Sayfa 2771 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1771 2271 2671 2721 2761 2769 2770 2771 2772 2773 2781 2821 2871 3271 3771 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 69,251 ile 69,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

transfer sezonu geldi..buralar şenlenmiştir şimdi bakalım kimler var listemizde..

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mas'ın Takıma ilk katıldığı ve oynadığı ilk 5-6 maçlık periyotta gösterdiği başarı,yaptığı hücum bindirmeleri,pas oyunundaki başarısı,yaptığı ortalar,savunmadaki katkısı,çabucak uyum sağlaması hatta attığı gol bile aradığımız sol Beki bulduk dedirtmisti hepimize.
    Bu sezon ise bambaşka bir Mas izliyoruz ve ben bunda istemeyerekte olsa kasıt arıyorum.
    Bir futbolcunun yasadiği bu denli sert düşüş size görede ilginç değil mi?
    Maalesef aynı düşüşü onazi,Yusuf,Olcay,castillo gibi oyunculardada belli oranlarda görüyoruz.
    Lakin mas çok farklı siyah ve beyaz gibi bir fark var ve bu fark mas ayrilsada ayrilmasada sol bek transferini zorunlu hale getiriyor.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bjk Vida'yı almışsa bize de Tosic düşer.Madem para yok.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı CİVELEK.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mas'ın Takıma ilk katıldığı ve oynadığı ilk 5-6 maçlık periyotta gösterdiği başarı,yaptığı hücum bindirmeleri,pas oyunundaki başarısı,yaptığı ortalar,savunmadaki katkısı,çabucak uyum sağlaması hatta attığı gol bile aradığımız sol Beki bulduk dedirtmisti hepimize.
    Bu sezon ise bambaşka bir Mas izliyoruz ve ben bunda istemeyerekte olsa kasıt arıyorum.
    Bir futbolcunun yasadiği bu denli sert düşüş size görede ilginç değil mi?
    Maalesef aynı düşüşü onazi,Yusuf,Olcay,castillo gibi oyunculardada belli oranlarda görüyoruz.
    Lakin mas çok farklı siyah ve beyaz gibi bir fark var ve bu fark mas ayrilsada ayrilmasada sol bek transferini zorunlu hale getiriyor.
    degil aslinda

milli takima cagrilmayali düsüyor, yani sorunu mental
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Taraftarın bir bölümünün Mas sevgisi efendiliğinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.
    İlk geldiğinde bir kaç maç iyi oynadı sonrasından inanılmaz bir düşüş yaşadı.
    Şu an ki form durumu yerlerde.
    Hücumda hep kötüydü ama uzun süredir savunmada da çok kötü.
    Her maç adam kaçırıyor.
    Bu hafta yediğimiz golde de Onur'la birlikte onun hatası var.
    Pereira da savunmada zayıf mesela ama hücuma verdiği destekle bu açığını kapatıyor.
    Şampiyonluğa oynayacak takımlarda beklerin hucüm katkısı ve kontralara karşı sürati çok çok önemli. Mas'da ikisi de yok.
    Sakıb Mas'tan iyidir kötüdür bilemiyorum çünkü çok seyretmedim Sakıb'ı.
    Bir kenar bek için oldukça uzun, bu duran top savunması ve duran top kullanımlarımızda pozitif etki yaratabilir(bilir diyorum çünkü Hüseyin Cimşir gibi 190cm boyunda kıçını kaldıramayan biri de olabilir)
    Benim seyretttiğim maçlarda da en çok gözüme çarpan şey hücuma verdiği destekti.
    Bu konuda ciddi bir eksikliğimizi giderebilir.
    Bizim ne düşündüğümüzden ziyade Rıza Hoca'nın görüşleri önemli. Geçen yıl ben de hatırlıyorum mükemmel bir sol bek dediğini(hoş hocanın her 3 cümlesinde bir mükemmel sözcüğü geçtiği için bu kelime bendeki kadar değerli değil hoca için diye düşünüyorum)
    Ayrıca Anadolu kulüpleri bazen futbolcuları pazarlamak için hocalarına bazı futbolcuları çok övdürürler. Bunu rahmetli İlhan Cavcav yaptırırdı.
    Soner'in geldiği sene Fuat Çapa'nın hayatımda çalıştığım en iyi futbolcu ropörtajını dün gibi hatırlıyorum.
    Sonuç; Ben stoper kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum sol bekin. Sol tarafın işlerlik kazanması için ya Yattara tarzı bir sol açık ya da, önlü arkalı oyanarak hem hücumda hem savunmada ortalama katkıyı verebilecek iki kanat oyuncusu lazım.
    Ben bugün hocanın basın toplantısında söylediklerinden asıl önceliğinin bizim düşüncemizin aksine bir kanat forvet almak yönünde olduğunu anladım.
    Konu cubido tarafından (26.12.2017 Saat 18:20 ) değiştirilmiştir.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Piyasası en az 7-8 milyon euro olan Vida'yı bedavaya nasıl aldılar hala hayret ediyorum. Avrupa'nın en iyi stoperlerinden birisi. Koy M.City, Psg, Madrid stoperine oynar ama adamlar bedavaya alıp geliyor işte. Geri dörtlülerine bak; Gökhan, Pepe, Vida, Adriano. Şaka maka şu dörtlüyü 600 bin euro ya kurdular. Biz 900 bin euro yu Bongonda ya gömdük adam daha 5 maça çıkmadan gidecek.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Mbia tam bir sahtekar ayrıca gerek de yok o mevkiye. Volkan Bongonda Mas gitsin. Sol açık sol bek stoper gelsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasası en az 7-8 milyon euro olan Vida'yı bedavaya nasıl aldılar hala hayret ediyorum. Avrupa'nın en iyi stoperlerinden birisi. Koy M.City, Psg, Madrid stoperine oynar ama adamlar bedavaya alıp geliyor işte. Geri dörtlülerine bak; Gökhan, Pepe, Vida, Adriano. Şaka maka şu dörtlüyü 600 bin euro ya kurdular. Biz 900 bin euro yu Bongonda ya gömdük adam daha 5 maça çıkmadan gidecek.
    İyi transfer yapıyorlar bu bir gerçek. Ama Vida'ya iyi para vermişlerdir, Pepe'ye de sağlam imza parası verdiler, bunlar da bir gerçek. CL kozu da önemli tabi.
    Konu Enaldo61 tarafından (26.12.2017 Saat 18:30 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

ben burada sene başı mas satılmalı dediğimde çok bilmiş bazı arkadaşlar konuşuyordu , mas vasat kelimesinin sözlükte ki tanımı ki vasat aslında kötü demek değildir. mas vasat olamayacak kadar vasat bir sol bek.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamda, o defans 4lüsü bizim bütün kadronun kazandigi toplam paranin %35i kadar kazaniyor

hesap kitap diyorsan bunuda yaz

bizim toplam defans hattimiz okadar kazanmiyor
    Konu selcuk tarafından (26.12.2017 Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Başka takım taraftarı gelip yorum yapsa tamam diyeceğim de bizim taraftar yapıyor ve ne çabuk unutuyor. Yerli çöp yığınından daha yeni kurtulduk. Arkadaş, büyük takımda herkes oynayamaz hele Trabzonspor'da hiç oynayamaz.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maalesef mas'ın bu takıma bu saatten sonra pek katkı veremeyeceğini düşünüyorum.Zaten biz hep biseyleri kazanırken biseyleride kaybediyoruz.
    Gecen yıl çok iyi oynayan oyuncularimizda da düşüş var üstüne koyarak ilerleyemiyoruz maalesef.
    Bu yıl çok iyi bi Burak kazandık ama onunla ilgili farklı sıkıntılarımız var.
    Ndoye biraz performans arttırdı ama sürekliliği yok.
    Olcayda büyük bı düşüş var agresiflik yaparak bunu gizlemeye çalıştığını düşünüyorum.
    Durica geçen yılki durica değil
    Abdulkadir takıma faydalı oluyor iyi bir Abdulkadir kazandık ama Yusuf'ta çabuk küsme ve hırs konusunda sıkıntılar görüyorum.Şayet hırslı oynadığı zaman GS maçında neler yaptığını gördük.
    Bursa maçında da bir anlık hırsla inanılmaz bir gol attı ki bizim ondan en büyük beklentimiz de bu tarz sorumluluklar alması.
    Bu ve buna benzer sorunlar takımda mevcut ve bunların çözümü teknik ve idari çözümler.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hiç riske gerek yok Tiago Pinto tecrübe şut özelliği pas özelliği ile şuan ligde alınabilecekler arasında en iyisi.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Mas giderse direkt Pinto sinerjisi oluşturalım, aksi halde Sakıp falan alınır iyice kahroluruz...

Nereden
    İstanbul

2009-10 Bursa sağ bek Ali Tandoğan sol bek Mustafa Keçeli
    2010-11 Bizim sağ bek Serkan sol bek Cale, şikecilerin Gökhan- Caner
    2011-12 gs sağ bek Ebue sol bek Hakan Balta
    2012-13 gs sağ bek Ebue sol bek Hakan Balta/Riera
    2013-14 fb sağ bek Gökhan sol bek Caner
    2014-15 gs sağ bek Sabri sol bek Telles
    2015-16 Bjk sağ bek Beck sol bek İsmail

2016-17 bjk sağ bek Gökhan sol bek Caner

Son 8 yılın şampiyonlarının bekleri (2010-11 geyiği yapmayın durum anlaşılsın diye yazdım her iki takımı da özellikle)
    2011'de bizim Cale (ki onun da performansından memnun olmayıp devre arası Brozek Brothers alınmıştı) ve 2015 bjk Beck(ki o da sonraki sezon yerini Gökhan'a bıraktı) ve dönem dönem gs'de Hakan Balta'nın sol bek oynaması haricinde tüm beklerin ortak özelliği hücumcu bek olmaları.
    Bunu yıllardır söylüyorum. Türkiye liginde şampiyonluk yolunda temel belirleyici faktörlerden biri belki de birincisi beklerin hücum performansıdır.
    Mas bu tanıma uygun bir oyuncu değildir.
    Sakıb hücumcu bir bekmidir?Sanırım evet.
    Kalitelimidir, bize uyum sağlar mı? Bunları bilemem fikrim de yok çünkü yeterince seyretmedim.
    Sakıb'la şampiyon olunur mu? Evet olunur. Keçeli ile şampiyon olunan yerde olunur
    Sakıb Mas'tan iyimidir?Bilmiyorum
    Bildiğim bize hücum yönü güçlü bir bek lazım ve bu Mas değil.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Sol bek tartışmasını bırakın. Bu takımın sıkıntısı göbekte. Topla ilişkisi yüksek orta sahamız yok. Onazi satılır da , Tolgay gibi bir oyuncu alınır umarım.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam akıllı bir sol açık alınsın, fazlalıklardan da kurtulalım yeter de artar..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

alacağımız adamlar hiç olmazsa biraz sivrilsin daha yeni musa nizamlardan kurtulduk.

sakıb, ömer bayram şampiyonluk mücadelesi verecek bir takımda oynayabilirler mi hiç bilmiyorum

sırf sol bek almış olmak için yapılacak bir trasnfer hamlesi bekliyorum

ya mas tan gelecek paranın üzerine koyup daha iyisini iddialısını alalım

ya da yarım devre abdürrahim oynasın

abdürrahim in önüne de babel gibi adam koyarsak hiç sırıtmaz
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Nereden
    Uşak

Sırf Sakıb icin son macini izledim. Ben genel olarak begenmedim. Izlenimlerim boydan dolayi olsa gerek okay agirligi var, adimlarini cok uzun atiyor kosarken ve seri degil. Akilli ve kendini bilerek oynadigindan toplu oyunda az hata yapiyor. Ileri cikarken pas tercihlerini dogru yapiyor. Cok evelemeden cizgiye falan inmeden ortayi kesiyor, top genelde isabetli veya tehlikeli yere gidiyor. Defansta cok dalgin gordum, pozisyon almada sikintisi var. Belki Visca-Caicara etkili oldugundandir ama Maicon'dan da epey yardim aldi aslinda. Iki tane tehlikeli olabilecek pozisyon hatasi var ama rakibin de beceriksizliginden golluk pozisyona donusmedi. Enerjisinin, hizinin, geriye donuslerinin Mas'tan iyi oldugunu dusunmuyorum. Sakinlik ve topu akilli kullanmada birazcik iyi geldi Mas'tan. Sonuc olarak bize Mas'tan daha cok sey verecegini sanmiyorum ama gelirse basimizin ustunde yeri var destekleriz. Abdurrahim'in rotasyona girmesi lazim seneye

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ona bakarsan ilk yarıdaki halıyle de bjk nin defans hattı bizden iyiydi .
    karabuk ü yensek bjk nin onünde bitiriyorduk ?
    peki bizim defans hatti ile Ş.L. grubundan namaglup cikabilirmiydik, 14 puan toplayabilirmiydik, hic sanmiyorum. adamlar buna ragmen bir kaliteli afam daha katiyorlar kadroya.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Karadeniz6116 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir antalyaspor taraftarinin Sakiba mesaji.
    Yeni Ishaklar, Sefalar, Deniz Yilmazlar gelsin de sözleşme feshetmemek icin binlerce takla atsin.
    Transfer bir teknik direktöre bırakılmayacak kadar ciddi iştir.
    Bu konuda Muharrem Usta'nin akillandigini düşünüyorum artık.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mas'in yerine Pinto veya Beich alinmali. Bizim iki problemli mevkimiz merkez ortasaha ve kanat. Colman ve Selcuk'tan sonra oraya duzgun bir 8 no alamadik ve inatla bunu hic dusunmuyoruz. Sonra her sene husran. Bakin bizim oyunu forse edemeyesimizin, buyuk takim oyun kimligimizi kaybedisimizin asil sebebi bu 8 no eksikligidir. Bu yuzdendir ki yillardir rahat mac kazanamiyoruz. Ozellikle anadolu maclarini. İsrarla ama israrla her sene 8 no mevkisini atliyoruz. İlk geldiginde Sosa orada fena isler yapmadi ama merkezin direnci dustu bu seferde. Sosa tam hazir olmamasida bunda etkendi. Ama geride bu isi cok iyi yapti oynadigi kisa surede. Sosa'yi 10 no olarak kullanacaksak muhakkak bir 8 no almaliyiz. Hocanin skor uretecek, topu tasiyacak kanat oyuncusu lazim demesi beni mutlu etti. Hic dusunmefen Dzudzsak diyorum bu oyuncu icin. Bursa performansina hic kimse takilmasin. Bursa o sezon cok bol 11 i belli olmayan cop bir kadro kurmustu. Dzudzsak pas oyununu seven, uzaktan etkili sutlari olan, gerektiginde ice kat edio gerektiginde cizgi oyunu oyanayabilecek kaliteli bir isim. Net bir oyuncu net oyunculara yonelmeliyiz. Ama en elzemi 8 no sezin basinda da surekli bunu yaziyordum. İyi bir 8 no muz olursa takim daha iyi bir oyun ortaya koyar iyi hir 8 no tum takimin performansini etkiler. Hatta Colman gibi presi seven bir oyuncu olursa tadindan yenmez. Eger transfer olmayacaksa bu bolgeye ben once Sosa' yi buraya yazarim sonra ona gire geri kalan 11i olustururum. M'bia yi isteyenler gordum bizim kadromuzda onun oynayabilecegi oyunu oynayacak olan 3 ortasahamiz var zaten her mac kanser oluyoruz birakn M'Bia'yi bize 8 no lazim

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamda, o defans 4lüsü bizim bütün kadronun kazandigi toplam paranin %35i kadar kazaniyor

hesap kitap diyorsan bunuda yaz

bizim toplam defans hattimiz okadar kazanmiyor

Tamam da direkt neden bizim maaş bütçesiyle kıyaslamaya giriyorsun ki ?

Adamlar defansı bedavadan kurdu, sen hala stoper ve sol bek istiyorsun. Senin Bongonda ve Volkan a verdiğin paralara onlar Barcelona nın sol bekini getirip oynatıyorlar. Dikkat çekmek istediğim konu bu. Şu Bongonda ya verdiğin parayı Vida ya imza parası diye verip 7-8 milyonluk oyuncuyu bedavaya getiriyorlar. Maaşı onlar için normal, bizim için fazla buna bir şey demiyorum. Mesela Serdar Taşçı ve Salibur un 4 gün sonra sözleşmeleri bitiyor. Sen gidip 1 er milyon imza ücretini basıp bunları alabilir misin yoksa 4-5 milyon euro bonservisten pazarlıklara mı başlarsın ? Biz beleş mal yemiyoruz zenginiz ya, o bakımdan yani.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leganes'te oynayan, son maclara kaptan olarak cikmis Alexander Szymanowski'yi izleyen var mi?

https://www.transfermarkt.com.tr/ale...spieler/217728

Sporting'de oynayan Brezilyali Bruno Cesar var:

https://www.transfermarkt.com.tr/bru...spieler/110074
    ikiside iyi oyuncu szymanovski baya iyi

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hocanın basın toplantısını izledim şimdi. Mas giderse yurt içinden yeri doldurulacak sinyali verdi. %90 da Sakıb gelecek. İnşallah Mas gitmez. Ayrıca sol açık istiyormuş. Cuma günü görüşeceklermiş başkanla.
    Acele etmeseymişler aslında sezon sonuna çok kalmadı. Böyle uyuşuk insanlar görmedim. İki senedir iki stoper alıp yan yana koyamadılar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)