala menejerlere para kaptırmak nedir la nedir...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    İstanbul

@special one + bize uygun rusyadan,polonyadan oyuncu alabiliriz ama iyisi para eder bu da yok sorun bu gene geliyoruz şehre ,modernlik,ekonomiye,bilime dostum.şehir fakir eşittir parayok-şehrin fakir olması Trabzona gelecek potansiyal zengin başkanların da işine gelmez çünkü Trabzon şehri fakir Trabzonsporda fakir adamı cezbetmiyor bu durum başımıza zengin yabancı para babası başkan olmasını da engelliyor.transfer olmuyor-oyuncunun nereli olduğunun bize uygunluğunun önemi kalmıyor çünkü maddi gücün yok gene şehir gene paraya geliyoruz.işte işin ana sebebi bu babalara geliyoruz kardeş böylece böyle olunca ne oluyor dostum?transferde risk alma lüksün yok senin olursa ne olur?fakir olduğun için a kalite transferler yapmak zorundasın risk transferi çok yapamassın çünkü zengin değilsin risk alacak sermayen yok olsa da kısıtlı dikkatli işe yarayacak nokta atışı transfer yapman lazım + ben gene söylüyorum Trabzona bir tane satıştan sorumlu Yahudi birini alsınlar.deli para yaparız.
    Ben asla Trabzonspor uma zengin başkan istemedim istememde, az futbolda devrim gibi kararlar alsın yeter bana

Mesela öyle bir başkan gelmeli ki Bütün altyapı u1-u21 arası altyapıdan bütün oyuncuların raporlarını isteyip, yetersiz ve eksik bölgelere alt liglerden takviyeler yapmalı

Yok o şu kişinin yeğeni, yok bunun torunu diyerek korkaklıktan gönderemedikleri oyuncuları postalamalı

Ama kim şimdi altyapıya takviye yapıp para harcasın dimi yoksa bir daha seçilemez, başkan olamaz.

Gelen her başkan günü kurtarma derdinde Hep A takım

Show peşinde hepsi

Başkana bak be kimleri aldı helal olsun,

Bu cümleyi duyup ego tatmin etme derdinde...
    Konu special one tarafından (05.01.2018 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    edit: haberin kaynağı dandikmiş. paylaşmaya değmez.

ama kulüp hala özkan doğan ile çalışıyorsa özkahn doğan kadar taş düşsün kafanıza herif o kadar yasladı ki doymadı yöneticiler
    Buradaki arkadaşların söylediği de Özkan Doğan'a çıkıyor. Hocanın transfer yapmasını istemiyorlar. Scout ekibi diye bir şey de olmadığı için yönetim de bu adilerin kucağına oturuyor.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Sosa'nin parasini ne zaman yatieiyorduk ? Bonservisi icin ?

Mas parasi direkt olarak oraya gider
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Güney Amerika

ben seni anlıyorum bana kalsa inan bana sadece altyapı oyuncularımızla şampiyon olalım.dostum altyapıyla çok zaman kaybederiz hele Trabzon fakir bir şehir olduğu için baya zaman kaybederiz mesele altyapıya yatırım yapıp bir yandan oyuncu transferi yapmak ikisi dengelenmeli.ben zengin başkan olsun isterdim kim istemez.yapma dostum?herkes burada göbek atar altyapıya Türk oyuncu kazandıracak şahane pahalı transferler yapacak nokta atışı taranfer yapacak zengin başkan kim istemez? yok ki öyle bir bşkanımız gerçek zengin patron bir başkanın olmadı.benim zengin deidğim çok zengin psg gibi.uçuk örnek verdim.egosunu tatmin etsin de bizi şampiyonlar liginde oynatsın şampiyon yapsın önemli olan bu sonuç
    Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben asla Trabzonspor uma zengin başkan istemedim istememde, az futbolda devrim gibi kararlar alsın yeter bana

Mesela öyle bir başkan gelmeli ki Bütün u15-u21 arası altyapıdan bütün oyuncuların raporlarını isteyip, yetersiz ve eksik bölgelere alt liglerden takviyeler yapmalı

Yok o şu kişinin yeğeni, yok bunun torunu diyerek korkaklıktan gönderemedikleri oyuncuları postalamalı

Ama kim şimdi altyapıya takviye yapıp para harcasın dimi yoksa bir daha seçilemez, başkan olamaz.

Gelen her başkan günü kurtarma derdinde Hep A takım

Show peşinde hepsi

Başkana bak be kimleri aldı helal olsun,

Bu cümleyi duyup ego tatmin etme derdinde...
    "Annuit cœptis"

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Başkan transfer yapmayı bilmiyorsa veya uğraşmak istemiyorsa bir tane profesyonel getirsin. Aracı menajerlerle uğraşmasın. Rıza hocaya transfer bırakılmasın derken, menajerlere bırakılsın kimse demiyor burada. Özkan'a yedirdiğin paranın 10da 1ine bir tane profesyonel çalıştırırsın bu kadar basit. Hiç olmadı eski futbolcularından getirirsin.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kafaya bak Baskan Riza hocanin istedigi adamlari almak istese arada menejerler olmucak mi Riza hoca mi bulacak futbolcuyla aramizi
    No one wins. One side just loses more slowly.

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene Mas ve Pereira'yı devre arasında kim getirdiyse bu sene devre arası da o transfer yapsın. Bu iki oyuncuyu gayet ucuza aldık ve verimli de oldular.

Kamp başladı. Acele edilmeli.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafaya bak Baskan Riza hocanin istedigi adamlari almak istese arada menejerler olmucak mi Riza hoca mi bulacak futbolcuyla aramizi
    Aracı menajerler olmayacak. Futbolcunun direk kendi menajeriyle görüşeceksin. bjk-gs nasıl yapıyorlar? birinde cenk ergün var diğerinde başka bir yönetici var adını hatırlayamadım şimdi.

Nereden
    Güney Amerika

arada her zaman menejerler olur bazı arkadşların demek istediği şu sadece menejelerin önerdiği topçuyu almak yani sunulanı almak gibi düşün.sen oyuncuyu kendin bulursun ama menejere söylersin gene aracı vardır arada freeagent değilse.sen oyuncuyu buldun bir nevi menejerli aslında brokerlıktır aynı gemi brokerlığı ıgibi düşün.buarada asıl sorun şu sen oyuncuyu buldun menejer devreye girdi o sıra komisyonu düşünen brokerımız işi kızıştırmak adına rakiplerini devreye sokuyor bu bir durum.menejerden gene kurtulamassın.buaradaki kilit nokta menejerin komisyon almak için kazıklayıp oyuncu kitlemesi yerine sen sana önerileni değilde kendin beğenip aldığında olay farklı olur gene menejere bayılırsın para ama işin garantidir bu sefer,çünkü sana önerilmeden önce ilk sen beğeniyorsun.
    Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu erenslash tarafından (05.01.2018 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)