Sayfa 2236 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1236 1736 2136 2186 2226 2234 2235 2236 2237 2238 2246 2286 2336 2736 3236 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 55,876 ile 55,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terbiyesizliğin alemi yok.
    Konustuğun kelimelere dikkat et.Ben senin seviyene düşüp sana hakarete dayanan kelimeler etmedim etmemde.Eleştiriyi kadıramıyorsan yazma o zaman..

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fb yine kara para aklamaya devam ediyor Josef denen adama 11.5 milyon kimse vermez ki bu adam nasıl çalışma izni aliyor bizim Onazi her milli maçta oynadığı halde alamadi.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı OzcanHan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynan Okay varken bunlar kim. Dimi?
    okay milli takıma seçilen genç yeteneklerden sayılır bunların yanında okayda bunlar kadar yedek kalitesinde şuanda şu tolgayı sevmiyorum zaten gelmesin o gitsin elini kırsın duvara yumruk atsın yine şerefsiz.

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolgay kım ya badou dedığın adamda gsnın yedekten girecek oyuncusu.
    gs onbirleri:

1.hafta:
    1.JPG

2.hafta:

2.JPG

3.hafta:

3.JPG

Nereden
    Muğla

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb yine kara para aklamaya devam ediyor Josef denen adama 11.5 milyon kimse vermez ki bu adam nasıl çalışma izni aliyor bizim Onazi her milli maçta oynadığı halde alamadi.
    avize saldıracakmış transferlerde aldığı adamı bile geri gönderir bunlar gsnin altında kalmamak için feneri batıracak

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lüks değil ihtiyaç
    hayal bu kadro.

Nereden
    İstanbul

Ortalama bir hoca, topla arası iyi bir stoper, bir ortasaha ve bir de skorer ile bu takım bir şeye benzer. Usta daha fazla saçmalamadan gerekeni yapmalı. Bu sezon da geride kalırsak iyice dibe vururuz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    portekiz pasaportu varmıs.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kucka'yı taraftar istedi Başkan aldı,

Şimdi taraftar Başkana neden aldın diyor. Tutarsız adamlarız vesselam.
    Öyle bir şey varsa başkan istifa etsin, salak mı bu adam?

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

yabancı hocayla şampiyonlukmu bekliyoruz? istanbul takımlarında olur bizde mümkün değil. şenol ersun terim hatta abdullah avcı dışında şampiyon yapabilecek kimse yok
    Evet bekliyorum. Topun dili yok.

Nereden
    Avrupa Diğer

okay milli takıma seçilen genç yeteneklerden sayılır bunların yanında okayda bunlar kadar yedek kalitesinde şuanda şu tolgayı sevmiyorum zaten gelmesin o gitsin elini kırsın duvara yumruk atsın yine şerefsiz.
    23 yasinda genc yetenek. Bize topu ileriye tasiyan adam sart ve o gs'in yedegi olur ancak dedigin Badou ilk 3 mac onbirde oynadi ve sonuclar ortada.

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersum dan ziyade usta nin gitmesi lazim
    Gitdi Usta peki sonra Batuhan, Hekimoğlu ile Yumlularla Osmanpaşalarla takılırız artık Şunu demeyin bari arkadaş İHO gibi birisini gördü bu bünye yahu Muharrem Usta yanında hediye kalır...

O tartışmalara hiç girmeyelim bence bekleyelim görelim hep birlikte, gerekirse zaten indiririz onu daha iyisi varsa onu çıkartırız Başkanlığa...
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

3 sene once Mitiroglunu bekliyorduk bugunlerde simdide ne bekledigimizi bilmiyoruz.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Muğla

gs onbirleri:

1.hafta:
    1.JPG

2.hafta:

2.JPG

3.hafta:

3.JPG
    tamam sen haklısın.. bu adamlara daha feghouli eklencek allahım ya.. en iyi transferi bana göre bu sene gsnin feghouli çok begeniyodum bu adamı

farozlufatih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lig bittide bizim mi haberimiz yok 34 maçın hepsini kazanacaktık sanırım ŞAMPİYON olmak için kim getirdi bu kriteri herşeyi bitirenlere bu sorum
    Hergün yeni bir Paranoya ekliyorsunuz bir öncekine Yok Başkan yok Rize yok transfer T.direktör taraftar gülsek mi ağlasak mı bilemedik...
    Bardağın hep boş tarafına bakacağınıza birazda dolu tarafına bakmayı deneyin kamyonlarla hacizli günleri çok çabuk unuttunuz daha 1 sene önceydi 6-7 yediğimiz takımda o dönemlere denk geliyordu bu kadar kolay mı o dönemleri tarihten silmek insanlara ithamda bulunmadan önce bu gerçekleri görmek lazım...
    Evet kötü bir yenilgi aldık ama yolun sonu değil bu yangını bu kadar büyütmenin bir anlamı yok haa kül olduk diyorsanız küllerimizden doğar yeniden başlarız nice kötü başlangıçlardan sonra Şampiyon olduğumuz sezonlar var...
    Gençlerbirliği maçı ile yeniden umutlarımızı yeşertebiliriz ama öncelikle inanmak lazım ben inanıyorum bu sezon bizim açımızdan iyi gececek sizlerede tavsiyem biraz olsun takımınıza güvenin yalnız bırakmayın umarım herşey gönlümüze göre olur....

Nereden
    Avrupa Diğer

tamam sen haklısın.. bu adamlara daha feghouli eklencek allahım ya.. en iyi transferi bana göre bu sene gsnin feghouli çok begeniyodum bu adamı
    Nokta transfer ile resmen ilkonbiri yedege ittiler. Bunu Ünal Aysal ile de yapmislardi. Biz ise gerekn 2 nokta transferi getiremiyoruz.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Abi yapma Allahini seversen. Biliyorsun ki iyi futbol görsek 3 haftada 1 puana bile birsey demeyiz ama bir isik yok. Ilk hafta Burak olmasa 0 puan alirdik, ikinci hafta rezil bir takimi yenemedik, ücüncü hafta yenildik.

Son 4 sezonun ilk 3 haftasinda aldigimiz sonuclari yazdim. 6-0 ve 7-0'lari gördügümüz sezon (ki BJK ve Bursa gibi takimlari yenip lige baslamistik) 3 hafta sonunda sampiyonluk naralari atiyorduk öyle degil mi?

Ne oldu sonra?

Cok uc noktalarda yasiyoruz bilmem farkinda misin kardesim.

1 galibiyet ile sampiyonluk turu ve 1 maglubiyet ile kepenk indiriyoruz. Böyle sacmalik mi olur arkadas?

Yönetime ve teknik heyete hep giydirme pesindeyiz de biz taraftar olabiliyor muyuz acaba? Biraz kendimizi de sorgulamamiz lazim.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı farozlufatih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig bittide bizim mi haberimiz yok 34 maçın hepsini kazanacaktık sanırım ŞAMPİYON olmak için kim getirdi bu kriteri herşeyi bitirenlere bu sorum
    Hergün yeni bir Paranoya ekliyorsunuz bir öncekine Yok Başkan yok Rize yok transfer T.direktör taraftar gülsek mi ağlasak mı bilemedik...
    Bardağın hep boş tarafına bakacağınıza birazda dolu tarafına bakmayı deneyin kamyonlarla hacizli günleri çok çabuk unuttunuz daha 1 sene önceydi 6-7 yediğimiz takımda o dönemlere denk geliyordu bu kadar kolay mı o dönemleri tarihten silmek insanlara ithamda bulunmadan önce bu gerçekleri görmek lazım...
    Evet kötü bir yenilgi aldık ama yolun sonu değil bu yangını bu kadar büyütmenin bir anlamı yok haa kül olduk diyorsanız küllerimizden doğar yeniden başlarız nice kötü başlangıçlardan sonra Şampiyon olduğumuz sezonlar var...
    Gençlerbirliği maçı ile yeniden umutlarımızı yeşertebiliriz ama öncelikle inanmak lazım ben inanıyorum bu sezon bizim açımızdan iyi gececek sizlerede tavsiyem biraz olsun takımınıza güvenin yalnız bırakmayın umarım herşey gönlümüze göre olur....
    Abi hangi sezon küllerimizden dogarak sampiyon olduk? Evet lig bitmedi ama Ersun Yanal'da 2 ay önce gecmedi takimin basina. Nasil bu kadar pozitif olabiliyorsunuz anlamiyorum. Saygilar.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Parası olmayan kulüp, Akyazı'nın kdv hariç 135 milyon TL toptan kirasını neden peşin ödemeyi tercih ediyor biri bana açıklarsa sevineceğim
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bir stoper ve Sosa yada benzeri bi adam alsak takımın çehresi değişecek, bu kadar erken havlu attık havasına girmeye gerek yok, bekleyelim.

favory_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Son 4 sezonun ilk 3 haftasinda aldigimiz sonuclari yazdim. 6-0 ve 7-0'lari gördügümüz sezon (ki BJK ve Bursa gibi takimlari yenip lige baslamistik) 3 hafta sonunda sampiyonluk naralari atiyorduk öyle degil mi?

Ne oldu sonra?

1 galibiyet ile sampiyonluk turu ve 1 maglubiyet ile kepenk indiriyoruz. Böyle sacmalik mi olur arkadas?

Yönetime ve teknik heyete hep giydirme pesindeyiz de biz taraftar olabiliyor muyuz acaba? Biraz kendimizi de sorgulamamiz lazim.
    +1

Bilal Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı akin0834 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersun gitsin diyorsunuzda .. morinhou mu getireblicez .. şu ligde bizi şampiyon yapabilecek 3 hoca var .. f.terim - ş.güneş - ersun yanal .. kadro zaafiyeti olduğu kesin .. burada yönetim başarısız .. transferde geç kalındı .. ersun yanal ne yapsın .. ersun un fb yi şampiyon yaptığı sene attığı gole ve oynattığı oyuna bakın ..
    Iyiki bi şampiyon yaptı feneri yeter ya bu ligde hamza hamzaogluda,Ertuğrul saglamda şampiyonluk gördü ozaman onlarda gelsin.

Hocaya geçen seneden beri 25 30 milyon euroluk transfer yapildi hala daha transfer transfer.
    Senin hocan kalkıp feneri ovene kadar otursun bi düşünsün. Yeni çıkmis goztepeye karşı neden les gibi futbol oynadık. Kamp görmüş futbolcuların performansı neden düşük.
    Neden üç pas bile yapamıyoruz.
    Neden 60. Dk dan sonra futbolcuların nefesi tükeniyor.
    Neden bu takım bir senedir doğru düzgün futbol oynamıyor.
    Yeter vallahi yeter ortada bi sistemin yok sosa gelse nolacak subotic gelse nolucak en fazla 5 mac kazandirsinlar bireysel olarak
    Sonra napcan?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parası olmayan kulüp, Akyazı'nın kdv hariç 135 milyon TL toptan kirasını neden peşin ödemeyi tercih ediyor biri bana açıklarsa sevineceğim
    gs 500 milyon vergi affı stad tapusu bedava arsa bedava tesis bedava spor salonu haksız rekabet böyle oluyor işte birazdan cıkar kripto bir gs li acıklama yapar.

Nereden
    Avrupa Diğer

Ne oldu sonra?

Ben ilk 3 hafta kötü sonuc aldik diye negatif konusmuyorum. Ersun Yanal 2 yildir bu takimin basinda oldugu icin bir gelisme göremedigim icin karamsarlasiyorum. Gecen sezonun sonu dahil her zaman Ersun Yanal kalmali dedim. Tamam, Ersun Yanal kalsin yine 4. bitirelim ligi? Bu mu yani? Bende biliyorum, daha iyisi gelmez ama kaderimiz mi bu hep böyle mi devam edecek? Bu halde ben niye kendimi sorgulayim ki? Asil kendini sorgulamasi gereken üclü belli; baskan, td, futbolcular. Taraftar en son sorgulanacak kesim bizim durumumuzda. Iyi hic birsey demeyelim her skordan sonra destek cikalim ligi 4. bitirelim (o da biraz zor ama neyse). Tamam. Gelecek yil bizim senemiz olacak zaten.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ne oldu sonra?

Bjk'yi yenerken rakip şampiyonluğun en büyük adayıydı ve bizde oldukça iyi oynamıştık. Ve Mbia faktörü vardı. O sezon hakem hataları bize -10 -15 puana mal oldu bizi yarıştan kopardı bunu kimse inkar edemez.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)