Sayfa 1970 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 970 1470 1870 1920 1960 1968 1969 1970 1971 1972 1980 2020 2070 2470 2970 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 49,226 ile 49,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı akin0834 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fb guiliano ya 8 m vermiş .. aynı yere gidip bide sosa yı mı alacak .. yalan dolan .. sosa ya bize gelir bu saatten sonra yada antalya ya .. biz bir adım öndeyiz di marzio reis in yazdıgına göre ...
    Bende böyle düşünüyordum ama Fenerbahçe Sosa'yı alabilir. Çünkü kadroları çok kötü gerçekten.

------- Soldado
    Valbu --- Guili --- Dirar
    ----- Sosa * Josef

Şeklinde kurarlar orta sahayı. Daha öncede dile getirmiştim. Ekici için Aykut Kocaman Trabzonspor Ekici'yi kondisyon olarak bitirdi demişti. Kondisyon kazansın diye yükleme yapılmak isteniyor adam sakatlanıyor. Sakatlığı geçtiğinde ise Kondisyon yüklenmesi yapılamıyor.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

akin0834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya da Nasriyi aldi.
    Sosayi suan Basaksehir ile biz isteriz.
    Basaksehir sampiyonlar ligine gidemez ama giderse olurda mucize onlar da bastirir parayi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kardeş samir nasri kanat oynuor .. sosa merkez ofans orta saha .. solda nasri ortada sosa olabilir .. ama biz daha yakınımız medyada cıkan haberlere göre ve di marzio reis e göre ..

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O uzun yazı futboldan anlamadığımızın değil Ersun'un teknik direktörlüğünün ne kadar yetersiz olduğunun kanıtıdır.

Ersun'un bu ligte şampiyon olacağı iki takım var. Parası ve hakem desteği olan fener ve galata ötesi hikaye.
    fenev Ersun'dan sonra şampiyon olamadı. Parası mı yoktu hakem desteği mi?

Herşeyi biliyorsunuz siz ama aslında hiçbir şey bilmiyorsunuz.
    Ağasarlı_61

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahhh ahhh

Nereden başlasam bilemiyorum...

İHO'nun salaklıklarından mı? USTA'nın zor durumdan çıkma çabalarından mı gerçekten bilemiyorum...

Ersun Hoca 478 yıldır aynı taktikle oynuyor. Bu taktik değişmeyecek.

Bekler en uca kadar gider, göbekte önlü arkalı dizilmiş benzer özellikli 6-8-10 numara

İleri üçlünün ortası forvet, kanatlardan biri 10 numara gibi top tekniği yüksek yaratıcı hızlı gizli forvet, diğeri de koşan didinen çalışkan kanat...

Stoperler de ortasaha kadar iyi top yapacak.

Şu anki mevcut kadromuzun en karakteristik özelliği hava hakimiyeti. İstatistiklerde yanımıza yaklaşan yok.

En kötü özelliğimiz topa hakim olamama...

Hoca vazgeçmeyecek kimden? Beklerinden forvetten ve Olcaydan...

Kimi istedi Popov, Yunusevic, Sosa, Sissokko... Hatta ilk adı geçen Ribery... Gulliano

Bu adamlar hep birbirinin alternatifi... Biri 8 numara biri 6 numara biri 10 numara biri yok önde biri arkada vs nasıl alternatif bunlar?

Çünkü okuyamıyorsunuz sahadaki taktiği...

Castillo neden oynamaz yuh Bongonda'nın maçı yuh şu yu bu...

Bu takım için Ersun Hoca'nın gözünde aksayan bölge Olcay'ın asimetrik kanadı olan yaratıcı kanat gizli forvet dediğim adam...

Castillo'yu başından beri sevmiyor Ersun Hoca, ona alternatif gibi duran Bongonda da onun gözünde yetersiz...

Hatta azmi ve çok yönlü oyun yapısı Bero'yu bile bir adım önde tutuyor onun için...

Şimdi Sosa gelirse Yusuf yedek mi, 8 olacak Okay satılacak Kucka Ay'a gidecek diye düşünüyorsunuz ya, Ersun Hoca'nın gözünde ortasaha yapısının bozulması mümkün değil...

ALINAN ADAM OLCAY'IN ASİMETRİK KANADI OLACAK O KADAR

Dün Okay'ın Damdoya attığı pas... Hani İsmail sanki Bebeto'nun vuruşunu engellemiş gibi sevindi ya...

O top Burak'ın önünde olsa Okay ne pas attı be olur...

Neden Roda girmedi Damdoy girdi...

Roda ilk geldiğinde basına değil de gazetecilerle söylediği bir şey vardı, çok gol atacak çok...

Roda ilk 11'e de oturtuldu...

Ama o isyan bayraklarını çektiği noktada Ersun'un gözünde düşmeye başladı ve arka planda neler oldu bilmiyoruz.

Ama bir ama daha var...

Roda top tutmuyor... Pas dağıtmıyor... Roda Damdoydan elli kat daha iyi golcü evet ama havadan oynayan, topa sahip olma oranları %40ı geçmeyen bir takım için ne yazık ki Roda doğru tercih değil, siz rakip katım alanına topu yıkarsanız Roda doğru tercih olur Damdoyun esamesi okunmaz ama dünkü maçta Damdoy doğru tercihti... Roda oyuna girseydi ana avrat ona sövecektiniz...

Ki iki forvet de gitmeli... Burak'ın alternatifi daha iyi bir isim olmalı... Bir zamanlar Fener'deki Semih gibi, Beşiktaş'daki Cenk gibi... Bizde Roda da Damdoy'da yemez...

Şimdi ortasaha top çıkaramıyor problemi...

Uğur Demirok düşündüğünüzden de berbat...

İnanın Taşçı, Durica ve hatta ve hatta Medjani bile takımın alternatifi olarak 3. stoper olduğunda, Okay da Kucka da bu kadar yorulmayacak.

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur... Dün Kucka'yı canlı canlı gömdünüz üstüne elli kürek toprak attınız hala içinize sinmedi...

Herkes Yusuf Yazıcı değil...

Evet yanlış duymadınız, herkes Yusuf gibi 13 km koşup saniyenin 10'da birinde en mantıklı adamın önüne topu atacak kapasiteye sahip değil...

Dün Kucka çok yoruldu ve saçmaladı, burnuna yediği darbeden sonra hele penaltıdan sonra amatör bir oyuncu seviyesine düştü...

Bunlar anormal şeyler değil...

Burak 33 golle gol kralı olurken Brozeklerden forvet olan altı pasta Burak'a asist yapardı Burak da dışarı atardı...

Millet Burak'a söverdi, adam sağak, altı pasa koşu yapmış bomboş brozek Burak'ın soluna ve ayağını gerisine top atarken suçlu Burak ise

SİZ TOPTAN ANLAMIYORSUNUZ NOKTA!

Dün Olcay'ın golü ayağını dışıyla kusursuz bir noktaya pası aktaran Yusuf'un yeteneğiyle alaklaı olduğunu göremiyorsunuz değil mi?

O pası biraz arkasına verse Olcay önüne alana kadar basacaklar ona sonra da diyeceksiniz ki eeeeee OLCAY SİBABİNİ Mİ ARAYSIN

Yusuf büyük topçu değil çok büyük topçu... Eksikleri var, yok değil, örneğin kaçıracak, pas verecek duvar yapacak adam yoksa, 3 kişiyi çalımlayıp oyunu rahatlatacak bir yapısı yok... Ama iddia ediyorum koy Madrid'e yılı 30 evet yanlış duymadınız 30 asistle tamamlamazsa dile benden ne dilersen...

Gelelim bugünkü noktaya, takımımız süper değil ama iyi, ve her sene üstüne koyuyor...

Sosa veya benzeri bir transfer ve Taşçı ile birlikte çok çok iyi bir takım haline gelebiliriz...

Orta saha ve ileri üçlü şu şekilde olacaktır...

okay

kucka

yazıcı

olcay burak sosa

MAçın ikinci yarısı ise gol attık, geriye çekildik, ya da açamıyoruz ekstra bir durum gerekti

Okay

Kucka

Sosa

Olcay Burak Bero/Bongonda/Castillo

şeklinde hoca kadroyu güncelleyecektir...

Kimse kimseye saldırmasın...

Bu bütçe ve kadroyla, bizim gibi lanet bir taraftara rağmen herkes elinden geleni yapıyor...

Ben başka çok fazla taraftarla yüz göz olmasından dolayı kızıyordum, şu an susuyor olması hoşuma gidiyor...

Sosyal medyada manyağız... İyi kötü bütçe oturtmaya çalışıyoruz ve en rezil dönemi bile olsa feneri elimizden kaçırdık...

Eleştir demiyorum ama önce bir destek ol sonra da acımasız olma, inşallah her şey daha iyi olacak...

Sevgiler.
    Valla gayet güzel bir yorum olmuş. Olmuş özellikle asimeterik kanat olayı. Buna göre Olcay ı hoca yeterli görüyor.

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa,Taşcıyı al ... Sefa,Aykut,İbanez,Ndoyeu yolla .. Zaten yıllık maliyetlerini kafa kafaya çıkarmış oluyorsun.
    Ama hocanın Rodayla ne sorunu varsa biran önce çözmesi lazım.Hem takıma,hem oyuncuya yazık ediyor.
    O isimleri bir yollayabilsek...
    Ya kırdığın gönlü Allah seviyorsa? Bilemezsin. Bilseydin ödün kopardı; dokunamazdın. // Mevlana

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Bu ligde kadro kuruyor olsam ortalama bir bütçem olsa, her zaman içim rahat sahaya süreceğim makul maliyetli forvet Rodallegadır. Bu adam bizde, gitmesi için yırtınıyoruz. Adam haklı haklı. Geçen sene N'doye dan formayı aldıktan sonra gayet iyi işler yaptı, hazırlık kampında goller attı. Şenol kendisine küfür eden Q7'yi affeti vazgeçilmezi adamın. Ersun Hoca gitsin diyen yok ama transfer isterken eldeki malzemeyi bile kullanamadığı ortada.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk taraftarı Sosa diye ölüyorlar. Gelirse çok iş yapar. Burağın maliyetine de kızmıştım ben ama yaptıkları ortada artık yaş ve maliyete takılmıyorum
    Dün Beşiktaşlı arkadaşlarımda vardı yanımda maç izlerken..Maç sonu Güntekin Sosa Trabzonda haberini saldı ya..Hepsinin yüzü düştü,morali bozuldu
    Talisca filan misal her ne kadar skorer bir oyuncu olsa da Sosa çok farklı..Oyunu güzelleştiren,yanındakileri de oynatan bir adam.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oyun olarak tam istediğim kıvamda olmasak da genel olarak takımdan memnunum. Sahada gezinen, kibar oynayan, vurdumduymaz bir takımdan buralara geldik, daha da iyi olacağız.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Roda top tutmuyor... Pas dağıtmıyor... Roda Damdoydan elli kat daha iyi golcü evet ama havadan oynayan, topa sahip olma oranları %40ı geçmeyen bir takım için ne yazık ki Roda doğru tercih değil, siz rakip katım alanına topu yıkarsanız Roda doğru tercih olur Damdoyun esamesi okunmaz ama dünkü maçta Damdoy doğru tercihti... Roda oyuna girseydi ana avrat ona sövecektiniz...

Öncelikle uzun uzun yazdığınız o yazınızdaki pek çok şeye katıldığımı belirtmek isterim.
    Lakin şu alıntılamış olduğum kısma asla ve asla katılmıyorum. Katılmanın da pek mümkün olmadığını düşünüyorum.
    Siz futbolun gerçekleri ile Damdoy'un neden girmesi gerektiğini açıklamaya çalışıyorsunuz. Fakat unuttuğunuz bir şey var.
    Siz iki futbolcu arasındaki farklılıkları baz alarak konuşuyorsunuz. Fakat Damdoy'un bir futbolcu olmadığı gerçeğini unutuyorsunuz.
    Şu haliyle Damdoy'a futbolcu demek, bu adamı öyle kabul etmek gerçekten futbola hakarettir.
    O nedenle dün değil Rodellega oraya bir eşek koymuş olsak bu maçı alırdık.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lens için Beşiktaş'ın yaptığı kontraya karşılık Fenerbahçe Sosa ile karşılık vermek isteyecektir. Soldado benim çok aşırı beğendiğim bir forvet ama adamın bağlarda ciddi problem varmış. Fenerbahçe Van Persie'den sonar böyle bir hataya nasıl düşer inanamadım. Özellikle Dirar'ın Fenerbahçe yenilirken topu ayağında oyalaması artist artist hareketlere bürünmesi çok saçmaydı. İnşallah Trabzonspor Başakşehir ve Fenerbahçe'nin önünde bitirecek ligi. Beşiktaş mümkün olduğunca puan kaybetmesi gerekiyor ligin başlarında.

İstanbul medyasına bakıyorum Beşiktaş'a inanılmaz bir giydirme var. Şenol Güneş'in Transferi başkan yapıyor açıklamasından sonra adamlar diyor ki Laf çarpıyor başkana. Halbuki bilmiyorlarki Şenol Güneş' transferden anlamıyor.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı arifberkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O isimleri bir yollayabilsek...
    Hocam bu kadar geç kalınmamasının sebebi bu mudur .. Başka mantıklı açıklaması yok çünkü. Yönetim beni hayal kırıklığına uğratıyor. Dün o 2 puanı kaybetmeyecektik belki de eksiklerimiz tamamlansa..Ve çok rahatlar,hiç ses seda yok.Sinir bozucu bir durum.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sefa , Aykut inşallah futbol hayatlarınız biter. Aldığınız paralar haram olsun. O paraları inşallah yiyemezsiniz. Batar gidersiniz.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa gelse bile Okay-Kucka-Sosa-Yazıcı-Olcay'ın forması garanti. Bu dediğimi unutmayın hoca bunlardan hiçbirini kesmez. Ha illa biri kesilecekse Yazıcı olur ki bence bu grubun en güçlü halkası o, kesinlikle 11 oynamalı. Castillo ve Bongonda sakatlık, ceza harici forma yüzü göremez.

-------------------Okay---------------Kucka---------------------

Yazıcı---------------------Sosa------------------------Olcay
    Bu kadroda topu alıp gidecek adam yok, Castillo'nun yeri garanti. Sahayı boyuna kat edemiyoruz, sadece pasla olmaz o iş, top sürmek koşu yapmak lazım.

Ayrıca bazı arkadaşlar bu ne karamsarlık 2 maçta 4 puan aldık neyi beğenmiyorsunuz minvalinde yazmışlar ama bir şeyi atlıyorlar; bu takım top oynamıyor. Sürdürülebilir bir oyun yapısı yok, şansla bir yere kadar, iyi futbol oynamadan böyle rastgele kaç puan toplayabilirsin?

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun olarak tam istediğim kıvamda olmasak da genel olarak takımdan memnunum. Sahada gezinen, kibar oynayan, vurdumduymaz bir takımdan buralara geldik, daha da iyi olacağız.
    Pozitiflik katsayınızı bu kadar düşürmeyin hocam, Anadolu takımları bile bu seviyede kadro kuruyor. O kadar dibi gördük ki 2 senedir, bu seviye bile insanları mutlu ediyor ama büyük bir kulüpsen bu hiçbir şey bence. Asarız keseriz dediğimiz Fener bizden çok daha fazla gelecek vaat ediyordu dünkü maçta.
    Konu TSemih61 tarafından (21.08.2017 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok değil,Yusuf Erdoğan'a gösterdiğiniz sabrı Kucka'ya gösterin yeter.
    Bedava gelip 250 bin euro alan Yusufa ben ilk 11 oynasin diye degil yedekte alternatif olabilir diye sabir gösterilsin dedim.

Nefesimiz kokarken 5 milyon euro ya aldigim adamdan farkli beklentiler icersinde olmam ise cok normal ayni sey degil..

Sabir gösterip destek olacağımız mi tabi ki evet ama ben yanlis transfer olduğunu düşünüyorum.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Roda yedek oturup parasinida kazanir ama oynamak istiyor.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle uzun uzun yazdığınız o yazınızdaki pek çok şeye katıldığımı belirtmek isterim.
    Lakin şu alıntılamış olduğum kısma asla ve asla katılmıyorum. Katılmanın da pek mümkün olmadığını düşünüyorum.
    Siz futbolun gerçekleri ile Damdoy'un neden girmesi gerektiğini açıklamaya çalışıyorsunuz. Fakat unuttuğunuz bir şey var.
    Siz iki futbolcu arasındaki farklılıkları baz alarak konuşuyorsunuz. Fakat Damdoy'un bir futbolcu olmadığı gerçeğini unutuyorsunuz.
    Şu haliyle Damdoy'a futbolcu demek, bu adamı öyle kabul etmek gerçekten futbola hakarettir.
    O nedenle dün değil Rodellega oraya bir eşek koymuş olsak bu maçı alırdık.
    Şimdi bu da doğru yorum ama

Hoca geçen seneden beri damdoy u orta saha da top dağıtıcı gibi denedi. Çok ağır tek yapabileceği top dağıtmak ve top indirmek gibi görünüyor ama 90 kaçırdığı pozisyona her topçu giremez.

Göztepe maçı Rodallega için son şans olur Burak sakat olursa. Orada da kaçırmaya devam ederse küfürü yer atarsa da bu sefer takım içinde yer aranmaya başlanır. Bence Roda ne olursa olsun tutulmalı hatta damdoy da. İleri sıkıntılı maçlarda 3 ünü birden sahada görebiliriz.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam.
    Yazicinin degeri suan 10 milyon euro mu atiyorum kafadan ?
    Sen bu adami bak su diziliste 1 sene oynat...
    Okay Kucka
    Sosa Yazici Olcay
    Burak

Sadece 1 sene.
    Seneye Yaziciyi 20 milyon euroya satmazsak Avrupaya bana burada istediğin hakareti yap.
    Sosa Yazicinin performansini 100 de 100 arttiracak bir oyun icindeki beyin olacak.

yazıcı sosa'sız da o değere ulaşır ayrıca pas kalitesini kanat için aldığın oyuncu ile arttıramazsın eğer alırsak ve bu dizilişle oynarsa görürüz bunu. ikinci olarak 25 yaşında ki castillo varken onu bi kenara itip kanatlarda ihtiyarları oynatmam. ortada ciddi bir sorun var hugo'yu almak için çok uğraştık sonuç ersun harcadı. castillo'yu almak için dallas dizisi çevirdik sonuç bu mu olacak? madem öyle ersun'un oyun yapısına ters neden bu kadar uğraştık ? hoca ile başkan hiç istişare etmiyor mu? burda yazılanlar g.o.t için yazılan teorilerden ibaret ersun'un oynatmak istediği oyun topu kaptırınca agresif pres ve gerekirse faul ile rakibi durdur ve hızlı çık. bu kadar basit. roman yazmaya gerek yok bunun için.

şuan görünen kulüpte çarkların doğru işlemediği kadro yapılanması iyice karıştı.
    sadece aşk bizimkisi

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı akin0834 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş samir nasri kanat oynuor .. sosa merkez ofans orta saha .. solda nasri ortada sosa olabilir .. ama biz daha yakınımız medyada cıkan haberlere göre ve di marzio reis e göre ..
    Nasri de kanat oynayacak hiz kalmadi.
    Antalya da gobekte oynayacak büyük ihtimalle.

Menez Nasri Maicon
    Eto
    Hucum hatti.
    Sosayi almazlar daha.

2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sezgin Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fenev Ersun'dan sonra şampiyon olamadı. Parası mı yoktu hakem desteği mi?

Herşeyi biliyorsunuz siz ama aslında hiçbir şey bilmiyorsunuz.
    Önce Sadi ayarında hoca getirdiler ardından leş bir kadro yapılanması sana göre yeterli cevap değil zaten çünkü Ersun müthiş hoca değil mi?

Ha o dönem gs Avrupa dönüşü maçlarında sürüyle puan kaybetmese Ersun nisan yerine başka şeyler konuşuluyor olurdu ya neyse ekmeğini yesin bakalım o şampiyonluğun ve 10-15 sene önce atladığı 3-4 turun.

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

9 yıldır foruma üyeyim 9 yıldır her sezon yazılanlar aynı.
    Ziya Doğan'la olmaz.
    Ersun Yanal'la olmaz.
    Hugo Bross'la olmaz.
    Şenol Güneş'le olmaz.
    Tolunay Kafkas'la olmaz.
    Mustafa Reşit Akçay'la olmaz.
    Hami Mandıralı'yla olmaz.
    Halillodzic'le olmaz.
    Şota'yla olmaz.
    Onla olmaz bunla olmaz kim ile olacak onuda yazında bilelim. Tamam yetersiz hocalar geldi başımıza fakat çok iyi teknik direktörlerde geldi.
    Asıl sorun taraftarda. Her şey kendi istediği gibi olsun isteyen taraftarda. Çok bilen adam gitsin antrenör olsun işimiz gücümüz eleştirmek ama alternatif sunmak yok. Asıl bu kafadaki taraftar ile OLMAZ.
    Ağasarlı_61

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

"Lens iki oyuncuyu gecip tehlikeli bir sekilde Trabzonspor ceza sahasinin icine dogru katediyor. Lens..Lens kosuyor. Serdar Tasci kritik müdahaleyle topu kapiyor ve topu hizli bir sekilde Kucka'ya veriyor. Kucka topu kontrol ediyor, Trabzonspor hizli cikabilirse tehlike olabilir. Kucka topu ilerdeki Sosa'ya veriyor. Sosa ilk rakibinden siyrildi ve topu rakip defansin arkasina, Ndoyenin kosu yoluna birakiyor. Ndoye...Ndoye..Ndoye..Ndoye kalecinin üstüne dogru kosuyor, Ndoye kalciyle karsi karsiya Ndoyeeeee ^@&*%#&^!$^%!@#$. Trabzonspor beraberlik golü icin mutlak bir pozisyondan daha yararlanamiyor. Trabzonspor bu golü atsa maca tekrar eşitliği getirecek fakat Ndoye bu pozisyonuda harciyor"
    .

Francesco
    Totti

Nereden
    İstanbul

Cairney Fuham dan 4 yıllık 3 milyon alıyor alınsa Sosa nın esamesi okunmaz,Reynoso 5 milyona biter 1 milyona kendisi koşarak gelir al sana junior Talisca,Hernanes alınacak ilk isimdi kiralayabilirdik te...
    Ya kırdığın gönlü Allah seviyorsa? Bilemezsin. Bilseydin ödün kopardı; dokunamazdın. // Mevlana

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamam Abdullah Avcı gelsin.

Lakin 3 yıl sabredeceksiniz.

Nah sabredersiniz.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu kadar geç kalınmamasının sebebi bu mudur .. Başka mantıklı açıklaması yok çünkü. Yönetim beni hayal kırıklığına uğratıyor. Dün o 2 puanı kaybetmeyecektik belki de eksiklerimiz tamamlansa..Ve çok rahatlar,hiç ses seda yok.Sinir bozucu bir durum.
    Mert yönetim beni de ters köşe yaptı Usta ya hala desteğim devam ediyor ama bazı şeylerin izahı yok

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sezgin Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9 yıldır foruma üyeyim 9 yıldır her sezon yazılanlar aynı.
    Ziya Doğan'la olmaz.
    Ersun Yanal'la olmaz.
    Hugo Bross'la olmaz.
    Şenol Güneş'le olmaz.
    Tolunay Kafkas'la olmaz.
    Mustafa Reşit Akçay'la olmaz.
    Hami Mandıralı'yla olmaz.
    Halillodzic'le olmaz.
    Şota'yla olmaz.
    Onla olmaz bunla olmaz kim ile olacak onuda yazında bilelim. Tamam yetersiz hocalar geldi başımıza fakat çok iyi teknik direktörlerde geldi.
    Asıl sorun taraftarda. Her şey kendi istediği gibi olsun isteyen taraftarda. Çok bilen adam gitsin antrenör olsun işimiz gücümüz eleştirmek ama alternatif sunmak yok. Asıl bu kafadaki taraftar ile OLMAZ.
    Fatih Terim boşta
    veya
    Jaap Stam
    Konu Ermanusta tarafından (21.08.2017 Saat 15:20 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)