Sayfa 2682 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1682 2182 2582 2632 2672 2680 2681 2682 2683 2684 2692 2732 2782 3182 3682 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 67,026 ile 67,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Nereden
    Trabzon

Alıntı faruk berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @caner1461 canlı performansını izlemiştir. Gördüğünde yazar mutlaka
    bana bir pas gelmiş hemen değerlendirelim.sefa sol ayakli 6 numara boy 174 oyun zekasi çok iyi tek pasi iyi.teknik iyi .güç iyi.eksikleri takim oyuncusu olduğundan ön plana çikmiyor.temposuz oynuyor bu nedenle bizim taraftarin çok sevmediği bir sitili var.yirtici ve hirsli futbolcu sever bizim taraftar.emre beleşoğlu gibi ama sefa hiçbir zaman emre olamaz.ben kendini geliştirirse tugay gibi olabileceğini düşünüyorum .seneye kampa gider.yazin prof.yapilir.u 17 de4 kaleci berkeyi beğendim reklami yapildiği kadar iyi.

Nereden
    Trabzon

Bence u21 de ysde oynayacak kapasitede tek murat cem akpinar var.her iki ayağida iyi futbol zekasi çok iyi .xavi vari paslari var.kisa olmasi dezavantaji.tam bir takim oyuncusu.genç oyuncularin inişli çikişli performansi oluyor ilerde ne olur bilemem.u17 den bora ulu stoper .çok umutluyum.sakatlanmaz ve böyle devam ederse rada olsen karişimi bir stoper geliyor.kaleci uğurcan moralimi bozdu performansi ile umudumuz arda artik.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sefa'nın Avrupa'dan izlendiğine dair birşeyler okumuştum.

Özel oyuncu statüsünde.

Yazıcı ve Abdulkadiri göndermek yerine bunların yanına bu tarz oyuncuları eklemek lazım..

Bu ise de bu kadar bulasmisken iyice irdelemek lazım hem bizim altyapıyı hem dünyayi...

Al mesala su U 17 den yetenekli 1-2 oyuncu.

Nereden
    Trabzon

Bu arada altta abdulkadir ayarinda topçu yok.beklenti büyük olmasin.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Genç futbolcuların en büyük handikapı havaya girmeleri. Uğurcan da ilk maçta iyiydi, sonra titremeye başladı. Muhtemelen bu yüzden. Çalışmayı bırakınca ve kendini yeterli görünce, hele de olmamış futbolcuyu olmuş gibi gören ve yanlış destekleyen taraftar olduğu sürece işleri zor. İrade lazım. Bu bağlamda Yusuf ve Abdülkadir'in de bir an önce gündemden düşürülmeleri lazım. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla der gibi buraya söylüyorum başkan, spor yazarları siz anlayın
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı caner1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada altta abdulkadir ayarinda topçu yok.beklenti büyük olmasin.
    abdulkadir gibisi 10 yilda bir gelir zaten.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3 yıl sonra ;

------------------------------Arda---------------------------------

?????---------------?????-----------Bora-------------Abdürrahim

--------------------Cafer-------------Sefa--------------------------

Abdülkadir---------------Murat Cem-----------------Ahmet Hakan

-----------------------------Doğukan--------------------------------

Hadi hayırlı olsun gelişmeye devam

Nereden
    Trabzon

Alıntı onur erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 yıl sonra ;

------------------------------arda---------------------------------

?????---------------?????-----------bora-------------abdürrahim

--------------------cafer-------------sefa--------------------------

abdülkadir---------------murat cem-----------------ahmet hakan

-----------------------------doğukan--------------------------------

hadi hayırlı olsun gelişmeye devam
    inşallah diyerek bir iki ekleme yapayim.u17 de solbek onur çokyetenekli.182 boyunda teknik hizli abdurrahim şu an önde görünüyor ama yetenek olarak onur daha iyi.u17 den yaser yüce gelişimini tamamlarsa caferin yerine oynaya bilir güçlü ve teknik.sol ve sağ açik için u17 den ismail cem ve doğukan var yetenekli çocuklar.ismailin stili viska ya benziyor.bu çocuklar yetenekli ama gelişimini tamamlamalari ve sakatlanmamalari lazim.örneğin yusuf yaziciyla dünya şampiyonu olan takimda hamza ipekçi vardi ben en çok onu beğenirdim teknik güçlü devamliliği olan bir oyuncu idi çocuk bir sakatlandi toparlayamadi şu an istanbulsporda olmali oradada oynayamadi çok üzüldüm.o grubu izlerken yusuf yedek idiifurkan ödemiş vardi oğuzhandan iyi bu çocuk diyorduk sakatliktan kurtulamadi yazik oldu.sakatlik olmaz ve çalişirlarsa alttan bir kaç tane daha futbolcu çikabilir.alt yapi maçlarini izlerken gs alt yapisini takip eden ve kardeşide orada oynayan bir hemşehrimizle konuştum ben diğer alt yapilarida izliyorum en yetenekli futbolcular burada dedi.m.r.akçayla tlf da konuştum trabzonlularin geninde var çok yetenekli bizim gençler dedi burasi futbolcu fabrikasi dedi ama iyi eğitim almalilar ailelerde çocuklari para kapisi görmeyi birakmalilar dedi.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bayern, Psg gibi Juve gibi veya Ingiliz klüpleri gibi para sacan bir takim degil rekorlari 40 m euro oda sirf 1 oyuncuya verdiler, eger ciddi anlamda Abdülkadire 38 veriyorlarsa o zaman demekki Abdülkadir 38 den fazla eder bu konuda cok ciddiyim yarin Juventus veya bir Ingiliz klübü 50-60 ile kapimizi calarsa hic sasirmayalim.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Artvin

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayern, Psg gibi Juve gibi veya Ingiliz klüpleri gibi para sacan bir takim degil rekorlari 40 m euro oda sirf 1 oyuncuya verdiler, eger ciddi anlamda Abdülkadire 38 veriyorlarsa o zaman demekki Abdülkadir 38 den fazla eder bu konuda cok ciddiyim yarin Juventus veya bir Ingiliz klübü 50-60 ile kapimizi calarsa hic sasirmayalim.
    38 milyon euro türk basin yaziyor. Yurt disindaki gazeteler bu rakamlari ordan görüp yazmislar. Bence hic gercekci rakamlar degil.

Bayern sanches transfere 40 filan Vermisti. Portegizli oyuncular bizim oyuncularimizdan cok daha degerli malesef.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

arkadaşlar el insaf kim verir o kadar parayı daha 3-5 maç oynamış fiziği şu an için son derece yetersiz olan bir adama 38 milyon avro nedir yahu..

Nereden
    İstanbul

Alıntı A.Gökhan AKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar el insaf kim verir o kadar parayı daha 3-5 maç oynamış fiziği şu an için son derece yetersiz olan bir adama 38 milyon avro nedir yahu..
    bunu yazan kesin menzilci adıyaman sıcagında calısıp basına günes gecen bir gazeteci o paraya seker fabrikası kurulur yabancı basındada cok yalan haber yapan var.

Ali Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Dünyada o yaşta bir futbolcunun 38 milyona satıldığının bir örneği var mıdır ki
    Ne güzel balıktın sen KOFANA

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali Bektaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    real verdi 45 milyon euro16 yasinda ama bu adam yer ucagı.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Ali Bektaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    var 10-15 tane, martial 2 katina satilmisdi...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Ali Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Piyasa çok uçmuş ben çok geri kalmışım
    Ne güzel balıktın sen KOFANA

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı caner1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana bir pas gelmiş hemen değerlendirelim.sefa sol ayakli 6 numara boy 174 oyun zekasi çok iyi tek pasi iyi.teknik iyi .güç iyi.eksikleri takim oyuncusu olduğundan ön plana çikmiyor.temposuz oynuyor bu nedenle bizim taraftarin çok sevmediği bir sitili var.yirtici ve hirsli futbolcu sever bizim taraftar.emre beleşoğlu gibi ama sefa hiçbir zaman emre olamaz.ben kendini geliştirirse tugay gibi olabileceğini düşünüyorum .seneye kampa gider.yazin prof.yapilir.u 17 de4 kaleci berkeyi beğendim reklami yapildiği kadar iyi.
    Sefayı ben daha çok thiago motta ya benzetiyorum. Çok seri değil. Ağır da değil. Fakat futbol bilgisi zekası gayet iyi. Yeteneği fiziği yerinde..

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yusuf ve Abdulkadirin adının daha şimdiden transfer ile anılması beni üzüyor.
    Onlardan gelecek parayı bu kafa yapısıyla yeni tomas jun lange n doye vs gibilere verir çarçur ederiz.
    Ama daha 20 yaşında olacak bu çocuklar kulübe uzun yıllar hizmet ederse bu hem alt yapıdakilerin önünü açar örnek olur hırslandırır hemde Fatih ve Gökdeniz gibi idol olurlar takıma uzun yıllar fayda sağlarlar.

ne kadar iyi olursa olsun yabancılar hiç bir zaman içimizden çıkanların verdiği mücadele kadar gurur verici olmuyor benim için.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Amasya

paf takim teknik direktörümüz konyaspora transfer oldu, mra nin yardimcisi olacak

ahmet özen

2009 da bir süre as takimizinda bas td ligini yapmisdi
    Konu selcuk tarafından (11.10.2017 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paf takim teknik direktörümüz konyaspora transfer oldu, mra nin yardimcisi olacak

ahmet özen

2009 da bir süre as takimizinda bas td ligini yapmisdi
    Kimilerine göre yetersiz ve yanlış olacak ve hatta kimileri kızacaktır ancak ben taze emeklilerden Bosingwa yada Çağdaş Atan'ı isterim hızlı bir şekilde Paf Takımın başına. Hem gençlere sahip çıkıp hemde A Takım hocalığına hazırlanmaları bakımından da çok güzel olurdu..
    Sadece Trabzonspor..

Nereden
    Amasya

Alıntı cewat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimilerine göre yetersiz ve yanlış olacak ve hatta kimileri kızacaktır ancak ben taze emeklilerden Bosingwa yada Çağdaş Atan'ı isterim hızlı bir şekilde Paf Takımın başına. Hem gençlere sahip çıkıp hemde A Takım hocalığına hazırlanmaları bakımından da çok güzel olurdu..
    ben olsam paf takimi altyapi kordinatörünün yönetmesini isterim

böylece altyapidan üst yapiya gecisi bizzat yönetmis olur ve hicbir bahanesi kalmaz

ahmet hoca paf takimimiz icin bayaga yüksek kaliteli biriydi, yerini doldurmak kolay olmayacak bence

yabanci olarak faräer adalarinin milli takim hocasina teklif getirirdim, oda eski oyuncumuz ve takiminlan tarihi basarilar yasadi
    Konu selcuk tarafından (11.10.2017 Saat 13:16 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam paf takimi altyapi kordinatörünün yönetmesini isterim

böylece altyapidan üst yapiya gecisi bizzat yönetmis olur ve hicbir bahanesi kalmaz

ahmet hoca paf takimimiz icin bayaga yüksek kaliteli biriydi, yerini doldurmak kolay olmayacak bence

yabanci olarak faräer adalarinin milli takim hocasina teklif getirirdim, oda eski oyuncumuz ve takiminlan tarihi basarilar yasadi
    Koordinasyon olarak haklısın hepsi tek çizgi üzerinde ve tek kişi yönetiminde olmalı ancak muhakkak Paf takım ayrıca bir hoca lazım bence. Bosingwa fikir alışverişi için de çok iyi olur bence. Çağdaş Atan ise Trabzonlu olmamasına rağmen bu takım için her şeyi yapmaya hazır kimliği ile mükemmel bir motivasyon kaynağı olur altyapı oyuncularına. Yani sende haklısın ancak benim istediğim kariyerli bir eski oyuncunun değerlendirilmesi ve A takım'a hazırlanması..
    Sadece Trabzonspor..

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://twitter.com/futbolarena/stat...63769835134976

Abdülkadir menajerle buluşmuş. Bu menajer şirketinden transfer ettiğimiz tüm oyunculara ederinden fazla para verdik. Aşırı gıcığım bu adamlara . Özkan denen adam var bir de. Şimdi bu vesileyle bakınca Hubocan da bunların oyuncusuymuş.

Muharrem Usta hep belirli menajer tayfası ile çalışarak neyi amaçlıyor ve kulübün paraları neden hep bol keseden dağıtılıyor acaba?

Hubocan sol bek olarak mı alındı yoksa stoper mi? Sırf bu menajer şirketinin oyuncusu diye mi alındı?

5 tane oyuncumuz bu gruba bağlı ve hepsine de aşırı para ödendi. Milyonlarca euro zarar. Acilen bu transfer politikasından vazgeçilmeliyiz, biz hiçbir oyuncuyu memnun etmek zorunda değiliz, memleketlisini de getirmek zorunda değiliz. Zaten ben Trabzon'da eşsiz dostsuz yapamam kafasında oyuncular varsa anında başka oyunculara yönelmeli kulüp.

Öyledir veya değildir bilmiyorum ama ben yine de yazayım, Trabzonspor'u yönetiyorsan ve özel hayatta o menajerle yakın arkadaş eş dost isen etik olarak onlarla iş yapmayacaksın, ya da yapacaksın ama zararına iş yapmayacaksın.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Serdar Taşçı, Spartak Moskova'nın yeni sözleşme teklifini reddetti.

FutbolArena...

Rus ligine düşman oldum Spartak senin yüzünden..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)