Sayfa 1969 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 969 1469 1869 1919 1959 1967 1968 1969 1970 1971 1979 2019 2069 2469 2969 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 49,201 ile 49,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahhh ahhh

Nereden başlasam bilemiyorum...

İHO'nun salaklıklarından mı? USTA'nın zor durumdan çıkma çabalarından mı gerçekten bilemiyorum...

Ersun Hoca 478 yıldır aynı taktikle oynuyor. Bu taktik değişmeyecek.

Bekler en uca kadar gider, göbekte önlü arkalı dizilmiş benzer özellikli 6-8-10 numara

İleri üçlünün ortası forvet, kanatlardan biri 10 numara gibi top tekniği yüksek yaratıcı hızlı gizli forvet, diğeri de koşan didinen çalışkan kanat...

Stoperler de ortasaha kadar iyi top yapacak.

Şu anki mevcut kadromuzun en karakteristik özelliği hava hakimiyeti. İstatistiklerde yanımıza yaklaşan yok.

En kötü özelliğimiz topa hakim olamama...

Hoca vazgeçmeyecek kimden? Beklerinden forvetten ve Olcaydan...

Kimi istedi Popov, Yunusevic, Sosa, Sissokko... Hatta ilk adı geçen Ribery... Gulliano

Bu adamlar hep birbirinin alternatifi... Biri 8 numara biri 6 numara biri 10 numara biri yok önde biri arkada vs nasıl alternatif bunlar?

Çünkü okuyamıyorsunuz sahadaki taktiği...

Castillo neden oynamaz yuh Bongonda'nın maçı yuh şu yu bu...

Bu takım için Ersun Hoca'nın gözünde aksayan bölge Olcay'ın asimetrik kanadı olan yaratıcı kanat gizli forvet dediğim adam...

Castillo'yu başından beri sevmiyor Ersun Hoca, ona alternatif gibi duran Bongonda da onun gözünde yetersiz...

Hatta azmi ve çok yönlü oyun yapısı Bero'yu bile bir adım önde tutuyor onun için...

Şimdi Sosa gelirse Yusuf yedek mi, 8 olacak Okay satılacak Kucka Ay'a gidecek diye düşünüyorsunuz ya, Ersun Hoca'nın gözünde ortasaha yapısının bozulması mümkün değil...

ALINAN ADAM OLCAY'IN ASİMETRİK KANADI OLACAK O KADAR

Dün Okay'ın Damdoya attığı pas... Hani İsmail sanki Bebeto'nun vuruşunu engellemiş gibi sevindi ya...

O top Burak'ın önünde olsa Okay ne pas attı be olur...

Neden Roda girmedi Damdoy girdi...

Roda ilk geldiğinde basına değil de gazetecilerle söylediği bir şey vardı, çok gol atacak çok...

Roda ilk 11'e de oturtuldu...

Ama o isyan bayraklarını çektiği noktada Ersun'un gözünde düşmeye başladı ve arka planda neler oldu bilmiyoruz.

Ama bir ama daha var...

Roda top tutmuyor... Pas dağıtmıyor... Roda Damdoydan elli kat daha iyi golcü evet ama havadan oynayan, topa sahip olma oranları %40ı geçmeyen bir takım için ne yazık ki Roda doğru tercih değil, siz rakip katım alanına topu yıkarsanız Roda doğru tercih olur Damdoyun esamesi okunmaz ama dünkü maçta Damdoy doğru tercihti... Roda oyuna girseydi ana avrat ona sövecektiniz...

Ki iki forvet de gitmeli... Burak'ın alternatifi daha iyi bir isim olmalı... Bir zamanlar Fener'deki Semih gibi, Beşiktaş'daki Cenk gibi... Bizde Roda da Damdoy'da yemez...

Şimdi ortasaha top çıkaramıyor problemi...

Uğur Demirok düşündüğünüzden de berbat...

İnanın Taşçı, Durica ve hatta ve hatta Medjani bile takımın alternatifi olarak 3. stoper olduğunda, Okay da Kucka da bu kadar yorulmayacak.

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur... Dün Kucka'yı canlı canlı gömdünüz üstüne elli kürek toprak attınız hala içinize sinmedi...

Herkes Yusuf Yazıcı değil...

Evet yanlış duymadınız, herkes Yusuf gibi 13 km koşup saniyenin 10'da birinde en mantıklı adamın önüne topu atacak kapasiteye sahip değil...

Dün Kucka çok yoruldu ve saçmaladı, burnuna yediği darbeden sonra hele penaltıdan sonra amatör bir oyuncu seviyesine düştü...

Bunlar anormal şeyler değil...

Burak 33 golle gol kralı olurken Brozeklerden forvet olan altı pasta Burak'a asist yapardı Burak da dışarı atardı...

Millet Burak'a söverdi, adam sağak, altı pasa koşu yapmış bomboş brozek Burak'ın soluna ve ayağını gerisine top atarken suçlu Burak ise

SİZ TOPTAN ANLAMIYORSUNUZ NOKTA!

Dün Olcay'ın golü ayağını dışıyla kusursuz bir noktaya pası aktaran Yusuf'un yeteneğiyle alaklaı olduğunu göremiyorsunuz değil mi?

O pası biraz arkasına verse Olcay önüne alana kadar basacaklar ona sonra da diyeceksiniz ki eeeeee OLCAY SİBABİNİ Mİ ARAYSIN

Yusuf büyük topçu değil çok büyük topçu... Eksikleri var, yok değil, örneğin kaçıracak, pas verecek duvar yapacak adam yoksa, 3 kişiyi çalımlayıp oyunu rahatlatacak bir yapısı yok... Ama iddia ediyorum koy Madrid'e yılı 30 evet yanlış duymadınız 30 asistle tamamlamazsa dile benden ne dilersen...

Gelelim bugünkü noktaya, takımımız süper değil ama iyi, ve her sene üstüne koyuyor...

Sosa veya benzeri bir transfer ve Taşçı ile birlikte çok çok iyi bir takım haline gelebiliriz...

Orta saha ve ileri üçlü şu şekilde olacaktır...

okay

kucka

yazıcı

olcay burak sosa

MAçın ikinci yarısı ise gol attık, geriye çekildik, ya da açamıyoruz ekstra bir durum gerekti

Okay

Kucka

Sosa

Olcay Burak Bero/Bongonda/Castillo

şeklinde hoca kadroyu güncelleyecektir...

Kimse kimseye saldırmasın...

Bu bütçe ve kadroyla, bizim gibi lanet bir taraftara rağmen herkes elinden geleni yapıyor...

Ben başka çok fazla taraftarla yüz göz olmasından dolayı kızıyordum, şu an susuyor olması hoşuma gidiyor...

Sosyal medyada manyağız... İyi kötü bütçe oturtmaya çalışıyoruz ve en rezil dönemi bile olsa feneri elimizden kaçırdık...

Eleştir demiyorum ama önce bir destek ol sonra da acımasız olma, inşallah her şey daha iyi olacak...

Sevgiler.
    Hay Agzina sağlık

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıcı 10 numara olmaz.
    Ac izle maclari.
    Sabah aksam calissin cabalasin afedersiniz bir yerlerini yirtsin 10 numara olmaz....
    Gole yakin ve gol yeteneği olup..
    Topsuz oyunda sifir olan bir adam senin 10 numaran olmaz.
    Ayrica Sosa gelirse Yazici ve Okay ile oynatirim ben.
    Istanbul basini sampiyonluga aday göstercek derken..
    Futboldan anlayanlar Trabzonsporun ortasahasinin düzeldiğini anlayacak demek istedim..
    Yazici 10 numara oynarsa hicbir maci 3 farkli kazanamaz bu takim.
    Yaziciyi abarta abarta çocuğun futbol hayatini bitireceksiniz.
    Insallah akilli çocuktur da bunun önlemini kendi basina ve hocasiyla alir...

son iki maçta ersun onu kaleden uzaklaştırdı bu yüzden biraz soluk gözüküyor ki şikebahçe maçında yaptığı asist şahaneydi sol ayak dışı bunu querasma yapsaydı gifler havada uçuşurdu bu adamın pas yeteneği ve oyun zekası üst düzey yusuf kaleye ne kadar yakın oynarsa o kadar verimi artar.

sen dersen ki kucka-sosa önlerinde yusuf oynatacağım o zaman yerler öyle kadro yapılanmasını saf sağ açığın yokken orta sahayı şişirmenin mantığı ben batmak istiyorumdur.

yazıcıyı abarttığımız yok sadece onu inatla yedeğe çekmeye çalışanlara ve yaşlı oyuncu sevicilere karşı etki tepki olayı.

biraz avrupa kulüplerinin transfer politikasına inceleyin sonra bazı oyunculardan neden vazgeçtiklerine bakın.

inşallah hükümet vergi olayını getirirde şu aptal emekli oyuncular transferinden uzaklaşmak zorunda kalır kulüpler.
    sadece aşk bizimkisi

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ahhh ahhh

Nereden başlasam bilemiyorum...

İHO'nun salaklıklarından mı? USTA'nın zor durumdan çıkma çabalarından mı gerçekten bilemiyorum...

Ersun Hoca 478 yıldır aynı taktikle oynuyor. Bu taktik değişmeyecek.

Bekler en uca kadar gider, göbekte önlü arkalı dizilmiş benzer özellikli 6-8-10 numara

İleri üçlünün ortası forvet, kanatlardan biri 10 numara gibi top tekniği yüksek yaratıcı hızlı gizli forvet, diğeri de koşan didinen çalışkan kanat...

Stoperler de ortasaha kadar iyi top yapacak.

Şu anki mevcut kadromuzun en karakteristik özelliği hava hakimiyeti. İstatistiklerde yanımıza yaklaşan yok.

En kötü özelliğimiz topa hakim olamama...

Hoca vazgeçmeyecek kimden? Beklerinden forvetten ve Olcaydan...

Kimi istedi Popov, Yunusevic, Sosa, Sissokko... Hatta ilk adı geçen Ribery... Gulliano

Bu adamlar hep birbirinin alternatifi... Biri 8 numara biri 6 numara biri 10 numara biri yok önde biri arkada vs nasıl alternatif bunlar?

Çünkü okuyamıyorsunuz sahadaki taktiği...

Castillo neden oynamaz yuh Bongonda'nın maçı yuh şu yu bu...

Bu takım için Ersun Hoca'nın gözünde aksayan bölge Olcay'ın asimetrik kanadı olan yaratıcı kanat gizli forvet dediğim adam...

Castillo'yu başından beri sevmiyor Ersun Hoca, ona alternatif gibi duran Bongonda da onun gözünde yetersiz...

Hatta azmi ve çok yönlü oyun yapısı Bero'yu bile bir adım önde tutuyor onun için...

Şimdi Sosa gelirse Yusuf yedek mi, 8 olacak Okay satılacak Kucka Ay'a gidecek diye düşünüyorsunuz ya, Ersun Hoca'nın gözünde ortasaha yapısının bozulması mümkün değil...

ALINAN ADAM OLCAY'IN ASİMETRİK KANADI OLACAK O KADAR

Dün Okay'ın Damdoya attığı pas... Hani İsmail sanki Bebeto'nun vuruşunu engellemiş gibi sevindi ya...

O top Burak'ın önünde olsa Okay ne pas attı be olur...

Neden Roda girmedi Damdoy girdi...

Roda ilk geldiğinde basına değil de gazetecilerle söylediği bir şey vardı, çok gol atacak çok...

Roda ilk 11'e de oturtuldu...

Ama o isyan bayraklarını çektiği noktada Ersun'un gözünde düşmeye başladı ve arka planda neler oldu bilmiyoruz.

Ama bir ama daha var...

Roda top tutmuyor... Pas dağıtmıyor... Roda Damdoydan elli kat daha iyi golcü evet ama havadan oynayan, topa sahip olma oranları %40ı geçmeyen bir takım için ne yazık ki Roda doğru tercih değil, siz rakip katım alanına topu yıkarsanız Roda doğru tercih olur Damdoyun esamesi okunmaz ama dünkü maçta Damdoy doğru tercihti... Roda oyuna girseydi ana avrat ona sövecektiniz...

Ki iki forvet de gitmeli... Burak'ın alternatifi daha iyi bir isim olmalı... Bir zamanlar Fener'deki Semih gibi, Beşiktaş'daki Cenk gibi... Bizde Roda da Damdoy'da yemez...

Şimdi ortasaha top çıkaramıyor problemi...

Uğur Demirok düşündüğünüzden de berbat...

İnanın Taşçı, Durica ve hatta ve hatta Medjani bile takımın alternatifi olarak 3. stoper olduğunda, Okay da Kucka da bu kadar yorulmayacak.

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur... Dün Kucka'yı canlı canlı gömdünüz üstüne elli kürek toprak attınız hala içinize sinmedi...

Herkes Yusuf Yazıcı değil...

Evet yanlış duymadınız, herkes Yusuf gibi 13 km koşup saniyenin 10'da birinde en mantıklı adamın önüne topu atacak kapasiteye sahip değil...

Dün Kucka çok yoruldu ve saçmaladı, burnuna yediği darbeden sonra hele penaltıdan sonra amatör bir oyuncu seviyesine düştü...

Bunlar anormal şeyler değil...

Burak 33 golle gol kralı olurken Brozeklerden forvet olan altı pasta Burak'a asist yapardı Burak da dışarı atardı...

Millet Burak'a söverdi, adam sağak, altı pasa koşu yapmış bomboş brozek Burak'ın soluna ve ayağını gerisine top atarken suçlu Burak ise

SİZ TOPTAN ANLAMIYORSUNUZ NOKTA!

Dün Olcay'ın golü ayağını dışıyla kusursuz bir noktaya pası aktaran Yusuf'un yeteneğiyle alaklaı olduğunu göremiyorsunuz değil mi?

O pası biraz arkasına verse Olcay önüne alana kadar basacaklar ona sonra da diyeceksiniz ki eeeeee OLCAY SİBABİNİ Mİ ARAYSIN

Yusuf büyük topçu değil çok büyük topçu... Eksikleri var, yok değil, örneğin kaçıracak, pas verecek duvar yapacak adam yoksa, 3 kişiyi çalımlayıp oyunu rahatlatacak bir yapısı yok... Ama iddia ediyorum koy Madrid'e yılı 30 evet yanlış duymadınız 30 asistle tamamlamazsa dile benden ne dilersen...

Gelelim bugünkü noktaya, takımımız süper değil ama iyi, ve her sene üstüne koyuyor...

Sosa veya benzeri bir transfer ve Taşçı ile birlikte çok çok iyi bir takım haline gelebiliriz...

Orta saha ve ileri üçlü şu şekilde olacaktır...

okay

kucka

yazıcı

olcay burak sosa

MAçın ikinci yarısı ise gol attık, geriye çekildik, ya da açamıyoruz ekstra bir durum gerekti

Okay

Kucka

Sosa

Olcay Burak Bero/Bongonda/Castillo

şeklinde hoca kadroyu güncelleyecektir...

Kimse kimseye saldırmasın...

Bu bütçe ve kadroyla, bizim gibi lanet bir taraftara rağmen herkes elinden geleni yapıyor...

Ben başka çok fazla taraftarla yüz göz olmasından dolayı kızıyordum, şu an susuyor olması hoşuma gidiyor...

Sosyal medyada manyağız... İyi kötü bütçe oturtmaya çalışıyoruz ve en rezil dönemi bile olsa feneri elimizden kaçırdık...

Eleştir demiyorum ama önce bir destek ol sonra da acımasız olma, inşallah her şey daha iyi olacak...

Sevgiler.
    Nokta atışı nokta! Kılçıksız üçlük derler ya, öyle bir güzellikte yazı.
    MCMLXVII

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İşte sıkıntı tam da o... Hoca'nın iki alternatifi var, biri topu kaleye atabilecek ama ayağına top gelmeyecek bir forvet, diğeri de uzun top geldiğinde duvar olacak ve belki başka gole yakın bir ismi hareketlendirecek bir forvet...

Damdoy çok kötü bu bir gerçek

Ama Roda oyuna girseydi, çok farklı bir şey olmayacaktı...
    Hocam Burak oyundayken buluşmadı mı topla ? , çok daha cesaretli oynamıyor muyduk ? Biz niye kapanıyoruz kalemize ya, niye zorla feneri üstümüze çekip ilerde damdoyu kullanmaya çalışıyoruz ? Koy Rodayı hücum oyna aynı maça başladığımız gibi. Ersun hoca korkaklığın dibini yaptı maçta, fener bizi bu halde bulduğunda 3 lüyor. biz ise hala ezik psikolojisiyle şu fenere 3 tane atamıyoruz. Bu maç 3- 0 bitmediyse tek sorumlusu Ersun dur.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün Damdoy'a o pası Okay mı attı Yusuf Yazıcı mı ?
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okay
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Okay attı kardeşim...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosa bence de oyuncu ama ben o para ile saglam bir 8 numara alirim. Biz o bölgede doğru oyuncumuz olmadigi icin oturup aglayacagiz.

Ne Kucka Ne Okay Ne Onazi o bölgede dogru isimler değiller. Benim firsatim olsa bu 3 ü nü satar 2 tane adam gibi adam alirdim. Gs o bölgeye yaptığı 2 dogru takviye ile cag atladi..9 oyuncu alsalardi orada Selcuk Tolga olsaydi onlardan hiçbir sey olmazdı ama ben su an ciddi manada korkuyorum. Ve biz o bölgede dogru 2 adamı bulamadığımız için bizden hiçbir sey olmayacak maalesef.

Okay Onazi yi satip Kuckayi aldigimiz parayi ekleyip oraya 2 dogru takviye yapsaydık cok farkli şeyler konusurduk cok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Selim MACİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Pası çok iyiydi ama topu önüne alışı da enfesti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Burak oyundayken buluşmadı mı topla ? , çok daha cesaretli oynamıyor muyduk ? Biz niye kapanıyoruz kalemize ya, niye zorla feneri üstümüze çekip ilerde damdoyu kullanmaya çalışıyoruz ? Koy Rodayı hücum oyna aynı maça başladığımız gibi. Ersun hoca korkaklığın dibini yaptı maçta, fener bizi bu halde bulduğunda 3 lüyor. biz ise hala ezik psikolojisiyle şu fenere 3 tane atamıyoruz. Bu maç 3- 0 bitmediyse tek sorumlusu Ersun dur.
    Hoca'nın hataları yok demiyorum.

Herkes Damdoy diyor da ben Onazi değişikliğini neden yaptığını anlamadım.

Ersun Hoca Türk hocalardan çok farklı...

Dün Fatih Terim, Şenol Güneş ve hatta Yılmaz Hoca olsaydı bu adam dün İngiltere'den döndü, daha takımı bile kabul etmemiş ölüsünü koymaya gerek yok deyip "mental" bir analiz yapardı...

Ersun Hoca'nın önceliği VERİ... İSTATİSTİK... Onazi istatistiksel olarak doğru seçim olabilirdi ama kesinlikle oyuna girmeyi bırak kadro da bile olmamalıydı... Adam kafa olarak yoktu ki...

Burak oyundna çıkmasaydı ve 1-0'dan sonra psikolojik olarak geriye yatacaktı takım...

Bunu kırabilecek profesyonellikte ne hoca ne oyuncu ne yönetim ne de taraftar var kusura bakma...

Önümüzdeki 10 sene de gelmez böyle bir yapı...
    Konu ucurum tarafından (21.08.2017 Saat 14:54 ) değiştirilmiştir.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa bence de oyuncu ama ben o para ile saglam bir 8 numara alirim. Biz o bölgede doğru oyuncumuz olmadigi icin oturup aglayacagiz.

Ne Kucka Ne Okay Ne Onazi o bölgede dogru isimler değiller. Benim firsatim olsa bu 3 ü nü satar 2 tane adam gibi adam alirdim. Gs o bölgeye yaptığı 2 dogru takviye ile cag atladi..9 oyuncu alsalardi orada Selcuk Tolga olsaydi onlardan hiçbir sey olmazdı ama ben su an ciddi manada korkuyorum. Ve biz o bölgede dogru 2 adamı bulamadığımız için bizden hiçbir sey olmayacak maalesef.

Okay Onazi yi satip Kuckayi aldigimiz parayi ekleyip oraya 2 dogru takviye yapsaydık cok farkli şeyler konusurduk cok.
    Çok değil,Yusuf Erdoğan'a gösterdiğiniz sabrı Kucka'ya gösterin yeter.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İlkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nokta atışı nokta! Kılçıksız üçlük derler ya, öyle bir güzellikte yazı.
    Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay Agzina sağlık

Teşekkür ederim düşünceleriniz benim için önemli.

akin0834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fb guiliano ya 8 m vermiş .. aynı yere gidip bide sosa yı mı alacak .. yalan dolan .. sosa ya bize gelir bu saatten sonra yada antalya ya .. biz bir adım öndeyiz di marzio reis in yazdıgına göre ...

Nereden
    Bursa

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son iki maçta ersun onu kaleden uzaklaştırdı bu yüzden biraz soluk gözüküyor ki şikebahçe maçında yaptığı asist şahaneydi sol ayak dışı bunu querasma yapsaydı gifler havada uçuşurdu bu adamın pas yeteneği ve oyun zekası üst düzey yusuf kaleye ne kadar yakın oynarsa o kadar verimi artar.

sen dersen ki kucka-sosa önlerinde yusuf oynatacağım o zaman yerler öyle kadro yapılanmasını saf sağ açığın yokken orta sahayı şişirmenin mantığı ben batmak istiyorumdur.

yazıcıyı abarttığımız yok sadece onu inatla yedeğe çekmeye çalışanlara ve yaşlı oyuncu sevicilere karşı etki tepki olayı.

biraz avrupa kulüplerinin transfer politikasına inceleyin sonra bazı oyunculardan neden vazgeçtiklerine bakın.

inşallah hükümet vergi olayını getirirde şu aptal emekli oyuncular transferinden uzaklaşmak zorunda kalır kulüpler.
    Hocam.
    Yazicinin degeri suan 10 milyon euro mu atiyorum kafadan ?
    Sen bu adami bak su diziliste 1 sene oynat...
    Okay Kucka
    Sosa Yazici Olcay
    Burak

Sadece 1 sene.
    Seneye Yaziciyi 20 milyon euroya satmazsak Avrupaya bana burada istediğin hakareti yap.
    Sosa Yazicinin performansini 100 de 100 arttiracak bir oyun icindeki beyin olacak.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sosa gelse bile Okay-Kucka-Sosa-Yazıcı-Olcay'ın forması garanti. Bu dediğimi unutmayın hoca bunlardan hiçbirini kesmez. Ha illa biri kesilecekse Yazıcı olur ki bence bu grubun en güçlü halkası o, kesinlikle 11 oynamalı. Castillo ve Bongonda sakatlık, ceza harici forma yüzü göremez.

-------------------Okay---------------Kucka---------------------

Yazıcı---------------------Sosa------------------------Olcay
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okay
    Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay attı kardeşim...
    Aklımda Yusuf diye kalmış ama çok net bir pastı. Sosa gelirse Okay'ın kesileceğini düşünmüyorum. Şu Okay bir seri olsa. Paslarını garanti oynasa çok iyi olacakta geçen sene dediğim gibi Okay 90 dakikanın 80 dakikası inanılmaz güzel oynuyor. Fakat kalan 10 dakikada maçın gideceği hataları yapıyor maalesef.

Kucka alındığında dile getirmiştim. Okay'ı uzun vadede kesebilecek birisini transfer etmemiz çok zor. Bunu Onazi alınırkende söylemiştim. Yedeğe çekilirse bir kaç hafta hırsı ile Kucka'yı bile kesebilir. Şuan için Kucka'yı kesemezde.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sosa'yı, Milan'daki gibi gezici oyun kurucu oynatacak bence.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

O uzun yazı futboldan anlamadığımızın değil Ersun'un teknik direktörlüğünün ne kadar yetersiz olduğunun kanıtıdır.

Ersun'un bu ligte şampiyon olacağı iki takım var. Parası ve hakem desteği olan fener ve galata ötesi hikaye.

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Teşekkür ederim düşünceleriniz benim için önemli.
    Rica ederim hocam. Keşke herkes sizin gibi "adam yeme" psikolojisinden çıkıp böyle mantıklı yorumlarda bulunsa.
    MCMLXVII

Nereden
    Bursa

Alıntı akin0834 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fb guiliano ya 8 m vermiş .. aynı yere gidip bide sosa yı mı alacak .. yalan dolan .. sosa ya bize gelir bu saatten sonra yada antalya ya .. biz bir adım öndeyiz di marzio reis in yazdıgına göre ...
    Antalya da Nasriyi aldi.
    Sosayi suan Basaksehir ile biz isteriz.
    Basaksehir sampiyonlar ligine gidemez ama giderse olurda mucize onlar da bastirir parayi.

Nereden
    Almanya

Burda Sosayi bi biz tartisioz galibe diger forumlarda adamlar 4 bucuk atio Sosada geldimi Trabzona en iyi ort sahaya sahib olurlar diolar topu one sürecek adamimiz yok suan bunuda Sosa yapar her turlu insallah gelir ben gelecegini sanmiyorum

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sosa,Taşcıyı al ... Sefa,Aykut,İbanez,Ndoyeu yolla .. Zaten yıllık maliyetlerini kafa kafaya çıkarmış oluyorsun.
    Ama hocanın Rodayla ne sorunu varsa biran önce çözmesi lazım.Hem takıma,hem oyuncuya yazık ediyor.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Arka sayfalara bakiyorumda herkes Roda'ya sallamaya baslamis Ndoye gibi bir tankin 2. forvet olan bir takim icin fazla özgüven. Kimse cikip demesin "stoper+ortasahayla sampiyonluga oynariz" diye. Ndoyenin 2. forvet oldugu takim daha ligin 20. haftasinda yaristan kopar. Roda ve Ndoye yi kiyaslamak ayri bir facia zaten.

Bu takima en acilinden ya bir yedek forvet alinacak, yada Roda bir sekilde takima kazandirilacak. Artik yönetim inisyatifi eline alip Ndoyeyi mi gönderir, yoksa Ersun hocaya bu konuda talimat mi verir orasini kendileri bilir. Ndoyeyi takimdan uzaklastirmadan ortasaha ve stoper transferlerin bir önemi yok. Ancak bos yere para harcarsin
    .

Francesco
    Totti

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bjk taraftarı Sosa diye ölüyorlar. Gelirse çok iş yapar. Burağın maliyetine de kızmıştım ben ama yaptıkları ortada artık yaş ve maliyete takılmıyorum
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Doğru tespit...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)