Sayfa 2970 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1970 2470 2870 2920 2960 2968 2969 2970 2971 2972 2980 3020 3070 3470 3970 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 74,226 ile 74,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Sonunda doğru düzgün bir futbolcu ile ilgilenmeye başladık. Remy bu lig için çok uygun bir oyuncu. Ayrıca Kuco'yu beğenmeyen hemen göz doktoruna gitsin.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Konu Murathan tarafından (13.01.2018 Saat 05:55 ) değiştirilmiştir.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli şikayet eden insanlar meydanı yanlış insanlara bırakırsa olacağı bu. Foruma sallamak kolay. BMN'yi BMN yapan üyeleriydi hala da öyle. Aiynesi iştir kişinin. Birilerine ana avrat sövenlerin başına yönetici olduğu yerlerde takılanlar da var(dı). BMN hiçbir zaman böyle olmadı. Birileri gitti, şimdi döndü diye forum düzelmiş olacak. Peki neden gitti bu arkadaş, neden döndü? Bunu sorgulayan var mı hiç? Yok.

BMN Trabzonspor'un en popüler forumu, hayatta kalan sayılı taraftar forumlarından. Böyle üyelerin olması gayet doğal. Ama şikayet ettiğiniz kişiler yazdıkça, kendileri de yazmadıkça BMN'de seviye düştü olacak . Eh sen yazmazsan onlar yazar kardeşim. Başta dediğim gibi BMN'yi BMN yapan üyeleridir, yönetim ne kadar çabalasa da hangi üye tipi çoğunlukta olursa, yazarsa forum o hale bürünüyor. O yüzden katkı verelim çoğunluk hale gelelim zaten beğenmediğiniz tipler ya barınamayacaklar ya da bizim gibi olacaklar.

Naçizane fikrim budur.
    Merhaba Fatih , getirdiğin eleştirilere aynen katılıyorum.

Daha önce bu konuda açıklama yapmamaya özen gösterdim. Ancak bazı arkadaşlar , açıkça rahatsız olmama rağmen benim adım üzerinden forumun seviyesine eleştiri getirmeleri , dolaylı olarak bu konunun muhatabı olmamı sağlıyor , her defasında... Görebildiğim kadarıyla geçmişte bmn forum moderasyonu bu konu üzerinde sıkı bir sansür uyguladılar ve bence doğru olan da buydu...

Sadece bir kereye mahsus olmak üzere , bir daha bu tür konuların muhatabı olmamak üzere bir kaç şeyi açıklığa kavuşturmam gerek, lütfen müsade edin :

Birinci konu şu , foruma uzun süre giremedim çünkü kullanıcı adım ve şifrem farklıydı, şifre kurtarma e-maili uzun zaman postama düşmedi , güç bela foruma tekrar giriş yapabildiğimde ise kullanıcı adı ve sair düzeltmeleri yapmak gerçekten uzun zamanımı aldı. Neden böyle oldu bilmiyorum. Ara sıra sevdiğimiz insanlarla hasbıhal olmak , ya da yazdıklarını okumak için çevrim içi olmak gerekiyor, bundan öte bir amacım da zaten yok.
    İkinci konu şu , geçmişte yaşamış olduğum problemleri , sadece o konu ile ilgili muhataplarımla paylaşmışımdır , bu forumun orta yerine atılmış ve gerekli gereksiz forum kamuoyunu bu konuda manipüle etme gayretim hiç olmadı. Gerçekten edep sınırlarını zorlayan yaralıyıcı ifadelere rağmen , sessizliğimi bozmadım. Çünkü ortada anlaşılabilir bir gerginlik konusu vardı ve herkes her şey yanlış anlaşılabilirdi.

Üçüncü konu şu , çok sevdiğim ve değer verdiğim -Balıkesir'de yaşamaktadır- eski bir dostumun sorumluluk aldığı platformda dahi , taşımakla yetindiğim şey , Trabzonspor'a dair görüş ve analizlerimden ötesi olmamıştır. Geçmişte burada yazdıklarım üzerinden oluşan teveccüh , ulusal medyada spor yazarlığı teklifi alacak kadar büyük olmuştur , lakin forum kültürüne inanan bir taraftar olarak 2007-2014 arasında blog sayfası dahi açmaya heves etmedim , sosyal medya hesabım dahi yoktur. Son yıllarda yaşadığım sorunlar ise , benden öte kimseyi ilgilendirmez , tam bir yıl burada ya da başka hiç bir yerde Trabzonspor hakkında tek kalem bir şey yazmadıysam, hayatta tek varlık nedenimiz Trabzonspor olmadığındandır. Bizi boğan , sıkan onca sorunun arasında nefes almamızı sağlayan şeylerden biri kulübümüz ancak bazen o dahi mümkün olmuyor.

Son konu da şudur , 2006-2010 ekolü gerçekten de Türk spor okur yazarlığı konusunda standartları belirleyen etkisi büyük bir dalga olmuştur. Bunun sebebi de bu topluluğun sahip olduğu entelektüel birikim ve sosyal hayatta sahip oldukları donanımları foruma taşıma hevesi olduğu kadar aynı zamanda bu insanların birbirlerini temiz duygularla seven ve saygı gösteren insanlar olmalarıydı. Forum bir çalışma defteriydi , futbolun kitabını ben yazarımların yeri değil... Her nasılsa böyle bir anlayış türedi ve kendisini hayatın her alanına olduğu gibi bu foruma da tahvil etmeyi başardı. Bizler , birlikte göremediğimiz bakış açılarını bir birimize gösterenlerdik... Sonrasında yaşanan dejenerasyon , maalesef dar bir kesitte değil , tüm toplum sosyolojisini vuran genel bir olgunun yansımasıdır , twitter nesli diye bir kavram var gerçekten , herşeyin en iyisini bildiğine kendisini inandırmış , yanılmaz , yenilmez bir abide olduğunu sanan bir nesil alttan gelerek hepimizi önüne katıyor...

Benim içimde Trabzonspor camiasının her köşesine , hele ki 15 yıldır takip ettiğim bmn'de okur yazar olan kitleye karşı , sevgiden başka bir şey bulamazsınız. Ara sıra çevrim içi olmamın nedeni de yukarıda söylediğim gibi sevdiğimiz dostlarımızla zaman zaman hasbıhal olmak ve ne yazdıklarını ne düşündüklerini bilebilmektir. Mesaj geçmişim de , özel mesaj kutum da ilgililerin denetimine zaten açıktır. Ricam , bmn'den özlenmeye değer ne varsa , özleyenlerin gayretlerini göstermesi ve oradan öte polemiklere girmemesidir ve özellikle ricam, istemeyerek de olsa başkalarını zan altında bırakmamalarıdır.

Saygı ve sevgilerimle.
    Konu Serdar A tarafından (13.01.2018 Saat 06:40 ) değiştirilmiştir.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Rüyamda kendi sahamızda 0-2 den 3-3'e getirip 3-4 yeniliyorduk karabuğe Hayır olsun insallah...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bu fiyatlara remy´yi alabiliyorsun ama halen imza atilmadi

bu yönetimden cekecegimiz var

remy icin deger, form tutarsa bu ligi sallar

hizi, teknigi, stili tam bu ligi öttürecek adam

son vurusu berbat olan ghilasi begenen cok var forumda
    remy ayni stilde her seyde 2 gömlek daha iyi ve vasat son vurusu olan biri

tam bir santrfor ama yetenekleri sayesinde rahat kanat forvette oynayabilen biri
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Amasya

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli şikayet eden insanlar meydanı yanlış insanlara bırakırsa olacağı bu. Foruma sallamak kolay. BMN'yi BMN yapan üyeleriydi hala da öyle. Aiynesi iştir kişinin. Birilerine ana avrat sövenlerin başına yönetici olduğu yerlerde takılanlar da var(dı). BMN hiçbir zaman böyle olmadı. Birileri gitti, şimdi döndü diye forum düzelmiş olacak. Peki neden gitti bu arkadaş, neden döndü? Bunu sorgulayan var mı hiç? Yok.

BMN Trabzonspor'un en popüler forumu, hayatta kalan sayılı taraftar forumlarından. Böyle üyelerin olması gayet doğal. Ama şikayet ettiğiniz kişiler yazdıkça, kendileri de yazmadıkça BMN'de seviye düştü olacak . Eh sen yazmazsan onlar yazar kardeşim. Başta dediğim gibi BMN'yi BMN yapan üyeleridir, yönetim ne kadar çabalasa da hangi üye tipi çoğunlukta olursa, yazarsa forum o hale bürünüyor. O yüzden katkı verelim çoğunluk hale gelelim zaten beğenmediğiniz tipler ya barınamayacaklar ya da bizim gibi olacaklar.

Naçizane fikrim budur.
    sürekli sikayet ettigimi düsünmüyorum fatih

sadece dün gibi ekstrem zamanlar

önce mabed rezilligi, pesine transfer basliginda troll floodunun devami ve hic bir ceza kesilmemesi rahatsiz ediciydi

yazdik, cok yazdik
    forumda ilk 10 yilini günde 3 mesaj altinda geciren birisiyim, sok 2-3 yilda 10 katina cikti bu sayi senin dedigin gibi düsündügümden
    artik okurken sikiliyor insan
    eskiden plaka kodunu rumuzlarinda tasiyan insanlarla doluydu forum artik bu iq seviyesi oldugunu düsündügüm insanlarla dolu

troll fabrikasina döndü

Ünal Karaman

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Onur
    Pereira Hubocan Durica ???
    Okay Kucka
    Sosa Yusuf --------
    --------- Burak Remy

Sosa islemeye baslarsa takim sahlanir
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur
    Pereira Hubocan Durica ???
    Okay Kucka
    Sosa Yusuf --------
    --------- Burak Remy

Sosa islemeye baslarsa takim sahlanir
    Hep statik adamlar olacak bu şekilde..Bu takım top yapar ama top rakipteyken de izler gibi duruyor.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sosa ile konusup sorunlar çözülmeli ve kendini futbola vermeli iyi bir sosa her zaman katkı sunar.

Nereden
    Bursa

Remy ile kalite ile değil de solda ne kadar verimli olacağı noktasında kuskularim var..

Bilmedigimden soruyorum ne kadar verimli olur solda..

Zaten iyi golcü bir şekilde katkıda bulunur diye aliyorsak orada Rodellega da var ama Burak ile beraber kullanamadık.Remy de ne değişecek..

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Screenshot_20180113-084805.jpg
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu yasinylmz tarafından (13.01.2018 Saat 08:45 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Giresun

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Remy ile kalite ile değil de solda ne kadar verimli olacağı noktasında kuskularim var..

Bilmedigimden soruyorum ne kadar verimli olur solda..

Zaten iyi golcü bir şekilde katkıda bulunur diye aliyorsak orada Rodellega da var ama Burak ile beraber kullanamadık.Remy de ne değişecek..
    Bende bunu yazmak İçin girmiştim. Benim bildiğim remy splinter bir futbolcuydu Burak vari Yani çalım yeteneği yok. Biz kanatta ne kadar değerlendirebiliriz onu ?
    bize daha çok yattara visca sisto tarzı adam eksiltebilen,sürpriz şut atabilen biri lazım.
    Konu CasTo tarafından (13.01.2018 Saat 09:02 ) değiştirilmiştir.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    Trabzon

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bunu yazmak İçin girmiştim. Benim bildiğim remy splinter bir futbolcuydu Burak vari Yani çalım yeteneği yok. Biz kanatta ne kadar değerlendirebiliriz onu ?
    bize daha çok yattara visca sisto tarzı adam lazım s
    Las palmasda golleri sur çek vur çalımla tarzı

Nereden
    Bursa

Burak ile kıyaslandığında top sürme çalım vs çok önde ama kanatta ne verir bilemiyorum ..Ama 1 5 yıllık sözleşme yine de mantıklı duruyor..

Nereden
    Amasya

visca mi calim tarzi

Ünal Karaman

Nereden
    Giresun

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    visca mi calim tarzi
    Genelleme yaptık hocam adam eksiltme desem daha doğru olacaktı. Düzeltiyorum. Visca hızı ile adam eksiltiyor
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

Nereden
    İstanbul

remy nin futbolculugu tartısılmaz kendini kanıtlamıs oyuncu fransa milli takımı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Israrla ilgili menajerlik çetesinin dışarıda bırakılması bu transfer döneminin en büyük başarısı.

Hatta tabi bir de kötü oyuncu almak yerine hiç almamak da iyi strateji sayılır.

Remy - Novak yeterli. İyi transferler olur.

Remy - Aziz olağanüstü olur.

Nereden
    Giresun

Remy son yıllarda aşırı az süre almış. Bunun sebebi nedir sakatlık mı istikrarsızlık mı ? Chelsea de oynamayan bizde niye oynasın ?las palmasta da az süre almış.

Nereden
    Bursa

Kilit adam Remy falan değil direkt Sosa..

Sosa oynarsa hem de geride oynarsa bizim her şeyimiz değişir..

Bir de Castillonun 6 7 maç iyi oynaması lazım..

Aslında elimizde potansiyel var kullanamıyoruz..

Nereden
    Amasya

Chelsea de oynamayan bizde niye oynasın ?.
    enteresan

biz neymisiz demek

------------

bu arada nasrinin futbol kariyeri bitti gibi

cas aleyhine karar verdi
    Konu selcuk tarafından (13.01.2018 Saat 09:15 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

chiriches keske olma ihtimali olsa keske devre arası tek takviyemiz olsa ama zor.

Nereden
    Giresun

enteresan

biz neymisiz demek

------------

cas aleyhine karar verdi
    Neden düz mantık bakıyorsun acaba ? Chelsea gibi köklü ve güçlü kulüpte kendini kanıtlamaya çalışmayan orada kalıcı olmaya çalışmayan veya başarılar kazanmak istemeyen ( gol kralı vs) bizde ne yapacak ? Vurdumduymaz Olmaz mı ? Malouda gibi mesela.
    Sırf laf atabilmek için bu kadar düz mantık olmayın. Önce bir tartın yazılanı lütfen

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

enteresan

biz neymisiz demek

------------

cas aleyhine karar verdi
    Nasıl bir karar verdi ki selcuk abi ayrıca Antalyanın bu işten bir kazancı olacak mı??
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Amasya

Neden düz mantık bakıyorsun acaba ? Chelsea gibi köklü ve güçlü kulüpte kendini kanıtlamaya çalışmayan orada kalıcı olmaya çalışmayan veya başarılar kazanmak istemeyen ( gol kralı vs) bizde ne yapacak ? Vurdumduymaz Olmaz mı ? Malouda gibi mesela.
    Sırf laf atabilmek için bu kadar düz mantık olmayın. Önce bir tartın yazılanı lütfen
    kendini kanitlamaya calismadigi vekalici olmak istemedigi icin chelsea´de 3 sene tutuldu diyorsun yani

bence costa, drogba ve batshuayi gibi oyunculari gecemedi

ayni zaman diliminde o takim mohamad salah ve fernando torres gibi adamlari kapi önüne koydu, ayni dilimde remy takimda tutuldu

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir karar verdi ki selcuk abi ayrıca Antalyanın bu işten bir kazancı olacak mı??
    doping cezasina itirazi red edildi

antalyanin fesih hakki dogdu ama bugüne kadar verilen imza ve maas buhar oldu

cezanin süresini bilmiyorum
    Konu selcuk tarafından (13.01.2018 Saat 09:38 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)