Sayfa 2801 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1801 2301 2701 2751 2791 2799 2800 2801 2802 2803 2811 2851 2901 3301 3801 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 70,001 ile 70,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evra boşta değil mi gelsin işte sat Ması al Evrayı.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu arada Yüksel için bir kac kelime birsey yazayım. 2 sene önce kupa maçında bjk ye çok şık bir gol attığı için çoğunluğunun dikkatini çekti. Ama onddn beridir yatislarda yaşıda 23 oldu hala burada adının geçmesi ilginç

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Asla yerli oyuncu bonservis verilerek alinmamali.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

36 yaşında gereksiz bir transfer olur paralar böyle çöpe gidiyor ne gerek var sonra ndoye göndermeye çalıştığımız gibi uğraşıyoruz böyle oyuncuları iyi zamanlarında almak lazım espirisi kalmıyor sonra ndoye de iyi zamanında almak lazımdı bu işler böyle hocam
    Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evra boşta değil mi gelsin işte sat Ması al Evrayı.
    "Annuit cœptis"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yusuf gs maçında gol attı kritik dakkalarda gol attı bu önemli maç kurtaracak adam potansiyali var yusufta castillo yapmıyor bunu şenol hocayla olsa belki değişirdi kimbilir...yusufun handicapı pas mental yapısı çok zayıf ona çok çalışması lazım
    Alıntı Karadeniz6116 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusufa sabrediyoruz 17 maçtır.
    2 maç belki faydali oynadı bu sene.
    Ben yönetimin kanat forvet transferine bütçe ayıracağını düşünmüyorum.
    Kısaca kanat transferi zor.

__________________Okay__________________

__________Kucka________Sosa____________

Abdülkadir_______________________Castillo

__________________Burak_________________

En azindan su kadroyu oturtsa hoca kampta, hem iyi futbol izlemeye başlarız, hem de ortasahamizin pas yapabildiğini, ikili, üçlü oyunlarla rakibi göbekten delebildigini görürüz.
    Benim kafamda çift Önlibero düzeni yok ama hoca vazgecmeyecek bu oyun planından. En azından doğru oyuncular hocanin şablonunda bu bana göre.
    Ki stopere Chiriches veya o ayarda biri alındığını varsayarak bunu yazıyorum.

Kucka düzenli 3 maç oynayamadi, yok kart cezalisi, yok sakatlik derken.
    O da bulacak kendini. Yeter ki sürekli oynasin.
    Alabilirsen Castillo yerine bir Babel al tabii ama alamazsak bu kadroda ısrar edilmeli.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ankara

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Listede 1 tane Gürcü eleman da var Dinamo Tifliste 20 yaşında sol açık, forvet oynuyor baya da gol atmış dikkatimi çekti.

https://www.transfermarkt.com/beka-m...spieler/319452

Gürcüler bize yarar. Her iki ayagını kullanıyor. Fiziği de iyi. Söyleyelim şota'ya getirsin
    En büyük Trabzon

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı special one Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konusu açılmışken

Rhian brewster

u17 dünya kupası gol kralı

bakalım milli formayı giydirebilecekmiyiz bu çocuğa

çok yetenekli çocuk,
    Ismini yazdim aradim bakayim dedim, bugünün haberi çikti, o dünya kupasina irkçi sözlü saldiriya ugramis sahada... l'equipe daha 3saat ve 1 saat önce haber girmis...
    bunu bize birakmazlar yaa, ama KazimRichards ve ErolAlkan gibilieriyle ugrasacagimiza bunu iknâ etmeye çalissak daha iyi olur tabi ama nerdeeeeee
    Konu Sefer A. tarafından (30.12.2017 Saat 02:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Uluhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Juventus Marko Pjaca'yı kiralamayı düşünüyormuş. Olabilir mi acaba

https://www.transfermarkt.com/marko-...spieler/205940
    Gerilerde kalmasın
    En büyük Trabzon

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle, hatta orada 5-6 oyuncu var süper lig seviyesinde oynayabilecek potansiyelli

Trabzonspor seviyesinde sadece yükseli görüyorum, belkide biraz yagiz olabilir

ali han icin ben eskidende demistim, Trabzonsporda oynamak istiyorsa jordi alba gibi kendini beke devsirmeli
    Cafer'i unutuyorsun ayip ediyorsun

ve bu arada, Sakib gelecek dertler bitecek
    ama Ali Adnan alinabilise isterim, da niye satsinlar adami yaa epey süre aliyor, iyi de para isterler... skinti... ya da sene sonu alalim Sakib da yedek olsun... Ali bizi epey uzun süre götürür, bize de yabanci sayilmaz Rize'de oynadi kaç sene...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Karadeniz6116 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://twitter.com/apetrazzuolo/sta...40788672221185
    https://twitter.com/SSCNapoli_TR/sta...17684558622720
    https://twitter.com/Liga1_Romania/st...63860373979136

Dış basında Napoli ve Trabzonspor'un Chiriches için görüşmelere başladığı, oyuncunun da sürekli oynamak istediği için Trabzonspora gitmeye sıcak baktığı, birkaç haber sitesinde de yine aynı bilgiler verilip, aynı zamanda Lucescu'nun da Trabzonspor hakkinda Chiriches'e olumlu referanslar verdiği yazıyor.
    Bugün Rumen basını haberi de var.
    Birkaç tanesi de burada haberlerin..
    Bu Chiriches işi olacak bence..
    Bizle beraber Bordeaux da talip.
    Eger ki o salak takima giderse bu herif, ya kendisi salak, ya da Trabzonspor kendisini kapatsin... o derece.. baska bir sey demiyorum... Akhisar rezilliginden büyük rezillik olur lami cimi yok

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecende yazdim..
    wolfsburg ntepi kiralayacak... brekaloyu geri aldilar...

st. ettienne isriyormus...araya girip almamiz gerek...
    Hay yasa beee,, geçende de adini yazmisti biri, belki de sendin, hah iste tam adami yaaa... mâliyet açisindan gerçekçilik açisindan en iyi isim bu belki de tek isim bu... Ntep çök çök çök... beyinsiz degil, bizde is yapar, Castillo'nun biraz daha beyinlisi ve daha güçlüsü... kirâla hemen hemen hemeeeennn

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

evra hiyarina gelirsek, tam bir rezil, kisiligini falan geçtim topçulugu bitmis, Amavi'yi aldilar mest etti herkesi, evra bildigin çöp... çöp oglu çöp...
    evra bizim Mas'tan da kötü... çin liginde anca oynar o, ya da Hindistan liginde falan

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cafer'i unutuyorsun ayip ediyorsun

ve bu arada, Sakib gelecek dertler bitecek
    ama Ali Adnan alinabilise isterim, da niye satsinlar adami yaa epey süre aliyor, iyi de para isterler... skinti... ya da sene sonu alalim Sakib da yedek olsun... Ali bizi epey uzun süre götürür, bize de yabanci sayilmaz Rize'de oynadi kaç sene...
    cafer orada mi?
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cafer orada mi?
    Geçen sene miydi ? hee dogru sanirim yaa bu sene bizim alt yapida... A takima idmana çikarsalar bâri onu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İzlendiğini bildiğim bir oyuncu için yazacağım. Salah Mohsen. Bu adam için okuduğum yorumlardan sonra heyecanlandım açıkçası. Özellikle Mısırlı spor muhabirleri hakkında çok önemli şeyler söyledi. Birkaçı ile kontakt kurdum. Ayrılığı istiyor kariyeri için. ENPPI'nın düşüncesi ise birçok kulüp gibi Dünya Kupası. https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...kti-h1267.html son olarak teknik heyetin izni dışında yaptığı hareketlerden ceza aldı. Bunun sebebi olarak da transfer gösterildi. Birçok kişi hakkında yeni Salah diyor onun için. KingFut'tan bir muhabir de "Salah'tan sonra gördüğüm en iyi yetenek. Son yıllarda gelmiş en iyi futbolcu" dedi.

Kulüp tok satıcıyı oynuyor şu an için. Transfer süreci nasıl gelişir bilmiyorum ama eğer isteniyorsa çabuk hareket edilmeli. Al-Ahly ve Zamalek kapıda. Bu tür liglere göre belki avantajımız olabilir ama Afrika kıtasındaki uluslararası kariyer yapma imkanı belki daha cazip gelebilir kendisi için. Çünkü Afrika'nın en önemli takımları bu iki kulüp.

Bir makale okudum yarım saat önce. Adını unuttum adamın. Diyor ki; '12 yaşında kimse adını bile bilmiyorken kulübe alıp 16'da profesyonel sözleşme imzaladık. Dünya Kupası'nda Cuper onu seçerse büyük pazar onu bekliyor. Oynayabilirse bizim karımıza. Yine de ne olursa olsun biz Avrupa'ya gitmesini istiyoruz. Geldiği günden bu yana profesyonel bir strateji uygulayacağımız için kendisine söz vermiştik ve bunu sonuna kadar yerine getiriyoruz. Avrupa'ya gidecekse her zaman kolaylık sağlarız'

Hayırlısı olsun.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gürcüler bize yarar. Her iki ayagını kullanıyor. Fiziği de iyi. Söyleyelim şota'ya getirsin
    cok potansiyel adamlar var oraya hakim olmalıyız.

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Rıza hoca Ndoye'yi takımda tutup da Rodagella'yı yollarsa çok pis söverim şimdiden söyleyeyim.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pjaca piyasa filan gelmez .

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Chiriches alınsın o zaman.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ismini yazdim aradim bakayim dedim, bugünün haberi çikti, o dünya kupasina irkçi sözlü saldiriya ugramis sahada... l'equipe daha 3saat ve 1 saat önce haber girmis...
    bunu bize birakmazlar yaa, ama KazimRichards ve ErolAlkan gibilieriyle ugrasacagimiza bunu iknâ etmeye çalissak daha iyi olur tabi ama nerdeeeeee
    u17 dünya kupasında izlediğim hayran kaldığım bir oyuncu , annesi kıbrıslı bir bayan

ikna edebilirler mi bilmiyorum ama uğraşmaya değer bir oyuncu

bu da bir fotosu daha küçük burada

45AAAFE500000578-5016377-image-a-5_1508942684108.jpg
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Nereden
    Trabzon

Bilal haberi düşmüş iza hoca onaylarsa alinacakmi https://youtu.be/N_1oQL1PkT4

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şampiyonluk isteniyorsa kaliteli oyuncu almak şart. Gidip yine İbanez,Castillo gibi adamlar alırsak bi cacık olmaz
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı trabzonsporkits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilal haberi düşmüş iza hoca onaylarsa alinacakmi https://youtu.be/N_1oQL1PkT4
    Bilal ile daha önce defalarca görüştüm. Buraya gelme niyeti yok malesef. Bu sezon az süre aldı gerçi. Belki fikri değişebilir ama Türkiye'yi tercih etse bile Trabzon olmaz o adres.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Devre arasında geleceğe yönelik değil de net oyuncular alınmalı.

Meselaaa, meselaaaa..

Kim gibi..

Diyeyim. Beşiktaş'ın Olcay'ı bize kitleyip aldığı Babel gibi. Bize Babel lazımken mitomani çapsızlığı yüzünden Olcay kulübe kasıldı. Elimizde patladı. Şimdi kurtulun kurtulabilirseniz. Olcay'ı alırken de esas gerekli olan Babel tipinde bir oyuncuydu.

Fikret Orman > mitomani x 1000

Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzlendiğini bildiğim bir oyuncu için yazacağım. Salah Mohsen. Bu adam için okuduğum yorumlardan sonra heyecanlandım açıkçası. Özellikle Mısırlı spor muhabirleri hakkında çok önemli şeyler söyledi. Birkaçı ile kontakt kurdum. Ayrılığı istiyor kariyeri için. ENPPI'nın düşüncesi ise birçok kulüp gibi Dünya Kupası. https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...kti-h1267.html son olarak teknik heyetin izni dışında yaptığı hareketlerden ceza aldı. Bunun sebebi olarak da transfer gösterildi. Birçok kişi hakkında yeni Salah diyor onun için. KingFut'tan bir muhabir de "Salah'tan sonra gördüğüm en iyi yetenek. Son yıllarda gelmiş en iyi futbolcu" dedi.

Kulüp tok satıcıyı oynuyor şu an için. Transfer süreci nasıl gelişir bilmiyorum ama eğer isteniyorsa çabuk hareket edilmeli. Al-Ahly ve Zamalek kapıda. Bu tür liglere göre belki avantajımız olabilir ama Afrika kıtasındaki uluslararası kariyer yapma imkanı belki daha cazip gelebilir kendisi için. Çünkü Afrika'nın en önemli takımları bu iki kulüp.

Bir makale okudum yarım saat önce. Adını unuttum adamın. Diyor ki; '12 yaşında kimse adını bile bilmiyorken kulübe alıp 16'da profesyonel sözleşme imzaladık. Dünya Kupası'nda Cuper onu seçerse büyük pazar onu bekliyor. Oynayabilirse bizim karımıza. Yine de ne olursa olsun biz Avrupa'ya gitmesini istiyoruz. Geldiği günden bu yana profesyonel bir strateji uygulayacağımız için kendisine söz vermiştik ve bunu sonuna kadar yerine getiriyoruz. Avrupa'ya gidecekse her zaman kolaylık sağlarız'

Hayırlısı olsun.
    mısır ve iran bizim için maden niteliğinde yerler, buralara yönelmemiz uzun zamandır isteğim bakalım bu transferi gerçekleştirebilecekler mi

mısır da kahraba, sobhi, rami rabia iyi oyuncular

iran da milad mohammadi, sardar azmoun , jahanbakhsh daha önce yazdığım isimler

mısır milli takımında bir stoper vardı sezon başı premier lige gitti kiralık , west brom. orada oynuyor gayet iyi

buralara yönelmek gerek..
    Konu special one tarafından (30.12.2017 Saat 11:24 ) değiştirilmiştir.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)