Sayfa 2720 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1720 2220 2620 2670 2710 2718 2719 2720 2721 2722 2730 2770 2820 3220 3720 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 67,976 ile 68,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Sakib Aytaç
    Adam yiyen orta saha
    Mimoun Mahi

reçete belli

sidobere bile gerek yok

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

@Sefer Asan Sakıb çok gereksiz olur bence, aynı mevkiye yurtiçinden adam alınacaksa 1 numaralı adayım ---> Tiago Pinto.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sefer Asan Sakıb çok gereksiz olur bence, aynı mevkiye yurtiçinden adam alınacaksa 1 numaralı adayım ---> Tiago Pinto.
    O da fenâ degil, arada çok da fark yok, Sâkib "çok gereksiz" denecek biri mi yau, o kadar kötü mü
    Ben begeniyorum hele hele hücuma çikislarini, ve bunu 90dk boyunca yapabiliyor... fbye attigi efsâne gol var o neydi bbeee o nneeyydddiiiii

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

@Sefer Asan Tiago Pinto varken çok gereksiz oluyor. Sol bekimiz Mustafa Akbaş olsa haklısın
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

@Sefer Asan Sakıb'ı önceki hafta izlemedin mi Mas'tan fazlası yok

G.Antep'in Benfica'dan kiraladığı marçal mı ne, bir sol bek vardı, en son Fransa'ya gitmişti. Sen bilirsin, oynuyor mu orada. Dinamo gibi adamdı.
    Konu ilelebeTS tarafından (12.12.2017 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mas'tan iyi oldugunu dusunuyorum ben, iyi bir sol ayagi var, oyunun iki yonunde gayet iyi. Mas da ofansif acidan hicbirsey yok, ofansi sifir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

@Sefer Asan Tiago Pinto varken çok gereksiz oluyor. Sol bekimiz Mustafa Akbaş olsa haklısın
    Pinto'nun ofansi iyi de defansif acidan sikintili. Mas ofansta ne kadar kotuyse Pinto da defansta o kadar eksigi olan bir oyuncu. Riza Hoca devam ederse Sakib muhakkak yoklanacaktir, tuttugu bir oyuncu cunku.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjknin en büyük silahı kanatları değil ortasahanın hepsi talisca gibi adamlarının olması da önemli yani kısaca Türkiyenin en iyi ortasahası beşiktaşta bunun sebebi sadece kanatlar değil kanatları da çözmemiz gerekli eksiğimiz sadece kanat değil ortasahamızda da ve stoper bölgemizde de kilit bir adamımız yok ikisini de çözmek lazım
    talisca önce bir 11 e girsinde, adam sahada resmen hayalet gibi yüruyor. geçen yıl frikiktrn falan atıl günü kurtariyordu bu yıl o da yok. gs derbisindede ne ensonki kayseri maçinda yedekti zaten. bjk maç başina 26 orta ile bu alanda ligde açık ara lider. kanatları makine gibi işliyor. iddia ediyorum babelle guaresma olmasin bjk rakip kaleye gidemez.
    aynı şekilde viscayla caicarada basaksehirin sağ kanadinda etkili oluyorlar ama onlarda tek kanat olduğu icin önlem alinması kolay.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Sangi dersun Pindo, Roberdo Garlos'tu
    Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

G.Antep'in Benfica'dan kiraladığı marçal mı ne, bir sol bek vardı, en son Fransa'ya gitmişti. Sen bilirsin, oynuyor mu orada. Dinamo gibi adamdı.
    Geçen sene Guingamp'a kirâlanmisti, bu sene ise Lyon "tapusunu" aldi 4,5m€'ya, iyi de oynuyor herif
    Sâkib Mas'tan iyi yaa, bize karsi da hücuma çikmisti birkaç kere, Mas sifir o konuda yaa... savunmada da rezil degil Sâkib, Abdülkadir biraz zorladi onu ama Abdülkadir yâni, zorlamayacagi sol bek azdir dünyada
    @Turgay Atalay
    Katiliyorum aynen hepsine... Mas hücumda yok, savunmasi da geçen seneki gibi iyi degil, Cale'yi arar oldum ahahhaha

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Paramiz olsa da Visça'yi da alsak... al aga al, Abdülkadir'i arada sagda arada ortada oynat... Mahi'yi de al, Roda ve Burak genç degil sonuçta, Damdoy da ayni sekilde... paran varsa al arkadas... stoper de al en az 1 tâne... sol bek zâten kesin gerekli... Mas'i sat Onazi'yi sat iyi para gelir, saglam orta saha al,, ligi süpür

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paramiz olsa da Visça'yi da alsak... al aga al, Abdülkadir'i arada sagda arada ortada oynat... Mahi'yi de al, Roda ve Burak genç degil sonuçta, Damdoy da ayni sekilde... paran varsa al arkadas... stoper de al en az 1 tâne... sol bek zâten kesin gerekli... Mas'i sat Onazi'yi sat iyi para gelir, saglam orta saha al,, ligi süpür
    noel shopping atesinmi var
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Sol bek mevkisi sırf bizim ve Türk futbolunun değil Dünya futbolunun da kanayan yarası...Sol ayaklı savunmacı kıtlığı var futbolda...Sağlam biri çıktığı zaman da çok değerli oluyor yokluktan....

Rakiplerimizin sol beklerine bakalım...

Latovlevici-Linnes
    Adriano-Caner
    İsmail
    Clichy

Bunların bazılarının savunması iyi bazılarının hücumu...Ama hepsinin "orta" yapabilme özelliği ve bindirme özelliği var...Bindirmenin orta yapmanın kalitesi tartışılabilir ona itirazım yok ama deniyorlar uğraşıyorlar...

Bizim sol bekimiz Mas ise hiçbir şekilde sol açığın önüne geçmiyor çizgiye inmiyor orta yapma vasfı sıfır...Adam pozisyon gereği biraz ileri çıktığında topu geri çekiyor geri oynuyor...

Rakiplerimiz arasında en kötü sol bek bizde maalesef...Adam yiyen sol bek bulun demiyoruz ama orta yapma ve bindirme becerisi vasatın bi tık üstü sol bek lazım bize...Orta kalitesi olmasa da olur yeter ki ceza sahası içini karıştırabilsin...
    Konu David_LuiZ4 tarafından (12.12.2017 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O da fenâ degil, arada çok da fark yok, Sâkib "çok gereksiz" denecek biri mi yau, o kadar kötü mü
    Ben begeniyorum hele hele hücuma çikislarini, ve bunu 90dk boyunca yapabiliyor... fbye attigi efsâne gol var o neydi bbeee o nneeyydddiiiii
    İsmi Sakib ya kardeşim biraz ondan

Pinto' nun hucumu Sakıb'i nazaran daha iyi ama işin içersine savunmayı da katarsak Sakib daha dengeli duruyor @Faruk BERBER .

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    noel shopping atesinmi var
    noel moel anlamam , paraya para demeyip bu transferleri yapasim geldi
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sol bek mevkisi sırf bizim ve Türk futbolunun değil Dünya futbolunun da kanayan yarası...Sol ayaklı savunmacı kıtlığı var futbolda...Sağlam biri çıktığı zaman da çok değerli oluyor yokluktan....

Rakiplerimizin sol beklerine bakalım...

Latovlevici-Linnes
    Adriano-Caner
    İsmail
    Clichy

Bunların bazılarının savunması iyi bazılarının hücumu...Ama hepsinin "orta" yapabilme özelliği ve bindirme özelliği var...Bindirmenin orta yapmanın kalitesi tartışılabilir ona itirazım yok ama deniyorlar uğraşıyorlar...

Bizim sol bekimiz Mas ise hiçbir şekilde sol açığın önüne geçmiyor çizgiye inmiyor orta yapma vasfı sıfır...Adam pozisyon gereği biraz ileri çıktığında topu geri çekiyor geri oynuyor...

Rakiplerimiz arasında en kötü sol bek bizde maalesef...Adam yiyen sol bek bulun demiyoruz ama orta yapma ve bindirme becerisi vasatın bi tık üstü sol bek lazım bize...Orta kalitesi olmasa da olur yeter ki ceza sahası içini karıştırabilsin...
    Sâkib ?? bindirir ve ortaligi karistirir, ortalari çok iyi degil gibi ama berbat da degil, Mas'tan iyidir...
    Yerli olarak Ismail hiyartosundan daha iyidir, bence Caner 1 , Sâkib 2 , AtillaT 3
    Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmi Sakib ya kardeşim biraz ondan

Pinto' nun hucumu Sakıb'i nazaran daha iyi ama işin içersine savunmayı da katarsak Sakib daha dengeli duruyor @Faruk BERBER .
    Bilmem ama Sâkib iyidir iyi çizgiye iner orta keser ugrasir durur... Antalya çok zorlamaz gibi, en azindan kendisi kosa kosa gelmek ister, istemese de güle güle... istememe sebebi ancak ve ancak orada kurdugu düzeni bozmama ve "hava durumu" olabilir...

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@Sefer Asan

Vallahi ben 2 -3 senedir beğeniyorum bir arada hatta yazmıştım burda..Hücuma katılır ,ayağı temiz, hızı, yaşı hepsi uygun seneye önüne gececek kalitede 1.sinif sol bek gelir ve rotasyon tamamlanır.

Nereden
    İstanbul

Farfan 12 gol 6 asist. Geçen yıl devre arası boştaydı. Aynı yaştaki adamlara biz 5 milyon bonservis veriyoruz. Lokomotif bedelsiz aldığı forvetle şampiyonluğa oynuyor. Ne zaman transferde akıllı işler yapıcaz çok merak ediyorum.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sefer Asan

Vallahi ben 2 -3 senedir beğeniyorum bir arada hatta yazmıştım burda..Hücuma katılır ,ayağı temiz, hızı, yaşı hepsi uygun seneye önüne gececek kalitede 1.sinif sol bek gelir ve rotasyon tamamlanır.
    Ben asagi yukari 1 senedir... bize katk saglar, ondan iyisini bulursak iyi ama bulamazsak banko manko da oynar o bizde.. Mas oynuyorsa hele ohoo rahat oynar Sakib
    Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farfan 12 gol 6 asist. Geçen yıl devre arası boştaydı. Aynı yaştaki adamlara biz 5 milyon bonservis veriyoruz. Lokomotif bedelsiz aldığı forvetle şampiyonluğa oynuyor. Ne zaman transferde akıllı işler yapıcaz çok merak ediyorum.
    Ya salla yaa, biz alsaydik kesin ama keeessiiinnlikle 1gol 2gol pasi = Damdoy > Farfan olurdu...
    Bize gelene bir seyler oluyor... baskiyi kaldiramiyorlar... Mas bile bozdu 6 aydan az sürede.. Pereira pek bozmadi iyi ki... digerleri de ayni kaldi ne gelistiler ne kötüye gittiler... adam akilli gelisen yok daha iyi olan yok.... kendilerini mi saliyorlar ne yapiyorlar bilmem ama yok o gelseydi biz niye almadik ah vah demek bana çok saçma geliyor, konu Trabzonspor ise o Farfan bize gelir futboldan sogur "Peru'ya dönüp futbolu birakacagim" derdi... ya da Teofilo gibi kaçar giderdi falan...

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Sakıb kim Bizim Pereira'nın da ortaları öyle kalite kokmaz ama adam salıyor ortayı bi şekilde bindirme de yapıyor...Pereira'nın sol ayaklısi lazım iki tane de oyuna top sokan stoper şart...

Sefer kardeşim
    Konu David_LuiZ4 tarafından (12.12.2017 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de Tiago Pinto diyorum en azından gidip gelen bi adam Mas gibi statik oynamıyor.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Portekizli sag beklerden sagladigimiz faydalar ortada.
    Yok mu oralardan bir sol bek ve stoper?
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Keske su Evgen Kacheridi yi alabilsek devre arasi birde Castilloyu satip kaliteli bir kanat alirsak bu takim kafaya oyar aga.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

W. Zaha ya hastayım ya müthiş adam. Tek başına maç aldı c.palace a ya.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

isimizi görebilecek sol bekler

mathias suarez

ulisses garcia

nicola murru

jere uronen

alfonso espino

olivier boscagli
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakıb kim Bizim Pereira'nın da ortaları öyle kalite kokmaz ama adam salıyor ortayı bi şekilde bindirme de yapıyor...Pereira'nın sol ayaklısi lazım iki tane de oyuna top sokan stoper şart...

Sefer kardeşim
    Sakib gidip gelmekten bikmadi hâla gidip geliyor hey gidi hey
    Sakib iyidir iyii
    Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Tiago Pinto diyorum en azından gidip gelen bi adam Mas gibi statik oynamıyor.
    O da olur, ama Sakib ondan kötü degil =)

Hao gole pagun yaaa,, hastasiyim bu golün laaann

https://www.youtube.com/watch?v=kDXW-zfYclo

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakalım araştırdılar mı acaba diyorum ki devre arası oyuncu peşinde mi koşacağız son dakikaya mı kalacak gene fırsat oyuncuları olabilir tabi kaliteleri nedir ispanyadan veya güney amerikadan a kalite bir stoper fırsat oyuncuları olma ihtimali ne onu da bilmiyorum dediğin gibi olursa bence gayet mantıklı
    en iyisi güney amerika 25 yas üzeri güzel stoperler var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)