Sayfa 2240 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1240 1740 2140 2190 2230 2238 2239 2240 2241 2242 2250 2290 2340 2740 3240 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 55,976 ile 56,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gabriel omar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin misin? Sefa Yılmaz,Dame Ndoye,Erkan Zengin,Aykut Demir,Kevin Constant,Florent Malouda...Bir teraziye vur bakalım hangisi ağır basıyor?

Cebinden bu takıma sponsor olan adamla kulübü boğazına kadar borca sokup giden adamı kıyaslamak ayıptır.
    yahu zaten iho için iyi başkan diyen yok ama sportif olarak takım çok daha başarılı idi 25 milyon euroya yakın bonservis ödedi usta sonuç kadiköyde beraberlik. El insaf yani iho kötülüyeceğim aman beni ihocu sanmasınlar diye usta ihodan iyi başkan demek ne demek

cebinden bu takıma sponsor oldu demek asıl ayıptır. Fenerbahçeye her sene döküyordu zaten bu milyon dolarları kendi beceriksizliğinden sözünü verdiği sponsoru bulamayınca ucundan bizede verdi paranın biraz. Bayılıyorsunuz birilerini yüceltmeye
    Konu BERBATOV61 tarafından (29.08.2017 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor, Yusuflar, Abdülkadirler, Batuhanlarla yoluna devam etmeli.
    Tabii onlara inanan başkanla, hocayla ve en önemlisi de taraftarla!

Bakın sayın Hakan ORHAN beyin twiti bu. Biliyorsunuz Celil beyin listesinde idi kendisi.

Evet bu bir anlayıştır, düzgün bir altyapı ve planlama ile uzun vadede gayet güzel sonuçlar da alınabilir.

Ancak bizim camiamız bu sancıyı ne kadar çekebilir ? En ufak gerçekçi yanı var mı bu düşüncenin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yusuflar Abdulkadirler Batuhanlar? Kim bunlar?

Bir Yusuf var bir Abdulkadir? Bunlar da 2-3 yildir gelecegimiz diye baktigimiz iki ozel isim.

Ler, lar cogul ekiyle cogalmiyor bu adamlar. İki tane ozel genc var o kadar. Bos bos ozevlatciligin luzumu yok. 3. İsim diye sayilan Batuhan en fazla Aytac Kara yerine yedek kulubende oturur. 4. Bir ismi zaten sayamiyorsun.

Bu romantik, hayalci bakis acisi da tukenmedi bi turlu. "Genclere sans verelim" ne kadar da guzel bi cumle iyi ki akil ettin. Sen yine de cok yorma o guzel aklini, o gencler hakediyorsa zaten buluyor o şansı.

Bi Fatih bi Gokdeniz, bi Yusuf bi Abdulkadir. Cikar iste arada ozel isimler gosterir kendini. Sen Mertcan Çam'a, Semih Karadeniz'e, Melih Kabasakal'a 50 kere şans versen ne.
    #Dik oyna

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sinan.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ustaci degilim yorumu iyi oku basda Ahmet Agaogludan baska kimse düzeltemez bu takimi bunu yillardan beri diyom lakin IHO MIHo demeyin burda Usta gittimi Hekimoglu gelir sampiyon oluruz kesin
    Benim gibi düşünen insanlar da varmış hayret.Ahmet Ağaoğlunu ben de çok yakıştırmışımdır başkan olarak.Ama siyasi olarak yada başka bir kanaldan birine göbeği bağlımıdır,bilmediğimiz bir sakıncası mevcutmudur orasını bilemiyorum

Uğur_Dmrtrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakın sayın Hakan ORHAN beyin twiti bu. Biliyorsunuz Celil beyin listesinde idi kendisi.

Evet bu bir anlayıştır, düzgün bir altyapı ve planlama ile uzun vadede gayet güzel sonuçlar da alınabilir.

Ancak bizim camiamız bu sancıyı ne kadar çekebilir ? En ufak gerçekçi yanı var mı bu düşüncenin.

Bu ütopik düşünceyi ancak UEFA'dan transfer yasağı alırsak uygularız..Zira altyapımız 5 yılda 1-2 oyuncu ancak çıkartabiliyor..uygulanabilir yanı yok..Onlara gün doğdu tabii..hemen çıktılar meydana..2 senedir sabrediyoruz birşeyler görmek istiyoruz..yönetimin ve hocanın planları ne ise sahada onu göremiyoruz.(son 3 maç özelinde) ayrıca Sosa 4,takımı 4.5 falan olacaksa dükkanı kapatsınlar..öyle bir dünya yok..

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

eyvallah kardeşim ama keşke hepbirlikte haklı olmasak ne diyeyim... bakalım transfer olacak mı ...
    Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuna kadar haklısın cok cok dogru tespitler.
    "Annuit cœptis"

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı autkusoytas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal olsun büyük resmi görmüşsün. Şimdi ortadoğuda kartlar yeniden karılacak.
    Vay arkadaş küçük bir ironiye bile Usta severler dayanamıyor ne diyelim ama ne laf soktun helal olsun.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Orkun 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim gibi düşünen insanlar da varmış hayret.Ahmet Ağaoğlunu ben de çok yakıştırmışımdır başkan olarak.Ama siyasi olarak yada başka bir kanaldan birine göbeği bağlımıdır,bilmediğimiz bir sakıncası mevcutmudur orasını bilemiyorum
    dostlar mümkünse işadamı olmasın Özkan Baba'ya tavım ben..Yada Atay Başkan'a..en azından futbolu bilen,içinden gelmiş adamlar..İsimden ziyade profil olarak işadamı,müteahhit olmasın..siyasete göbekten bağlı kalmasın..

Nereden
    Güney Amerika

evet olabilir bu baya zaman alır zaman alırken doğru takımla hareket etmek lazım takıma oyuncu monte etmek kolay değil üstüne koyarak gidersin ama Trabzonspor madem büyük takım ise yerini her zaman ilk dörtte hazır etmelidir ve sağlam transferlere ihtiyacı vardır son senelerde en son ne zaman dördüncü olduk hatırlamıyorum bile

"Annuit cœptis"

Nereden
    Almanya

Keske bi Qatarli alsada kulubu Manchester City yapsa hep parasizliktan oluyo bunlar herkes birbirine girmis

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Iho ve Usta kıyaslaması hoşuma gitti. Zaten bunlar ancak birbirleriyle kıyaslanabilir.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şunu da söylemiştim, yine söylemem gerek: Bu kadar borcu olan ve halen giderleri gelirlerinden fazla olan bir kulübün bağımsız olması beklenemez. Yöneticisinin de. Dolayısı ile beklentilerimizi nasıl dizginleyeceğiz, hayallerimize nasıl kavuşacağız bilemiyorum. Belki Yusuf gibi futbolcuları bulup büyük liglere kiralayıp piyasa yaptırmalıyız
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Güney Amerika

Bir kısmınız hemen şampiyonluk beklediğiniz için kimseye sabredemiyorsunuz ben ise şampiyonlar ligi veya uefaya gidelim o bile yeter diyorum ileriye dönük sağlam transferleri yapalım diyorum aslında bu kadar tantana olmasının sebebi beklentiler başka bir şey değil
    "Annuit cœptis"

akin0834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

okay - kucka leş bir ikili .. onazi - kucka denenmemli .. en kötü gecen seneki gibi onazi - okay denenmeli .. bongonda ilk 11 oyuncusu değil .. iç saha maclarında burak ile birlikte kesinlik rodagella oynamalı ..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

usta geldikten sonra ne sportif başarı var nede başka bir başarı. bırakın bu ayakları ya, ne usta ne iho al birini vur ötekine.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta'nın fikirleri 10 numara. Eylemleri ise sınıfta kalır. İHO ise bence yönetici değil, dolayısı ile kıyas kabul etmez
    Aynen. Söyledikleri planları projeleri on numara. İnsan diyor ki işte bu be nihayet. Ama iş icraata gelince çok fena yani öyle böyle değil.

Üstelik öyle şeyler yapıyor ki akıl alacak şeyler değil. En basitinden şu transfer meselesinde bile transfer sezonunun başlangıcını ve söylenenleri hatırlayın nasıl da bir anda vites yükseltmiş herkesin beklentisini en tepeye çıkartmıştı. İyi de abi şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

O zaman geriye tek mantıklı açıklama kalıyor. Ne yaptıklarını, ne yapabileceklerini tam olarak bilmiyorlar. Yani bu konularda fena tecrübesizler. Kaçıncı transfer sezonu bu ellerine yüzlerine bulaştırdıkları. Daha da vahimi gözüken o ki o hep eleştirdiği menejerlik sisteminin kucağına düşmüş durumda gibi.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şikebahçe parasızlığın göbeğinde transfer yapmaya karar veriyor, yapıyor getiriyor.

Biz 3 ay aynı isimler peşinde koşuyoruz... Pardon 3 yıl koştuğumuzda vardı, yıllanır bunlarda şarap gibi ne güzel.

Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur_Dmrtrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostlar mümkünse işadamı olmasın Özkan Baba'ya tavım ben..Yada Atay Başkan'a..en azından futbolu bilen,içinden gelmiş adamlar..İsimden ziyade profil olarak işadamı,müteahhit olmasın..siyasete göbekten bağlı kalmasın..
    Orası da doğru ama Ahmet Ağaoğlu zamanında yöneticilik de yaptı yani bu işlere uzak değil.Golf federeasyonu başkanlığı filanda yapıyor.Düzgün bir adam olarak biliyorum.Ha Özkan Sümer'e hep beraber sabredeceksek hemen gelsin Ben Muharrem Başkanı destekliyorum şahsen.Yanlışları mutlaka var.Konuştuklarının üflemek için değil cidden yapmayı planladığı şeyler olduğunu düşünüyorum.Ancak gerek siyaset,gerek başka ilişkilerin başkanının hata yapmasına sebep olduğuna inanıyorum.
    Konu Orkun 61 tarafından (29.08.2017 Saat 13:51 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Afyon

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş küçük bir ironiye bile Usta severler dayanamıyor ne diyelim ama ne laf soktun helal olsun.
    Hayır abicim ben Usta sever falan değilim ama siz de her olaydan ekstra bir senaryo üretmeye çalışmayın. Yalnızca sizin için demiyorum. Buradaki çoğu taraftar aynı şeyi yapıyor. Karalamak ne kadar kolay ya.

Nereden
    İstanbul

Orası da doğru ama Ahmet Ağaoğlu zamanıdna yöneticilil de yaptı yani bu işlere uzak değil.Golf federeasyonu başkanlığı filanda yapıyor.Düzgün bir adam olarak biliyorum.Ha Özkan Sümere hep beraber sabredeceksek hemen gelsin Ben Muharrem Başkanı destekliyorum şahsen.Yanlışları mutlaka var.Konuştuklarının üflemek için değil cidden yapmayı planladığı şeyler olduğunu düşünüyorum.Ancak gerek siyaset,gerek başka ilişkilerin başkanının hata yapmasına sebep olduğuna inanıyorum.
    Muharrem Başkan iyi biri olabilir,diksiyonu düzgün,başarılı bir iş adamı da olabilir..ama futbol yönetmek,başkan olmak çok başka bir konu..bir de söylemleri ile eylemleri hiç uyuşmuyor..insanlar kendini kandırılmış hissediyor..Buna bir son vermeliler artık..Beklentileri yükselten,taraftarı,camiayı coşturan kendisi..icraatte büyük sıkıntı var..ve tam tersi icraatler..hayırlısı..eleştiriyoruz ki düzelir diye..inşallah..

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Usta ve İho transfer de birbirlerine çok benziyorlar. İkiside gram anlamıyormuş
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Nereden
    Ankara

Eleştiren eleştirsin Eyvallah ki haklı oldukları noktalar da var. Ancak başkana inanan insanlara "Angut" diyen DANGALAKLAR da çıkıyor ortaya.Hoş değil. Sen söylersen karşındaki de cevabını verir.İşin içinden çıkamayız o zaman.

Nereden
    İstanbul

Baskan yurtdisinda mi? Acayip bir sessizlik var, neyi bekliyoruz?!

Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur_Dmrtrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muharrem Başkan iyi biri olabilir,diksiyonu düzgün,başarılı bir iş adamı da olabilir..ama futbol yönetmek,başkan olmak çok başka bir konu..bir de söylemleri ile eylemleri hiç uyuşmuyor..insanlar kendini kandırılmış hissediyor..Buna bir son vermeliler artık..Beklentileri yükselten,taraftarı,camiayı coşturan kendisi..icraatte büyük sıkıntı var..ve tam tersi icraatler..hayırlısı..eleştiriyoruz ki düzelir diye..inşallah..
    Evet beklentileri yükseltti o konuda hak veriyorum. Ama başkanın bazı beklentilerinin gerçekleşmediğine inanıyorum. Yoksa gidip sadece Kucka'ya bu kadar para gömecek kadar mantıksız bir adam değil kendisi. Sponsorluk konusunda da, gelir getirecek başka konularda da beklentileri gerçekleşmedi. Yani yapacağı işleri tamamlayamadı. Acemilik yok mu ? Elbette var. O beklentisi olan yerlerde dengelerin çabuk değişebileceği, menajerler ve transfer piyasasının pislikleri konusunda tecrübesiz kaldı hala da kalıyor. İnsanlar bu yanlışlara devam etmesine kızıyorlar ve haklılar. Ama sokakta görsen ağzını açıp iki kelime bile edemeyeceğin adama bu platformlardan sallamak da hoş değil. Şahsınız için söylemiyorum bunu yanlış anlamayın lütfen.
    Konu Orkun 61 tarafından (29.08.2017 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Artık 4.lük için bile favori değiliz. Kimse farkında değil ama tarihin en sefil dönemini yaşıyoruz. Ve bunu 30'luk adamlara 3-5 milyon bonservis ödediğimiz bir dönemde yaşıyoruz. Nereden bakarsan bak bunun adı fiyasko.

Nereden
    İstanbul

Evet beklentileri yükseltti o konuda hak veriyorum zaten bu konuda. Ama başkanın bazı beklentilerinin gerçekleşmediğine inanıyorum. Yoksa gidip sadece Kucka'ya bu kdar para gömecek kadar mantıksız bir adam değil kendisi. Sponsorluk konusunda da, gelir getirecek başka konularda da beklentileri gerçekleşmedi. Yani yapacağı işleri tamamlayamadı. Acemilik yok mu ? Elbette var. O beklentisi olan yerlerde dengelerin çabuk değişebileceğini, menajerler ve transfer piyasasının pislikleri konusunda tecrübesiz kaldı hala da kalıyor. İnsanlar belki de en çok hala daha bu yanlışlara devam etmesine kızıyorlar ve haklılar. Ama sokakta görsen ağzını açıp iki kelime bile edemeyeceğin adama bu platformlardan sallamak da hoş değil. Şahsınız için söylemiyorum bunu yanlış anlamayın lütfen.
    yanlış anlamıyorum..çünkü öyle bir söylemim yok inşallah doğru işler yapılır..biraz yönetimini ve teknik heyeti check etmesi gerektiğini düşünüyorum..Sinyaller iyi değil çünkü..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)